آموزش سئو تصاویر

رابین به دنبال اطلاعاتی در مورد مشاوره سئو بازدید از تورنتو است ، بنابراین به Google مراجعه می کند. در نتایج جستجو ، چشم های او به دو سایت برتر ذکر شده جلب شده است.

هر دو دارای برچسب عنوان جذاب هستند ، اما سپس او URL های هر یک از آنها را می بیند. اولی می خواند:

از طرف دیگر ، مورد دوم:

در پایان ، رابین در نهایت نتیجه دوم را انتخاب می کند. به این دلیل که URL دوم مشاور محتوا بسیار کاربرپسندتر بود و بنابراین برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بهتر بهینه سازی شده بود . اما چه چیزی باعث ایجاد URL مناسب برای SEO می شود؟ در زیر به این سال خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساختار URL ، از جمله لیستی بهترین مشاور سئو از شش روش بهترین URL برای سئو ، به ادامه مطلب بروید. سپس برای دریافت نکات بازاریابی دیجیتال از آژانس با بیش از 500 توصیف مشتری ، در درآمد هفتگی مشترک شوید !

Cta3 Img
حتی برای مشاوره بیشتر در مورد بازاریابی دیجیتال ، برای ایمیلی که بیشتر از آن است ثبت نام کنید 150،000 دیگر بازاریابان اعتماد دارند: درآمد هفتگی.
امروز ثبت نام کنید!

URL ها چه تاثیری بر SEO دارند؟
با توجه به اینکه ما در حال بررسی SEO URL هستیم ،مشاور سئو حرفه ای س theال اصلی در اینجا این است: URL ها چه تاثیری بر SEO وب سایت شما دارند؟

چندین باور غلط درباره نقشی که URL ها در رتبه بندی Google شما بازی می کنند وجود دارد . URL ها قرار نیست جای شما را در رتبه بندی ایجاد یا از بین ببرند. یک URL بهینه سازی نشده شما را در صفحه 600 نتایج Google قرار نمی دهد.

در واقع ، Google هنگام رتبه بندی سایت شما ، به URL های شما بسیار کم توجه می کند. آنچه بیشتر به آن توجه می شود نحوه تعامل کاربران با سایت شما است – و یک URL ضعیف می تواند کاربران را از کلیک باز دارد.

به طور خلاصه ، URL ها می توانند SEO شما را تحت تأثیر قرار دهند ، اما این کار را از طریق تأثیرگذاری وظایف مشاور سئو بر کاربران انجام می دهند. بنابراین ، برای اینکه URL های خود را SEO دوستانه کنید ، بهترین عکس این است که آنها را نیز کاربرپسند کنید.

6 بهترین روش URL
اکنون که شما درک اساسی از تأثیر ساختار URL بر SEO شما پیدا کرده اید ، ممکن است این س beال را داشته باشید که برای بهینه سازی URL های خود چه کاری می توانید انجام دهید. خوشبختانه ساخت URL ها به طریقی که به نفع رتبه بندی شما باشد کار چندان دشواری نیست.

در اینجا شش بهترین روش URL وجود دارد که باید هنگام ساخت وب سایت خود در نظر بگیرید!

1. در مورد URL های خود وسواس به خرج ندهید
نکته اول در مورد URL ها این است – روی آنها استرس نداشته باشید. آیا مشاور سئو کیست باید سعی کنید URL های خود را بهینه کنید؟ کاملا! اما در دام این فکر گیر نکنید که SEO شما با محتوای URL های صفحه شما زنده خواهد ماند.

فکر کردن بیش از حد URL ها کاری است که در نهایت بسیاری از مشاغل انجام می دهند و ارزش آن را ندارد که وقت خود را صرف کنید. اگر رتبه بندی شما رنج می برد ، URL های شما مقصر نیستند. مطمئناً ، یک URL ضعیف می تواند تفاوت بین چند کلیک باشد ، اما شش صفحه را در نتایج جستجو پایین نمی آورد.

اگر سئو سایت شما به کار نیاز دارد ، به دنبال حل مشکلات بزرگتری مانند سرعت صفحه یا دوستی با موبایل باشید . وقتی صحبت از رتبه بندی می شود URL ها فقط یک فاکتور بسیار جزئی هستند.

2. تمرکز خود را روی ایجاد URL های کاربر پسند قرار دهید
همانطور که قبلاً گفته شد ، URL ها تقریباً هیچ تاثیری در SEO به عنوان بهترین مشاوره سئو سایت کیست؟ یک عامل رتبه بندی مستقیم ندارند . در عوض ، تأثیر آنها از طریق تأثیرگذاری آنها بر رفتار کاربر است. به همین دلیل ، باید سعی کنید URL های خود را تا حد امکان کاربرپسند کنید.

دو م keyلفه اصلی برای بهینه سازی URL ها وجود دارد: سادگی و ارتباط. از دادن URL های پیچیده و طولانی به صفحات خود ، پر از ترکیب تصادفی حروف و اعداد ، خودداری کنید. هرچه URL های شما کوتاه تر باشد ، مشاهده و به خاطر سپردن آنها آسان تر است.

همچنین باید سعی کنید آنچه را که در صفحه است از طریق URL ها روشن کنید. بنابراین ، در صفحه ای در مورد نحوه کار موشک ، یک URL خوب چیزی مانند این است:

کوتاه ، مختصر و با اهمیت است – باعث می شود کاربران بسیار بیشتر روی آن مشاوره رایگان سئو کنند.

3. از حروف کوچک و خط فاصله استفاده کنید
هنگام ایجاد URL ها ، مطمئن شوید که هر بار از حروف کوچک و خط فاصله استفاده می کنید.

به دلایل فنی ، چند کاراکتر متنی وجود دارد که می خواهید از استفاده آنها در URL های خود جلوگیری کنید. سعی کنید از حروف بزرگ یا زیر خط استفاده نکنید.

با استفاده از حروف بزرگ ایجاد تغییر مسیرها و خطاهای 404 به راحتی امکان پذیر است . این دو URL را مثال بزنید:

غیر از دو حرف بزرگ در حرف اول ، دو URL بالا یکی هستند. اما مشاوره سئو سایت یک سرور می تواند با آنها متفاوت باشد و خطایی را بازگرداند ، بنابراین به حروف کوچک بپردازید.

در عین حال ، مشکلی که در زیرخط ها وجود دارد این است که URL ها اغلب با یک زیرخودکار در زیر آنها ظاهر می شوند. اگر از زیرخط استفاده کنید ، آنها با زیرخط مخلوط می شوند و باعث می شوند مانند فضاها به نظر برسند. برای اینکه مشخص شود URL چیست ، با خط فاصله بچسبانید.

4- کلمات کلیدی مرتبط را وارد کنید
روش دیگر برای ایجاد URL های دوستانه SEO درج کلمات کلیدی در آنها است. همانطور که باید کلمات کلیدی را در برچسب ها و عناوین عنوان قرار دهید ، می توانید آنها را در URL خود نیز قرار دهید. به عنوان مثال خدمات مشاوره سئو، اگر کلمه کلیدی “تعمیر لپ تاپ” را در یک پست وبلاگ هدف قرار دهید ، URL شما می تواند این باشد:

اکنون ، توجه داشته باشید که کلمات کلیدی در URL ها یک عامل برجسته رتبه بندی نیستند. یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد ساختار URL این است که Google سایت شما را بر اساس این که URL شما کلمه کلیدی درستی در آن دارد رتبه بندی می کند ، اما این واقعاً درست نیست.

در عوض ، کلمات کلیدی در URL ها به نفع کاربران است و به آنها کمک می کند صفحه را ببینند و آنها را برای کلیک فریب می دهد. اگر کسی کلمه کلیدی “خدمات تعمیر خودرو” را جستجو کند و URL را در انتهای “/ car-repair-services” ببیند ، احتمالاً کلیک خواهد کرد.

5- از HTTPS استفاده کنید
این نکته مستقیماً مربوط به ساختارهای URL شما نیست ، اما ارتباط زیادی با آن دارد: حتماً از HTTPS در وب سایت خود استفاده کنید. HTTPS با اطمینان از مرور ایمن در وب سایت شما و محافظت از اطلاعات کاربران ، گزینه امن تری برای HTTP است.

دلیل مرتبط بودن این نکته با SEO URL این است که اولین چیزی که در بیشتر URL ها نشان داده می شود “http” یا “https” است. این بدان معناست که برای کاربران از لحظه ای که URL شما را مشاهده می کنند ، امنیت سایت شما مشخص خواهد بود. و اگر امنیت آن را نبینند ، ممکن است کلیک نکنند.

HTTPS همچنین از مزایای مستقیم شما در رتبه بندی گوگل برخوردار است. گوگل سایت های دارای HTTPS را بالاتر از سایت های فاقد آن قرار می دهد. به همین دلیل ، HTTP به بیش از یک دلیل حیاتی است.

6. سعی کنید از متن لنگر استفاده کنید
به عنوان نکته پاداش ، بیایید در مورد نحوه استفاده از URL ها در یک صفحه صحبت مشاور سئو کنیم. اگر می خواهید به یک URL خاص پیوند دهید ، اساساً دو روش برای انجام آن وجود دارد: شما می توانید URL کامل را همانطور که هست نمایش دهید ، یا می توانید آن را با استفاده از یک لینک لینک در یک قطعه متن لنگر قرار دهید .

به عنوان مثال ، در اینجا دو نسخه از همان لینک در متن یک جمله وجود دارد:

در مورد نحوه ساخت فرهنگ لغت در مشاور سئو چیست فرهنگ لغات/ بیشتر بیاموزید !
درباره نحوه ساخت فرهنگ لغت در وب سایت ما بیشتر بیاموزید !
هر زمان ممکن است ، سعی کنید از متن لنگر استفاده کنید. وقتی Google صفحه شما را خزنده می کند ، پیوندها را در نظر می گیرد. Google با استفاده از متن لنگر ، پیوندی را از زمینه پیوند دریافت می کند – اما یک URL نشانی ناگهانی چیزی به آن نمی گوید ، به این معنی که در رتبه بندی شما سهیم نیست.

WebFX ارائه می دهد قابل اندازه گیری نتایج جستجوگرها
WebFX به ما کمک کرده است تا رد پای دیجیتال خود را نه تنها در PA و میانه آتلانتیک ، بلکه در سراسر قاره آمریکا گسترش دهیم.

Superstore All Pro Trailer

به گواهی نامه مراجعه کنید
113٪

YTD جستجوگرها
افزایش تبدیل

46٪

YTD جستجوگرها
افزایش کاربر

WebFX می تواند به شما کمک کند SEO URL خود را بهینه کنید
آیا می خواهید برای ایجاد URL های دوستانه SEO کمک کنید؟ مشاوره سئو حرفه ای خیلی دوست دارد که به شما کمک کند – و ما می توانیم کارهای دیگری بیش از بهینه سازی URL های شما انجام دهیم. با بیش از 20 سال تجربه جستجوگرها ، ما همه نکات و اطلاعاتی را برای دستیابی به رتبه بندی بهتر گوگل می دانیم و دوست داریم خود را به شما نشان دهیم.

با خدمات SEO ما ، بهینه سازی همه چیز ، از سرعت صفحه تا تحقیقات کلمات کلیدی خود ، کمک خواهید کرد . همچنین یک نماینده حساب اختصاصی دریافت خواهید کرد تا در مورد همه کارهایی که برای شما انجام می دهیم مطلع شود.

یک متخصص سئو همیشه باید به تمام جنبه های سئو توجه داشته باشد. به عنوان مثال ، اکثر وب سایت ها هنگام انتشار مقاله فقط به SEO برای محتوا توجه می کنند و به SEO برای تصاویر توجه نمی کنند ، در حالی که دیدن متخصصان سئو دلیل جذب ترافیک از جستجوی تصویر Google نیست؟

سپس با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چرا ، علی رغم پیشرفت های بزرگ گوگل مشاوره رایگان سئو سایت در یادگیری ماشین و شناسایی تصویر ، ما همچنان باید به تصاویر کمک کنیم تا درک بهتری از تصاویر موجود در سایت خود توسط Google داشته باشیم.

آموزش تصویر سئو
آموزش تصویر سئو
فهرست
گوگل هوشمند است ، اما چرا SEO برای تصاویر برای آن مهم است؟
آموزش کامل سئو SEO
یک کلمه کلیدی برای برچسب Alt درج کنید
یک کلمه کلیدی را در نام تصویر وارد کنید
یک تصویر نزدیک محتوا قرار دهید
با استفاده از یک طرح
از بهترین و مناسب ترین قالب تصویر استفاده کنید
به اندازه تصاویر توجه کنید
اندازه تصویر را بدون از دست دادن کیفیت کاهش دهید
تصاویر را در سایت خود میزبانی کنید
تنبل بارگیری
حافظه نهان
پردازش هوشمند تحویل تصویر (تصاویر پاسخگو)
گوگل هوشمند است ، اما چرا SEO برای تصاویر برای آن مهم است؟
اول از همه ، برای نشان دادن اهمیت جستجوی تصویر ، توجه شما را به تصویر زیر جلب می کنیم. سپس به شما می گوییم که چرا گوگل هنوز با تمام هوش خود به کمک ما نیاز دارد!

سرعت استفاده از Google Video Search
تصویر بالا توسط moz ، یکی از بزرگترین سایتهای تجزیه و تحلیل سئو و آموزش در جهان ارائه شده است. این تصویر فقط برای آمار آمریکا است. همانطور که مشاهده می کنید ، بیش از 26٪ افراد از جستجوی ویدیوی Google استفاده می کنند. این مقدار بسیار قابل توجهی است و همانطور که در مقدمه گفتیم ، چرا از ظرفیت جستجوی تصویر Google برای ایجاد ترافیک بیشتر استفاده نمی کنید؟

همه ما می دانیم که گوگل با هوش مصنوعی کار بسیار خوبی انجام می دهد. ما مشاور سئو سایت این را در تمام محصولات گوگل مشاهده می کنیم و در الگوریتم هایی مانند RankBrain ، بررسی کرده ایم که گوگل چگونه رتبه بندی کاربران را برای رتبه بندی وب سایت ها نظارت می کند.

از نظر تصاویر ، Google با استفاده از یادگیری ماشین به راحتی می تواند تصاویر را شناسایی کند. این امر تا چند سال پیش غیرممکن بود و به همین دلیل تأکید شدیدی بر بهینه سازی تصویر در سئو داشت. اما اکنون ، علی رغم هوش گوگل ، چرا باید به سئو در تصاویر سایت توجه کرد؟ نگاهی به تصویر زیر بیندازید.

تشخیص تصویر Google از طریق یادگیری ماشینی ، اما سئو هنوز مهم است
این تصویر توسط سرویس رایانش ابری Google در cloud.google.com/vision پردازش و شناسایی شده است. (البته به دلیل تحریم های ایران این تصویر را از وب سایت Ahrefs دریافت کردیم)

در حقیقت ، تصویری از یک گربه به نام IMG_0697_2.jpg برای اطمینان از عملکرد صحیح تشخیص تصویر Google به Google ارسال شده است. همچنین جالب است بدانید که هیچ فراداده ای در این پرونده وجود ندارد.

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma Büyüsü