زیباترین فیلم های عاشقانه از دیدگاه هیوا مووی

فیلم های رومانتیک و عاشقانه همیشه جزو پرطرفدارترین ها در بین عاشقان سینما بوده است. باید گفت که آثار بسیار درخوری نیز در تاریخ سینما در این ژانر ساخته و پرداخته شده است. صحنه های درام و عاطفی که گاه احساساتتان را بازی می دهد و یا یک عاشق ناکام که تراژدی ای زیبا و غم انگیز را به تصویر می کشد.

در کل اگر شما نیز از طرفداران این گونه فیلم ها هستید با هیوا مووی همراه شوید تا با چندی از زیباترین آثار ساخته شده در این سبک آشنا شده و در صورتی که آثار زیر را پسندیدید می توانید آن ها را از وب سایت هیوا موزیک با بالاترین کیفیت و دوبله فارسی مناسب دانلود کنید و ببینید و لذت ببرید، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

هارمونی عشق

قطعا یکی از برترین آثار ساخته در دهه اخیر که جوایز بسیاری را نیز درو کرد می توان به La La Land اشاره کرد. یک موزیکال عاشقانه ی بسیار زیبا و دلنشین اما با پایانی غم انگیز. از جمله نکات مثبت فیلم می توان به بازی بی نظیر رایان گاسلینگ و اما واتسون اشاره کرد. همچنین نمی توان از قطعه های موسیقایی این اثر گذشت. ترکیبی از جز و چند سبک موسیقی دیگر که OST این فیلم را به یک اثر رویایی تبدیل کرده است. موسیقی بی نظیر وقتی که با روند داستان و کاراکتر ها همراه می شود یک هارمونی بی نظیر را می سازد که قطعا شما را انگشت به دهان خواهد گذاشت. اگر این اثر را تماشا نکرده اید هر چه سریع تر اقدام به دانلود آن از وب سایت هیوا مووی کرده و از تماشای این قطعه ی هنری فوق العاده نهایت لذت را ببرید.

عاشقانه ای از دهه های گذشته

کازابلانکا که به عقیده ی بسیاری برترین فیلم عاشقانه ی تمام ادوار سینما است به کارگردانی مایکل کورتیز در سال 1942 ساخته شد. داستان آن در مورد فردی است که عشق پیشین خود را دوباره ملاقات کرده و موضوع فیلم حول رابطه این دو فرد روایت می شود.

Amélie یکی از برترین آثار تاریخ سینمای فرانسه. عاشقانه ای ساده و لبریز از زیبایی که دیدنش می تواند حال دلتان را کاملا خوب کند.

ربات عاشق

بهتر است به سراغ یک انیمیشن برویم. شاید برایتان عجیب باشد ولی انتخابمان انیمیشن سینمایی Wall-E است. یک ربات آشغال جمع کن که عاشق یک ربات دیگر می شود. داستان انیمیشن در یک فضای پساآخرالزمانی روایت می شود و سبکی علمی تخیلی دارد و روایت گر عشق پاک یک روبات دوست داشتنی به اسم والی است.

منبع : https://hivamovie.com/