درمان برای همه (لوسمی لنفوبلاستيک حاد)

[ad_1]

مقدمه

انکولوژیست نشان می دهد انواع مختلفی از داروها برای بیماران مبتلا به سرطان. داروهای متفاوت بر اساس نوع سرطان در بدن است. وجود داروهای مختلف در دسترس برای درمان سرطان. برای درمان لوسمی یک داروی عمومی شناخته شده به عنوان Imatinib در دسترس است. می آید از GLIVEC نام تجاری. در دسترس خود را تحت نام تجاری IMATIKAST 100.

دارو

IMATIKAST 100(IMATINIB 100 میلی گرم) 100 میلی گرم قرص است که پوشش داده شده با فیلم. آن قرص حاوی 100 میلی گرم مسیلات. این دارو برای درمان انواع سرطان لوسمی لنفوبلاستيک حاد و انواع دیگری از سرطان ها. عملکرد آن به عنوان یک دارو بر اساس شیمی درمانی که به تولید اثر است که کاهش رشد سرطان زا و سلول های بدن فرد. قرص های تجویز شده برای بزرگسالان است که باید سرطان از جمله فیلادلفیا کروموزوم لوسمی ميلوئيد و یا برای بیماران مبتلا به لوکمی لنفوبلاستيک حاد.

لوسمی لنفوبلاستيک حاد و یا یک نوع سرطان خون. آن شروع می شود و رشد آن در سلول های سفید خون به طور خاص در مغز استخوان. مغز استخوان نرم و بخشی از استخوان در طرف داخلی است. سرطان وقتی سلول های سفید خون نابالغ هستند. آن را به طور مستقیم بر سیستم ایمنی بدن به سلول های سفید خون هستند که کلید آن است. این نوع سرطان بسیار نادر در بزرگسالان اما معمولا در کودکان و نوجوانان. به عنوان آن است که سرطان خون را به سرعت تضعیف کل بدن است. گسترش آن از طریق خون و ارگان های دیگر تاثیر می گذارد. آن می تواند آسیب ارگان های دیگر مانند کبد و کلیه کمک می کند تا ایجاد سلول های تومور.

چگونه به استفاده از دارو?

یک پزشک با تجربه باید مشورت برای درمان این بیماری است. روش درمان به کارگردانی مناسب است. دارو را می توان پس از یک وعده غذایی و یک لیوان آب. آن را به داده شود با تجويز پزشک. دوز بستگی به بیمار می شود و می تواند یک بار و یا دو بار در روز. شما قرار نیست به خرد پزشکی است. برخی از بیماران ممکن است مسائل مربوط به مصرف دارو به طور مستقیم به طوری شما می توانید پزشکی با حل آن را با آب یا آب سیب. مقدار مایع گرفته شده با دارو نیز باید تماشا به عنوان دارو باید حل شود به درستی در مایع است. دوز همیشه باید به تماشای برای جلوگیری از عوارض جانبی دارو است.

دارو را می توان ذخیره شده در هر نقطه و شامل هر گونه شرایط ویژه برای ذخیره سازی. قرص IMATIKAST 100(IMATINIB 100 میلی گرم) ساخته شده است استئارات منیزیم و پوشش قرص ساخته شده است از اشک تیتانیوم دی اکسید تالک و ماکروگول.

قبل از مصرف دارو همیشه با دکتر خود مشورت کنید و بررسی کنید که آیا شما حساسیت به دارو یا هر یک از مواد تشکیل دهنده. آگاهی از مواد تشکیل دهنده است که شما حساسیت دارند و یا مواد تشکیل دهنده است که می تواند باعث عوارض جانبی پس از مخلوط شدن با مواد تشکیل دهنده این دارو است. مطمئن شوید که پزشک تجویز آزمایش های پزشکی قبل از شروع دارو است. شما باید به اشتراک گذاری تاریخچه پزشکی مربوط به بیماری ها و واکسیناسیون با داروساز خود را هنگامی که شروع دارو.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>