ارزانترین راه برای کرایه ماشین: 10 نکته

عضویت و منابع آنلاین می تواند به شما در یافتن معامله در مورد اجاره اتومبیل بعدی کمک کند. تحقیقات خود را قبل از رسیدن به محل اجاره ماشین انجام دهید.

KELSEY SHEEHY
24 اکتبر 2019
مدیریت پول ، امور مالی شخصی
ارزانترین راه کرایه ماشین
بسیاری از یا تمام محصولات ارائه شده در اینجا از طرف شرکای ما هستند که ما را جبران می کنند. این ممکن است تأثیر بگذارد که محصولاتی را که ما در مورد آنها می نویسیم و در کجا و چگونه محصول در صفحه ظاهر می شود ، تأثیر بگذارد. با این حال ، این تاثیری در ارزیابی های ما ندارد. نظرات ما خود ماست.
بعضی اوقات فقط به یک چرخ نیاز دارید. اما چه کسی می خواهد در روز یا بیشتر از 45 دلار در یک اتومبیل اجاره ای بپردازد؟ خبر خوب: شما لازم نیست.

این 10 ترفند به شما کمک می کنند تا یک اتومبیل کرایه ای ارزان قیمت را برای سفر بعدی جاده خود ، اعم از یک استراحت سریع آخر هفته یا یک ادیسه بین کشور ، بدست آورید.

1. از فرودگاه پرش کنید
هنگام پرواز به یک شهر جدید ، اجاره در فرودگاه راحت است. اما این راحتی می تواند به لطف اضافه هزینه های فرودگاه از حق بیمه بیاید.

به عنوان مثال در فرودگاه بین المللی پورتلند ، روزانه 6 دلار “هزینه تسهیلات مشتری” و 10٪ “هزینه بازیابی اعطای” را بالاتر از نرخ اجاره روزانه پرداخت می کنید ، که اغلب در فرودگاه بیشتر است.

مکان های اجاره ای را در شهر قیمت گذاری کرده و با آنچه می توانید در فرودگاه بدست آورید مقایسه کنید. اگر در مکانی دور از فرودگاه اجاره کردید ، مطمئن شوید که در هزینه یک تاکسی یا لیفت به و از محل اجاره خود عامل هستید.

NERDWALLET مدیریت منابع مالی شما را آسان می کند.
از مخارج ، نمره اعتباری خود پیگیری کنید و حتی روشهای تازه ای برای پس انداز پیدا کنید.

2. به صورت آنلاین خرید کنید
برای مقایسه گزینه های خود به سایت هایی مانند Kayak ، Priceline و Cheapcarrental.com نگاهی بیندازید و بهترین گزینه را در اختیار شما قرار دهید.

سپس مستقیماً به سایت شرکت کرایه اتومبیل بروید. ممکن است تخفیف بیشتری داشته باشید ، به ویژه با گزینه های “پرداخت اکنون”. فقط بخاطر داشته باشید که اجاره های پرداخت شده در قبل معمولاً غیر قابل برگشت هستند.

حتی بعد از رزرو ، خرید را ادامه دهید. اگر اجاره غیر قابل برگشتی رزرو نکرده اید ، در صورت یافتن قیمت بهتر می توانید رزرو خود را لغو کنید.

حتی بعد از رزرو ، خرید را ادامه دهید. اگر اجاره غیر قابل برگشتی رزرو نکرده اید ، در صورت یافتن قیمت بهتر می توانید رزرو خود را لغو کنید.

3. به مارک های تخفیف روی آورید
تصدی ، هرتز و بودجه تنها لباس های شهر نیستند. مارک های تخفیف مانند Advantage ، Payless ، Thrifty و Dollar اجاره نیز برای تجارت شما در رقابت هستند ، غالباً با نرخ پایین تر از شرکت های کرایه ای بزرگ.

در یک روز معین ، تحقیقات ما نشان داد که کمترین قیمت اجاره از Advantage ، دلار و مانند آن حداقل 5 دلار ارزانتر از ارزان ترین اجاره برند حق بیمه بسته به شهر بود. این پس انداز در سفرهای طولانی تر چند برابر می شود.

»بیشتر: تعطیلات خانوادگی ما: در جاده آزاد

4- عضویت در اهرم
عضویت در Costco دارید؟ برای صرفه جویی در هزینه اتومبیل اجاره بعدی خود از آن استفاده کنید.

Clem Bason ، مدیر عامل وب سایت سفر goSEEK.com و سابقاً Hotwire.com می گوید: “من فهمیدم كه Costco به طور مداوم اجاره اتومبیل های تمام قیمت را در آژانس های مسافرتی آنلاین ضرب می زند.”

یک جایزه اضافه شده: اغلب می توانید یک درایور را به صورت رایگان اضافه کنید.

عضویت در AAA یکی دیگر از ابزارهای عالی پس انداز پول است.

بیسون می گوید: “آنها به ترتیب 8٪ و 10٪ پس انداز دلار و ترفند را پس انداز می کنند.” “دریافت 8 یا 10٪ اضافی از ارزانترین گزینه های موجود در آنجا می تواند تفاوت ایجاد کند و باعث شود AAA گاهی اوقات Costco را روی قیمت کتک بزند.”

برنامه های مکرر پرواز نیز برای اتومبیل های کرایه ای تخفیف می دهد. به عنوان مثال ، شرکت هواپیمایی آمریكا هواپیمایی 35 درصد از بودجه و Avis را به اعضای AAdvantage پیشنهاد می كند – اما باید از فرودگاه اجاره كنید.

5- برای اتومبیل های اقتصادی ترجیح دهید
اتومبیل های اقتصادی به طور معمول ارزان ترین قیمت هستند ، بنابراین به احتمال زیاد رزرو می شوند. برت گراف ، کارشناس امور مالی خانواده و نویسنده ستون سندیکایی موسوم به “اقتصاددان خانه” می گوید: شما می توانید از این امر به نفع خود استفاده کنید.

گراف می گوید: “هنگام کرایه ماشین ، من کوچکترین و ارزان ترین وسیله ممکن را رزرو می کنم ، زیرا می دانم فرصتی وجود ندارد که در قرعه کشی باشد و من یک نسخه ارتقا خواهم گرفت.”

فقط چیزی را برای مهمانی خود رزرو نکنید و یا می توانید پنج نفر را به علاوه چمدان در یک کوپه دو درب گیر کنید. دقیقاً تعطیلات دنجی که در ذهن داشتید ، نیست؟

اجاره ماشین در کیش

6. به یک راننده بچسبید
اکثر شرکت های اتومبیل کرایه ای برای اضافه کردن یک راننده اضافی برای شما روزانه هزینه ای را پرداخت می کنند. این هزینه به طور معمول 12 دلار در روز با کرایه شرکت و کرایه اتومبیل و 13 دلار در روز با بودجه و Avis است ، اما می تواند با توجه به موقعیت مکانی متفاوت باشد.

روش های مختلفی برای گول زدن هزینه وجود دارد. برخی از شرکت ها ، مانند Enterprise ، از پرداخت هزینه راننده اضافی برای همسر یا شریک داخلی چشم پوشی می کنند ، اما شما هر دو باید مجوز یکسان را برای گواهینامه های راننده خود داشته باشید. اگر در برنامه عضویت در آنها عضو شوید ، دیگران ، از جمله ملی ، از هزینه همسران ، شرکا و اعضای خانواده فوری خودداری خواهند کرد.

شما همچنین می توانید برای عضویت در سایر شرکت ها ، مانند USAA ، AARP ، AAA یا Costco ، به یک راننده اضافی رایگان با شرکت های کرایه ای اتومبیل انتخاب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>