قارچ ناخن – علل پیشگیری و حقایق مفید

[ad_1]

ما مربوطه, محیطی ممکن است خوب باشد برای زندگی اما بدن هرگز ایمن از بیماری های مختلف زندگی دور ما. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف باکتری های خوب و بد است که با استفاده از بدن ما به عنوان میزبان خوبی برای پرورش است. نگاهی به کچلی unguium برای مثال نام خود را در حال حاضر برای تلفن های موبایل وحشتناک, درست است ؟ اجازه دهید ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنها.

قارچ ناخن: بررسی اجمالی

قارچ ناخن عفونت ناخن. زمانی که باکتری به نام درماتوفيت ها و یا کچلی unguium نفوذ ناخن و سپس آلودگی رخ می دهد. این باکتری ها از تخم ریزی از مخمرها و کپک است که رشد در محیطهای مرطوب. رشد آنها در مکان های که در آن وجود دارد بسیار پایین عرضه اکسیژن و یا بی هوازی در طبیعت است.

نیز نامیده می شود تينه, درماتوفيت ها نیز علت شایع دیگر اختلالات پوستی مانند عفونت قارچی خارش سوار کار ماهر, پسوریازیس و مرض. هنگامی که یکی از شما با تينه در دو انگشت یا ناخن پا, او تجربه قرمزی و تورم و سوزش و خارش و بوی نامطبوع در اطراف منطقه آلوده. ناخن ضخیم شدن و تبدیل شدن به ضعیف تا زمانی که آن را کاملا جدا از بستر ناخن هنگامی که عفونت می رسد بالاترین درجه. مختلف وجود دارد طبقه بندی که مشخص تينه:

– دیستال Subungual تينه (عفونت nailbed);

– سفید سطحی تينه (شکل گیری “سفید سلیمان” در لایه بیرونی از بستر ناخن);

– پروگزیمال Subungual تينه (عفونت پروگزیمال ناخن);

– کانديديايی تينه (تهاجم باکتری کاندیدا);

– کل دیستروفیک تينه (تخریب صفحه ناخن).

قارچ ناخن علل و پیشگیری

عامل کلیدی را تشویق می کند که ناخن عفونت های قارچی است نامناسب بهداشت. شما می توانید جلوگیری از دستیابی این بیماری با تمیز نگه داشتن بدن و اطراف آن. اجازه دهید نگاه ما به یک لیست مفصل از علل و اقدامات برای فرار از تينه.

– بی دقتی در استفاده از خواص و یا راه رفتن در اطراف پابرهنه در استخرهای عمومی washrooms و ورزشگاه به قارچ دسترسی آسان به ناخن های خود را. لازم به یاد آوری است که درماتوفيت بی هوازی هستند.

– عدم رعایت بهداشت. ابزار شما استفاده بر روی ناخن های خود نیست 100 درصد امن است مگر اینکه آنها در حال بررسی. بررسی خود را با مانیکورزن حرفه ای و یا pedicurist اگر آنها سترون.

– عرق سنگین. شما پا به سهم بیشتری از معرض خطر ابتلا به ناخن عفونت های قارچی به عنوان آنها اغلب محدود در داخل کفش و جوراب. به نگه داشتن آنها را در قارچ ها-رایگان همیشه پای خود را به اندازه کافی استراحت قبل از شستن آنها را خشک و آنها را به خوبی و اعمال پودر پا. حق انتخاب کفش برای پوشیدن جلوگیری از پنبه خالص اما برای کسانی که با اسپندکس.

– اگر دست خود را در حال حاضر آلوده, به دنبال مشاوره از یک متخصص. در غیر این صورت اعمال درمان های موضعی در دسترس بیش از شمارنده. برخی از مهمترین تجویز مارک های Lamisil, Tinactin, Penlac, Dermisil لاک و یا به سادگی قرار داده Vicks VapoRub در آلوده ،

به طور کلی طول می کشد تا سه یا بیشتر از سه ماه پس از درمان قبل از باکتری ها ناپدید می شوند و یک ناخن جدید به رشد است. این باعث نمی شود که شما امن تر به عنوان عفونت ممکن است عود اگر نه مراقبت از.

برخی از حقایق مفید

ناخن عفونت های قارچی می تواند ضربه هر کسی اما در میان بیشتر مستعد ابتلا قربانیان بزرگسالان سنین 60 و بالاتر و یا افراد مبتلا به دیابت یا سرطان خون به دلیل داشتن سیستم ایمنی ضعیف و مشکلات بیش از گردش خون. مردان باید درصد بیشتری از عفونت از زنان و کودکان هستند کمتر احتمال دارد طعمه. این کوچک میکروارگانیسم ها بستگی گرم و مرطوب محیط زیست که خود را پا ناخن مناسب زمین پرورش.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>