تاریخ L-Arginine (نیتریک اکسید)

[ad_1]

آرژنین کشف شد در سال 1895. آرژنین یک اسید آمینه است که فراهم می کند طیف گسترده ای از مزایای به بدن است. آرژنین نقش مهمی در تقسیم سلول های تقویت سیستم ایمنی بدن, درمان زخم و هورمونی ترشح روند. در سال 1998 جایزه نوبل داده شد به سه دانشمندان آمریکایی که در نسبت با کشف نقش که L-آرژنین نقش در تولید نیتریک اکسید است. نیتریک اکسید است که بسیار مهم است به دلیل آن است که یک گشادکننده که شریان ها کمک می کند تا برای استراحت در نتیجه اجازه می دهد برای بهتر شدن جریان خون و فشار کمتر بر روی قلب. همچنین در سال 1998 یک تیم ایتالیایی در تحقیقات این ارتباط بين ميزان توليد نيتريک اکسايد و جریان خون بهتر زمانی که آنها گزارش داد که دوز روزانه از L-Arginine داده شده به بیماران خود را کاهش فشارخون سيستوليک ،

از اوایل دهه 1990 بیشتر و بیشتر محققان و متخصصان پزشکی آزمایش شده است با سلامت قلب و عروق بهبود امکانات L-آرژنین. بسیاری از متخصصان بهداشت تلاش کرده اند L-آرژنين خود شده اند و خیلی تحت تاثیر قرار گرفته و با نتایج که آنها پس از توصیه L-Arginine به بیماران خود را. امروز بیمارستان ها اغلب ارائه یک L-Arginine مکملی برای آن دسته از بیماران مبتلا به زخم های عفونی به سرعت خود را بازیابی زمان نتیجه کاهش معرض خطر ابتلا به عفونت. بیماری های قلبی در آمریکا قاتل شماره یک. با چشم انداز از L-آرژنين به عنوان امیدوار کننده به عنوان آنها در حال سخت شدن سرخرگ ها و ایجاد شریانی پوشش دو شایع ترین عوامل بیماری های قلبی می تواند معکوس شود.

توانایی که L-آرژنین برای افزایش تولید اکسید نیتریک به معنی بسیاری از چیزهای خوب به کسانی که رنج می برند با علائم اولیه بیماری قلبی است. برای بسیاری از افراد در این وضعیت که مصرف L-Arginine و مکمل های غذایی وجود دارد و دیگر نیاز به تجویز داروهای فشار خون (یا حداقل دوز را می توان کاهش داد). کاهش نیاز به داروهای فشار خون نه تنها آشنایی خود را به سلامت بهتر به عنوان بیمار قلبی, اما اجتناب از استفاده از داروهای تجویزی نیز اجازه می دهد تا فرد برای جلوگیری از عوارض جانبی بالقوه از کسانی که داروهای فشار خون. و عوارض جانبی می تواند هر دو جسمی و ذهنی (یعنی افسردگی) ویرانگر است.

جدید ترین اکتشافات مربوط به L-آرژینین هستند که آن را تا به توانایی برای کمک به بدن انتشار مورد نیاز هورمون های افزایش توده عضلانی بدون چربی با سرعت بهبود زخم ها و تقویت سیستم ایمنی بدن. صمیمی مزایای کاهش علائم ناتوانی جنسی و بهبود عملکرد جنسی نیز تشویق مزایای که پزشکان و بیماران در حال کشف به عنوان یک نتیجه از بهبود جریان خون. شواهد اخیر و تحقیقات نیز نشان می دهد که L-آرژنین مکمل نیز می تواند کمک به بیماران آلزایمر با کاهش و یا حتی توقف رشد تومور.

همانطور که ذکر شد به طور خلاصه شما می توانید پیدا کردن L-Arginine در گوشت قرمز اما این اسید آمینه نیز در ماهی یافت می شود و شکلات. اگر شما می خواهید برای رفتن فراتر از صرفا ارائه بدن خود را با آن پایه L-Arginine مزایای شما می توانید از صحبت با دکتر خود در مورد مکمل های که شما می توانید استفاده کنید برای اطمینان بیشتر L-Arginine در دسترس به شما بدن. نمونه مکمل با دوز L-Arginine است که حدود 2-5 گرم در روز (در برخی موارد بهتر است که گرفته درست قبل از خواب) اگر چه به اندازه 20 گرم شده است با موفقیت اجرا. با این حال حداقل 5 گرم یافت شده است به خط پایه یک با موفقیت دوز موثر. سطح سمیت برای L-Arginine است که نسبتا پایین ساخت آن را دشوار است به طور تصادفی بیش از حد و در عین حال آن است که همیشه عاقلانه به مشورت با دکتر خود و دریافت هر گونه شرایط پزشکی که ممکن است شما را که می تواند تاثیر آنچه یک دوز مناسب برای شما است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>