شگفت آور شباهت بین Coronavirus Covid-19 و اسپانیایی آنفولانزای همه گیر 1918

[ad_1]

این بیماری همه گیر کوروناویروس به خوبی و واقعا رو توجه ما در حال حاضر یک کلمه است که نگه می دارد ظاهر است “بی سابقه ای” به این معنی است که آن را قلمرو ناشناخته به همه مربوط می شود که درست است.

پدرم متولد شد و دقیقا در همان شرایط در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که خروشان از 1918 تا 1920. او به نام “آنفولانزای کودک” و متولد شد و زودرس و آنها فکر می کردند او مرده پس overtaxed کارکنان پزشکی قرار داده و او را در shoebox قرار داده و آن را به یک طرف در حالی که آنها تمایل به مادر و دیگر هزاران نفر از بیماران مبتلا به آنها بود. مدتی بعد یک پرستار متوجه حرکت کودک در shoebox و پدر من زندگی را نجات داد به همین دلیل است که من قادر به اینجا نوشتن این مقاله است.

اما بیشتر وجود دارد! در این همه گیری آنفولانزای مردم گفته شد به ماندن در خانه درست مثل امروز. به آنها گفته شد به دور ماندن از مردم دیگر مثل امروز. وجود مستندات در سراسر جهان که در آن هیچ کس اجازه داده شد به بیرون رفتن به خیابان و برخی از آنها برای انجام این کار است. جلسات کار و کلیساها و کنیسه ها و مساجد ورزشی – همه بسته بودند پایین. کسانی که روز قبل از آنتی بیوتیک ها تا به حال کشف شده است و بسیاری از بهداشت و درمان ایدز ما امروز در دسترس نیست به طوری که بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان بیشتر از ثانویه باعث شده اند که می تواند درمان توسط طب مدرن. من به یاد دارم پدر و مادر متولد شده در شهر دوربان آفریقای جنوبی اغلب صحبت کردن در مورد آن و چه وحشتناک آن بود.

اما از آن گذشت. و این یکی بیش از حد خواهد شد. اما ضروری است که ما دور ماندن از هر یک از دیگر و ماندن در خانه و شستن دست ما و چهره ها و تمرین های بسیار سخت بهداشت. شهرستانها در سال 1918 همه گیر است که این به مدت 6 هفته یا بیشتر بودند و آنهایی که شانس بهترین و تا به حال تعداد بسیار کمی از مرگ و میر. این کلید: اگر این ویروس نمی تواند از گسترش آن می میرد در روز. آن را تنها می تواند زندگی می کنند با پیدا کردن یک میزبان جدید. آن را انکار کند که گزینه آن را خواهد مرد.

در سال 1920 هنگامی که ویروس مرده بود از جهان ادامه داد. آن بود در حالی که از لحاظ اقتصادی اما افراد موفق. بنابراین امید را از دست ندهید خورشید خواهد آمد دوباره. بار سخت در حال حاضر, اما آنها نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و اگر ما آن را درست انجام دهید و بازی بخشی از ما مسئول بودن و به فکر دیگران آن را به کوتاه شدن زمان است که همه ما را به رنج می برند.

یادگیری از 1918 همه گیر واضح است که ما باید در هیچ عجله برای بیرون آمدن از مستند. برخی از شهرستانها بود که هنگامی که عفونت نرخ کاهش یافته است و آنها تا به حال یک تجدید حیات موارد بنابراین ما باید اقامت در مستند تا این دشمن مرده است.

بنابراین لذت بردن از بهار و آن را نشانه ای از امید است که جوانه زدن است که این غم انگیز در سراسر جهان معضل به زودی خواهد شد اما حافظه و ما را یک بار دیگر پیک نیک در آفتاب با خانواده و دوستان ما و لذت بردن از جهان ما!

[ad_2]