آبنبات ها و مراکز تولید و فروش آن ها

شاید شما هم دیده باشید برای کودکان آبنبات می خرند . اما دلیل آن را میدانید ؟ . به قیمت آبنبات ها تابحال فکر کرده اید ؟ . در یک روزنامه تنقلاتی ، تمامی فروشگاه های خرید آبنبات به دقت بررسی شد . برخی از آن ها تخفیف خوبی روی لالی پاپ ها می گذاشتند . و برخی دیگر نیز به همراه آن ها مقداری پاستیل و یا شکلات ارائه می دادند .  برخی از فروشگاه های اینترنتی آبنبات چوبی نمونه های گوناگونی از مدل های عروسکی و پستونکی آن را برای خرید مصرف کنندگان قرار داده اند . که در لینک نمونه برتری از یک فروشنده را میتوانید ببینید . اما به راستی کدام یک محصول بهتری را با قیمت کمتر در سبد خرید شما قرار می دهند ؟ عوامل تاثیر گذار بر روی طعم شیرین آن ها چیست ؟!

آبنبات چوبی

پاستیل بخریم یا آبنبات ؟!

اگر از یک پزشک تغذیه بخواهید این سوال را جویا شوید ، قطعا به شما لالی پاپ ها را توصیه می کند . متاسفانه در پاستیل ها به دلیل شیرینی و افزودنی بیش از حدی که وجود دارد ، کودکان را دچار بیش فعالی می کند . این در حالیست که شما می توانید دیگر خوردنی ها وتنقلات را با هزینه خیلی کمتری تهیه کنید و به کودکان هدیه دهید ! مگر آنکه به آبنبات های خیلی خوبی مانند سورهاسور ، بیگ بوم ، pin pon و … نظر خریدکردن داشته باشید . که این کار نیازمند کمی مقایسه قیمت و کیفیت انواع آن ها با یکدیگر است . 

میزان قند و شکر برای شیرین کردن آبنبات ها چقدر است ؟

 

اگرچه فرمول تولید و تهیه این خوردنی ها همیشه نزد تولید کنندگان و فروشندگان محفوظ است ، اما گاها راهی برای پیدا کردن فرمول و طرز تهیه آن پیدا می شود . در سال 1986 یک پزشک تغذیه با ترکیب میزان زیادی شکر با مواد افزودنی توانست نبات درست کند . او پس از مدتی به این فکر افتاد که با افزودن مقداری اسمارتیز و سایر تنقلات خوشمزه ، و سپس اضافه کردن یک دسته پلاستیکی به آن یک آب نبات تهیه و تولید کند . سپس سال ها بعد برند هایی مانند بیپ بوم و سورهاسور و ibon توانست با افزودن آدامس در داخل نبات آن ، یک محصول فوق العاده و ترش درست کند . که از فروش بسیار خوبی این روز ها بهره مند است . در فروشگاه های سراسر خاورمیانه و جهان این روز ها این محصولات به دست خریداران می رسد . که همه آن ها نیز از آن رضایت کامل را دارند . امیدواریم که توانسته باشیم یک مرکز خرید خوب و معتبر را به شما مصرف کنندگان در این مقاله معرفی کرده باشیم  . در صورتی که سوالی در این زمینه دارید کافیست از بخش پشتیبانی فروش با ما ارتباط برقرار کنید .

bit.ly

bit.do

is.gd

tinyurl

 

نرم افزار گرامرلی