آنچه که یک پزشک?

[ad_1]

من نوشتن مقدار زیادی در مورد سلامت پا و مراقبت از پا مسائل. حقیقت این است که آنچه من می دانم ، من یک پزشک که شیوه های در هوستون ، من هنوز هم شگفت زده هستم که بسیاری از مردم فکر می کنم یک پزشک با این نسخهها کار با کودکان و نوجوانان. ما فراموش…فقط پای خود را هر چند. من فکر کردم مهم است که به بازگشت به اصول اولیه در مورد آنچه که یک پزشک است و می کند.

Podiatrists تخصصی مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که تمرکز بر روی پا و مچ پا. برای تبدیل شدن به یک پزشک یکی از بسیاری از دریافت مدرک لیسانس از 4 سال دانشگاه و سپس رفتن را از طریق 4 سال از Podiatric پزشکی جایی که آنها تعلق می گیرد یک پزشک از Podiatric پزشکی درجه (DPM). آنها سپس از طریق دو تا سه سال یک بیمارستان بر اساس برنامه اقامت که واجد شرایط پزشک به خبره در عمل جراحی از چارپایان و یا کل پا و مچ پا.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا یک فرد را به پزشک برای مراقبت های پزشکی است. یک راه خوب برای فکر می کنم از عناصر فن معالجه ودرمان امراض پا است به شکستن آن را به 4 دسته بندی ها: پای دیابتی و مراقبت از زخم, مراقبت از اطفال, مراقبت از پا, بیومکانیک و عمل جراحی. بسیاری از بیماران دیابتی در نهایت تبدیل شدن به طور منظم بیماران در فن معالجه ودرمان امراض پا دفاتر با توجه به عوارض ناشی از دیابت مانند نوروپاتی محیطی و زخم. مراقبت از زخم پا است و همچنین یک عنصر بسیار مهم از فن معالجه ودرمان امراض پا. Podiatrists استفاده از برخی از پیشرفته ترین سیستم های زخم پیشرفته زخم پانسمان و دارو پماد برای کمک به درمان افراد مبتلا به زخم پا.

Podiatrists همچنین بسیاری از کودکان مبتلا به. بسیاری از کودکان بستری هستند به ارمغان آورد به پزشک برای برخی از مرتب کردن بر اساس از بیومکانیکی ناهنجاری مانند در toeing یا پا راه رفتن بلکه معمولا در آمده با زگیل پلانتار یا ناخن پا فرورفته. بیومکانیک شامل غیر طبیعی پا تابع است که می تواند باعث درد به علت التهاب تاندون درد پاشنه و همچنین باعث تغییر شکل پا مانند bunions و hammertoes. در نهایت عمل جراحی است که بخش قابل توجهی از هر podiatrists تجربه است. عمل جراحی می تواند طیف وسیعی از فرورفته ناخن پا برای پینه پا و hammertoe اصلاح به قطع عضو از قطعات آلوده از پا.

Podiatrists بر خلاف هر دیگر تخصص در پزشکی است که در آنها باید بدانند که یک معامله بزرگ در مورد بسیاری از تخصص ها مانند پوست, عمل جراحی, فارماکولوژی, رادیولوژی مغز و اعصاب و همچنین خیلی بیشتر. Podiatrists خود را ارسال نسخه, خواندن, خود, x-rays و انجام خود را جراحی. اگر چه فن معالجه ودرمان امراض پا است که هنوز به عنوان یک جدیدتر حرفه پزشکی بسیار مورد احترام اشغال. فن معالجه ودرمان امراض پا به عنوان یک کل در حال رشد است با فراز و نشیب با توجه به افزایش وزن از جمعیت ایالات متحده و همچنین افزایش تعداد بیماران دیابتی است. همه چیز trickles و بر پا است.

من دوست دارم که یک پزشک. من احساس می کنم تفاوت در بیماران من کلی سلامت به صورت روزانه. توصیه من این حرفه و امیدوارم که شما دریغ نکنید برای دیدن اگر شما رنج می برند از هر گونه پا یا مچ پا درد.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>