معرفی حرف آخر

در طول سال کنکور ، منابع داوطلبان و والدین آنها همیشه با مشکلات زیادی روبرو هستند و اکثر افراد به دنبال بهترین منابع هستند ، اما این به دلیل منابع زیاد بسیار دشوار است. اما امروز ، موسسهE ، یکی از بزرگترین مارک های محصولات آموزشی را در این رقابت راه اندازی کردیم. بعد از چند دقیقه خواندن این مقاله ، ممکن است با برخی از معیارهای مهمی که باید هنگام انتخاب منابع آموزشی در نظر بگیرید ، آشنا شوید. در ادامه می توانید اجی مجی چهارم ابتدایی با تدریس فرزانه صدیقی را هم مشاهده کنید.

تاریخ موسسه حرف آخر

موسسهE در سال 2011 با هدایت استاد عبدالراز منتظری معلم ریاضیات خود آغاز شد و اولین کسی بود که پویایی در کشور ایجاد کرد. این سبک یادگیری دو ستون دارد. اولین مولفه شهود است. این به معنای استفاده از تصاویر در آموزش است. هدف این است که درک داوطلبان را آسان تر کند.

سطح دوم استفاده از مدل سازی است. این روش هر ساله داوطلبان را ملزم به یادگیری روش ها و فرمول ها می کند ، اما روش سریع به شما امکان می دهد به سرعت به تمام سوالات مربوطه پاسخ دهید. شهود کاملاً در آموزه های دینی ادغام شده است و تقریباً همه ادیان به صورت شهودی آموزش داده می شوند. همچنین می توانید در مورد کلاس های فیزیک ، فیزیک و عکاسی در مورد مدل سازی صحبت کنید ، اما روش حرف آخر نیازی به استفاده داوطلبان از فرمول های سال ندارد و به آنها اجازه می دهد تا به تمام سوالات پاسخ دهند. می توانم فرم استفاده شده را انجام دهم ..

می توانید تأثیر این روش آموزشی را روی دوره خود مشاهده کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. بنابراین ، داوطلبان شرکت کننده در موسسه حرف آخر می توانند حداقل 100 ورودی و آزمون بانکی ارائه دهند که حداقل در 4 ماه حل شود. در ادامه می توانید مقاله زیست گیاهی چند درصد کنکور است را هم مشاهده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

موسسه حرف آخر یک موسسه جامع است. داوطلبانی که از موسسه استفاده می کنند نیازی به منابع دیگری مانند کتاب های درسی ، برنامه های درسی یا حتی کتاب های آزمایشی ندارند ، اما این پایان پرونده نیست ، اما با حرف آخر ، دیگر نیازی به آزمایش یا تحقیق نیست زیرا منابع آزمون و مشاوره دیگر در دسترس نیست. اتفاق می افتد آنها داوطلب هستند در صورت مشاوره و برنامه ریزی ، برنامه ای به داوطلب ارائه می شود که تعیین می کند مدت زمانی که داوطلب در هر روز سپری خواهد کرد ، زمانی را که داوطلب در هر جلسه می گذراند و زمان تحقیق در مورد هر موضوع را تعیین می کند. . . آماده سازی را انجام دهید

به لطف این برنامه ، داوطلبان می توانند در مدت زمان 4 ماه در آزمون ورودی تسلط پیدا کنند. همچنین از حرف آخر با یک بسته 5 روزه 40 سوال ثابت از 1400 کنکور به صورت رایگان دریافت می کنید.

بالاترین امتیاز حرف آخر را دارد

قسمت اصلی داستان را می توان در رتبه بندی حرف آخر و رتبه بندی کلی یافت. این رتبه بندی تأثیر یادگیری آنها را در موفقیت دانش آموزان تعیین می کند. بنابراین می توانیم به کنکور 98 برگردیم. این یک سال فوق العاده و رویایی است. رویا. در مسابقات قهرمانی حرف آخر ، او فقط 51 بازیکن زیر 300 سال بود و حتی با دویدن به 100 رسید. از این موقعیت برتر ، علی رضا مردانی می تواند 10 ، امیر جهنیه ، 83 ، آرمان رنگبار ، 26 ، روزن و هانا ، دوقلوهای افسانه ای 12 و 18 ساله باشد. فرش باواریا (فرش نوری) مکان 71 امتحانی و …

سؤال چیه؟ کافیست “نام دوره” را به حرف آخر 10002907 ارسال کنید تا مشاوران ارشد موسسه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. علاوه بر ارائه راه حل مناسب ، از حرف آخر نیز هدیه دریافت خواهید کرد.

سایت منبع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>