دیدن یک داروخانه ژاپنی مانند تحریم طلا است. شما آنجا در حال جستجو در راهروها هستید و به نظر می رسد همه چیز مثل لجن است تا اینکه نهایتا یک لوسیون بدن را پیدا کنید که آبرسانی می کند (احتمالاً حتی بیشتر از یک مارک رده بالا) ، برچسب قیمت پایین ، بدون مواد سایه ای. کار سرگرم کننده اما وقت گیر است ، به خصوص اگر زبان ژاپنی را نخوانید.

و حتی اگر این کار را انجام دهید ، آیا واقعاً می خواهید از تمام این نامهای شیمیایی اندازه کاتاکانا عبور کنید؟ ما قطعاً چنین نمی کنیم. اما ما برای صرفه جویی در سردرد شما (و یک سفر یا ده تا داروخانه) ، ما 14 ماده مرطوب کننده بدن محبوب از غول های تجارت الکترونیکی ژاپن (مانندcosme ، Amazon و Rakuten) را سفارش دادیم و موارد زیر را آزمایش کردیم :

 1. رایحه
  2 هیدراتاسیون
 2. کاربرد

لوسیون بدن خوب با قیمت مناسب

آخرین بروزرسانی: 12-12-2019
3،692 بازدید
فهرست مطالب
نحوه انتخاب مرطوب کننده بدن ژاپنی – راهنمای خرید
چه کالاهایی را سفارش داده ایم و چگونه آنها را آزمایش کردیم
حکم نهایی: 14 بهترین مرطوب کننده بدن ژاپنی برای خرید آنلاین
نحوه استفاده صحیح از مرطوب کننده بدن
خلاصه
نحوه انتخاب مرطوب کننده بدن ژاپنی – راهنمای خرید
ما می خواهیم به نحوه آزمایش و مقایسه همه محصولات بپردازیم ، اما قبل از آن می خواهیم سه مورد را که باید هنگام انتخاب یک مرطوب کننده بدن ژاپنی به آن توجه کنید معرفی کنیم .
① شما یک مرطوب کننده می خواهید که پوست شما را مرطوب نگه می دارد
① شما یک مرطوب کننده می خواهید که پوست شما را مرطوب نگه می دارد
لوسیون خوب بدن فقط مرطوب نمی شود بلکه به پوست شما کمک می کند رطوبت خود را حفظ و قفل کند . هیدراتاسیون یک فرآیند دو مرحله است: ابتدا آب به پوست شما اضافه می شود. سپس نوعی درب (که معمولاً از روغن تشکیل شده است) روی پوست تشکیل می شود ، آب را آب می دهد و از تبخیر آن جلوگیری می کند.
سرامید ※ 1 و اسید هیالورونیک ※ 2 به ویژه در محافظت و آبرسانی از پوست بسیار مفید هستند . سطح آنها با افزایش سن کاهش می یابد ، بنابراین بسیار مهم است که در صورت داشتن پوست خشک یا بالغ ، به جستجوی این مواد بپردازید. آنها از نظر انواع پوست بسیار عالی هستند.
سپس به فرمول 3 روغن نیاز دارید که از فرار آب جلوگیری می کند . روغنهای محبوب ژاپن کره کره و همچنین روغن دانه جوجوبا ، کرچک ، زیتون و ماکادامیا هستند. ژله نفتی ، که همچنین نوعی غشایی بر روی پوست شما ایجاد می کند ، نقش مشابهی دارد.
1 セ ラ ミ ド: سرامیدها
※ 2 ヒ ア ル ロ ン 酸: اسید هیالورونیک
※ 3 – 油: -oil (به عنوان مثال روغن جوجوبا به عنوان ホ ホ バ written نوشته شده است)
② شما یک مرطوب کننده می خواهید که کاربرد خوبی داشته باشد
می خواهیم 5 نوع اصلی مرطوب کننده بدن وجود داشته باشد: کرم ، کره ، لوسیون ، شیر و روغن. همه از لحاظ بافت و ترکیب کمی متفاوت هستند.
اگر آنها را متراکم و مرطوب می پسندید ، از کرم بدن استفاده کنید
اگر آنها را متراکم و مرطوب می پسندید ، از کرم بدن استفاده کنید

14 بهترین مرطوب کننده بدن ژاپنی برای خرید آنلاین 2020 – سعی و درست!
بیشتر کرم های بدن 4 feel ضخیم و مرطوب هستند و حاوی روغن زیادی هستند. با این حال ، مارک های مختلف و خطوط محصول در بافت و نحوه گسترش آنها متفاوت است.
به طور کلی ، کرم ها حاوی روغن بیشتری نسبت به آب هستند ، به همین ترتیب آنها رطوبت زیادی را حفظ می کنند . بسته به میزان روغن در فرمول و چه مواد دیگری با آن مخلوط شده است ، بعضی از کرم ها می توانند در هنگام استفاده احساس چگالی و بی خاصیتی داشته باشند ، اما معمولاً به محض گرم کردن بین دستان ، نرم می شوند.
4 ク リ ー ム: خامه
اگر آنها را بسیار آبرسان دوست دارید ، کره بدن را دریافت کنید
اگر آنها را بسیار آبرسان دوست دارید ، کره بدن را دریافت کنید
درست مانند کره ای که بر روی نان تست خود پخش می کنیم ، کره 5 when در معرض حرارت ذوب می شود. با این حال ، بر خلاف پسر عموی خوشمزه لبنیات ، اکثر کره بدن با روغن های گیاهان دارویی ، مانند شیا ، آووکادو ، آلوئه و انبه تهیه می شود. آنها می توانند احساس چربی کنند ، اما برای افرادی که پوست بسیار خشک دارند ، خدادادی هستند .
5 バ タ ー: کره
اگر آنها را سبک و صاف می کنید ، از شیر بدن یا لوسیون استفاده کنید
اگر آنها را سبک و صاف می کنید ، از شیر بدن یا لوسیون استفاده کنید
شیر بدن 6 پوند از نظر بافت با شیر صورت مشابه است. بافت در جایی بین کرم ها قرار دارد که غلیظ و روغنی هستند و لوسیون هایی که در اینجا در ژاپن آبکی هستند. این گسترش می یابد به راحتی و به پوست رنگ ورو رفته مناسب برای تابستان های گرم و چسبنده را ترک کنید . از آنجا که هیچ گونه باقیمانده ای وجود ندارد ، می توانید بلافاصله بعد از درخواست ، روز خود را طی کنید ، بنابراین سعی کنید شیر بدن را برای صبح های شلوغ بدست آورید.
لوسیونهای بدن 7 پوند در ژاپن بیشتر شبیه تونر هستند. از لحاظ بافت نازک هستند و به نور می روند. در واقع فاقد روغن است ، بنابراین می توانید از آنها در قسمت هایی از بدن که مستعد آکنه هستند ، مانند پشت یا قفسه سینه خود استفاده کنید . سپس روی قسمت هایی از بدن که خشک می شوند ، کرم را برای هیدراتاسیون اضافی بمالید. لوسیون ژاپنی نیز روان کننده است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان روغن ماساژ استفاده کنید.
6 ミ ル ク: شیر
※ 7 ロ ー シ ョ ン: لوسیون
اگر دوست دارید وقتی به سرعت جذب پوست شوند ، روغن بدن دریافت کنید
اگر دوست دارید وقتی به سرعت جذب پوست شوند ، روغن بدن دریافت کنید
این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد روغن بدن به عنوان ماده اصلی آن روغن را تشکیل می دهد ، بنابراین به راحتی جذب پوست می شود. انواع مختلفی وجود دارد – برخی روغن ها حاوی مواد آرایشی و بهداشتی هستند ، برخی از آنها فقط گیاهان دارویی دارند ، برخی از آنها روغنهای اساسی و سایر رایحه ها هستند. شما می توانید روغن را با مواد سالم پوست انتخاب کنید و یا می توانید از آن استفاده کنید که به شما در آرامش کمک می کند.
آنها به راحتی گسترش می یابند و کمی طول می کشد ، و اغلب تجربه استفاده از روغن های بدن به اندازه نتایج خوب است.
③ شما یک مرطوب کننده می خواهید که بوی خوبی داشته باشد
③ شما یک مرطوب کننده می خواهید که بوی خوبی داشته باشد
عطر ارتباطات و خاطرات بیشماری را در مغز انسان ایجاد می کند. این چیزی نیست که بخواهید هنگام انتخاب یک مرطوب کننده از آن غافل شوید. عطرهای صابونی و گلدار شیرین و سبک هستند . گل سرخ و گل یاس به ویژه محبوب هستند. گفته می شود اسطوخودوس و بابونه آرامش بخش هستند. Neroli کمی مرکبات و Kinmokusei تند است.
مرکبات مانند پرتقال ، گریپ فروت و لیمو بوی تازه دارند . برگاموت آرامش بخش است ، و yuzu به خصوص به دلیل آبرسان بودن و دارای رایحه ای برای باز کردن چشم ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سپس گیاهانی مانند نعنا و ریحان وجود دارد. مرطوب کننده هایی که ترکیبات گیاهی پیچیده ای دارند ، می توانند بوی دارویی دهند و از بین بروند. مخلوط های گیاهی که به خوبی انجام شده دارای رایحه ای خنک و طراوت هستند که بینی را پاک می کنند.
عطرهای چوبی تمیز و نیرومند هستند . سرو و اکالیپتوس به پاکسازی ذهن کمک می کنند ، در حالی که سرو و پتروگرین اثر آرام بخش دارند. سرانجام ، شما می توانید مرطوب کننده بدون سلیقه را انتخاب کنید ، خواه به این دلیل که به عطرها و روغنهای اساسی حساس هستید یا به راحتی آن را از این طریق ترجیح می دهید.

چه کالاهایی را سفارش داده ایم و چگونه آنها را آزمایش کردیم
چه کالاهایی را سفارش داده ایم و چگونه آنها را آزمایش کردیم
حال برای معرفی 14 مرطوب کننده بدن محبوب ژاپنی که سفارش داده ایم و فرایندی که آنها را آزمایش کردیم.
Products محصولاتی که آزمایش کردیم

 1. Curél کرم مرطوب کننده جار (キュレルクリームジャー)
 2. کرم NIVEA (ニベアクリーム) ※
 3. Carecela AP صورت و بدن کرم (ケアセラAPフェイスوボディクリーム)
 4. واندر عسل Noumitsu مارکه هیچ کرم مرهم عزیزم (ワンダーハニー濃蜜マルシェのクリームバームダーリン)
 5. زنبور عسل Ettoh کرم (ビーハニー越冬クリーム)
 6. MAMA-آزمایشگاه شلاق شیری کرم بدن (ママラボミルキーホイップボディクリーム)
 7. Jergens درخشش درخشش نور خود را (ジャーゲンズブリリアンスシャインユアライト) ※
  8 . MOC Botania کرم بدن (MOCボタニアボディクリーム)
 8. hacica شیری عسل کرم بدن 3.0 (ハチカミルキーハニーボディクリーム3.0)
 9. نامزد شیر بدن PARFUM د شامپو (フィアンセボディミルクローションピュアシャンプーの香り)
 10. SI بدن IL کرم بدن معدنی -CORPO(イルコルポミネラルボディクリーム)
 11. خار BLAN ℃ عطر شیری کرم بدن (シュプールブランフレグランスボディクリーム)
 12. OHANA MAHAALO عطر کرم بدن (オハナ·マハロフレグランスボディクリームハリーアノヘア)
 13. FERNANDA بدن ویتا سرم ماریا مهمانی (フェルナンダボ デ ィ ビ タ セ ラ ム マ リ ア リ ゲ ル)
  سپس برای هر یک از موارد زیر آزمایش کردیم:
  تست ①: تست هیدراتاسیون
  ②: تست برنامه
  : رایحه
  ※ Nivea یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت ژاپنی Kao و Beiersdorf AG است و از این رو در این لیست گنجانده شده است. به همین ترتیب ، در سال 1988 ، Jergens یک شرکت تابعه Kao شد.
  تست ①: هیدراتاسیون
  تست ①: هیدراتاسیون
  ابتدا هیدراتاسیون را بررسی کردیم.
  برای تست سطح آب در پوست از SKICON-220X ، آنالیز رطوبت استفاده کردیم . حتی نسبت به کوچکترین تغییرات کاملاً حساس است.
  اعضای بخش ویرایش ما دارای مرطوب کننده ها بر روی بازوهای خود بودند – سپس وضعیت پوست آنها را قبل از استفاده با 8 ساعت بعد از استفاده با حالت آن مقایسه کردیم . در طول آزمایش ، هر هشت داوطلب در اتاقی ماندند که دما و رطوبت در آن ثابت نگه داشته شده و تا حد ممکن حرکت می کند.
  غذای بزرگ: کلید اصلی در چگونگی حفظ رطوبت پوست شماست. سرامیدها مؤثر بودند
  غذای بزرگ: کلید اصلی در چگونگی حفظ رطوبت پوست شماست. سرامیدها مؤثر بودند
  لوسیونهایی که سرامیدهای برجسته در نگهداری آب دارند عالی هستند. سرامیدها سدی را تشکیل می دهند ، که نه تنها پوست شما را از تحریک کننده محافظت می کند بلکه مایع را از تبخیر حفظ می کند. اگر می خواهید در طول روز هیدراته بمانید ، باید بر این نکته تمرکز کنید که چه مدت لوسیون می تواند رطوبت را در پوست شما حفظ کند ، به جای اینکه چه مقدار آب آن را بعد از استفاده در پوست شما پمپاژ کند.
  لوسیون هرچه نازک تر باشد ، احتمال نگه داشتن آب در پوست کمتر است . اگر پوست خشک تری دارید ، می خواهید از لوسیون های سبک تر در رابطه با کرم هایی که روغن های بیشتری دارند استفاده کنید تا مطمئن شوید که از هیدراتاسیون مورد نیاز خود استفاده می کنید.
  Test: برنامه
  Test: برنامه
  بعد ، ما بررسی کردیم که مرطوب کننده ها چقدر چسبناک هستند.
  ما هر محصول را روی یک تخته 10 پرهیز (ورقه های نازک نشاسته) قرار دادیم. هرچه هرچه بیشتر خیس شود ، فرمول نقدینگی تر خواهد بود. ما خودمان از مرطوب کننده ها نیز استفاده کردیم تا ببینیم چقدر خوب روی پوست آن ها گسترش یافته و جذب می شوند.
  غذای بزرگ: لوسیون های شیر پوست را لکه دار نمی کنند. آنها همچنین مانند کره ذوب شده از طریق پنکیک جذب می شوند
  غذای بزرگ: لوسیون های شیر پوست را لکه دار نمی کنند. آنها همچنین مانند کره ذوب شده از طریق پنکیک جذب می شوند
  لوسیون شیر مانند سس کباب بر روی دنده ها پخش شده و مانند کره نیمه ذوب شده که از طریق پنکیک خرد می شود ، به پوست جذب می شود. از آنجا که بسیار سبک بود ، دیگر لازم نیست آن را به پوست مالش دهیم . ما فقط آن را گسترش دادیم و منتظر بودیم تا آن را تنظیم کند. و خیلی سریع تنظیم شد ، بنابراین ما توانستیم خیلی زود روی میزهای خود بنویسیم و مجلات بخوانیم ، بدون اینکه اثر انگشتی در همه جا بدست آوریم .
  از طرف دیگر ، کرمهای متراکم و ژله نفتی ، مانده های چسبنده را پشت سر می گذارند . آنها کاملاً مستحکم بودند بنابراین به راحتی جذب پوست نمی شدند و حتی بعد از تنظیم هنوز احساس چربی می کردیم.
  Test: عطر
  Test: عطر
  سرانجام ، ما عطر را آزمایش کردیم.
  ما اعضای بخش تصادفی را از بخش ویرایش خود جمع آوری کردیم و آنها را امتحان کردیم که همه مرطوب کننده ها را امتحان کنند. سپس یادداشت كردیم كه كدام یك از آنها جذاب ترین جهانی هستند.
  The Big takeaway: گلهایی که خیلی شیرین نبودند و مرکبات که خیلی شیرین نبودند بهترین بودند
  The Big takeaway: گلهایی که خیلی شیرین نبودند و مرکبات که خیلی شیرین نبودند بهترین بودند
  گلها به عنوان طراوت و ظرافت از مرکبات توصیف می شدند و گرچه هر دو از محبوبیت بی نظیری برخوردار بودند ، اما گل ها با حاشیه باریک پیروز شدند.
  راز محبوبیت آنها؟ نه گلها و نه مرکبات خیلی قوی (معمولاً) یا خیلی بی نظیر نبودند . ما همچنین تمایل داشتیم که رایحه شکوفه هایی مانند freesias و نیلوفرهای روی گل سرخ را دوست داشته باشیم زیرا آنها ظریف تر و تازه تر از شیرین بودند.
  حکم نهایی: 14 بهترین مرطوب کننده بدن ژاپنی برای خرید آنلاین
  حال برای معرفی 14 بهترین مرطوب کننده بدن ژاپنی که بصورت آنلاین موجود است. آنها طبق این که در آزمونهای ما چقدر خوب عمل کردند و نمره کلی از D گرفته تا A + گرفتند ، رتبه بندی شدند.
 14. Nivea Creme 1amazon.co.jp
 15. کریم نیوا
  10.90 دلار

مشاهده محصول در آمازون
مشاهده محصول در ebay
مشاهده محصول در Global Rakuten
چسبنده و به پوست جذب نمی شود
قابل پخش بود اما یک مانده چسبنده به جای گذاشت. به نظر می رسید که تمام مواد مرطوب کننده خوب موجود در این کرم قادر به نفوذ به پوست نیستند ، که باعث می شود Nivea تنها با یک C برای هیدراتاسیون باقی بماند. این در حالی که رطوبت را قفل می کند و برای ساعت ها پوست را نرم نگه می داشت ، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید تا یک لوسیون آبرسان تر از آن استفاده کنید .

ما همچنین نمی توانیم چقدر ارزان و به آسانی در دسترس باشد ، چه به صورت آنلاین و چه در داروخانه ها.
تایپ کنید
کرم رنگ

بوی شبیه به

آبرسانی
ج
کاربرد
د
عطر
ب
نمره کلی
ج

 1. کرم بدن MAMA-LABO شیری شلاق بدن 1amazon.co.jp
 2. کرم بدن شلاق شیری MAMA-LABO
  13.67 دلار

مشاهده محصول در Global Rakuten
مشاهده محصول در YesStyle
احساس عجیب مثل شیر پودر. فرموله شده برای پوست حساس
هر دو بو و بافت… بی نظیر بودند. این ما را به یاد فرنی شیر یا شیر پودر.

MAMA-LABO فرمول این امر را برای بی خطر بودن پوست جوان است ، بنابراین اگر مصمم هستید از همان محصول بچه های خود استفاده کنید ، پس این یک انتخاب خوب است. سبک و کرکی بود ، درست مثل کرم شلاق ، و به آرامی بر روی آن می خورد. شما همچنین می توانید آن را دریافت کنید وقتی پوست شما کمی حساس است.

تایپ کنید

بوی شبیه به
شیر
آبرسانی
د
کاربرد
A +
عطر
د
نمره کلی
ج

 1. Wonder Honey Noumitsu Marche no Cream Balm Darling 1amazon.co.jp
 2. Wonder Honey Noumitsu Marche no Cream Balm Darling
  23،90 دلار

مشاهده محصول در ایستگاه Kirei
رایحه ای قدرتمند دارد. حداقل آن را در پشت هیچ باقی مانده باقی مانده است
از ظاهر زیبا آن فریب نخورید – این یک کرم قوی است. ظاهراً مبتنی بر عسل است ، اما بوی آن کره را با رایحه ای از عسل مخلوط کرد .

این کرم متراکم و غنی بود ، اما ما توانستیم به زودی پس از کاربرد از تلفنهای همراه خود استفاده کنیم و صفحه را با یک میلیون اثر انگشت تمبر نکنیم. و حتی اگر کره کره ای حاوی کره آن باشد ، چاشنی آن کمیاب نیست.
تایپ کنید
کره
بوی شبیه به
گل و عسل
آبرسانی
آ
کاربرد
ج
عطر
ج
نمره کلی
ج

 1. کرم بدن عطر OHANA MAHAALO 1
 2. کرم بدن عطر OHANA MAHAALO
  11.30 دلار

مشاهده محصول در Rakuten (فقط ژاپن)
نور در بافت با رایحه ای تازه و میوه ای
این مانند لوسیون صورت است و به راحتی در پوست جذب می شود. سبک بود ، مقدار قابل ملاحظه ای باقیمانده از باقیمانده را پشت سر گذاشت و به اندازه کافی آبرسان بود تا به عنوان کرم دست مورد استفاده قرار گیرد . کمی طول کشید ، بنابراین ما می خواهیم بگوییم که یک لوله منفجر شما را مدتی دوام می آورد.

این بوی کمی مانند یک خوشبو کننده هوا بوجود می آورد ، اما بوی آنقدر قوی نبود که بتواند آن را به لباس یا بشقاب شما منتقل کند. تا زمانی که به دنبال عطر و بوی خاصی لطیف و ظریف نیستید ، می خواهیم بگوییم که این رایحه گرم و آرام داشت.
تایپ کنید
شیر
بوی شبیه به
میوه و گل
آبرسانی
A +
کاربرد
ج
عطر
ج
نمره کلی
ج

 1. کرم بدن معدنی 1 SP BODY IL-CORPO 1amazon.co.jp
 2. کرم بدن معدنی SÍ BODY IL-CORPO
  48.81 دلار

مشاهده محصول در آمازون (فقط ژاپن)
بوی دارویی ، اما در رده های بالای هیدراتاسیون قرار گرفت
خوب ، چند زبانه ، ما می دانیم که این کرم “بله بدن ، بدن ، کرم بدن معدنی برای بدن” نامیده می شود. و بوی دارویی می داد ، تقریباً مثل یک نمک یا پماد. ما آن را آرامش نمی نامیم.

اما ما نمی توانیم از این واقعیت غافلگیر شویم. آن را بر روی پوست سبک و ملایم احساس می کنید و به راحتی برای ماساژ می پوشید. اگر بو شما را آزار نمی دهد ، احساس و هیدراتاسیون این کرم آن را به یک مدعی ارزشمند تبدیل می کند.
تایپ کنید
کرم رنگ

بوی شبیه به

آبرسانی
A +
کاربرد
ب
عطر
د
نمره کلی
ج

 1. کرم زنبور عسل Ettoh 1amazon.co.jp
 2. کرم زنبور عسل زنبور عسل
  24،90 دلار

مشاهده محصول در YesStyle
به اندازه کافی نور برای مرطوب کردن بدن و صورت شما
حداقل در مطب ما ، نه یک نفر از بوی این کرم خوشم نمی آید. ما فقط عسل ضعف داشتیم ، که بسیار آرام بود. ضخیم بود ، همانطور که انتظار داشتیم از خامه ای استفاده شود که در زمستان استفاده شود ، اما پوست آن را خیلی چسبناک نمی کند.

به اندازه کافی ملایم است که می توانید از روی صورت خود نیز استفاده کنید. بنابراین اگر دوست ندارید یک دسته از کوزه ها و بطری ها را بپوشانید و یا برای سفر نیاز به بسته بندی کمی دارید ، پس از آن کرم Ettoh خوب است که بتوانید بسته خود را پرتاب کنید.
تایپ کنید
کرم رنگ
بوی شبیه به
عسل
آبرسانی
ج
کاربرد
ب
عطر
A +
نمره کلی
ب

 1. سرم بدن FERNANDA ویتا ماریا Regale 1amazon.co.jp
 2. سرم بدن FERNANDA ویتا ماریا رجال
  11.57 دلار

مشاهده محصول در آمازون
مشاهده محصول در Global Rakuten
مشاهده محصول در YesStyle
ژله ای که استفاده از آن بسیار عالی است. شرم آن را بوی کمی شبیه به Febreeze می دهد
این بوی بسیار مصنوعی مانند خوشبو کننده هوا است. با این وجود ، این امر از چگونگی آبرسان بودن این کرم و چقدر حس استفاده از آن متعادل است.

این مانند ژله wiggly بود ، بافتی که بین مرطوب کننده های بدن نادر است. به همان اندازه یک تونر سبک ادامه یافت و به راحتی جذب پوست می شود و آن را تازه و آبکی می کند. بود تقریبا هیچ باقی مانده ، و شما می توانید برای گوشی شما بعد از استفاده برسد.
تایپ کنید
ژل
بوی شبیه به
یاس ، گلابی ، و لیلی دره
آبرسانی
ب
کاربرد
آ
عطر
ج
نمره کلی
ب

 1. کوزه کرم مرطوب کننده Curél 1amazon.co.jp
 2. کوزه کرم مرطوب کننده Curél
  11.43 دلار

مشاهده محصول در آمازون
مشاهده محصول در ebay
مشاهده محصول در Global Rakuten
پوست را مرطوب و مرطوب نمی کند. هیچ چیز واقعاً از این یکی بیزار نیست
این لوسیون عاری از رایحه بود و برای پوست های حساس و خشک شکل گرفته است. بنابراین حتی اگر این به شما دوز روزانه معطر درمانی را نمی دهد ، حداقل چیزی برای نفرت وجود ندارد.

و ، همانطور که بررسی ها می گویند ، این کرم واقعا مرطوب کننده بود. باقی مانده به اندازه کافی قابل توجه نیست و مانند کره پخش می شود ، بنابراین لازم نیست که آن را به پوست مالش دهیم. مانند کرم Ettoh که در بالا قرار دارد ، این یکی نیز به اندازه کافی ملایم است که در صورت شما استفاده می شود .
تایپ کنید
کرم رنگ

بوی شبیه به

آبرسانی
آ
کاربرد
ج
عطر
ب
نمره کلی
ب

 1. شیر بدن FIANCÉE PARFUM de SHAMPOO 1amazon.co.jp
 2. شیر بدن FIANCÉE PARFUM de SHAMPOO
  20.00 دلار

مشاهده محصول در آمازون
مشاهده محصول در imomoko
شما را شاداب و احساس می کند مانند شما فقط دوش. کمی نازک اما هنوز هم آبرسانی می کند
این لوسیون بسیار محبوب در ژاپن است. رایحه ای سبک و ساده گل داشت. ما آن را زیبا نمی نامیم ، اما احساس تازه و پر انرژی می کرد.

این آب از لوسیون معمولی بدن شما آبکی تر بود و بر روی پوست صاف می خورد. حدود ده دقیقه وقت گذاشتیم تا تنظیم کنیم و پوست ما بعد از آن نرم و صاف شود. و اگرچه لاغر شد ، این محصول در رده چهارم هیدراتاسیون قرار گرفت.
تایپ کنید
شیر
بوی شبیه به
شامپو
آبرسانی
آ
کاربرد
ب
عطر
ج
نمره کلی
ب
5- کرم بدن 1 MOC Botania 1
5- کرم بدن MOC Botania
10.84 دلار

مشاهده محصول در Rakuten (فقط ژاپن)
نه شیرین و نه شارپ – که عطر خنثی بی نقص است
این لوسیون آبدار با عصاره گیاهان آلوئه ، نعنا و رزماری در حال ترکیدن بود. همچنین رایحه ای با طراوت و طراوت داشت که توصیف می کنیم گیاه گیاهی و مرکبات باشد. این بوی تمیز و نه شیرین و به اندازه کافی خنثی بود تا جهانی جذاب باشد.

هیدراتاسیون و کاربرد هر دو وجود داشتند ، اما به طور متوسط. اگر پوست مخصوصاً خشکی ندارید و به جای آن به دنبال لوسیون هستید که می تواند دو برابر آروماتراپی باشد ، این را امتحان کنید.
تایپ کنید
کرم رنگ
بوی شبیه به
آلوئه
آبرسانی
ب
کاربرد
ب
عطر
آ
نمره کلی
آ

 1. جیرگنز درخشان نور شما 1 می درخشدamazon.co.jp
  4- درخشش Jergens چراغ خود را می درخشد
  11.71 دلار

مشاهده محصول در آمازون (فقط ژاپن)
فرمول نرم و صافی که کم رنگی از گلها به وجود می آورد
حتی اگر عطر و بوی تند و شیرین گلهای مصنوعی را دوست ندارید ، باید هنوز هم به Jergens امتحان کنید. موردی که خریداری کردیم عطر و بوی گل بسیار سبک است – و اگر گل را دوست ندارید ، این خط در نارگیل و وانیل گرم و همچنین بادام گیلاس نیز موجود است. اگر بیش از حد استفاده کنید ، بو می تواند بیش از حد قدرت پیدا کند ، بنابراین به یاد داشته باشید که کمی طول می کشد.

ما عاشق نحوه کاربرد آن بودیم. در این فرمول آب کافی وجود داشت تا مستقیماً از طریق ده پشته ما جمع شود. صاف بود ، و اگرچه بعد از کاربرد فقط کمی لاغر بود ، وقتی سه دقیقه به آن دادیم ، پوست آن را مانند ابریشم تنظیم و از بدن خود خارج کرد.
تایپ کنید
شیر
بوی شبیه به
گل ها
آبرسانی
ج
کاربرد
A +
عطر
آ
نمره کلی
آ

 1. hacica کرم بدن عسل شیری 3.0 1amazon.co.jp
 2. hacica Cream Milky Honey Body 3.0
  19.75 دلار

مشاهده محصول در آمازون (فقط ژاپن)
رایحه “عسل باغچه” مانند شما در سالن احساس می کند
تصادفی نبود که این لوسیون باعث شود احساس کنیم که در یک سالن هستیم. hacica با Roops ، یک سالن محبوب در خیابان مرسوم ، مد روز Omote Sando به نیروها پیوست تا این محصول را تهیه کند . رایحه آن بسیار آرامش بخش بود.

ما همچنین بطری پمپ را دوست داشتیم ، که حتی مقادیر محصول را نیز توزیع می کرد . می توانید در فصل خشک کمی بیشتر استفاده کنید و سپس مطابق با آن برای روزهای مرطوب و مرطوب تابستان تنظیم کنید. همچنین کمک کرده است که بطری خیلی لوس شده باشد.
تایپ کنید
شیر
بوی شبیه به
عسل
آبرسانی
آ
کاربرد
ب
عطر
آ
نمره کلی
آ

 1. کرم صورت و بدن Carecela AP 1amazon.co.jp
 2. کرم صورت و بدن Carecela AP
  9.13 دلار

مشاهده محصول در ebay
مشاهده محصول در Global Rakuten
مشاهده محصول در YesStyle
مرطوب کننده ترین آنها همه. میوه سالهای تحقیق در مورد پوست
این کرم بدن برای پوستهای خشک و حساس تدوین شده است. حاوی سرامیدهایی است که علاوه بر سایر مواد نگهدارنده در آب ، مانع از پوست شما شده و سطح رطوبت را نیز حفظ می کنند .

ما این کرم را به مدت هشت ساعت امتحان کردیم ، اما حتی در پایان روز ، پوست ما خشک نشده بود. وقتی آن را لمس کردیم ، هنوز هم احساس نرم و چاق شدن می کرد. و حتی اگر این فرمول متراکم باشد ، مانند کره پخش می شود ، بنابراین می توانید از کمبود استفاده کنید.

در ژاپن ، این محصول به راحتی در داروخانه ها عرضه می شود. این یک سرقت قطعی است – هم بر روی پوست و هم برای کیف پول .
تایپ کنید
کرم رنگ

بوی شبیه به

آبرسانی
A +
کاربرد
ج
عطر
ج
نمره کلی
A +

 1. SPUR BLAN Cream کرم بدن شیری 1 عطر
 2. SPUR BLAN Cream کرم بدن شیرین عطر
  13.66 دلار

مشاهده محصول در خریدcosme (فقط در ژاپن)
فرمول نرم ، بوی ملایم و تنظیم سریع
این کرم همه به نظر نمی رسید. این بوی بزرگ، مرطوب، و احساس نمی رنگ ورو رفته . به طور خاص ، رایحه آن ساده و تمیز – کمی شیرین ، کمی بستنی و جذاب برای همه سنین بود.

ما همچنین بسته بندی را دوست داشتیم. طلای گل رز نرم ، جذابیت دانه های برفی … لازم به ذکر نیست ، زیرا این لوله باریک تر بود ، حتی بدون دست و پا زدن هم راحت می توانستید دست های کوچک را کنترل کنید .

اگر فقط سه دقیقه زمان بگذارید ، تمام مانده ها و درخشش از پوست شما از بین می رود. شما می توانید مستقیما به پیام کوتاه و یا کارهای خانه حرکت بدون هیچ گونه نگرانی در مورد گرفتن اثر انگشت در سراسر صفحه نمایش و آینه خود را.
تایپ کنید
کرم رنگ
عطر
شیری
آبرسانی
A +
کاربرد
ب
عطر
آ
نمره کلی
A +
نحوه استفاده صحیح از مرطوب کننده بدن
به نظر می رسد اعمال لوسیون چنین کاری شهودی است. هیچ کس هرگز به شما نمی آموزد که چگونه این کار را انجام دهید. اما ممکن است چند کار وجود داشته باشد تا بتوانید تا حد ممکن هیدراتاسیون کنید. بیایید در مورد هر یک از زیر صحبت کنیم.
مرطوب کننده ها هنگام استفاده بلافاصله پس از دوش موثر هستند
مرطوب کننده ها هنگام استفاده بلافاصله پس از دوش موثر هستند
می خواهید بلافاصله بعد از حمام یا دوش خود از مرطوب کننده استفاده کنید. شما تمیز و لایه برداری هستید ، و پوست شما آماده است تا آب مورد نیاز خود را بنوشاند. به علاوه ، پوست به محض اینکه حوله را خشک کردید ، خشک می شود ، بنابراین قبل از این اتفاق می افتد ، لوسیون را بگذارید تا تمام رطوبت ناشی از دوش خود را قفل کند . در واقع ، در صورت تمایل خود را در سرویس بهداشتی قرار دهید.
یک دلار باید اندازه یک سکه دلار باشد
یک دلار باید اندازه یک سکه دلار باشد
ما می دانیم ، هدر نمی دهیم ، درست نیست؟ اما وقتی صحبت از لوسیون بدن می شود ، می خواهید تا حد امکان سخاوتمند باشید . در اصل ، سعی کنید از کرم خامه ای به اندازه سکه دلار در هر بخش از بدن خود استفاده کنید – مثلاً یک عروسک کوچک در ناحیه بین ران و انگشتان پا و دیگری بین شانه ها و نوک انگشتان.
البته چقدر لوسیون مورد نیاز شما نیز تحت تأثیر حالتی است که پوست شما قرار دارد و همچنین دما و رطوبت آن نیز وجود دارد ، بنابراین از قانون سکه دلار به عنوان یک راهنما استفاده کنید و در صورت لزوم تنظیم کنید.
خامه ها را با تغییر فصل ها خاموش کنید
خامه ها را با تغییر فصل ها خاموش کنید
زمستان سرد و خشک است و این بدان معنی است که پوست شما در همان حالت قرار دارد. همچنین فصلی است که در آن یافتن یک مرطوب کننده خوب بدن ضروری است. شما کرم را با روغن زیادی می خواهید که در رطوبت و یا یکی از آن لوسیون های خود گرم شود . مرطوب کننده های زمستانی باید چگال تر و پر از ترکیباتی باشند که به پوست کمک می کند رطوبت مانند سرامیدها یا عسل را حفظ کند.
از طرف دیگر ، پوست شما در تابستان به دلیل الف) اشعه ماوراء بنفش و ب) تهویه هوا خشک می شود. دقیقاً مانند زمستان ، شما می خواهید مواد موثره در نگهداری آب کمک کنید. همچنین می توانید با ترکیبات محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش یا سفید کننده ها به لوسیون ها نگاه کنید . اینها از خشک شدن پوست شما جلوگیری می کند و از لکه های آفتاب و لکه دار شدن پوست جلوگیری می کند.
همچنین ممکن است بخواهید به دنبال عطر و بوی سبک ، طراوت (مانند گیاهان و مرکبات) و بافتهای سبک تر باشید تا تابستانهای گرم و چسبنده را تحمل تر کنید.
خلاصه
ما اعضای بخش ویرایش ما را گرد آوردیم و 14 محبوب ترین مرطوب کننده بدن ژاپنی را خریداری کردیم و همه آنها را آزمایش کردیم.
لوسیون های مرطوب کننده زیادی با مواد سالم پوست وجود دارد. هنگامی که مشخص کردید که چیزی برای پوست شما خوب خواهد بود ، تنها کاری که باقی مانده است این است که یکی از عطرها و بافتهایی را که دوست دارید انتخاب کنید. ما امیدواریم که ، ضمن خواندن تست ها و توضیحات ما ، چیزی را پیدا کنید که برای شما جذاب باشد.
اصلی توسط هاروکا تودا؛ ترجمه یاسمین لی