بهترین درمان ملاسما وضوح در گذشته

[ad_1]

ملاسما تیره یا قهوه ای رنگ که اغلب در حال حاضر در این صورت است که معمولا در زنان بیشتر از مردان است. بسیاری از زنان باردار و بیماران مبتلا به یک بیماری پوستی به همین دلیل است که متخصصان پزشکی را ابداع اصطلاح به عنوان “ماسک حاملگی” به عنوان یک اصطلاح رایج برای ملاسما. از آنجا که اکثر مردم بسیار خاص با آنها چگونه نگاه; ما نمی توانیم انکار این واقعیت است که ظاهر فیزیکی ما اهمیت زیادی برای هر یک از ما مردم نیاز به پیدا کردن پاسخ به این سوال که: چه شده است بهترین درمان ملاسما?

در درجه اول ما باید تعیین علت این نوع رنگ پوست به منظور برای ما به پاسخ مناسب و آگاه از بهترین شیوه های درمان ملاسما. پس علت دقیق این بیماری شناخته نشده است با توجه به تحقیقات; سابقه خانوادگی یک عامل عمده برای likeliness به توسعه این بیماری در آینده است. گذشته از سابقه خانوادگی و بارداری درمان هورمونی و استفاده از قرص های ضد بارداری نیز ممکن است کمک به علل ملاسما.

پزشکان به خصوص متخصصان اغلب توصیه به زنان باردار این است که این pigmentations معمولا پراکنده پس از بارداری است. اگر شما حامله هستید و شما باید ملاسما? شاید شما یک نر و شما رنج می برند از همان هیپرپیگمانتاسیون مشکل ؟ متخصص پوست نشان می دهد درمان های مختلف اما بهترین درمان ملاسما بستگی به نوع ملاسما که شما و شدت آن است.

در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد بسیاری بر این باورند که بهترین درمان ملاسما ممکن است موضعی در طبیعت را شامل هیدروکینون (HQ) که در دسترس است در غلظت های مختلف بسته به پزشک خود را در اختیار. یکی دیگر از درمان های موضعی ممکن است ترتينوئين که با این حال منع مصرف برای زنان باردار پس از آن است که بیشتر تجویز برای مردان و زنان غیر باردار. برخی از مردم ترجیح می دهند برای رفتن به derma درمانگاه و یا حتی سالن های زیبایی و یا سرو که ادعا می کنند که بهترین درمان ملاسما انجام شده است یا با لایه برداری شیمیایی یا از طریق لیزر است. این نوع از درمان ها اغلب اوقات انجام شده در هر جلسه و بیشتر از زمان ادعا می شود سریعترین راه برای خلاص شدن از اثرات ملاسما.

در حالی که برای بسیاری از افراد پوستی و راه حل های ممکن است کار ادامه تحقیقات شده است شناسایی داخلی هورمونی عدم تعادل شیمیایی به علت یک بیماری پوستی. این حساب برای بسیاری از زنان که شرایط را بهبود نمی بخشد پس از آنها به هنگام تولد و یا متوقف حادثه آنها باور دارند که باعث شده است خود را به رنگ پوست. وجود دارد امیدوار است تحقیقات انجام شده توسط یک مکمل طبیعی به نام Melacor که حساب برای عدم تعادل هورمونی است که زنان ممکن است روبرو می شوند. وب سایت خود را نیز بسیار آموزنده است که شامل یک بخش که در آن شما می توانید برقراری ارتباط با دیگران که ملاسما نیز هست.

هر آنچه شما انتخاب می کنید به عنوان بهترین درمان ملاسما به یاد داشته باشید که شما باید برای اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و یا حتی قرار گرفتن در معرض نور ساده لامپ از آنجا که هر دو آنها تشدید تولید ملاسما سلول های تولید. شما باید حداقل آفتاب استفاده کنید و یا کرم های ضدآفتاب و یا دیگر توصیه می شود لوازم آرایشی است که خورشید عوامل محافظ برای رسیدن به حداکثر و بهترین نتیجه را از هر نوع ملاسما درمان است.

در ذهن منبع یا علت مشکل زمانی که منبع حذف شده است و یا متوقف مشکل ممکن است متوقف یا به نظر می رسد به درمان خود را. در نگاه به گذشته اگر یک مشکل منبع است نه بازداشت این ممکن است بدتر شود. بنابراین اگر این ملاسما است ناشی از یک زیبایی خاص و سپس شما باید جلوگیری از استفاده از این نوع لوازم آرایشی و بهداشتی و شیفت به مارک های دیگر است. اگر به این دلیل است که از قرص است که شما با استفاده از, سپس شما می توانید حق دور و از آنها بخواهید برای گزینه های دیگر. بهترین درمان ملاسما به همین دلیل است که شناخت منبع آن و متوقف کردن آن تا زمانی که آن را ناپدید می شوند.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>