تبخال درمان – چای نعناع

[ad_1]

یک تبخال درمان ثابت شده بسیار موثر و همچنین به عنوان لذت بخش برای استفاده است چای نعناع. بسیاری از بار من دیده ام یک زخم سرد به طور کامل شفا در عنوان کمی تا 7 روز با استفاده از چای نعناع تبخال درمان شرح داده شده در این مقاله است.

همانطور که با هر تبخال درمان من نوشتن در مورد من ارائه این تبخال درمان برای شما فقط برای اطلاعات. این یک تبخال درمان است که به خوبی کار می کرد برای بسیاری از دیگران است.

به هیچ وجه این تبخال درمان ارائه شده به عنوان توصیه های پزشکی. هیچ چیز طول می کشد محل در یک رابطه با یک حرفه ای بهداشت و درمان.

نگه داشتن در ذهن نیز – بهترین تبخال درمان است که موضعی. یک درد سرد است در درجه اول یک خارجی مشکل است و به راحتی درمان می شود این راه. شما ممکن است شنیدن از انواع ویتامین ها و یا داروهای تجویزی است که مفید به عنوان یک داخلی تبخال درمان. این کار گاهی اوقات کمک کند. اما روش ساده و مستقیم را همیشه به شما بهترین نتایج.

این درست است که با یک زخم سرد و یا هر مشکل دیگر در زندگی است.

نعناع بسیار قدرتمند تبخال درمان به دلیل آن است قوی ضد ویروسی خواص. نعناع نیز بسیار اثر تسکین دهنده است که ساخته شده آن را مورد علاقه با بسیاری از مردمی که نوشته ام من.

اما در ابتدا, اجازه دهید نگاهی به “جهانی” تبخال درمان – یخ.

یخ استفاده شده است به عنوان یک تبخال درمان برای قرن ها. امروز یخ است که به راحتی در دسترس در هر نقطه در هر زمان. حتی سرد می توانید از نوشابه کار می کند به عنوان یک تبخال درمان, زمانی که برگزار شد به درد.

فرایند تکثیر ویروس هرپس باعث تبخال. یخ هنگامی که به ظهور زخم سرد مانع از ویروس هرپس از تکرار. ویروس هرپس متنفر سرد است. استفاده از یخ و یا هر گونه سرد شی خواهد غرفه ویروس تبخال از ایجاد این شنیع درد. و گاهی اوقات حتی ارسال ویروس هرپس دوباره به خواب زمستانی.

به عنوان یک تبخال درمان, ترکیب یخ روش با نعناع است چند بار بیشتر موثر است.

نعناع است که بسیار آسان برای پیدا کردن. قالب ما استفاده از نعناع و چای کیسه ای. این در دسترس هستند در هر نقطه که شما پیدا کردن انواع چای گیاهی. اگر نعناع است که در ترکیب با گیاهان دیگر که خوب کار می کنند نیز می باشد. فقط مطمئن شوید که نعناع اولیه است. نعناع نیز می تواند به راحتی رشد کرده و در یک پنجره گلدان اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید ، من صحبت کردن در مورد یک ویژه تبخال درمان با استفاده از نعناع تازه فقط در یک لحظه.

این است که چگونه ما به نوبه خود چای نعناع به یک بسیار موثر تبخال درمان.

مصرف 20 اونس است. از آب بطری و 5 چای کیسه ای (حدود یک چای کیسه ای در هر 4 اونس. آب) ما را قوی دسته ای از چای نعناع. سپس یخ مرطوب چای کیسه ای.

با استفاده از یخ زده و کیسه های چای در محل یخ نگه می داریم چای کیسه ای در زخم های سرد منطقه برای حدود 10 دقیقه در یک زمان. در مورد 3 بار در هر ساعت به خوبی کار می کند.

با این منجمد نعناع تبخال درمانشما می توانید از آرامش و شفا اثر یخ. به علاوه به عنوان کیسه ذوب می شود, شما در حال استفاده از یک بسیار قوی, داروی ضد ویروسی. این کار را برای کشتن هزاران نفر از ویروس هرپس.

علاوه بر این شما می توانید لبریز این تبخال درمان توسط جرعه جرعه چای. همچنین اعمال چای نعناع مایع به درد با یک توپ پنبه یا حوله کاغذی. در حال حاضر شما باید یک داخلی به عنوان به خوبی به عنوان یک خارجی تبخال درمان.

این هم کامل تبخال درمان برای آن دسته از نادر افرادی که تبخال در داخل دهان است. با این نسخهها کار خوبی برای زخم خوره بیش از حد. به عنوان یک تبخال درمان و یا برای زخم خوره و شما می توانید با استفاده از چای به عنوان دهان شویه. صدای فش فش زدن آن را در اطراف برای یک دقیقه یا بیشتر و سپس بلعیدن آن برای منافع داخلی.

تنوع این تبخال درمان ما با موفقیت مورد استفاده برای یخ چای مایع است. این برای ما کار می کند با استفاده از یک سینی مکعب یخ است که باعث می شود کوچکتر تکه های یخ. این است که کمی مسیه به عنوان مکعب ذوب می شود. اگر شما با استفاده از تازه رشد کرده و یا به صورت فله نعناع و سپس شما نمی خواهد که چای کیسه یخ. در آن صورت این ممکن است یک راه برای استفاده از خود نعناع به عنوان یک تبخال درمان.

یک آخر توجه داشته باشید در استفاده از نعناع به عنوان یک تبخال درمان.

با استفاده از این تبخال درمانممکن است شما نمی خواهید و یا نمی توانید نشستن و نگه داشتن یخ و یا یخ زده و کیسه های چای را به لب خود را. اگر شما بر روی بروید در اینجا بسیار مناسب و قدرتمند ترین راه برای استفاده از نعناع به عنوان یک تبخال درمان.

شما می توانید به سرعت بسیار عالی تبخال درمان خرد کردن برگ نعناع تازه را به رب. اگر شما نمی خواهید به رشد خود را نعناع است که اغلب در دسترس تازه یا خشک شده در فروشگاه مواد غذایی محلی شما. با نعنا خشک اضافه کردن برخی از آب به بازسازی آن و آن را به یک خمیر خوب بیش از حد. به عنوان شما را با خمیر مخلوط کنید و در کمی جوش شیرین. این افزایش سطح pH آن ویروس تبخال نیز متنفر است.

در حال حاضر شما باید یک تبخال درمان شما می توانید استفاده کنید در هنگام سفر یا در محل کار. و اگر ساخته شده با نعناع تازه نعناع خواهد شد و حتی قوی تر از چای خشک فرم از آنجا که شما نمی گرمایش آن است.

من امیدوارم که شما به عنوان بسیاری از دیگران باید این را به عنوان عالی, ارزان و قدرتمند تبخال درمان.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>