با راحتی و راحتی تیز به نظر برسید
ما محصولات و خدمات را بر اساس تحقیقات بی طرفانه از تیم تحریریه ما توصیه می کنیم. در صورت کلیک روی پیوند ، ممکن است ما غرامت دریافت کنیم. ادامه مطلب .
توسط
هائونگ لی
راهنمای خرید ماشین اصلاح
یک ماشین ریش تراش برقی خوب باید تراشیدن سریع را فراهم کند. اما بهترین حالتها یک قدم جلوتر می روند ، یک دکوراسیون نزدیک به همراه ویژگی های راحت مانند صفحه نمایش دیجیتال و تنظیمات سر قابل تنظیم را ارائه می دهید. برای یافتن انتخاب های خود ، با متخصصان پوست مشورت کردیم و سپس ماشین ریش تراش های برتر را از مارک های معتبر جمع آوری کردیم تا آنها را برای خودمان امتحان کنیم.

آدرس ایمیل

می خواهم در خبرنامه نظرات.com و تبلیغات ویژه ایمیل مشترک شوم. نظرات.com ایمیل شما را به اشتراک نمی گذارد و نمی فروشد. به خط مشی رازداری مراجعه کنید .
بررسی.com logo
خوب! با تشکر از اشتراک شما برای تأیید ایمیل خود را بررسی کنید.

مناسب برای اصلاح روزانه
سری Braun 9 9290cc

Braun 9290cc برای مقابله با تراکم کم تراشهای مکرر طراحی شده است. این به لطف یک سر محوری قابل تنظیم که می تواند در زوایای مختلف قفل شود ، یک تر و تمیز نزدیک را ارائه می دهد. تمیز کردن و نگهداری آن آسان است و از نمایشگر دیجیتال مفید برخوردار است.

مناسب برای اصلاح هفتگی
فیلیپس نورلکو شیور 9300

اگر مرتباً با قلاب ضخیم مقابله می کنید ، فیلیپس از کج کردن جلوگیری می کند. به همان اندازه Braun تراشیده نمی شود ، اما دستیابی به یک تر و تمیز آسان تر است.

بهترین اصلاح بودجه
Remington F5 5800B

این ماشین ریش تراش ​​به راحتی قابل تمیز نیست و گزینه های سفارشی سازی کمتری را ارائه می دهد ، اما کمتر از 100 دلار است و آزمایش کنندگان گزارش داده اند که تراش قابل مقایسه با Braun است.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی

  • مناسب برای اصلاح روزانه
  • اصلاح هفتگی

– ماشین ریش تراش بودجه

تولید کنندگان ماشین ریش تراش ​​برقی دوست دارند ادعا کنند که مارک های آنها جدیدترین فناوری اصلاح را دارند. تنها مسئله این است که “جدیدترین فن آوری اصلاح” همیشه باعث اصلاح بهتر نمی شود. بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی هنوز به چند ویژگی اصلی کاهش می یابد: باید روی صورت شما احساس خوبی داشته باشد ، در دستان شما راحت باشد – و هر نوع افزودنی باید به جای پیچیدن آن ، تجربه شما را بهبود بخشد.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی

اگر مرتباً اصلاح کنید (هر روز یا هر دو روز) ، انتخاب ما این است
سری Braun 9 9290cc

. سر برش قابل حمل آن تراشکاری نزدیک را فراهم می کند ، و دسته ارگونومیک آن ، طراحی سر در حال تغییر آسان و گنجاندن ویژگی های عملی مانند یک نشانگر تمیز کردن منجر به محصولی غافلگیرانه و بصری می شود. ماشین ریش تراش برقی یک سرمایه گذاری است (Braun با قیمت حدود 325 دلار هزینه می کند) ، اما یکی از این موارد است که می تواند 7 تا 10 سال دوام آورد – و ما می توانستیم خودمان را با خوشحالی تراشیده با 9290 سی سی برای مدت طولانی اصلاح کنیم.
اگر به احتمال زیاد هر پنج یا شش روز یک بار تراشیده می شوید ، به Philips Norelco 9300 (250 دلار) توصیه می کنیم. سر برش این مدل دارای سه دیسک انعطاف پذیر است که به صورت چرخشی می چرخند و می توانند به سمت داخل و خارج خم شوند تا حتی در زوایای ناخوشایندی مانند گونه ها و استخوان های فک به نتیجه برسند. این طراحی بدان معنی است که فیلیپس به اندازه Braun 9290cc تراشیده نمی کند ، اما این یک گزینه عالی برای دستیابی به ریش تراش یکنواخت در میان لبه های ضخیم است. ما از موارد اضافی مانند تمیز کردن آن و نشانگرهای سر تراشیدن مسدود قدردانی کردیم.

برای تراشیدن مکرر در بودجه ، Remington F5-5800B فراتر از انتظارات ما برای قیمت پایین آن (55 دلار) بود. در حالی که آن را به عنوان Braun یا Philips راحت نیست ، یک اصلاح سریع و صاف را ارائه می دهد که هیچ ماشین ریش تراش زیر 100 دلار دیگری نمی تواند در آن قرار بگیرد. ویژگی های آن حداقل است ، اما شامل موارد ضروری مانند یک باتری و تریمر برای لمس ریش است.

چگونه بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی را پیدا کردیم
خرید یک ماشین ریش تراش برقی می تواند حیرت آور باشد. تعداد زیادی مدل در بازار وجود دارد و تفاوت بین آنها جزئی نیست: تنها تفاوت بین Braun 7865cc و 7898cc است؟ رنگ ماشین ریش تراش . تنها تفاوت بین 7898 سی سی و 7899 سی سی است؟ رنگ زیپ روی کیف مسافرتی.

ما با انتخاب 12 مدل بسیار مورد توجه که طیف گسترده ای از ویژگی ها را در بر می گرفت ، شروع به کار کردیم. برخی از آنها گزینه های فانتزی مانند تمیز کردن شاخص ها و نمایشگرهای دیجیتالی جامع را داشتند ، در حالی که برخی دیگر رویکردی با استخوان لخت تر داشتند. ما مطمئن شدیم که مارک های مختلفی را در بر می گیریم: بهترین لیست ها و بررسی های مصرف کننده از سایت هایی مانند Engadget و Amazon ، ما را به سمت گزینه های مشهور مانند Braun و Philips Norelco سوق داد. اما ما همچنین توصیه های برتر از مارک های کمتر محبوب را نیز در بر داشت ما می خواستیم ببینیم که آیا رهبران صنعت مانند برون واقعاً چیزی را ارائه می دهند که نمی توانید در جای دیگر بدست آورید.

برخی از مدل های معروف وجود دارد که اغلب در لیست های برتر مانند Braun 790cc و Philips Norelco 8100 ظاهر می شوند ، که ما تصمیم گرفتیم آنها را پرش کنیم زیرا دیگر تولید نمی شود یا پیدا کردن آنها دشوار است. ما لیست خود را روی مدلهایی که بطور گسترده در دسترس و فعالانه در تولید هستند متمرکز کردیم.

اول ، ما در مورد هر دو نوع ماشین ریش تراش برقی همه توانایی خود را یاد گرفتیم.
بر خلاف ماشین ریش تراش های دستی ، همه ماشین ریش تراش های برقی دارای نوعی پوشش روی ماشین ریش تراش ه های خود هستند و از پوست در برابر نیک های ناخواسته محافظت می کنند. دکتر جنیفر کرجی ، متخصص پوست و متخصص پوست و متخصص ترمیم مو در مرکز کاشت مو Limmer در تگزاس توضیح داد: “ماشین ریش تراش برقی تمایل به ایجاد تروما کمتر در پوست دارد زیرا هیچ ماشین ریش تراش ه تیز به طور مستقیم بر روی فولیکول های مو شما وجود ندارد (که می تواند باعث شود. ساییدگی یا برشهای میکروسکوپی بر روی پوست) “

ماشین ریش تراش های فویل دارای سر مستقیم با فویل های فلزی نازک و سوراخ دار هستند که ماشین ریش تراش ه های آنها را می پوشانند. سوراخ های فویل مو را می گیرند و آن را تا ماشین ریش تراش ه ها راهنمایی می کنند ، که مانند جفت های کوچک قیچی کار می کنند.
ماشین ریش تراش های چرخشی دارای سه ماشین ریش تراش چرخش هستند که توسط دیسک های فلزی سوراخ دار پوشانده شده اند. این ماشین ریش تراش ه ها مانند علف های هرز کوچک کار می کنند ، به شکل دایره ای می چرخند تا موها را خرد کنند.
مقایسه ماشین ریش تراش برای ماشین ریش تراش برقی
ماشین ریش تراش های فویل (سمت چپ) تر و تمیز نزدیک تری ارائه می دهند ، در حالی که ماشین ریش تراش های چرخشی (سمت راست) یک تر و تمیز تر جلوه می دهند.

خب، کدوم بهتره؟ بستگی دارد اگر شما به اصلاح روزانه متعهد هستید ، ماشین ریش تراش فویل گزینه مناسبی است. اصلاح بیشتری را ارائه می دهد. افرادی که پوست حساس دارند نیز با ماشین ریش تراش فویل بهتر هستند: دکتر استیون گرین ، متخصص پوست که دارای مجوز بر روی انستیتوی پیشرفته پوست و لیزر سیاتل است ، به ما گفت که “زیرا ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش دوار به صورت دایره ای می چرخند ، می تواند گرفتن مو ، تقریباً آن را میخکوب کند ، که تحریک کننده تر از جدا کردن مستقیم آن است. “

ماشین ریش تراش های چرخشی نیز از نزدیک نزدیک نمی شوند ، اما سرهایی قابل انعطاف ارائه می دهند که می توانند محور و به سمت داخل خم شوند تا از خطوط صورت پیروی کنند. اگر گونه های زاویه ای داشته باشید که باعث گریه تام هیدلستون می شود ، یک چرخش به شما اطمینان می دهد که آن تکه های موهای کوچک را که در زاویه های ناخوشایند رشد می کنند ، از دست نخواهید داد. روتاری ها همچنین در کوتاه کردن موهای بلند بهتر هستند ، به همین دلیل Remington آنها را توصیه می کنید اگر فقط به طور متناوب تراشیده اید – شاید آخر هفته ها را بکشید ، اما به یک ماشین ریش تراش نیاز دارید که می تواند از ضخامت روزنه های دوشنبه جلوگیری کند.

ما هر دو نوع را در فرایند آزمایش خود گنجانده ایم زیرا هر دو بسیار محبوب هستند. به یاد داشته باشید که هیچ قانون سخت و سریع وجود ندارد که کدام یک بهتر باشد و ترجیح شخصی نیز نقش دارد.

سپس راحتی و عملکرد 12 مدل خود را آزمایش کردیم.
ماشین ریش تراش های برقی از هر دو نوع به یک دوره تنظیم نیاز دارند: این ممکن است تا دو یا سه هفته طول بکشد تا صورت شما با محرک جدید سازگار شود. در این مدت ، احتمالاً در هنگام تراشیدن ، کشش و کشش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

blockquote> ما از آزمایش کنندگان خود خواسته ایم که سه هفته کامل منتظر نمانند – درعوض ، ما از آنها خواستیم تا مشخص کنند که کدام ماشین ریش تراش را مایل به استفاده طولانی است.

ما گروهی را با انواع مختلف پوست و مو جمع کردیم و هر یک از آنها را با دو ماشین ریش تراش به خانه فرستادیم و از آنها خواستیم تا عوامل زیر را تراشیده و ارزیابی کنند:

راحتی اصلاح : ماشین ریش تراش بر پوست چه حسی دارد؟ چقدر موهایش را کشید؟ اکثر مدل ها کمی ناراحت کننده بودند ، بنابراین ما امتیازهایی را به ماشین ریش تراش ها (مانند فیلیپس نورلکو 9300) دادیم که کاربران گفتند آنها با خوشحالی تجربه خود را تکرار می کنند. راحتی تراشیدن : آزمایشکنندگان ما همچنین ارزیابی کردند که چقدر راحت ماشین ریش تراش ها مانور داده می شدند ، و اگر به قول یک اصلاح سریع و بی دردسر تحویل می دادند ، تسلیم می شدند. بسیاری این کار را نکردند: “یک تن موهای طولانی باقی مانده بود و من مجبور شدم بارها و بارها همان زمین را بپوشانم.” آزمایشگر چرخشی Philips Norelco 7500 ما گزارش داد. اگر ماشین ریش تراش قابلیت خیس و خشک را داشت ، هر دو حالت را آزمایش می کردیم – بعضی مواقع تا نتایج مختلط. آزمایش کنندگان گزارش دادند که مدل هایی مانند Panasonic Arc3 و Panasonic Arc5 که عملکرد خشک و بی نظیری داشتند ، مانور دادن در برابر موهای مرطوب سخت تر بود. طراحی و ارگونومی: از آزمایش كنندگان خواسته ایم كه ارزیابی ماشین ریش تراش را در دستان خود ارزیابی كنند و سپس دور دوم آزمایشات را در محل انجام دهند. ما می خواستیم مدل هایی را پیدا کنیم که دارای قرار دادن دکمه های راحت ، برقی که به راحتی در دسترس هستند ، و یک دسته خوش پوشیده از کانتور شده است.
در کل ، براون به اعتبار خود زندگی می کرد و بازخورد مطلوب تری نسبت به مدل های فویل از پاناسونیک و واله دریافت می کرد. ماشین ریش تراش های چرخشی فیلیپس نورلکو با یک مایل رمینگتون را شکستند ، اما آزمایشکنندگان ما به طور کلی ماشین ریش تراش های دوار را راحت تر و بصری نسبت به طرح های ماشین ریش تراش فویل می دیدند.

عکس های ما برای بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی
مناسب برای اصلاح روزانه
مناسب برای اصلاح روزانه
سری Braun 9 9290cc

قیمت را بررسی کنید
بازگشت به بالا بازگشت به فلش بالا

اگر هر روز (یا هر روز) اصلاح می کنید
سری Braun 9 9290cc

ماشین ریش تراش فویل مورد علاقه ماست. ویژگی ایستاده آن ، سر انعطاف پذیر آن است که می تواند در یک پنجره‌ی مختلف برای یک تراش راحت و راحت محور شود یا به آن قفل شود.
اندازه و انعطاف پذیری سر برای بسیاری از فینالیست های ما شکست دهنده معاملات بود: هر دو مدل Arc5 پاناسونیک را که آزمایش کردیم ، بگیرید. آنها از نظر فنی می توانند بیشتر از Braun حرکت کنند ، اما سر آنها به قدری بزرگ بود که آزمایش کنندگان برای دیدن آنچه انجام می دهند مشکل داشتند. یکی از این موارد در مورد Arc5 ES-LV95-S خاطرنشان کرد: “احساس می کردم نمی توانم بفهمم که کجا اصلاح می کنم – و من فقط سعی می کردم گردنت را تمیز کنم.” یکی دیگر از شکایت Arc5 ES-LV9N-S گفت: “مانور دادن در مورد سیب آدم بسیار دشوار بود و پوست من هنوز احساس قرمز می کند.” در عوض ، براون “کلی قایقرانی صاف” بود.

مقایسه Braun برای ماشین ریش تراش برقی
ما متوجه شدیم که سر براون (سمت چپ) بسیار قابل مانورتر از غول پیکر پاناسونیک Arc5 (راست) است.

ماشین ریش تراش های فویل نسبت به همتایان چرخشی آنها شکننده هستند ، بنابراین ما همچنین تحت تأثیر چقدر محکم بودن فویل ها در ماشین ریش تراش Braun Series 9 تحت تأثیر قرار گرفتیم. آزمایشگر ما تقریباً ورق های وال را شکست و پاناسونیک با فشار کمی خم شد.

نمایشگر دیجیتال Braun از یک روش غیر مزخرف استفاده می کند: قطره ای از آب در هنگام تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​روشن می شود ، یک باتری 5 بار همیشه دیده می شود و در صورت نیاز به ماشین ریش تراش شارژ ، چراغ کم شارژ می شود. (برعکس ، سری Arc5 پاناسونیک شامل اطلاعات غیرمستقیم مانند “زمان صرف تراشیدن” می شود.)

سری Braun 9 متر برای ماشین ریش تراش برقی
اگر می خواهید ریش خود را لمس کنید ، صاف کننده Braun از پشت به بالا کشیده می شود و می تواند بدون استفاده از ریش تراشیدن مانع از نمای شما در آینه شود – نقص طراحی ای که در آن به چند مدل دیگر رسیدیم.

بریم تریمرز برای ماشین ریش تراش برقی
صاف کننده نمایش اسلایدها در سری Braun 9 (سمت راست) به ما این امکان را می داد تا خط چشم انداز خود را با آینه خود حفظ کنیم. برش سری Braun Series 7 (سمت چپ) برای همیشه توسط سر ماشین ریش تراش پنهان شد.

بر خلاف Panasonic Arc 5 و Remington F5-5800B ، که شما را مجبور به تعویض سر و ماشین ریش تراش ه ها به عنوان موارد جداگانه می کند ، Braun Series 9 هر دو را به یک قسمت واحد ترکیب می کند. حتی بهتر ، حذف و اتصال آن قسمت کمتر از 5 ثانیه طول کشید.

جایگزینی Braun برای ماشین ریش تراش برقی
برداشتن سر Braun بسیار آسان است که هم تمیز کردن آن و هم جایگزین کردن آن آسان است.

تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​به طور مشابه نسیم است: از آنجا که ماشین ریش تراش مرطوب و خشک است ، می توانید آن را در زیر شیر آب یا سر دوش برای شستشوی سریع اجرا کنید و اگر به تمیز کردن عمیق تری نیاز است ، می توانید آن را در ایستگاه تمیز کردن آن قرار دهید یا پاپ کنید. کل سر را ریخته و آن را در محلول تمیز کردن خیس کنید. ما ایستگاه تمیز کردن مورد نیاز را پیدا نکردیم ، اما یک افزودنی مناسب است. اگر فقط ماشین ریش تراش می خواهید ، می توانید Braun Series 9 9293s (225 دلار) را انتخاب کنید که مدل خواهر انفرادی آن است.

شارژر Braun Series 9 برای Razor Electric
حوض شارژ / تمیز کردن Braun راحت است ، اما این یک ضرورت نیست.

گفته می شود ، براون هنوز برای همه مناسب نیست. آزمایشگر ما گزارش داد كه اگر شما ریش تمام قد را ریش بزنید ، ماشین ریش تراش كشیده می شود و بغل می شود ، و خاطرنشان كرد كه براون “ممكن است برای كسانی كه می خواهند هر روز اصلاح كنند بهتر باشد”. اگر مرتباً از ضخامت درشت و درشت مقابله می کنید ، پیشنهاد می کنیم چرخش زیر را انتخاب کنید. اما به طور کلی ، Braun 9290cc یک تجربه تراشیدن بدون زواید بسیار راحت و راحت را ارائه می دهد که راحت ، راحت است و از لعاب های خارجی استفاده نمی کند. ما از داشتن آن خوشحال خواهیم شد.

مناسب برای اصلاح هفتگی
اصلاح هفتگی
فیلیپس نورلکو شیور 9300

قیمت را بررسی کنید
بازگشت به بالا بازگشت به فلش بالا

اگر هر پنج یا شش روز یک بار تراشیده می شوید و به چیزی نیاز دارید که از میان لکه های ضخیم تر کوتاه شود ، Philips Norelco 9300 انتخاب ما است. فیلیپس از زمان اختراع این طرح ، تاج و تخت را برای بهترین ماشین ریش تراش ​​چرخشی در اختیار داشته است ، و اگر Philips 9300 نشانه ای باشد ، به زودی آن صندلی را از دست نمی دهد.

ایستگاه فیلیپ برای ماشین ریش تراش برقی
از نظر راحتی و زمان اصلاح ، 9300 امتیاز بالایی کسب کرد. ماشین ریش تراش دارای یک سر شناور است که به صورت محوری می باشد و دارای سه دیسک روی سر است که می تواند از جهات مختلف خم شود. بیشتر دیسک های چرخشی چرخشی فقط به صورت فلکس به سمت داخل هستند ، به این معنی که در تئوری ، Philips 9300 بهتر باید از خطوط صورت شما پیروی کند. و موفق می شود: در مقایسه با سایر ماشین ریش تراش های چرخشی ما ، Philips 9300 بهترین راه حل برای مقابله با مناطق دشوار مانند چانه و گردن بود. حتی در روز اول شروع دوره شروع ، آزمایش کننده ما گزارش داد که او با خوشحالی به استفاده از آن ادامه می دهد. ما را تحت تأثیر قرار داد.

اما برای عادلانه بودن ، رقابت چندانی وجود ندارد. در حالی که Remington خط چرخشی خود را بهبود بخشیده است ، آزمایشگر Remington XR1470 ما گزارش داد که اصلاح ریش تراش سخت است و پوستهای قرمز رنگی را پشت سر گذاشته است. ما همچنین یک نسخه کمی ارزان تر از فیلیپس ، 7500 (180 دلار) را آزمایش کردیم و در حالی که عملکرد مطلوبی داشت ، سر آن از جهات کمتری خم شد و فاقد صفحه نمایش مفید 9300 است.

مقایسه Philips و Remington Verso برای ماشین ریش تراش برقی
فیلیپس (سمت چپ) برای نگه داشتن و کنترل راحت است. آزمایشات Remington Verso (سمت راست) با یک دستگیره کوتاه و چمباتمه ای که طبیعی به نظر نمی رسد.

آیا من به ماشین ریش تراش با تنظیمات سرعت نیاز دارم؟
واضح است که فیلیپس وقت خود را صرف اتو کردن طراحی سال 9300 کرده است. مانند Braun ، ویژگی های اضافی مانند قفل برق از طریق دکمه پاور به راحتی کنترل می شود ، و انگشتان دست ما به سختی مجبور شدند برای دسترسی به قدرت و سرعت اصلاح ، حرکت کنند. همچنین با یک مورد سخت برای مسافرت آسان همراه است.

ماشین ریش تراش عاری از کاستی نیست. نقطه اتصال سر اصلاح کننده و ریش ریش همیشه یکپارچه نیست. و با توجه به این واقعیت که مجبور هستید هر بار که بخواهید صاف کننده را بچسبانید ، سر را بردارید ، این روند امکان آزاردهنده شدن را دارد – به ویژه هنگامی که ما آن را با سهولت تعویض سر Braun 9290cc مقایسه کردیم.

Philips-Attachment for Razor Electric
نکته دلبستگی سر Philips 9300 نسبت به مدل Braun ظریف تر است.

اما بقیه ویژگی های ماشین ریش تراش بسیار عالی است. این نمایشگر شامل یک باتری 5 بار ، نشانگر تمیز کردن ، اعلامیه تعویض سر و – مورد علاقه ما – یک نشانگر مسدود شده است که به کاربر اطلاع می دهد وقتی کیفیت تراشیدن به دلیل ریزش مو کاهش یافته است ، به کاربران اطلاع می دهد. مانند اکثر ماشین ریش تراش های پریمیوم ، از Philips 9300 نیز می توان در دوش استفاده کرد. هنگامی که می خواهید آن را تمیز کنید ، می توانید آن را در ایستگاه تمیز کردن آن بچسبانید یا فقط با آب بشویید. و اگر می خواهید این مدل بدون ایستگاه تمیز کردن باشد ، گزینه Philips Norelco Shaver 9800 (160 دلار) را انتخاب کنید ، که دارای صفحه نمایش کمی متفاوت است ، اما در غیر این صورت عملکرد مشابهی را ارائه می دهد.

بهترین ماشین ریش تراش ​​بودجه
ماشین ریش تراش بودجه
Remington F5 5800B

قیمت را بررسی کنید
بازگشت به بالا بازگشت به فلش بالا

برای کسانی که در تلاش هستند تا زیر 100 دلار بمانند ، سری Power Remington F5 را با استفاده از فناوری تراشیدن رهگیری F5-5800B توصیه می کنیم. این یک لقمه است ، ما می دانیم. ما توضیحات خود را کوتاه نگه خواهیم داشت: اصلاح فوق العاده ای به شما می دهد.

این ماشین ریش تراش ​​فویل فاقد زنگ ها و سوت های بیشتر ماشین ریش تراش های تست شده ماست – هیچ ایستگاه docking ، هیچ قفل محوری – اما در کسری از هزینه به خوبی عمل می کند. ریمینگتون راحت تر از آنچه انتظار داشتم بود. با ماشین ریش تراش معمولی من ، تقریباً همیشه موهایی وجود دارد که به جای تراشیدن ، موهایشان را می پوشند و بیرون می کشند. این اتفاق یکبار با Remington رخ نداد ، که یک تسکین بزرگ بود. “

کلوزآپ Remington برای ماشین ریش تراش برقی
Remington یک اصلاح مناسب را ارائه می دهد ، اما ما در مورد قرار گرفتن ناخوشایند تریمر دقیق آن ظاهر وحشتناک نبودیم.

گفته می شود ، چندین نقص در طراحی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید: اول ، هیچ راهی برای استفاده از تریمر دقیق بازشو بدون داشتن نمای شما در آینه توسط سر ماشین ریش تراش وجود ندارد. دوم ، برداشتن سر به راحتی انجام نمی شود. به فشار زیادی نیاز دارد و گاهی اوقات ماشین ریش تراش ه ها به همراه فویل خاموش می شوند که وقتی می خواهید ماشین ریش تراش را تمیز کنید یا قطعات را تعویض کنید ، آزار دهنده می شود. اما از آنجا که ماشین ریش تراش از قابلیت های مرطوب و خشک برخوردار است ، شستشو آن آسان است و هرگونه ناراحتی برای پرداخت چنین گزینه بودجه ای محکم ، قیمت کمی است.

Remington-Replace for Razor Electric
در بالا ، سر فویل برای آشکار ساختن ماشین ریش تراش ه های رمینگتون باز می شود – اما فشار لازم برای برداشتن سر به این معنی است که ماشین ریش تراش ه ها نیز اغلب خاموش می شوند.

Panasonic ES8103S تنها مدعی جدی دیگر در گروه زیر 100 دلار بود. این ویژگی دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Remington است – مانند قفل محوری به علاوه تبدیل ولتاژ خودکار برای مسافران – اما ما عملکرد و راحتی Remington را برتر دانستیم. آزمایشگر پاناسونیک ما به ما گفت که ماشین ریش تراش او را با “پوست خام” رها کرده است و او دوباره با ماشین ریش تراش دستی خود را دوباره اصلاح کرد. پاناسونیک همچنین به طور غیرمعمول پر سر و صدا بود و صدای بلند و بلند قیافه ای ایجاد می کرد که برای رسیدگی به اوایل صبح سخت بود.

دیگران باید در نظر بگیرند
سری Braun 7 7865cc

قیمت را بررسی کنید
بازگشت به بالا بازگشت به فلش بالا

اگر قلب خود را بر روی Braun قرار داده اید ، اما نمی خواهید 325 دلار کامل برای سری 9 بپردازید ، Braun Series 7 7865cc نیز ارزش دیدن دارد. کیفیت و راحتی آن با انتخاب برتر سری 9 ما قابل مقایسه است اما 100 دلار ارزانتر است.

سری Braun 7 برای ماشین ریش تراش برقی
آزمایش کنندگان تصور می کردند ایستگاه docking با چشم خروس Braun 7865cc به جای سردی به نظر می رسد.

دلیل اصلی این امر را نمی توان در طراحی کلی آن یافت: استفاده از آن به خوبی نیست. ماشین ریش تراش تراش اصلاح صاف را ارائه می دهد ، اما ما از دسته و به روزرسانی های ارگونومیک موجود در سری 9. دست نکشیدیم. برای مثال ، صفحه نمایش سری 7 به صورت ناخوشایند در قسمت انتهایی دسته قرار دارد و سه نوار نشانگر جداگانه را نشان می دهد که ما نمی توانیم بدون مراجعه به کتابچه راهنمای کاربر تفسیر کنیم. (معلوم است ، آنها وضعیت باتری ، پاکیزگی و وضعیت فویل را نشان می دهند.)

مقایسه Braun برای ماشین ریش تراش برقی
Braun 79865cc (سمت چپ) دارای سه نوار نشانگر جداگانه است ، در مقابل انتخاب برتر Braun 9290cc (سمت راست) ، که تنها عمر باتری را نشان می دهد مگر اینکه یک قسمت نیاز به تمیز کردن یا جایگزینی داشته باشد.

قفل محوری نیز به یک زاویه محدود می شود و انعطاف پذیری کمتری به شما می دهد و ما متوجه شدیم که تریمر دقیق استفاده از آن دشوار است: مانند ریمینگتون ، از جلوی ماشین ریش تراش می چسبد ، به این معنی که از دید سر تراشیدن آن مسدود می شود. آزمایشکنندگان ما فقط می توانستند آن را ببینند وقتی از آن در قسمت های صورت استفاده می کردند. اگر این کافی نباشد ، ماشین ریش تراش در هنگام اتصال به زاویه عجیب و غریب استراحت می کند – ما فکر می کردیم که می خواهیم آن را نادرست بنشینیم ، اما معلوم است که این فقط طراحی شده است.

ما بعضی از این تفاوت ها را مانند صدا زدن می دانیم ، اما وقتی از خودمان پرسیدیم که برای 10 سال آینده کدام ماشین ریش تراش را می خواهیم مالکیت داشته باشیم ، جواب صادقانه ما سری 9 بود. اینطور نیست که Braun 7865cc راحت و راحت نخواهد داد. اصلاح مناسب ما فقط تصور نمی کنیم آن را بیش از 9290 سی سی انتخاب کنیم.

آیا می دانید؟
اگر مستعد ابتلا به ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش هستید ، از اصلاح نزدیک بگذرید.
سوختگی Razor خارش دار و ناراحت کننده است ، اما برآمدگی های ماشین ریش تراش قدم بعدی است که بعد از تراشیدن تورم قابل مشاهده و بزرگ ایجاد می کند. دکتر جانت پرستوفسکی ، متخصص پوست و مو معتقد است ، “برجستگی های مویی موهای زائد هستند. هنگامی که موهای تراشیده شده به اندازه کافی طولانی نیست که از فولیکول خود بگذرد ، می تواند به دام بیفتد. این باعث می شود که با شروع رشد موهای پوستی ، یک برآمدگی قرمز و ملتهب ظاهر شود. “

به گفته دکتر کرجی ، “این بیماری بیشتر در بیمارانی که موهای زائد و غیر موهای زائد و موهای درشت دارند ، وجود دارد زیرا با ظهور موهای تراشیده ، می تواند مجدداً به داخل پوست پیچیده شود.” اگر مستعد ابتلا به برآمدگی هستید ، توصیه می کند که نیازی به اصلاح سایه نزنید . او به ما گفت: “نگه داشتن مواد مغذی در حقیقت بهترین است.” متخصصان ما پیشنهاد می کنند در صورت متعهد شدن به ظاهری تمیز و موهای زائد ، از برش گیر استفاده کنید – یا در نظر گرفتن لیزر دائمی موهای زائد را انجام دهید.

مراقبت های بعد از تراشیدن نیز می تواند به کاهش سوزش پوست کمک کند.
همه کارشناسان ما قبول دارند که ماشین ریش تراش های برقی برای افرادی که پوست حساس دارند از ماشین ریش تراش های دستی بهتر است. اما اگر متعهد هستید که صورت خود را با مهربانی رفتار کنید ، دکتر گرین پیشنهاد می کند لوسیون صورت را با اسیدهای آلفا هیدروکسی یا اسیدهای بتا هیدروکسی به کارهای روزمره خود اضافه کنید. این مواد به جلوگیری از گرفتگی منافذ کمک می کنند ، این باعث می شود پوست شما صاف بماند و موها در جهت اشتباه رشد نمی کنند. این دو محصول که دکتر گرین به بیماران خود توصیه می کند ، کرم AHA / BHA Serume Serial و Skin Medica هستند که می توانند بعد از تراشیدن استفاده شوند. وی به ما گفت: “ما از ترکیبات آنها نتایج خوبی گرفته ایم.”

باید هفته ای یکبار ماشین ریش تراش خود را تمیز کنید.
متخصصان ما به گفته دکتر کرجی به اهمیت نگه داشتن ماشین ریش تراش ​​شما “از آوار و باکتری” تأکید کردند. یک ایستگاه تمیز کردن این فرایند را راحت می کند ، اما شما می توانید ماشین ریش تراش خود را نیز به صورت دستی تمیز کنید.

روش قدیمی مدرسه این است که در هر دفترچه راهنمای کاربر ، سر ماشین ریش تراش خود را جدا کنید و سپس از یک برس کوچک (مانند یک مسواک جدید) به همراه کمی صابون و آب برای پاک کردن تمام سطوح استفاده کنید. همچنین می توانید با ترکیب مالیدن الکل (60-70 درصد) به علاوه حدود سه یا چهار قطره روغن اسانس لیمو ، محلول تمیز کردن خود را تهیه کنید. اگر یک ایستگاه تمیز و شارژ دارید ، کاربران آنلاین گزارش می دهند که می توانید کارتریج های خالی را با همان راه حل خانگی دوباره پر کنید. فقط مطمئن شوید که کارتریج ها را به همان مرحله ای که در هنگام جدید بودن بودند پر کنید.

بهترین ماشین ریش تراش ​​برقی ، جمع بندی شده