فیزیک دوازدهم حرف آخر

بیایید داستان را با تجزیه و تحلیل کنکور 97 شروع کنیم …

در کنکور 97 ، فقط 25٪ از کل داوطلبان ریاضی و تجربی توانستند بیش از 50٪ در این دوره کسب کنند ، بیایید این جمله را بررسی کنیم. این بدان معنی است که اگر فردی به نیمی از سوالات دروس فیزیک در کنکور سراسری پاسخ دهد ، در دو درصد برتر شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت و این دوباره به این معنی است که مسیر رسیدن به هدف هموارتر خواهد بود ، که می تواند پزشکی ، دندانپزشکی ، پزشکی ، مهندسی یا هر رشته دیگری باشد. و رسیدن به این هدف منوط به پیروزی در یک مسابقه است. این مسابقه برای داوطلبان آزمایشی 600 هزار نفر و برای داوطلبان ریاضیات 150 هزار نفر است.

فیزیک پایه دوازدهم نیز در کنکور نقش بسیار مهمی دارد. زیرا اولین کاری که یک داوطلب معدن باید انجام دهد دوازدهمین رشته فیزیک است. به مثال های زیر توجه کنید:

در فصل دوم فیزیک سال دهم کار و انرژی ، با مفهوم نیرو و جابجایی مواجه می شویم:

قدرت: در فصل 2 ، فیزیک XI را می خواند

جابجایی: در فصل یازدهم فیزیک خوانده می شود.

در فصل سه سال دهم فیزیک از خصوصیات فیزیکی مواد ، مفهوم فشار را می خوانیم. فشار به معنای نیروی عمودی است که بر روی سطح وارد می شود.

باز هم ، ما نیرو را در فصل 2 فیزیک دوازدهم می خوانیم.

در فصل الکتریسیته ساکن و قانون کالن نیز همین امر وجود دارد.

در فصل مغناطیس و القای الکترومغناطیسی ، سوالات را می توان با یک حرکت دایره ای در فیزیک سال دوازدهم فصل 2 ترکیب کرد ، و دوباره ، فیزیک ، شما باید این مباحث را بدانید.

نتیجه گیری: اولین کار یک معدنچی برای مطالعه فیزیک باید مطالعه فیزیک در سال دوازدهم باشد.

دوازدهم بررسی فیزیک:

این شامل چهار فصل و 126 صفحه است.

فصل 1: Kinematics یا Kinematics

فصل 2: انرژی زا یا پویا

فصل 3: نوسان و موج

فصل 4 مقدمه ای بر فیزیک اتمی و فیزیک هسته ای

هر فصل به طور مستقیم و غیرمستقیم پیش شرط فصل های زیر است و به هیچ وجه نباید در هر فصل مشکلی داشته باشید تا بتوانید بدون مشکل محتوای فصل بعدی را درک کنید.

ما بهترین منبع برای آموزش فیزیک دوازدهم را ارائه می دهیم:

مطمئناً فرمولهای زیاد فیزیک در سال دوازدهم شما را آزار داده است. از طرف دیگر ، کتابهای درسی حجم فرمولها را نیز افزایش داده اند. در این مقاله ، ما به شما نحوه یادگیری فیزیک دوازدهم را بدون فرمول برای حرکت شناسی (برخی از کتابها حدود 100 فرمول را برای این فصل آموزش می دهند) و بقیه فصل های یادگیری حداقل فرمول را به شما نشان خواهیم داد.

این محصول به پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر استاد پیمان کامیار معروف است.

معرفی کامل پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر استاد کامیار:

برای اولین بار در زمینه کنکور شاهد تقاضای آموزش فیلم بدون فرمول هستیم. باورش سخت است که فیلمبرداری که خود کتاب درسی از حدود 30 فرمول برای آموزش استفاده کرده است ، بدون فرمول قابل یادگیری است ، واقعاً؟

بله ، در پکیج فیزیک دوازدهم http://harfeakharpub.com همه فیلمبرداری بدون فرمول و فقط با نمودار را مشاهده خواهید کرد و تمام سوالات 10 سال آخر کنکور فقط به این روش در این پکیج حل می شود .

فصل دوم فقط با الگویی به نام سیستم آموزش داده می شود. در فصل 3 و 4 ، ما با 3 الگوی دیگر پرداختیم.

واقعا خبر خوبی بود … شما از شر همه فرمولهای سنگین و آزار دهنده خلاص خواهید شد.

در این پکیج ، شما فقط در 8 دی وی دی و حدود 35 ساعت کتاب کامل فیزیک دوازدهم و کلیه مطالب مرتبط را که در کنکور سراسری نیز بسیار جذاب هستند ، خواهید آموخت.

مشخصات تدریس کامیار در دوازدهمین پکیج فیزیک کارت آخر:

در این پکیج شما روش جدیدی از آموزش به نام شهود را پیدا خواهید کرد ، و برای همه مطالب آموزشی ، این روش با استفاده از اشکال و انیمیشن انجام می شود ، که باعث ایجاد تنوع در آموزش می شود و مخاطب را خسته نمی کند ، و از طرف دیگر ، آموزش بصری با نیمکره راست مغز با آن ارتباط برقرار می کند و از آن برای ورود مستقیم به نیمکره راست استفاده می کند که مدت زمان زیادی طول می کشد.

استفاده از الگو نیز مهمترین ویژگی این پکیج است و در قالب 4 الگو مانند v-t و الگوهای سیستم برای دو فصل اول فیزیک دوازدهم ، می توانید تمام تستهای مربوطه را در کمترین زمان حل کنید.

این محصول شامل چه مباحثی است؟

 در پکیج فیزیک حرف دوازدهم ، هر آنچه برای پاسخگویی به تست های این پایه کاملاً در اختیار شماست و همچنین مشکلات ترکیبی که می تواند از فیزیک ایجاد شود ، در مدت 35 ساعت به طور کامل آموزش داده می شود. به طور کلی ، 8 دی وی دی فیزیک آخر نامه شامل موضوعات زیر است.

DVD 1: مبانی فیزیک مبانی ، مبانی ، حرکت یکنواخت

DVD 2: حرکت شتاب ثابت و متغیر ، نمودار شتاب ، سقوط آزاد (ریاضی)

DVD 3: قوانین نیوتن ، لحظه ، نیروی الاستیک ، جاذبه ، اصطکاک ، تعادل و شتاب

DVD 4: قرقره ، حرکت حرکتی دایره ای ، دینامیک حرکت مدور

DVD 5: چرخش ساده

DVD 6: معرفی موج ، سرعت انتشار ، کاغذ موج ، امواج الکترومغناطیسی ، صدا

DVD 7: بازتاب موج ، شکست نور ، تداخل موج ، سیم ارتعاشی ، لوله های صوتی ،

DVD 8: فیزیک اتمی ، کوانتومی و طیف ، مدل های اتمی ، اثر فوتوالکتریک ، فیزیک پایداری هسته ای ، واکنش های هسته ای

حرف آخر پکیج فیزیک دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

پکیج به نحوه تدریس شما در این پکیج و آموزش نكات كوچكتر ، به عنوان مثال در فصل سینما به مشتق برای س needالات نیاز داریم ، حتی مشتق آموزش داده می شود و در استفاده از این محصول تفاوتی وجود ندارد. آیا شما یک داوطلب معدن ، داوطلب خردسال یا داوطلب هستید؟ چه کسی 20 سال با کنکور فاصله دارد و قصد دارد دوباره در کنکور شرکت کند ، در هر سطح می توانید با استفاده از این محصول به رتبه و نتیجه دلخواه خود برسید. اگه تو زبان خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، زبان انگلیسی حرف آخر بهترین گزینه هست.

.

سرانجام ، پکیج فیزیک دوازدهم چگونه برنامه ریزی شده است؟

این برنامه یکی از اساسی ترین م componentsلفه هایی است که همراه با یک منبع خوب می تواند شما را به دامنه و نتیجه مطلوب برساند. به همین دلیل ، در نامه آخر همراه با دوازدهمین پکیج فیزیک توسط مشاوران مجرب و بالاترین رتبه م theسسه برای یک سری فرایندها و آزمون ها ، اطلاعات شخصی شما از قبیل زمان مطالعه ، نحوه تحصیل و … در اختیار مشاور قرار خواهد گرفت. و سپس مطابق با هر فرد یک برنامه شخصی سازی ارائه می شود.

چرا پکیج دوازدهم فیزیک آخرین کلمه در انتخاب نقاط برتر است؟

بیایید این حرف آخر را از زبان سروین سلیمان پور بشنویم.

سروین سلیمان پور در رشته تجربی رتبه 41 منطقه 2 و 94 کشور را دارد

ادبیات 74٪ ، عربی 90٪ ، دین و زندگی 80٪ و زبان 68٪ و دوره های تخصصی ریاضیات 75٪ ، زیست شناسی 83٪ ، فیزیک 93٪ و شیمی 90٪.

امروز درصد زیادی از موفقیتم را در فیزیک مدیون دی وی دی های استاد کامیار هستم. در فیزیک ، حرف آخر مفهوم اصلی شعار نیست.

آقای کامیار عزیز ، استاد فیزیک: این مجموعه شخصی است که سالها واقعاً سعی کرده فیزیک را از سیستم فرمول خارج کند. آنها فقط از روابط اساسی کتاب استفاده کردند و مجموعه ای از مفاهیم ، الگوها و نقشه راه ها را ایجاد کردند. شما فیزیک نداشتید ، یکی را از دست دادید ، 93٪ داشتید. در ادامه می توانید با بخشی از اسامی مشاوران موسسه حرف آخر آشنا بشید.

چیزی که این سریال را منحصر به فرد می کند ، آموزش دو نفر است.

روز اول ، هیچ کس فکر نمی کرد که من در آباده اولین خودم باشم ، اما کم کم با برنامه ریزی صحیح بالاترین رتبه را کسب کردم و از همه مهمتر ، اعتقاد داشتم که می توانم این کار را انجام دهم. تقویت من در سال چهارم اتفاق افتاد.

تفاوت فیزیکی بین حرف آخر نامه دوازدهم و سایر منابع آموزشی:

1- تنها منبعی که بدون هیچگونه فرمولی حرکت شناسی را آموزش می دهد حرف آخر است.

2- کمترین زمان آموزشی که 100٪ مطالب در آن پوشش داده می شود مربوط به حرف آخر است.

3- بزرگترین تخت آزمایشی در کنار آموزش حرف آخر را می زند.

4- در سال 1997 آخرین سوالات کتبی و احتمالی فیزیک 100٪ مطابق با سوالات کنکور بود.

چرا باید فیزیک دوازدهم حرف آخر تهیه شود؟

 شما تفاوت فیزیک حرف آخر و سایر منابع آموزشی را دیدید ، همچنین نظر سروین سلیمان پور ، رتبه برتر حرف آخر ، اهمیت فیزیک در سال دوازدهم برای همه آشکار است ، بنابراین اگر به دنبال آن هستید از بهترین و قدرتمندترین منبع تربیت بدنی استفاده کنید. آخرین کلمه در اختیار شماست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>