تمیز کردن خانه مقابل قبل از اینکه شما به جاده

[ad_1]

تا قرعه کشی خواهد شد. بله که راست مرتب کردن و مستغلات خود را. که من آن را ببینید با آزادی از سفر می آید مسئولیت زیرا مردم دیگر نباید به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

فرض کنید برای مثال شما نوشیدن بیش از حد مکونگ ویسکی در تایلند, عبور از در دنباله و اجرا توسط آهسته در حال حرکت سبد گاو نر. بعید است اما معرفت و قوم و خویش باید به مرتب کردن بر اساس چه چیزی برای انجام با CV خود را و مجموعه دی وی دی و هزار دلار در سمت چپ در حساب بانکی خود را.

انجام یک جستجو برای “قالب برای نوشتن خواهد شد” و پیدا کردن یکی که مناسب شما. آن را دریافت شاهد ترک یک کپی خود را با executrix و تیک مسئولیت شماره یک جعبه. روند divvying تا اموال خود را یک تمرین خوب به عنوان شما باید به فکر می کنم آن را از طریق و تصمیم گیری.

من را می گوید که من می خواهم به خاک سپرده شود مسلمان سبک: شستن بدن و قرار دادن آن در یک ورق سفید و دفن آن را قبل از غروب آفتاب در یک قبر بینام و نشان. در نتیجه من نمی خواهد که نوشته روی سنگ قبر. اما اگر من آن را به عنوان خوانده شده “برخی او را دوست داشت; برخی او را متنفر; هر کس یک نظر.”

نوشتن وابسته به وفات. خود را وابسته به وفات است بیانیه نهایی خود را به جهان است. آیا شما واقعا می خواهید به ترک آن را به شخص دیگری به schmaltz ؟ شما چه می خواهید مردم را به یاد داشته باشید در مورد شما ؟

مانند خواهد شد, سوگنامه حرفه خود را حرکت می کند شما یک گام نزدیک تر به پذیرش مرگ و میر خود را. و این بخشی از تجربه سفر. هنگامی که شما پایه obit انجام می شود شما می توانید آن را به روز رسانی از زمان به زمان به منعکس کننده وضعیت شما.

اگر شما گیر کرده است و می خواهید یک مثال اطلاعات تماس با من در جعبه منبع. تلنگر به من یک ایمیل بفرستید و من به شما ارسال یک کپی معدن. من تا به حال چنین فوق العاده زمان نوشتن آن است. بسیار رهایی بخش.

را از یک زندگی خواهد شد. اساسا زندگی خواهد ساخت خواسته های خود را شناخته شده است به طوری که اگر شما در یک وضعیت که در آن شما نمی توانید عمل شخص دیگری خواهد شد. این ممکن است که شما در حالت اغما و یا در زندگی-پشتیبانی و قادر به صحبت می کنند.

آیا شما می خواهید انواع پزشکی برای زنده نگه داشتن شما مهم نیست که چه چیزی و یا شما آنها را می خواهید به جلو و پلاگین? من رفتم برای دومی. و من ساخته شده یک پیمان با یک زن و شوهر از دوستان نزدیک. اگر من در آن دولت آنها به inject me با Nembutal یا انسولین است. که راه من فقط بی سر و صدا و بدون دردسر – رانش به ماجراجویی نهایی است که چگونه به نظر من مرگ است.

ترک کسی که با قدرت از وکیل.’ مراقب باشید با این یکی. تعیین فرد دارای قدرت کامل به طرف شما عمل می کنند. که شامل فروش سی دی و دی وی دی, گرفتن هزار دلار باقی مانده در حساب بانکی خود را و هاوکینگ کامپیوتر شما.

من پس از صحبت با یک زن گفت که او نمی باید هر کسی در زندگی خود را که او می تواند اعتماد. غمگین بسیار غم انگیز است. من را ترک کرده اند مردم با قدرت از وکیل در کانادا و استرالیا و نیوزیلند. و اگر چه من فقط به حال به استفاده از آن چند بار در 30 سال این است که هنوز یک چیز خوب را در محل.

رکورد دلایل شما می خواهید به سفر. برای برخی از آن خواهد بود و پیدا کردن خود را. نوبل در نظریه اما اگر شما از دست رفته قبل از اینکه شما را ترک, شانس هستند که شما نمی خواهد در سراسر تلو تلو خوردن “واقعی شما در خارج وجود دارد. دیگران می خواهید به انتخاب کردن برای گردشگری ماجراجویی. برو برای آن. و سپس کسانی هستند که فقط پس از خالص گذرانی آنها نمی توانیم در خانه خود بوده است.

من ؟ من سفر برای دیدار با مردم جالب کشف غیر معمول و بازارهای مختلف را امتحان کنید مواد غذایی و نوشیدنی. اوه, و در طول راه به من کمک کند هنگامی که و که در آن من می توانم. بسیار ساده و بسیار فراموش کنند.

این ایده از ضبط اصلی خود را به دلایل مقايسه آنها با تکامل خود را و ببینید که چقدر برداشت های منتقل شده در زمانی که شما بازگشت.

در حال حرکت. هنگامی که شما در رسیدن به این مرحله شما آماده برای ضربه زدن به جاده. فکر می کنم از آن به عنوان “بیمه” و شانس هستند که اگر شما از آن شما آن را نیاز ندارد. اما اگر شما برخی از کس دیگری گیر کرده است با تمیز کردن آن را تمام کند.

در حال حاضر شما آماده برای دریافت پاسپورت و تب زرد شات. سفر مبارک.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>