مزایای استفاده از خرید جدید و با دوام تجهیزات پزشکی

[ad_1]

با دوام تجهیزات پزشکی وعده کاربران آن بهتر بهداشت و درمان از طریق فن آوری های نوآورانه. آنچه در اکثر بیمارستان ها و درمانگاه تمایل به خود بخواهید که وجود دارد توجه به خرید یک دستگاه پزشکی است که آیا آنها باید در نظر خرید جدید و یا استفاده تجهیزات پزشکی. بسیار پاسخ به این پرسش به ظاهر ساده پیچیده است پس وجود دارد بسیاری از عوامل است که نیاز به در نظر گرفته شود قبل از تصمیم گیری. در زیر برخی از عوامل عمده ای است که باید در نظر گرفته شود در هنگام تصمیم گیری برای خرید تجهیزات پزشکی:

اولین و مهم ترین عاملی که می تواند بر تصمیم خرید با دوام تجهیزات پزشکی هزینه شده است. وجود دارد برخی از ملاحظات مهم است که نیاز به انجام این کار در مورد هزینه تجهیزات است که فراتر از فرد قیمت دستگاه های پزشکی. در نتیجه نگه داشتن هزینه به عنوان عامل ثابت ما در حال حاضر ممکن است وزن مزایای خرید خرید جدید و تجهیزات پزشکی با دوام در برابر کسانی که استفاده می شود.

جدید و با دوام تجهیزات پزشکی به طور معمول همراه با به اصطلاح OEM که مخفف تولید کننده تجهیزات اصلی گارانتی. نصب شده است و وعده جبران خسارت از سازنده در برابر هر گونه خسارت یا نقص تحت شرایط عادی از استفاده. OEM گارانتی را پوشش می دهد معمولا این نرم افزار دستگاه و همچنین قطعات سخت افزاری و در نتیجه خوب اطمینان از صلح کامل از ذهن است. تجهیزات پزشکی که در حال استفاده و یا مرمت شده به طور معمول با زمان محدود گارانتی ارائه شده توسط نمایندگان فروش. در اکثر موارد این نوع از ضمانت پوشش کل نرم افزار و سخت افزار خسارت. در حالی که اخذ ضمانت نامه یک گزینه در دسترس این امر نیز ترجمه برای هزینه اضافه.

علاوه بر این, جدید و با دوام امکانات پزشکی به طور معمول همراه با سود اضافی از پست عالی فروش خدمات است که در آن تمام اطلاعات فنی سوالات خطاب به طور مستقیم توسط تولید کننده اصلی دستگاه و یا در رابطه با توزیع کننده تجهیزات. پرسنل فنی شرکت سازنده دارای تخصص و آموزش مناسب را به صدا پشتیبانی و مشاوره. در طرف دیگر سکه استفاده می شود دستگاه های پزشکی کاربران ممکن است برای تماس با محصول نمایندگی که ممکن است باید این مهم مهارت های فنی و تخصص در عیب یابی محصول ،

دیگر دلیلی برای نگرانی در دسترس بودن لوازم جانبی و قطعات یدکی برای تجهیزات پزشکی. این ضرورت بیشتر به آسانی تهیه شده برای نام تجاری جدید دستگاه های پزشکی در سراسر آن برآورد طول عمر. شبکه گسترده ای از مراکز تعمیر مجاز نمایندگی مجاز و فروش و همچنین عمل به عنوان یک مزیت اضافی. استفاده و یا مرمت شده دستگاه های پزشکی’ قطعات و لوازم جانبی ممکن است سخت به منبع را پس از تبدیل شدن آنها به مرحله ای انجام می شود. این در نهایت ممکن است ارائه دستگاه نا مناسب برای استفاده.

یکی دیگر از توجه مهم را زمانی که تصمیم گیری در خرید تجهیزات پزشکی توسط بیمه ادعا می کند. معمولا آن می تواند بسیار آسان تر برای بهداشت و درمان پزشکان را بیمه ادعا می کند که با استفاده از با دوام تجهیزات پزشکی است که در عمل با جدید ترین فن آوری.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>