خرید کتاب رمان انگلیسی

پس این خرده داستان‌هایی که در‌این دو کتاب خرید کتاب رمان انگلیسی از ایبوک رالی موجود است و بعضاً هم روایت‌های عشقی است , برای جذب مخاطب جوان‌تر و مردمان معمولی بوده است؟

آری ; چون در صورتی اینجانب آن اتفاقات تاریخی خرید کتاب رمان انگلیسی را در کنار بعضا رخدادها و خرده داستان‌های
اکنون اکثر اوقات مردمان ما به مورخ همچون یک غذایِ باقی‌مانده نگاه میکنند و بیش‌تر بچه‌ها هم از مورخ فراری‌اند . درحالی‌که ما در هر بُرهه‌ای از مورخ , اتفاقات بخش اعظمی داشته‌ایم که هرمورد قادر است دستمایه یکسری کتاب داستان باشد . از همین‌رو چنانچه مورخ را در فُرم کتاب داستان بنویسیم , رمان‌هایی که برای خواننده جذابیت‌های روایی داشته باشد و با قصه‌گویی همراه باشد ; دست کم کودکانمان از مورخ گریزان نخواهند بود
دیگر که جنبه عام‌تر و معمولی‌تری دارااست , می‌نوشتم , می‌توانستم مخاطب بیشتری را در خرید کتاب رمان انگلیسی جذب کنم .

«مردی که سبز بود» و «مردان پارسه» روایتی داستانی دارا‌هستند , ولی در بعضی جنبه‌ها مانند عنصر تعلیق , شدت‌وضعف‌هایی درین کتاب‌ها چشم میگردد . به‌عنوان‌مثال در بعضی بخش‌های کتاب که عنصر تعلیق می‌توانست گره‌افکنی نماید , اطلاعاتی که راوی دانای کل به خواننده میدهد , تعلیق را عملاً از میان میبرد . مثلاً در کاغذ 159 کتاب «خرید کتاب رمان انگلیسی» نوشته‌اید : «گئوماته به‌دقت معاش بردیه و محل معاش او‌را ذیل حیث داشت و پیرو تدارک نقشه‌ای نحس برای خانواده سلطنتی بود , اما برای کشتن این دو اخوی و وصال به سلطنت می بایست نقشه‌ای حساب‌شده میکشید . . . » . درواقع گویی بخشی 30 کاغذ پیشِ‌رو در همین سه‌خط نوشته‌شده و عنصر تعلیق عملاً از فی مابین رفته است .

هنگامی نوشتن خرید کتاب رمان انگلیسی در رابطه کوروش را آغاز کردم , متوجه شدم همان‌طور که بیشتر مورخان اشاره کرده‌اند , اکثری از بخش‌های معاش وی نظیر یک پازلِ افتاده , کماکان ناشناخته است ; به این ترتیب هنگامی‌که می‌خواستم در رابطه این پازلِ افتاده بنویسم , می بایست به‌گونه‌ای می‌نوشتم که خواننده کمتر متوجه این حفره‌ها شود . به‌عنوان‌مثال روز‌نگار دوران هخامنشی , 10 ‌ماهه بوده و این اختلاف هنگامی دربین فصل‌ها و سال ها , در بعضا قسمت‌ها باعث سردرگمی خواننده میشود ; از‌همین‌رو مجبور بودم بعضی وقت ها از عنصر تعلیق چشم‌پوشی کنم تا خواننده در گیر سردرگمی نشود . اما اختلال دیگری که با آن دست‌به‌گریبان بودم , وقفه چندساله‌ای بود که هنگام نوشتن این کتاب اتفاق افتاد و آن گاه به دلیل عجله‌ «انتشارات پیکان» برای چاپ کتاب , بعضا قسمت‌های «مردان پارسه» سریع‌تر متن شد که احتمال دارد در‌این این مسئله بی‌تأثیر نبوده است .

به لحاظ میرسد دو کتاب «مردی که سبز بود» و «مردانِ پارسه» , یک جهش عالی در کارنامه کاری شماست . آیا اثرها بعدی شما نیز در قضیه کتاب داستان تاریخی و خرید کتاب رمان انگلیسی است؟

آری . کتابی که مدتی است نوشتنش را به پایان برده‌ام , یک کتاب داستان تاریخی است به اسم «هوری‌ما» که حدود 600 برگه داراست . روایت این کتاب از زمان مادها آغاز و به قبایل آشور , بابل و سومر کشیده می‌گردد و سپس آن هم در حوزه‌ بین‌النهرین حادثه میفتد . پی‌رنگ این کتاب همانند دو کتاب گذشته است , با به عبارتی خُرده داستان‌ها و احادیث مختلف . هم‌چنین اکثری از اتفاقات تاریخی که عموماً کسی آنها را نخوانده , تقریباً برای اولین بار در‌این کتاب ارائه شده شده‌است . مثلاً در جزء کتاب , قدیمی‌ترین ماجرا دنیا که مرتبط با 38 هزار سال پیش است , بوسیله یک کدام از شخصیت‌های خرید کتاب رمان انگلیسی هستن.
یک مولف برای نوشتن رمان‌های تاریخی , ابتدا به یک نقشه جغرافیایی از آن دوران تاریخی نیاز دارااست ; نقشه‌ای که ارتفاع و پهنا جغرافیایی و وسعت و محدوده کشورهای آن زمان را ابتدا برای وی معین نماید . همینطور تطبیق نام‌های آن دوران هم با عصر معاصر کاری طاقت فرسا است . بجز این‌ها , تالیف کننده بایستی تمام داده ها مرتبط با مردمِ آن زمان , مانند مدل خانه‌سازی , اعتقادات مذهبی , آداب‌ و رسوم و . . . را در خرید کتاب رمان انگلیسی گرد‌آوری نماید
خوانده میگردد . اسم این مورد سابق «اترهسیس» است . این قضیه سازه به پایانی پژوهش ها , قدیمی‌ترین ماجرا مکتوب عالم است که آن زمان در عرصه مهم یکی شهرهای سومر روی چهار لوح مندرج بوده و هرکس به آن شهر می‌آمده , می‌توانسته آن را ببیند و بخواند . پهلوان قصه اینجانب هم وقتی که پای بدین شهر میگذارد , این مورد را می‌بیند و آن را میخواند .

به‌عنوان نویسنده‌ای که بیشتر آثارتان کتاب داستان تاریخی و خرید کتاب رمان انگلیسی است , در پروسه نوشتن کتاب داستان تاریخی چه فرآیند تحقیقاتی را انجام می‌دهید؟

راستش ما کتاب‌ها و داده ها تاریخی پاره ای در رابطه دوران تاریخی و قبلی آن داریم که‌این این داستان سبب ساز میگردد که فرآیند نوشتن برای تالیف کننده کتاب داستان تاریخی زمان‌بر شود . چراکه تالیف کننده خرید کتاب رمان انگلیسی برای نوشتن چنین کتاب‌هایی , ابتدا به یک نقشه جغرافیایی از آن دوران نیاز دارااست ; نقشه‌ای که ارتفاع و پهنا جغرافیایی و وسعت وخرید کتاب رمان انگلیسی.

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر