علت, علائم و درمان خیاط را پینه پا

[ad_1]

Bunions هستند به خوبی شناخته شده و بسیار ناسزا پا ناهنجاری های مربوط برجسته مفصل انگشت شست پا. مسائل مربوط به درد در کفش و فشار بر برجسته مفصل انگشت شست پا به طور کلی توسط عموم مردم درک و بسیاری از مردم به دنبال گسترده تر از کفش و یا عمل جراحی به این برنامه به طور بالقوه دردناک ناهنجاری اصلاح شود. کمتر از ‘شهرت’ اما اهمیت آن کمتر خیاط را پینه پا. این مقاله به بحث در مورد این ناهنجاری و چگونه می توان آن را درمان کرد.

مشترک در پایه کمی پا به نام 5th متاتارس phalangeal مشترک است که تا حدودی متفاوت از مشترک در قاعده انگشت شست پا که در آن یک سنتی پینه پا واقع شده است. آن آناتومیک عملکرد های وزن بدن و پرتاب پا در حين راه رفتن متفاوت است بنابراین شکل و ساختار متفاوت خواهد از مفصل انگشت شست پا در سمت دیگر ، اما مشابه ناهنجاری رخ می دهد به طور کلی به همان دلایلی bunions رخ می دهد در مفصل انگشت شست پا که منجر به درد و برجسته استخوان در برابر طرف کفش. در اصل یک خیاط را پینه پا (همچنین به نام bunionette) است یا بزرگ شدن پایان 5th استخوان متاتارس ظاهری در برابر طرف پا یا آن را گسترش یا رکوع از این استخوان دور از پا باعث همان فشار است. در نتیجه فشار از مفاصل در برابر پوست در خارج از پای در مقابل دقیق پایان که در آن یک سنتی پینه پا توسعه. کفش تنگ را در ابتدا تشدید این سایت باعث تحریک پوست که در آن مالش رخ می دهد. سرانجام سوزش خواهد شد گسترش به بافت زیر پوست و محافظ مایع کیسه به نام بورسا ممکن است توسعه به پد سطح بین پوست و استخوان برجسته. در این کیسه به خودی خود ممکن است ملتهب و مستقیم بافت پوشش مشترک را دنبال کت و شلوار به عنوان یک بیماری التهابی به نام capsulitis توسعه. در موارد پیشرفته درد و سوزش می تواند حتی در صورت عدم وجود یک کفش به سادگی با فشار از پابرهنه راه رفتن.

سنتی افسانه نگه می دارد که به نام ‘خیاط را پینه پا’ مشتق شده است از راه خیاطی نشسته بود و دوختن با پا پا روی پا انداخته و زیر بدن است. در این موقعیت خارج از پا دریافت فشار بزرگ و کوچک مفصل پا خواهد بنابراین تبدیل به تحریک و ملتهب پس از چندی. قطعا نه تنها در دیده خیاط این بیماری در واقعیت ریشه در ژنتیک و ساختار. اگر یک متولد شده است با یک پا است که تا حدودی انعطاف پذیر تر و تلفن همراه و در نتیجه بیش از حد حرکت در نهایت منجر به مهاجرت از 5 متاتارس استخوان دور از بقیه ، کمی پا از سوی دیگر خواهد مهاجرت به سمت داخل به سمت پا در کنار آن منجر به برجسته منطقه در خارج از کمی مفصل پا دیده می شود در یک خیاط را پینه پا. اگر پا با ثبات تر است از لحاظ ساختاری یک خیاط را پینه پا هنوز هم می تواند توسعه را از طریق یک فرایند مکانیکی سوزش استخوان خود را به عنوان یک بزرگ شدن یا خار از سمت استخوان به آرامی رشد می کند در طول زمان در برخی از افراد است. کفش های تنگ نمی شود واقعا این وضعیت اما آنها قطعا تشویق التهاب بافت بر روی استخوان و منجر به درد و قطعی آگاهی از ناهنجاری اگر آن را قبل از متوجه شده.

درمان خیاط bunions می تواند به عنوان ساده به عنوان در حال تغییر کفش به عنوان پیچیده به عنوان جراحی ترمیمی. یکی از اولین چیزهایی است که باید به کار گرفته شود که درمان این بیماری این است که نگاهی به کفش های فرسوده به صورت روزانه. اکثریت از آن زمان هنگامی که یک خیاط را پینه پا دردناک است, این کفش ها محدود خواهد شد و یا اشاره. زنان لباس کفش و انواع خاصی از مردان لباس کفش و یا تقویت چکمه را در این رده است. گاهی اوقات ساده تبدیل به گسترده تر یا بیشتر جعبه به شکل کفش را کاهش ناراحتی. در موارد پیشرفته حتی roomier کفش باعث ناراحتی است. این است که عمدتا به دلیل التهاب رخ می دهد زیر پوست. در برخی موارد ژل فوم یا احساس بالشتک استفاده می شود برای کمک به کاهش مفصل فشار اگر چه این امر منجر به افزایش ‘انبوه’ از پا در کفش و ممکن است اثر مخالف با ساخت کفش تنگ تر. التهاب خود را می تواند تحت درمان با داروهای ضد التهابی و یا تزریق اگر چه این اثر هر علت واقعی ساختاری سوزش مفصل است. در برخی موارد استفاده از داروهای تجویزی درج (ارتز) می تواند ثبات 5th متاتارس و محدود کردن میزان بی ثباتی منجر به کاهش خیاط را پینه پا علائم. استفاده طولانی مدت از ارتز حتی ممکن است کمک به محدود کردن توسعه یک خیاط را پینه پا آشکار اگر چه استفاده باید شروع در سنین پایین.

به منظور به طور دائم صحیح یک خیاط را پینه پا و از بین بردن کفش سوزش از معادله عمل جراحی مورد نیاز است. عمل جراحی اساسا شامل برداشتن استخوان برجسته. چگونه این انجام شده است می تواند متفاوت باشد بسته به ماهیت استخوان ناهنجاری. اگر طرف از استخوان است که به سادگی سینه های بزرگ, جراح می تواند تراشیدن سینه های بزرگ بخش خاموش خواهد شد و این به اندازه کافی برای از بین بردن علائم. شفا برای این است که نسبتا سریع با اکثر بیماران مبتلا به بازگشت به یک کفش معمولی در ظرف چند هفته و زمان پا است که معمولا محدود به تنها چند روز پس از عمل جراحی است. اگر استخوان موقعیت غیر طبیعی است و 5 متاتارس است زاویه دار و یا متمایل به دور از پا روش به بازگشت آن را به موقعیت صحیح مورد نیاز است. در طول این عمل جراحی استخوان قطع شده است و نقل مکان کرد به گونه ای که این وضعیت طبیعی است که بازسازی و پیچ یا سیم استفاده می شود به نگه داشتن استخوان را پس از برش به پایان می توانید زخم التیام یابد. بازیابی طول می کشد تا شش هفته به طور متوسط معمولا در حالی که در یک پیاده روی بوت اگر چه برخی از جراحان ترجیح می دهند ممکن بازیگران در موارد خاص. هر دو این عمل های جراحی تمایل به بسیار موفق و نرخ پایین از عوارض مهم.

در حالی که نه به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان سنتی پینه پا یک خیاط را پینه پا است با این وجود فقط به عنوان شایع است و می تواند فقط به عنوان دردناک است. به عنوان یکی می توانید از این مقاله گزینه های درمان برای این بیماری در دسترس هستند و می تواند طولانی مدت رهایی. این یک مثال دیگر از یک پا شرط می کند که باید از طریق رنج می برد برای یک عمر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>