آیا وقت آن است که حمام خود را تغییر دهید؟ این که آیا همه چیز را از بین می برید و از ابتدا شروع می کنید ، یا سعی می کنید برخی از موارد را حفظ کرده و نوسازی خود را با بودجه انجام دهید ، احتمالاً باید در نظر داشته باشید که یک سینک جدید باشد.

با انتخاب مناسب ، سینک ظرفشویی جدید می تواند زندگی جدیدی را به داخل حمام قدیمی شما بکشاند و باعث می شود که به جای پیر و خسته ، ظاهری تازه و شیک به نظر برسد. هرچند پیدا کردن صحیح می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. آیا شما می خواهید پایین ، پایین سوار ، جزئی تاخیر یا افت به سیستم؟ آیا باید آن را در چینی ، مس ، چکش ، فولاد ضد زنگ یا سنگ تهیه کنید؟ چه شکلی را باید انتخاب کنید؟

در این راهنمای خرید ، انواع مختلفی از سبک ها ، سبک ها و متریال هایی را که هنگام خرید یک سینک حمام جدید خریداری می کنید ، طی خواهیم کرد . ما تعاریف و اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری آگاهانه در اختیارتان قرار می دهیم. ما حتی در صورت خرید آنلاین و نگرانی در مورد نصب ، درباره تصمیم گیری در مورد وزن ، حمل و نقل و حمل و نقل تصمیم گیری خواهیم کرد.

تا زمانی که در اینجا کار خود را انجام دادید ، باید آماده باشید تا به راحتی سینک حمام مناسب را برای شما و نیازهای خود پیدا کنید. شروع کنیم ، باید؟ در ابتدا ، در اینجا اجمالی از انواع مختلف سینک های حمام که هنگام خرید با آنها روبرو می شوید ، آورده شده است.

انواع سینک حمام
مخزن زیر آب

مخزن زیر آب

سینک های زیر آب در زیر پیشخوان شما زیر یک برش نصب شده اند. سینک با چسب به برش وصل شده و از زیر آن پشتیبانی می شود. کابینت زیر کانکت شما لوله کشی را پنهان می کند و فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

این نوع سینک ظرفی بسیار ساده و زیبا است. فضای پیشخوان را به حداکثر می رساند و فضای ذخیره پنهان زیادی را نیز امکان پذیر می کند. حتی می توانید یکی را در غرور حمام موجود خود نصب کنید. با این حال ، شما می توانید این کار را فقط در صورت داشتن یک پیشخوان مواد جامد ، مانند گرانیت ، بتن یا سنگ مرمر انجام دهید. اگر می خواهید یک سینک زیر آب نصب کنید ، و یک کاشی یا پیشخوان چند لایه دارید ، باید آن را تعویض کنید.

سینک های بالای کوه

غرق های سطح بالا اغلب به غرق کشتی گفته می شوند. آنها می توانند از شیشه ، مس ، استیل ضد زنگ ، سنگ مرمر ، چینی و یا تعدادی ماده دیگر ساخته شوند. آنها همچنین در اشکال و اندازه های مختلفی از کاسه های بزرگ و گرد گرفته تا ذوزنقه های نرم گوشه ای و سایر شکل های جالب ارائه می شوند.

تنها با مخزن کشتی ، تنها قطعه پیشخوان در حلقه نصب و لوله زباله شما خواهد بود ، مگر اینکه تصمیم بگیرید سوپاپ را روی پیشخوان نصب کنید. بسیاری از مالکان خانه سوار شدن شیر آب و دسته به دیواره پشت سینک و زیر آینه را انتخاب می کنند. انجام این کار مستلزم کار با دیواره های خشک و مسیر یابی مجدد خطوط آب از طریق دیوار است.

اگر فقط یک کار اساسی در زمینه ساخت و ساز را بدون ساخت و ساز زیاد انجام می دهید ، اگر می خواهید درست آن را انجام دهید ، غرق یک کشتی نیست. با این حال ، اگر قلب خود را به این سبک تنظیم کرده اید ، پیش بروید و برای تخمین زمان و هزینه با پیمانکار تماس بگیرید. شاید تعجب کنید و فهمیدید که رویای شما برای یک سینک ظرفشویی مجهز به بودجه شما است.

فرو رفته

سینک های نیمه کوچک

یک سینک ظرفشویی تا حدودی ظاهری شبیه به یک سینک ظرفشویی بالا یا مخزن دارد ، اما دورتر از پیشخوان فرو رفته است. آیا عاشق ظاهر یک سینک روباز هستید ، اما نمی خواهید از پیشخوان فعلی خود خلاص شوید؟ این یک مشکل شایع برای افرادی است که می خواهند جلوه غرور حمام خود را به روز کنند ، اما نمی خواهند از یک سنگ قیمتی زیبا یا پیشخوان کاشی که قبلاً در آن قطع شده است خلاص شوند.

برای نصب یک سینک جزئی که دارای فرورفتگی است ، باید برش پیشخوان خود را مجدداً برش دهید تا سینک جدید متناسب باشد ، بنابراین باید اندازه گیری کنید و مطمئن شوید که پایه سینک جدید شما به اندازه کافی بزرگ است تا سوراخ را پر کند. شما همچنین با لوله کشی و برش برای شیر آب که با یک سینک ظرفشویی کار می کنید ، به همان مسئله رسیدگی می کنید ، بنابراین این نوع سینک ها به طور حتم بهتر است برای کارهای بزرگتر و بیشتر در زمینه بازسازی.

CPS239_Relled_Baby_Classic_v

سینک ظرفشویی

بهترین مارک سینک ظرفشویی (که به آن غرق خود ریش نیز می گویند) ساده ترین سینک برای نصب هستند. این نوع سینک دارای یک لبه طولانی و بزرگ است. همانطور که از نام آن پیداست ، سینک ظرف هنگام نصب آن به جای خود فرو می رود. با یکی از این موارد ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که شکل صحیح را در پیشخوان خود برش دهید ، مقداری چسب ساختمانی را در قسمت زیر لبه قرار دهید و بگذارید قبل از وصل مجدد لوله کشی ، تنظیم شود.

اگر کمتر از یک ظاهر طراحی منحصر به فرد و صرفه جویی در فضای خالی و نگرانی بیشتر در مورد هزینه و سهولت نصب ، نگران هستید ، یک سینک ظرفشویی راه حل مناسب است. رها کردن تمیز و ساده است ، اگرچه فاقد پازل واقعی است. هیچ کس واقعاً نگاه دیگری به این نوع سینک نخواهد داد.

سبک خود را انتخاب کنید

حالا که انواع اصلی سینک های مورد نظر را می شناسید و به دنبال غرور حمام خود هستید ، یک لحظه به سبک مورد نظر خود برای حمام فکر کنید. آیا شما مدرن و مینیمالیستی هستید؟ آیا می خواهید یک اتاق پودر زیبا ایجاد کنید؟ آیا یک حمام عاشقانه و قدیمی را دوست دارید ، کامل با یک وان پنجه پا و آینه قاب دار؟

یک سینک ظرفشویی زیر آب چکش می تواند یک اتاق عالی برای پودر مجهز به وان های عتیقه و لوازم جانبی و سینک های جانبی باشد. اگر سبک شما مینیمالیستی تر باشد ، یک غرق نصب شده یا نیمه فرورفته در یک غرور حمام شناور تمیز و مدرن به نظر می رسد.

همانطور که در مورد سبک خود و تنظیم سرویس بهداشتی که می خواهید ایجاد کنید فکر می کنید ، هر نوع سینک ظرفشویی را در آن حمام تجسم کنید. برخی کاملاً آشکارا کاملاً اشتباه جلوه می کنند ، در حالی که برخی دیگر بیشتر به شما متوسل می شوند. این به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را کم کنید.

سینک ضد زنگ

مواد – همه چیز در مورد پرسلن Anymore نیست

وقتی به یک سینک حمام در خانه شخصی فکر می کنید ، احتمالاً به یک سینک ظرفشویی سفید ، چینی ، چینی فکر می کنید. آنها سالهاست که انتخاب مناسب برای سینک های حمام مسکونی بوده اند ، اما آنها تنها انتخاب نیستند. شما می توانید با انجام انتخابی کمتر سنتی ، میهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهید و شکل و نوع سینک تنها گزینه های شما نیستند. غرق غرق مدرن حمام در تعدادی از مواد مختلف موجود است.
می توانید سینک ظرفشویی را از جنس استنلس استیل ، مسی چکش ، دودی ، شفاف یا شیشه رنگی ، مرمر ، بتن یا نوع دیگری از سنگ دریافت کنید و لیست ادامه دارد! حتی اگر حالت آماده به کار پرسلن قدیمی را انتخاب کنید ، هنوز گزینه های زیادی برای جالب تر کردن این گزینه ها وجود دارد زیرا ما حتی شروع به لمس رنگ ها و رنگ های نهایی نکرده ایم.

رنگ ها و اتمام ها – مکمل ، جسورانه و ظریف است

اگر موضوع حمام شما گل رز و چوب گرم است ، یک سینک سفید برجسته خواهد بود ، و به روش خوبی نیست. یک کشتی مسی یا سینک زیر آب در جای مناسب قرار می گیرد. شما می توانید از بین طیف وسیعی از رنگ ها و وسایل مختلف انتخاب کنید تا سینک شما کاملاً متناسب با موضوع و سبکی باشد که برای حمام خود انتخاب کرده اید. با این وجود ، هنگام انتخاب رنگ ، الگوبرداری و اتمام ، باید به این فکر کنید که چگونه از سینک ظرفشویی استفاده می کنید ، چه میزان از استفاده آن را می گیرید و چند بار به تمیز کردن نیاز خواهید داشت.

هارمونی

موارد استفاده – کدام حمام را بازسازی می کنید؟

اکنون ، ما می دانیم که شما در حال فکر کردن هستید. استفاده می کند؟ شما از دستشویی حمام خود برای شستن دست و صورت خود استفاده می کنید. شما هنگام پاک کردن آینه یا پیشخوان از آن برای شستشوی برس های آرایشی یا کمی آب گرم استفاده می کنید. چرا باید در مورد موارد استفاده از سینک فکر کنید؟

خوب ، بسته به اینکه کدام حمام در خانه خود را اصلاح کنید ، کم و بیش از طرف شما و میهمانان استفاده می کند. شما بیشتر وقت خود را در شستن صورت ، اصلاح و یا انجام آرایش در غرق حمام در حمام اصلی خود از حمام مهمان خود صرف خواهید کرد ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که سینک ظرفشویی کمی بزرگتر است و فضای بیشتری بین آن وجود دارد. حوضچه و شیر آب به گونه ای که می توانید به راحتی صورت خود را به آنجا برسانید تا آن را بشویید.

به این فکر کنید که چند بار شما و میهمانان از این حمام استفاده می کنید. با استفاده از شیشه می توانید لکه دار شده و لکه دار شوید. اگر سینک شما در یک حمام بسیار قاچاق قرار دارد ، یک سینک ظرفشویی بالای شیشه ممکن است یک ایده ضعیف باشد. با این حال ، یک سینک مخزن زیرزمینی از جنس استنلس استیل می تواند عالی باشد.

اندازه گیری های لازم را انجام داده و ابعاد سینک خود را بدانید

وقتی می خواهید سینک جدیدی را برای غرور حمام خود خریداری کنید ، ممکن است یک سینک بزرگ ، گسترده ، مستطیل شکل ، دارای سطح بالا بخرید ، اما اگر پیشخوان شما بیش از حد کم عمق باشد یا فضای غرق باریک داشته باشید ، می تواند مشکل ساز باشد. برای اطمینان از مناسب بودن آن ، باید چند اندازه گیری را انجام دهید ، بنابراین بیایید اصول اولیه را طی کنیم.

پیشخوان خود را از دیوار تا لبه نزدیک به شما اندازه بگیرید. از 2 تا 4 اینچ کم کنید. حالا از لبه سمت راست کشو به سمت چپ سینک خود در لبه سمت چپ کشو در سمت راست سینک خود اندازه بگیرید و 2 اینچ را کم کنید. اگر اندازه گیری اول 28 “و دومی 24” باشد ، بزرگترین سینک ظرفشویی که می توانید نصب کنید 26 x 22 است “.

اگر در حال نصب یک سینک ظرفشویی بالا هستید ، فقط باید از دیوار تا لبه پیشخوان خود اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که سینک روی پیشخوان قرار گرفته و با لوله زباله به درستی صف می کند.

از آنجا که گزینه های بسیار مناسبی برای شکل و سبک سینک خود دارید ، باید مطمئن شوید که ابعاد آن در محدوده پیشخوان وان حمام شما قرار دارد. چند دقیقه با نوار اندازه گیری باید به تمام سوالات شما پاسخ دهد ، اما اگر مطمئن نیستید ، از تماس با او دریغ نکنید و نظر یک متخصص را بخواهید.

وزن – سینک شما سنگین می شود

شاید قبلاً به آن فکر نکرده باشید ، اما اگر یک سینک سنگ مرمر یا بتونی را انتخاب کنید ، می توانید به برخی بلند کردن های سنگین نگاه کنید ، نه تنها برای شما ، بلکه همچنین برای پیشخوان شما. اگر بر روی غرور خود یک سنگ مرمر یا کاشی دارید ، نباید در پشتیبانی از وزن هر نوع سینک مشکلی داشته باشد. با این حال ، برخی از پیشخوان های ورقه ورقه نمی توانند وزن زیادی را تحمل کنند.

علاوه بر این ، اگر نمی توانید سینک خود را بدون فشار بیاورید ، نیاز به کمک دارید. حتی اگر هنوز می خواهید خودتان نصب را انجام دهید ، هنگام بلند کردن و قرار دادن سینک از یک دوست کمک بگیرید و به یاد داشته باشید که با پاهایتان بلند شوید ، نه با پشت خود!

سایر ملاحظات نصب

هنگامی که سینک خود را نصب کردید ، می خواهید مطمئن شوید که کلیه مواد و سخت افزار مناسب لازم برای انجام درست کار را دارید. اطمینان حاصل کنید که تمام اندازه گیری های شما دقیق بوده و از سخت افزار مناسب برای پشتیبانی از سینک خود برخوردار هستید.

همچنین می خواهید مطمئن شوید که از قلاب مناسب ، چسب یا درزگیر دیگر برای کار برخوردار هستید. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که بعد از نصب سینک خود شیر آب را روشن کنید و متوجه شوید که در تمام نقاط نشت می کند. اگر از مهارت های نجاری و لوله کشی خود اطمینان ندارید ، با یک متخصص تماس بگیرید. انجام کار درست در اولین بار معمولاً ارزش قیمت دارد.

برنامه های ساختمانی

چه چیزی با سینک شما همراه است؟

هنگامی که سینک خود را خریداری می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که از آنچه در آن بوجود آمده است و چه چیزی را نمی دانید آگاه هستید. از این گذشته ، همه سینک ها با شیرآلات و اتصالات همراه نیستند. غرق های سطح بالا ، به ویژه ، معمولاً فقط به عنوان حوضه می آیند ، و ممکن است حتی با یک حلقه نصب نیز وجود نداشته باشد.

اگر می دانید چه لوازم و اتصالات ، سخت افزارها و لوازم جانبی دارای یک سینک ظرفشویی در مقابل دیگری است ، می دانید که با مدل ارزان قیمت معامله بهتری می گیرید یا اینکه این مدل فقط از بین رفته است.

ملاحظات خریدهای آنلاین

در آخر ، برای آموزش خرید سینک خود ، بیایید در مورد خرید سینک های آنلاین صحبت کنیم. ما در روز پیدا کردن قیمت بهتر در اینترنت زندگی می کنیم ، اما در هنگام خرید سینک های آنلاین باید چند نکته را در نظر بگیرید. اول از همه ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، این موارد می تواند سنگین شود. مواد سنگین با هزینه های حمل و نقل و جابجایی سنگین همراه هستند.

اگر تخفیفی را در یک سینک آنلاین پیدا کردید ، هنگام اضافه کردن هزینه های حمل و نقل و جابجایی ، هنوز هم قیمت مناسب است. همچنین باید خط مشی بازده خرید خود را بخوانید. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید مطمئن شوید که می توانید سینک ظرفشویی را به تولید کننده برگردانید.

آنجا بروید! اکنون شما باید همه آماده باشید تا سینک حمام جدید خود را پیدا کرده و خریداری کنید. موفق باشید ، و لذت ببرید!