خرید یک سینک جدید؟

شما هر روز از آن استفاده می کنید خواه شستن ظرف ها ، مواد غذایی یا حتی کودک ، سینک شما به همان اندازه کار می کند که کار می کنید. شما یک سینک می خواهید که قابلیت و سبک را با هم ترکیب کند. با داشتن بسیاری از رنگ ها ، طرح ها ، عمق ، عرض و مواد جدید ، یک تعویض هیجان انگیز برای جایگزین کردن سینک قدیمی و یا نصب یک لوازم جدید برای مطابقت با طراحی و دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد بود. در هنگام انتخاب سینک ، باید فضای ، میز ایستاده و کابینت را در نظر بگیرید.

به منظور پیدا کردن بهترین سینک برای خانه خود ، اطلاعات زیر در مورد پیکربندی سینک ، مواد و نصب شما را به مسابقه کامل شما راهنمایی می کند.

سینک آشپزخانه را که برای شما مناسب است انتخاب کنید

هنگام انتخاب سینک ظرفشویی باید چندین نکته وجود داشته باشد. باید فضایی را که باید با آن کار کنید در نظر بگیرید.

پیکربندی به اندازه سینک و تعداد کاسه اشاره دارد. به اندازه آشپزخانه خود و چگونگی استفاده از روکش خود فکر کنید. مقیاس سینک باید با مقیاس آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد.

تعداد سوراخ ها: اکثر سینک های دارای سطح بالا دارای 1-4 سوراخ از پیش حفر شده برای شیرآلات و لوازم جانبی مانند سمپاش جداگانه ، دستگاه پخش صابون ، آب گرم یا واحد آب فیلتر شده هستند. اطمینان حاصل کنید که سینک ظرفشویی تعداد لازم سوراخها را برای قرار دادن شیر آب و لوازم جانبی شما دارد. اگر سینک ظرفشویی که انتخاب می کنید سوراخ های بیشتری نسبت به حد لازم دارد ، می توانید برای مخفی کردن آنها یک پوشش تزئینی خریداری کنید.

انتخاب سینک آشپزخانه
سینک عمق
عمق
اکثر سینک های آشپزخانه 8 عمق دارند. اگر با گلدان های بزرگ و یا قابلمه های پخت غذا می پزید ، می خواهید سینکهای با عمق 10 اینچ را در نظر بگیرید ، شستن و خیساندن وسایل بزرگ را آسان تر می کنید. هنگام تعویض سینک با یک کاسه عمیق اضافی ، اطمینان حاصل کنید که عمق در واحد لوله کشی یا دفع موجود اختلال ایجاد نمی کند.
وضعیت تخلیه
تخلیه موقعیت
متداول ترین آن تخلیه وسط است. برخی از سینک ها دارای زهکشی خاموش یا تنظیم شده در قسمت عقب هستند که فضای قابل استفاده بیشتری از کاسه و فضای کابینت را در زیر آن ارائه می دهد. لوله هایی که در پشت سینک قرار دارند ، ممکن است نیاز به تغییر در لوله کشی داشته باشد.
انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه
نگاهی مناسب به آشپزخانه

خود بیاندازید هرچه نیاز شما باشد ، یک سینک ظرفشویی برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد. در اینجا نحوه تعیین اینکه آیا یک کاسه منفرد ، کاسه دوتایی ، کاسه سه تایی یا سینک میله ای مناسب برای فضای و سبک زندگی شما است ، آمده است.
تک کاسه-سینک 1
سینک ظرفشویی
عموماً در آشپزخانه های کوچک که فضای ضد شمار در حق بیمه است استفاده می شود. انجمن ملی آشپزخانه و حمام ، یک سینک ظرفشویی 22 x 24 اینچ را برای آشپزخانه های 150 متر مربع و کوچکتر توصیه می کند. سینک ظرفشویی های یک کاسه در ابعاد مختلف از 14 – – 50 vary یا عرض متفاوت هستند و یک کاسه بزرگ تنها به یک گزینه محبوب در طراحی آشپزخانه تبدیل می شود. اگر یک آشپزخانه کوچک دارید ، یک سینک گوشه ای را که برای نصب در یک کانتر L به شکل L طراحی شده است در نظر بگیرید که در غیر این صورت از فضای تلف شده بسیار استفاده می کند.

تنها کاسه سینک ظرفشویی →
سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی دوبل
آشپزخانه سنتی معمولاً دارای سینک ظرفشویی 33 اینچی است. این می تواند دو کاسه به اندازه 13 اینچ باشد ، یکی برای شستشو و دیگری برای آماده سازی مواد غذایی. یا یک ظرف سینک دوتایی با یک کاسه بزرگ برای شستشو و یک کاسه قابل توجهی کوچکتر برای شستشو یا دفع زباله.

سینک ظرفشویی دو کاسه →
ظرف های سه تایی
سینک ظرفشویی سه گانه
این سینک ها دارای دو کاسه بزرگ برای شستشو و شستشو از هر طرف یک کاسه مرکزی کوچک برای آماده سازی مواد غذایی و دفع زباله هستند. آنها اغلب در آشپزخانه های بزرگ و لذیذ و یا خانه های شلوغ یافت می شوند که در همان زمان آماده سازی و شستن غذا ادامه دارد. سینک های گسترده تر ممکن است به کابینت های سفارشی نیاز داشته باشند.

سینک ظرفشویی سه گانه →
سینک های بارشی
سینک بار
امروز مرسوم است مد روز این است که دو سینک جداگانه داشته باشید. سینک های میله ای ، همچنین به عنوان سرگرمی یا سینک های آماده سازی معروف هستند ، برای جزایر آشپزخانه بسیار مناسب هستند. از فولاد ضدزنگ یا مس ساخته شده است. این سینک ها همچنین می توانند در یک نوار خانگی یا یک منطقه تفریحی نصب شوند.

سینک بار →
سبک های سینک حمام
گزینه های شگفت انگیز سینک حمام

بدون اینکه حمام شما بدون تاب باشد ، مکانی برای آب پاشیدن بچه ها در وان یا یک استراحت مجلل برای مادر ، یک سینک حمام وجود دارد که می تواند به راحتی زیبایی ، ظرافت و راحتی را بیافزاید. سینک های امروز به سبک های سنتی ، انتقالی یا مدرن می آیند ، همه ساخته شده برای ماندگاری. تنوع رنگ ، شکل ، اندازه و گزینه های سفارشی شگفت انگیز است. به خاطر داشته باشید که سینک ظرفشویی باید با میز کار یا غرور ، شیر آب ، توالت و سایر وسایل حمام شما باشد که تحت تأثیر سینک قرار می گیرد.

هنگام انتخاب سینک دستشویی دو نکته مهم وجود دارد. سبک و متریال. نحوه نصب سینک بر اساس سبک خواهد بود. اگر شما به سادگی جایگزین سینک موجود هستید ، باید اندازه و شکل یکسانی اندازه گیری کنید. یک نوسازی کامل به شما امکان می دهد تغییری بزرگتر ایجاد کنید ، اما به اندازه گیری دقیق فضا نیاز دارید. اگر قصد تغییر لوله ها را ندارید ، دریابید که لوله کشی به داخل حمام وارد می شود. همچنین اطمینان حاصل کنید که شیر آب مورد نظر برای نصب با سینک سازگار باشد.
بالای کوه
بالای کوه
سینک های “Drop In” نیز شناخته می شوند که سینک های خود می باشند که با حاشیه سینک بر روی پیشخوان نصب شده اند. خود سینک در سوراخ از پیش بریده شده در کانتر قرار دارد و در جای خود ایمن است. یک نوع سینک ظرفشویی مخصوص خود ، سینک حمام با عنوان است که با ایجاد کاشی هایی که در قسمت لبه سینک قرار گرفته است برای ایجاد یک سطح شستشو نصب می شود.

قطره در حمام سینک ظرفشویی →
پیشخوان
بالای پیشخوان
حوضچه های تزئینی مستقل که روی یک پیشخوان تزئینی یا اثاثیه ای قرار دارند نیز نامیده می شوند. در انتخاب گسترده ای از گزینه های رنگارنگ ، رنگ آمیزی شده یا دستکاری شده ، غرق شدن کشتی ها برای اظهارات جسورانه و مدرن که در هر حمام انجام می دهند محبوب هستند. شیرآلات باید به اندازه کافی بلند باشد تا از لبه حوضه امتداد یابد.

کشتی حمام سینک ظرفشویی →
کم کردن (حمام)
کم کردن
این سینک ها در زیر پیشخوان سوار می شوند تا یک انتقال یکپارچه ضد حوضه را ایجاد کنند. لبه مواد countertop برای ایجاد سبک براق در معرض سوراخ قرار گرفته و امکان تمیز کردن آسان را فراهم می آورد. این سبک به یک لبه تمام شده به دهانه سینک و کیت نصب نیاز دارد.

مخزن حمام Undermount →
انواع و سبک های شیر آب آشپزخانه
شیرآلات کاربردی آشپزخانه

یک شیر آب آشپزخانه جدید می تواند سبک اتاق را به طرز چشمگیری تغییر دهد. در حالی که کارکردهای اصلی اثبات آب گرم و سرد برای تهیه و تمیز کردن مواد غذایی یکسان است. شیرآلات امروزی نه تنها استفاده از آن آسان تر ، کاربردی تر و بادوام تر هستند بلکه آثار هنری نیز هستند. اگر مدتی به شیرهای آشپزخانه نگاه نکرده اید ، از تعداد سبک ها ، اندازه ها ، اتمام ها و ویژگی های موجود انتظار خواهید داشت.

نصب را در نظر بگیرید

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید نصب است. یک شیر آب Deck Mount که روی سینک یا پشت آن روی پیشخوان نصب می شود ، معمولاً در بیشتر آشپزخانه ها یافت می شود. اگر تمیز کردن یک کانتر آسان ، یک شیر آب دیواری ، که مستقیماً بالای سینک نصب شده است ، ترجیح می دهید ، بهترین انتخاب برای شما باشد. پس از اتخاذ این تصمیم ، می توانید به دستگیره ها ، انواع اسپوت ، اسپری ها ، اتمام ها و مکانیسم ها بروید. بنابراین علاوه بر اینکه عالی به نظر می رسیم ، در اینجا به سایر عوامل دخیل در انتخاب شیر آب آشپزخانه جدید خود نیز می پردازیم.

اسان برای استفاده

شیرهای آشپزخانه دارای یک یا دو دستگیره یا اهرم هستند. این به نظر می رسد یک انتخاب ساده است تا زمانی که امروز شیرهای مخصوص موجود در بازار را در نظر بگیرید. این مهم است که اطمینان حاصل کنید که چشمه شیر آب به طور کامل به کل سینک ظرفشویی برسد و اندازه اسپوت با اندازه سینک و فضای کلی آشپزخانه کار کند.
شیر آب تک دسته
شیرآلات دسته ای
مجهز به یک دسته هستند که از یک طرف به سمت دیگر حرکت می کنید تا فقط با یک دست بتوانید دمای آب سرد و گرم را کنترل کنید. نصب شیرهای دسته ای آسان تر ، قابل اتصال به شیر آب یا مستقل است و به یک یا دو سوراخ سینک نیاز دارد. بسیاری از مدل ها با یک صفحه نصب می شوند تا سه سوراخ بلااستفاده و یک سمپاش کناری را بپوشانند که در عرشه اصلی شیر آب است.

واحد رسیدگی جرثقیل آشپزخانه →
شیر آب دوتایی
شیرهای دوبل
با دو دسته جداگانه همراه است که آب گرم و سرد را برای تنظیمات دقیق تر دما کنترل می کند. شیر آبگیر دوبل به سه سوراخ سینک نیاز دارد و نصب آن نیز سخت تر است. دستگیره ها ممکن است به صورت جداگانه نصب شوند. سمپاش معمولاً از سر شیر آب جدا شده و به سوراخ سینک نیاز دارد.

شیرآلات آشپزخانه دوبل →
انواع قوس های فوکوس

هنگامی که نوعی قوس مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، لازم است که اطمینان حاصل کنید که چشمه شیر آب به طور کامل به تمام سینک می رسد و اندازه اسپوت با اندازه سینک و آشپزخانه کلی کار می کند.
قوس زیاد
جرقه های قوس بالا
همچنین به عنوان پشته “Gooseneck” شناخته می شود ، عموماً 8 “- 10” در بالای سطح سینک قرار دارد که فضای بیشتری را برای راحت تر کردن مواردی مانند گلدان ها فراهم می کند. در حالی که شیرهای قوس بلند سبک اضافه می کنند ، می توانند باعث پاشیدن در یک سینک کم عمق شوند.

بالا قوس الکتریکی فواره زدن اب شیر آب آشپزخانه →
قوس کم قوس
اسپک های قوس کم
همچنین به عنوان حلقه های استاندارد نیز شناخته می شوند ، عموماً 3 تا 5 اینچ از سطح سطح سینک هستند. این مدل های جمع و جور اغلب ارزان تر هستند اما جای دادن وسایل بزرگ را در زیر آن دشوار می کند.

پایین قوس فواره زدن اب شیر آب آشپزخانه →
انواع آبپاش های شیر آب شیرین کن

راحت است که به شما امکان می دهد تا به هر چیزی که پر می کنید یا تمیز می کنید نزدیک شوید – گلدان ، سبزیجات یا خود سینک. اسپری هدفمند با فشار آب اضافه شده شما سریعتر نتیجه می گیرد. برخی از شیرهای آبگیر یا سر اسپری های کشیده شده را درون دهانه می گذارند و با تمیز کردن عرشه سینک ، عملکرد را با عملکرد ترکیب می کنند. هرچه را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که دسته ها به راحتی مانور داده می شوند و سمپاش به راحتی باز می گردد.
کشش از شیر آب
شیرآلات بیرون زده
این محبوب ترین نوع شیر آب است. نطفه ها خمیده یا زاویه دار هستند و اجازه می دهند تا سر با یک شلنگ اسپری انعطاف پذیر بیرون بیاید و کشیده شود که می تواند درست در همان جایی که شما به آن نیاز دارید هدایت شود. شیرهای بیرون کشیده دارای بخش طولانی تری از سر است که می تواند دور شود ، و این امکان را برای گرفتن یک منطقه بزرگتر فراهم می کند.

شیرآلات آشپزخانه بکشید
شیر آب کشویی
شیرآلات سقفی
این شیرآلات مجهز به دهانه های شیر آب هستند که به یک قوس بلند بالا می روند و اجازه می دهند تا سر به داخل سینک کشیده شود. آنها برای شیرهای دسته یک یا دوتایی در دسترس هستند ، که امکان فضای بیشتر و انعطاف پذیری بیشتری را در سینک فراهم می کند.

PULL-DOWN آشپزخانه جرثقیل →
سمپاش کناری
اسپری جانبی
این شیرهای کوچک هستند که به شما امکان می دهند یک اسپری کنترل شده از آب ایجاد کنید. آنها ارزان تر از شیر آب کشیده یا کشویی هستند و می توانند در کنار یک شیر آب معمولی نصب شوند. با این حال ، آنها عمدتاً برای تمیز کردن وسایل کوچک هستند.

شیرهای اسپری جانبی →
Kitchen

Style Faucet Styles یکی دیگر از عواملی است که باید هنگام انتخاب شیر آب مورد توجه قرار دهید. سه نوع شیر آب برای انتخاب وجود دارد ، شیرهای سنتی ، معاصر و انتقالی. شما می خواهید تعیین کنید که کدام سبک با دکور انتخابی شما بهترین کار را خواهد کرد.
شیر آب انتقالی
شیرهای آشپزخانه انتقالی
ظواهر شیرهای سنتی و معاصر را برای یک سبک ماندگار ترکیب کنید. اگر به دنبال یک شیر آب آینه ای بیشتر از یک طراحی مدرن و ترکیبی از کاربرد و راحتی هستید ، این یک سبک عالی برای شماست.

شیرهای آشپزخانه انتقالی →
شیر آب سنتی
شیرهای سنتی
این شیر آب دارای سبک پرنعمت است و بدون هیچ زحمتی کلاس را به هر اتاق اضافه می کند. قوس زیاد آن برای پر کردن حوضچه ها مناسب است ، در حالی که نمایش هیجان انگیز از آب روان را به آن اضافه می کند. این شیر آب برای شخصی که چیزی ساده و در عین حال کلاسیک می خواهد کامل است.

سنتی جرثقیل آشپزخانه →

شیرهای معاصر
ظاهری براق و مینیمالیستی ، مناسب برای خانه مدرن ارائه می دهد. در اصل با الهام از “هنر به صنعت” Bauhau ، تقارن آن منعکس کننده یک سبک خالص و بدون وقفه است و به شما امکان می دهد تا با طراحی ساده آن بر دقت عملکردی آن متمرکز شوید.

جرثقیل معاصر →
انواع طراحی شیرآلات

مجموعه ای از انواع طراحی شیر آب وجود دارد که می توانند به راحتی سبک و کارایی خود را به خانه شما اضافه کنند. گزینه های خود را کاوش کنید و ببینید چگونه می توانید بدون زحمت فضای کاری خود را ارتقا دهید.
شیرآلات پل
سبک سبک
ظاهری کلاسیک برای طراحی شیر آب دوتایی ارائه می دهد. با وجود احساس دلتنگی ، شیرهای پل دارای یک طرز برخورد سریع و دستگیره های سبک صحبت هستند که می توانند به صورت عرشه یا دیواری باشند.

شیرآلات آشپزخانه با سبک →
شیر آب به سبک تجاری
سبک تجاری
ظاهر صنعتی یک آشپزخانه حرفه ای و ویژگی های سخت کوشی یک شیر آب به سبک تجاری را به خانه شما می آورد.

سبک تجاری جرثقیل آشپزخانه →
پرکننده های گلدان
شیرآلات پرکننده گلدان
به شما امکان دسترسی آسان به آب را می دهد تا بتوانید گلدان ها را بدون رفتن به سینک پر کنید. پرکننده گلدان معمولاً یک شیر آب با آب سرد است که می توان آن را بر روی اجاق گاز یا عرشه ای که روی میز کنار آن نصب شده است ، سوار کنید. به دنبال یک بازوی مفصل گردنده اضافی برای پر کردن گلدان ها در مشعل های جلویی و پشتی و بازوئی که در هنگام استفاده نیست در مقابل دیوار می چرخد.

شیرآلات آشپزخانه پرکننده گلدان →
شیرهای میله ای
نوار سبک
این سبک برای هماهنگی با سینک فرعی شما ساخته شده است ، خواه از آن برای تهیه غذای آماده یا سرگرم کننده استفاده شود. هنگام انتخاب شیر آب میله ای ، بهتر است آن را انتخاب کنید که دارای آب گرم و سرد باشد. بسیاری از تولید کنندگان خانواده های شیرینی را ارائه می دهند که شیر آب میله ای نسخه کوچکتر از شیر آب شیرینی آشپزخانه است .

شیرهای سبک نوار →
انواع و سبک های شیر آب حمام
گزینه های

شیر آب حمام شیر آب کلید اصلی در طراحی موفق حمام است. یک شیر آب جدید جدید می تواند ظاهر اتاق را از کسل کننده به تماشایی تغییر دهد. بنابراین سبک خود را انتخاب کنید – عملکردی عالی و آسان برای تمیز کردن شیر آب های انتقالی ، خطوط ساده برای یک ظاهر امروزی یا طرح های سنتی تزئین شده و راحت. شما به سبک های خیره کننده ، به پایان رسیده و ویژگی هایی که هنگام خرید شیرهای حمام پیدا خواهید کرد ، اعتقاد ندارید. قبل از شروع ، چند مورد وجود دارد که باید بدانید.

بیشتر شیرآلات حمام دکوراسیون هستند که روی سینک یا پشت آن روی پیشخوان نصب می شوند. بسیاری از سینک های حمام دارای سوراخ هایی هستند که از قبل حفر شده اند ، بنابراین می توانید شیر آب را به راحتی نصب کنید. اگر قصد دارید یک سینک و شیر آب جدید را انتخاب کنید ، می توانید بر اساس انتخاب سینک خود ، شیر آب خود را انتخاب کنید. اگر یک شیر آب موجود را جایگزین می کنید ، به آنچه در حال حاضر در حمام شماست ، نگاهی بیندازید. اگر شیر آب شما به صورت عرشه نصب شده است ، باید ببینید چقدر سوراخ های نصب شده و فاصله بین آنها وجود دارد. سه تنظیم اولیه شیر آب برای شیرهای حمام نصب شده روی دک ، تک دسته ، مجموعه مرکزی و گسترده است. هرچه را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که دسته یا اهرم ها به راحتی مانور داده می شوند.
سنسورهای سنتر
شیرآلات مرکزی
حلقه و دسته (ها) را در یک واحد متصل ترکیب می کند. از نظر اندازه فشرده و کم حجم است ، که رسیدن به آن کمتری نیاز دارد این شیرآلات معمولاً دارای دو دسته جداگانه هستند که برای تنظیم دقیق دمای هوا ، آب گرم و سرد را کنترل می کنند. بیشتر اینها از نوع آبشارهای عرشه ای هستند که دارای سه سوراخ از پیش حفر شده هستند و اندازه آنها 4 اینچ است. با این حال ، برخی از آنها فقط برای یک سوراخ در دسترس هستند.
پیش زمینه های WIDESPREAD
شیرهای گسترده
دستگیره ها و نطفه های جداگانه و گرم که در زیر عرشه سینک پنهان شده اند ، داشته باشید. آنها دارای سوراخ هایی هستند که از فاصله 4 تا 10 تا از یکدیگر قرار گرفته اند و می توانند در پیکربندی های غیر استاندارد نصب شوند و اغلب برای فضاهای تنگ استفاده می شوند.
دیوارهای سنگین
شیرآلات دیواری
بر روی دیوار مستقیماً بالای سینک برای نمایشی ساده و یک میز روشن نصب شده است. این مهم است که بررسی کنید که یک شیر آب دیواری با سینک شما کار می کند – به طور معمول کشتی ، دیواره دیواری یا غرق زیر کوه – تا بتوانید آبشار آبشار با حداقل پاشش را داشته باشید. برای ارتفاع مناسب و نصب صحیح ، باید مشخصات تولید کننده را دنبال کنید.
صرفه جویی در آب باعث ایجاد سنت می شود
نکات کارآمد در مورد انرژی

خرید سینک ظرفشویی
هنگامی که یک شیر آب حمام جدید را انتخاب می کنید ، می توانید با خرید یک محصول با مارک WaterSense protect از یکی از منابع گرانبها ما محافظت کنید. WaterSense® یک برنامه صدور گواهینامه تحت حمایت EPA برای کمک به مصرف کنندگان در انتخاب آب هوشمند است که موجب صرفه جویی در هزینه و حفظ استانداردهای بالای محیطی می شود. محصولاتی که برچسب WaterSense® را به دست آورده اند ، تائید شده اند که حداقل 20 درصد کارآمدتر و بدون قربانی کردن عملکرد هستند. چیزی به آسانی پیچاندن بر روی هواکش با برچسب WaterSense® و به روزرسانی به شیر آب دارای برچسب WaterSense® می تواند 11000 گالن خانگی را در طول عمر شیر آب نجات دهد.
رنگها و اتمامها
پولیش-کروم
Chrome جلا
فولاد ضد زنگ
فولاد ضد زنگ
برنجی
برنج جلا
ANTIQUE-COPPER
مس عتیقه
روغن برنجی
برنز مایع روغن
SATIN-BLACK
ساتن سیاه

نرم افزار گرامرلی