این پست رو به اشتراک بگذارید:

اخرین به روز رسانی: 7 ژانویه 2017
پیام بگذارید

همیشه زمان برای سفارش چیز خاصی برای خودتان به عنوان یک درمان وجود دارد. یک محصول طاقچه که ممکن است توجه شما را به خود جلب کند ، بخارپز مواد غذایی است . اگر اگر وضوح سال جدید شما سعی کنید غذای سالم تری داشته باشید ، ممکن است این محصول طاقچه فقط برای شما و خانواده تان مناسب باشد. بسیاری از مردم دریافته اند که یک بخارپز مواد غذایی هنگام ورود به آشپزخانه یک عنصر اساسی برای لیست طولانی از ضروریات است ، و شرط می بندم که پس از امتحان کردن یک مورد ، مطمئن باشید که این یکی از بهترین خریدهای شما تا کنون است.

دستگاه بخارپز چیست؟
دستگاه بخارپز خوراکی لوازم جانبی آشپزخانه است که قرن هاست به عنوان روشی برای پخت و پز غذا مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در بازار امروز می توانید یک دستگاه بخار غذای پیشرفته تهیه کنید که فقط با فشار یک دکمه ، یک غذای غذای پیشرفته تهیه کنید که مواد غذایی را کاملاً طبخ کند. طرز تهیه غذا از طریق بخار است. بخارپز مواد غذایی با غذای مورد نظر در داخل مهر و موم شده و با بخار پر می شود که به آرامی شروع به پختن غذا در داخل می کند.

طرز استفاده از بخارپز پارس خزر
بهترین بخش در مورد بخار پز مواد غذایی این است که اگر شما سبزیجات را بخار می زنید ، این امکان را می دهد که بیشتر عناصر سالم آن سبزیجات باقی بمانند. در حالی که اگر چیزی پختید یا سرخ کردید ، بیشتر مزایای سلامتی سبزیجات را از دست می دهید.

چه چیزی را می توانید با بخارپز تهیه کنید
واضح ترین موردی که می توان در یک بخارپز غذایی پخت و پز کرد ، سبزیجات است ، اما در کمال تعجب چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید با استفاده از یک بخارپز غذا از آنچه فکر می کنید انجام دهید. ماهی و غذاهای دریایی وقتی بخار پز می شوند گزینه خوبی هستند.

اگر بخار پز شما به اندازه کافی بزرگ است ، می توانید یک ماهی تمیز و کامل را درون استیکر قرار دهید و تا زمانی که پوسته پوسته شود ، آن را بخار کنید. و بم! شما یک وعده غذایی آسان و مغذی تهیه شده در طی ده دقیقه تهیه می کنید. همچنین ، برخی از گوشت ها را می توان در یک بخارپز کاملاً خوشمزه تهیه کرد. گوشت هایی مانند گوشت گاو ، پای بره و گوزن بخار را خیلی خوب کاهش می دهد. مراقب باشید با گوشت های سخت تر ، با این حال ، ممکن است بخار شدن آنها مشکل تر باشد و ممکن است به شکلی که دوست دارید بیرون نیایند.

بخارپزهای غذایی سبک
دستگاه بخار دستی وجود دارد که می توانید مزایای خوبی برای آنها بخرید ، اما چیزی که اخیراً از کار افتاده است بخار برقی است. آنها به کاربران این امکان را می دهند که به سادگی یک دکمه را فشار دهند و فقط با یک مجموعه تایمر ، قدم بزنند و اکثر کارها را برای شما انجام دهند. هنگامی که شما در حال بررسی بخار برقی هستید ، می خواهید یکی از بالای شیشه را به جای یک پلاستیک پلاستیکی در نظر بگیرید زیرا ممکن است یک بخار پلاستیکی پلاستیکی با گذشت زمان پیچ شود و در نهایت مجبور به تعویض شود. به عنوان مثال ، به این بخارپز غذایی خاص نگاهی بیندازید

ارائه شده از طریق آمازون. بررسی های مربوط به بخار پز مواد غذایی موجود در این بخار خاص نشان می دهد که یکی از بهترین بخارپزهای غذایی موجود در بازار امروز است. این قیمت مناسب است و به جای پلاستیک دارای شیشه بالایی است. همچنین اندازه ای را که می خواهید خریداری کنید در نظر بگیرید ، در هر زمان چقدر غذا می خواهید آشپزی کنید؟ این ماده خاص پنج لیتر دارد که اگر سعی می کنید غذای بیشتری تهیه کنید ، بسیار مناسب است. موارد کوچکتر وجود دارد ، گرچه اگر فضای شمارنده محدود یا خانواده کوچک تری داشته باشید ، ترجیح می دهید چیزی آنقدر بزرگ نباشد.

راهنمای غذای عالی بخارپز

مراقبت و نگهداری
بسته به اینکه چه بخار خوراکی خریداری می کنید ، مراقبت و نگهداری از محصول متفاوت خواهد بود. اما هیچ کمتری ، مراقبت و نگهداری از کالاهای موجود در خانه برای طول عمر آن ضروری نیست. اگر موارد خاصی به درستی از آنها مراقبت نمی شود ، ممکن است خودتان را مجبور به دفن آن کنید که چند سال خیلی زود است! هنگام صحبت از بخارپز مواد غذایی ، بعضی از آنها ماشین ظرفشویی ایمن هستند و همین امر باعث تمیز شدن نسیم می شود. بهترین بخش در مورد بخار پز مواد شوینده ایمنی ماشین ظرفشویی صرفه جویی در وقت و انرژی شما نیست. فقط می توانید از غذای آشپزی لذت ببرید.

اگر به پایان رسید که بخارپز را روی پیشخوان قرار دهید یا فقط آن را ذخیره کنید ، اطمینان حاصل کنید که آن را به درستی خشک کرده اید تا هیچ چیز ناخواسته در زیر آن از رطوبت شروع به رشد نکند. همچنین مراقب باشید از چه کالاهایی برای تمیز کردن آن استفاده کنید ، شما نمی خواهید از مواد شیمیایی خشن یا چیزهای ساینده ای استفاده کنید. صابون و شستشوی ظروف ظریف در صورتی که دستگاه خاص شما از ماشین ظرفشویی ایمن نباشد ، بسیار مناسب خواهد بود. و همانطور که قبلاً بیان کردم ، مهمترین عنصر برای مراقبت از دستگاه بخار شما این است که قبل از ذخیره سازی مطمئن شوید که کاملاً خشک شده است. آنها لوازم جانبی کاملاً آسانی هستند ، بنابراین از مراقبت از آنها نترسید.

آیا این برای شما و خانواده تان است؟
خوب آیا ارزشش را دارد؟ بسیاری به شما می گویند که یک بخارپز مواد غذایی ارزش قیمت دارد و من موافقم. به نظر می رسد یکی از سالم ترین راه ها برای تهیه مواد غذایی مانند سبزیجات یا عدس است و این یک فرایند بسیار آسان است. اگر مطمئن نیستید که برای شام روز شنبه شب چه چیزی باید داشته باشید ، کافی است در یخچال یا فریزر نگاه کنید ، و شرط می بندم شما چیزی را داشته باشید که فقط بتوانید مستقیماً داخل دستگاه بخار پرتاب کنید و یک وعده غذایی سالم را فقط در چند دقیقه معلوم کنید.

یک ایده عالی برای همراه با بخارپز جدید شما خرید یک کتاب آشپزخانه بخارپز است. این ایده ها و دستور العمل های مختلفی را ارائه می دهد که اگر تازه وارد دنیای بخار هستید ، و من شرط می بندم که بعضی ها برای این خواهند مرد. بنابراین به بعضی از موارد آنلاین نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که بهترین غذای بخار خوراکی را برای شما و خانواده خود پیدا کرده اید! قبل از خرید دقت کنید تا تمام بررسیهای مربوط به بخارپز را بررسی کنید.