جایگزینی زانو, هزینه, راهنمای

[ad_1]

جراحی تعویض زانو تبدیل شده است بسیار رایج و مقرون به صرفه تر در چند سال گذشته است. آن است که در حال حاضر به عنوان یک گزینه امن برای افراد مبتلا به استئوآرتریت مفصل زانو. این امر به ویژه یک مزیت برای بیمارانی که در مرحله نهایی آرتروز زانو.

ثابت افزایش در تعداد بیماران تحت عمل جراحی زانو, عمل جراحی را می توان به تعدادی از دلایل از جمله موارد زیر:

افزایش قیمت: در حال حاضر تعداد بیشتری از بیماران ترجیح می دهند برای انتخاب کردن برای جراحی تعویض زانو از آنجا که هزینه ایمپلنت کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سالهای اخیر است.

طیف وسیعی از ایمپلنت های موجود: به لطف پیشرفت در تکنولوژی پزشکی وجود دارد تعدادی از زانو ایمپلنت های موجود امروز را به انجام برسانند نیازهای فردی از بیماران. از ایمپلنت با 180 و 360 درجه حرکت به 3D-چاپ پروتز زانو وجود دارد که در دسترس نیست به نفع بیماران مختلف با شدت آرتروز.

بهبود نتایج جراحی: باز جایگزینی زانو است که یک چیزی از گذشته. در حال حاضر چندین فن آوری های جدید در دسترس است که ارائه مزایای بیشتری و تضمین نتایج مثبت. با تشکر با حداقل تهاجم تکنولوژی جراحی است که دردناک دیگر. نه نشانی از آن را هفته بستری شدن در بیمارستان برای بیمار به بهبود می یابند.

اما هنوز هم هزینه عمل جراحی زانو در کشورهای غربی همچنان در سمت بالاتر. برای بیماران در این کشورها که مایل به انجام مقرون به صرفه عمل جراحی زانو, پرواز به بالا مقصد گردشگری پزشکی یک گزینه است. برخی از این گردشگری پزشکی در نقاط برای جایگزینی زانو شامل هند و تایلند و ترکیه است.

میانگین هزینه جایگزینی زانو: کشورهای برتر

هزینه متوسط عمل جراحی زانو در کشورهای غربی ممکن است شروع از $30000. بیشتر از آن است که دیده می شود که هزینه جراحی تعویض زانو متفاوت بوده و نه تنها از کشوری به کشور اما در درون یک کشور و یا یک شهر را به عنوان به خوبی. این امر به ویژه در مورد ما.

برای مثال زانو, هزینه جراحی در دالاس آمریکا ممکن است متفاوت باشد بین $16,772 و $61,585 بسته در بیمارستان است. پرداخت قیمت بالاتر برای روش لزوما به این معنی نیست که با کیفیت است که بیمارستان ارائه می دهد برای بیمار بهتر از بیمارستان که کمتر از گران قیمت است.

عوامل متعددی وجود دارند که می توان به اختلاف بین قیمت گذاری از همان روش و در همان شهر است. رقابت, دولت, مالیات, محل و سطح مراقبت رایگان ارائه شده توسط بیمارستان هستند و برخی از آنها.

هزینه جایگزینی زانو در هند و ترکیه و مکزیک و تایلند و تایوان از سوی دیگر بسیار معقول تر از کشورهای غربی است. هزینه قطره به میزان 50 تا 80 درصد در این کشور است. این توضیح می دهد که طرز فکر بیمار زمانی که آنها تصمیم به سفر به خارج از کشور برای دریافت پروتز زانو.

نوع مواد و تولید کننده ایمپلنت

وجود دارد انواع مختلف و مواد زانو ایمپلنت امروز در دسترس را انتخاب کنید. هر ایمپلنت دارای یک هدف خاص است و مناسب برای یک بیمار خاص ، برای مثال افراد مسن می تواند مدیریت فعالیت های روزمره با یک ایمپلنت است که اجازه می دهد تا فلکشن از 110 درجه است. اما در بزرگسالان جوان ممکن است نیاز به انعطاف پذیری بالا زانو ایمپلنت به دلیل فعالیت بیش از حد سطح است.

کبالت و کروم آلیاژ, آلیاژ تیتانیوم اکسید زیرکونیوم و پلی اتیلن ایمپلنت معمولا در دسترس در حال حاضر. هر ایمپلنت مواد خاص جوانب مثبت و منفی مرتبط با آنها. آنها متفاوت از نظر قیمت گذاری استفاده از در دسترس بودن و طول عمر.

نوع عمل جراحی

یک فرد است یا توصیه به انجام (TKR) و یا جزئی جایگزینی زانو. تفاوت نهفته در بخشی از مفصل زانو جایگزین در روش. طول مدت بستری در بیمارستان و بهبودی دوره در مورد TKR بزرگتر است از جایگزینی نسبی است. بنابراین وجود دارد که تاثیر مستقیم بر روی هزینه کل که بیمار به پوسته از جیب خود برای این روش.

نوع بیمارستان

بیمارستان ها با پیشرفته ترین زیرساخت و دولت از هنر فن آوری تمایل به شارژ بالاتر از بیمارستان های دیگر. این به رغم این واقعیت است که تجربه و صلاحیت جراح دست زدن به مورد می تواند همان. هزینه هم بستگی به محل بیمارستان. مرکزی-واقع شده و به راحتی در دسترس بیمارستان ها گرانتر هستند و از راه دور قرار دارد ،

تجربه جراح

هزینه عمل جراحی زانو نیز بستگی به تجربه جراح است. جراحان با تجربه گسترده ترین پس از دنبال. در واقع آن شده است نظر علمی ثابت شده است که جراحان که انجام بیش از 50 TKR از یک سال و کمتر از یک سوم عوارض نسبت به کسانی که به انجام کمتر از 50 TKR در هر سال است.

بسیاری از بیماران ترجیح می دهند به درمان توسط یک جراح که با تجربه است. اما قیمت فوق العاده است که آنها باید برای آن پرداخت.

توانبخشی هزینه

توانبخشی پس از عمل جراحی شامل فیزیوتراپی که انجام شده است در هزینه اضافی. پزشکان معمولا توصیه نامزد به انجام فیزیوتراپی برای حداقل 6 تا 12 هفته برای نتایج بهتر و تسکین درد. هر جلسه فیزیوتراپی ممکن است هزینه در هر نقطه بین $20 $350 بسته به کشوری که در آن شما در حال گرفتن درمان می شود. توانبخشی است که یک جنبه مهم از بهبودی بعد از تعویض زانو. بنابراین بیماران باید به در نظر گرفتن این هزینه ها در حالی که برنامه ریزی برای عمل جراحی است.

هزینه های اتفاقی

بیمار ممکن است مجبور به متحمل شدن هزینه های اتفاقی در صورت هر گونه عوارض. علاوه بر این هزینه ها ممکن است افزایش زمانی که مدت اقامت در داخل ICU جراحی پست افزایش یافته است. مانند هر عمل جراحی وجود دارد برخی عوارض مرتبط با آن نیز هست. پست-فولاد عفونت تاخیر زخم ترومبوز سیاهرگی عمقی (DVT) و آمبولی ریوی برخی از نمونه های. مدیریت این شرایط تاثیر بر هزینه های کلی.

هزینه های دیگر

 • پیش بینی نشده مراقبت و مدیریت از قبل موجود شرایط ممکن است اضافه کردن به کل لایحه مقدار.

 • تعداد بیشتری از روز را صرف در بیمارستان بزرگتر است صورتحساب مقدار.

 • هزینه های خصوصی و یا واحد مسکن بیشتر از به اشتراک گذاشته و یا چند bedded محل اقامت.

 • پیگیری بازدیدکننده داشته است پس از ترخيص از بيمارستان هزینه اضافی.

 • از دست دادن درآمد ناشی از بستری در بیمارستان و تاثیر عمل جراحی ممکن است اضافه کردن به بار مالی.

راهنمایی برای انتخاب یک بیمارستان در خارج از کشور برای عمل جراحی زانو

کشور را انتخاب کنید عاقلانه. کشورهایی که ارائه ارزان تر از درمان لزوما سازش با کیفیت خدمات پزشکی.

انتخاب جراح عاقلانه است. را انتخاب کنید کسی که با تجربه است اما اتهامات عظیم ،

 • انتخاب یک جراح که درمانگاه کمتر شلوغ است. جراحان هستند که بسیار محبوب تمایل به باقی می ماند و مشغول صرف زمان کمتر در هر بیمار است. این ممکن است مانع مراقبت های شخصی است که شما ممکن است تمایل داشته باشند.

 • به دنبال کمک از یک بیمارستان یا گردشگری پزشکی تسهیل به ترتیب برای اضافی نیاز دارد. این ممکن است شامل مسکن, محلی, سفر, مترجم, خدمات بیمارستان انتقال.

 • بررسی اعتبار بیمارستان آنلاین قبل از انتخاب یکی. نگاه برای بیمار نظرها و گوگل بررسی است.

 • بررسی اعتبار بخشی بیمارستان. ترجیح می دهند برای انتخاب یک بیمارستان است که تایید شده توسط کمیسیون مشترک بین المللی (JCI).

 • درخواست تمام اطلاعات از قبل در مورد این نوع از ایمپلنت استفاده می شود. همچنین درخواست برای مشخصات دقیق جراح خواهد شد که انجام عمل جراحی است.

 • به دنبال یک تخمین برای هزینه های بالقوه در ارتباط با هواپیمایی, بلیط, هتل, مواد غذایی و هزینه های دیگر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>