از جان گذشته برای جلوگیری از عرق کردن زیر بغل?

[ad_1]

افزایش تعریق زیر بغل (همچنین به عنوان شناخته شده تعریق زیر بغل) است که در اصطلاح پزشکی استفاده می شود برای تعریق بیش از حد در زیر بغل شما. همه انسان ها به نوعی از عرق کردن زیر بغل اما حدود 1% از جمعیت افزایش تعریق زیر بغل شامل, افراطی, چکیدن عرق در آن منطقه است.

این نوع تعریق بیش از حد مقاوم در برابر انواع اسپری و بوی بد-کنترل داروها. در زمان بیش از حد زیر بغل عرق کردن همراه است بیشتر شناخته شده وضعیت افزایش تعریق کف دست و یا بیش از حد عرق کردن دست. زیر بغل عرق کردن است به خصوص آزار دهنده آن را به عنوان تمایل به ترک قابل توجه لکه بر لباس خود را با وجود استفاده از ضد عرق و اسپری.

دانستن علل

زیر بغل عرق کردن و یا بیش از حد عرق کردن زیر بغل به عنوان یک جدا شده از نوع تعریق بیش از حد ارائه جراحان تا حدودی پیچیده و دشوار مسئله به دلیل زیر بغل منطقه تشکیل شده است از دو نوع از غدد عرق است. سنتی روش های جراحی برای جلوگیری از عرق کردن زیر بغل همیشه موثر نیست.

پاتوفیزیولوژی بیش از حد زیر بغل عرق کردن است تا حدودی پیچیده است اما در واقع نشان دهنده تحریک بیش از حد سیستم عصبی سمپاتیک.

درمان

بیش از گذشته یا دو سال آزمایش های بالینی در حال انجام برای دیدن اینکه آیا لیزر از زیر بغل (زیر بغل) غدد عرق است رضایت بخش درمان برای جلوگیری از عرق کردن در آن منطقه است. این روش شناخته شده به عنوان زیر پوستی لیزر (SDLA). تا کنون تعدادی از بیماران درگیر در این مطالعات کوچک است و پیگیری زمان کوتاه است بنابراین زمان بیشتری مورد نیاز است برای به دست آوردن نتایج قطعی. اساسا این روش بسیار شبیه به زیر بغل ساکشن کورتاژ که شامل بیشتر مکانیکی برداشتن غدد عرق است. همانطور که با هر عمل جراحی ریسک عوارض و عدم پوشش بیمه سلامت ممنوع بسیاری از بیماران از مصرف این خطر است. متاسفانه شرکت های بیمه به طور معمول بی اعتنایی شدید تعریق زیر بغل به عنوان یک مشکل پزشکی و پوشش نمی دهد آن را در اکثر موارد.

یکی می تواند به توقف تعریق زیر بغل با استفاده از ضد عرق…گاهی اوقات. کسانی که مارک های که حاوی کلرید آلومینیوم به طور معمول شده است موثر تر به عنوان کسانی که ضد عرق که برچسب “طبیعی”.. شما حتی می توانید سعی کنید یک ضد عرق که حاوی آلومینیوم hexahydrate اما آن است که تنها با نسخه پزشک در دسترس و شامل مسدود کردن مجاری عرق با نمک آلومینیوم در ضد عرق. متاسفانه آلومینیوم کلراید تمایل به علت سوزش است که نیاز به نرم افزار بعدی ضد التهابی لوسیون های هیدروکورتیزون.

در حال حاضر FDA تایید کرده است که استفاده از بوتاکس (سم بوتولینوم) به درمان بیش از حد زیر بغل (زیر بغل) عرق کردن اما اثربخشی این درمان طول می کشد کمتر از 8 ماه. علاوه بر این بسیاری از بیماران تمایلی به 50 واحد از بوتاکس تزریق به 20 نقاط در هر زیر بغل تنها شش ماه از امداد علاوه بر هزینه های بالا همراه با بوتاکس.

آگهی

حتی اگر شما مایل به سعی کنید روش های جراحی برای بیش از حد عرق کردن زیر بغل آنها را ممکن است برخی از تسکین اما تقریبا هرگز ارائه 100 ٪ راه حل است. اساسا وجود دارد سه اصلی روش های جراحی برای جلوگیری از عرق کردن. در گذشته عمل پوست در ناحیه زیر بغل ارائه یک راه حل بود اما همراه با زخم و گاهی اوقات اندکی جنبش محدودیت. حتی با این روش میزان موفقیت هرگز 100%. روش بعدی است که به نام زیر بغل ساکشن کورتاژ فراهم می کند یک موفقیت برابر رای به excisional روش اما با بهبود زمان بهبودی بسیار کوچک زخم و بدون از دست دادن مو تحمل منطقه است.

شاید شما در نظر گرفته پیشگیری طبیعی یا داروهای هومیوپاتی برای جلوگیری از کم هزینه تر و پیچیده به روش های سنتی. بیشتر خواهد شد به توافق برسند که یک رویکرد سیستماتیک برای درمان تعریق زیر بغل می تواند عملکرد خوبی نتایج را مورد بسیار بهبود کیفیت زندگی, اما شما باید به دقت وزن گزینه های خود را برای لذت بردن از حداکثر منافع با حداقل عوارض جانبی و در یک هزینه معقول.

[ad_2]