“پا درد در گذشته!”

[ad_1]

“به عنوان یک متخصص آرتروز یکی منطقه ای که من می بینم مردم شکایت در مورد بیشتر از تقریبا هر نوع دیگر است که خود بایستند.” بنابراین می گوید: دکتر ناتان وی بالینی مدیر آرتروز و پوکی استخوان مرکز مریلند. “این خیلی بد است چرا که درمان های بسیاری وجود دارد که می تواند مفید” دکتر وی می افزاید:.

پا از 26 استخوان و 39 عضلات…

پا و مچ پا طراحی شده برای تحمل وزن. چند مفاصل در پا هستند قادر به تنظیم به تقریبا هر زمین و بالشتک در پا طراحی شده برای جذب شوک.. مفصل مچ پا اجازه می دهد تا پا به حرکت بالا و پایین و درون و بیرون (وارونگی و واژگونی).

نه همه درد پا در می آید از پا!

معاینه دقیق کمر, مفصل ران و زانو باید انجام شود چرا که درد از این مناطق ممکن است بر پا و مچ پا. در خصوص اعصاب در کمر می تواند باعث درد پا و ضعف است.

مچ پا رگ به رگ شدن مشترک هستند – 25000 نفر به رگ شدن مچ پا در هر روز!

هدف از درمان تسکین درد و جلوگیری از بی ثباتی است.

درمان پيچ خوردگی حاد شامل استراحت یخ فشرده سازی و ارتفاع (“برنج”). تمرینات برای کمک به ایجاد ثبات و تقویت مچ پا باید شروع شود.

آرتروز مچ پا ممکن است باعث عود درد و تورم.

درد ناشی از ورم مفاصل به طور معمول بدتر ساخته شده است با تحمل وزن به خصوص بر روی زمین ناهموار. چه این به این معنی است که شما باید سعی کنید برای جلوگیری از بیش از حد راه رفتن و یا در حال اجرا بر روی زمین ناهموار. داروهای ضد التهابی و مناسب پا حمایت می تواند شگفتی انجام.

درد در توپ پا علل بسیاری است…

  • پا فشار زمانی اتفاق می افتد که یک فرد “overdoes آن است.” و درمان بسیار ساده است. بقیه.
  • نوروم مورتون است (خوش خیم عصب تومور معمولا بین 3 و 4, انگشتان پا)
  • سندرم تونل تارسال (pinched عصب در مچ پا)
  • ورم مفاصل است.

دیگر علل شایع درد پا عبارتند از:

  • شکستگی استرس ممکن است رخ دهد پس از بیش از حد راه رفتن.
  • التهاب تاندون آشیل علل درد در پشت پاشنه پا. درمان شامل داروهای ضد التهابی داروهای بقیه پاشنه بلند و کشش ملایم.
  • التهاب غلاف کف پا, علل درد در کف پاشنه پا. درمان شامل استراحت, داروهای ضد التهابی, پاشنه جام ارتز کشش و محلی تزریق استروئید.
  • کف پای صاف.

تقویت عضلانی تمرینات و ارتز مفید هستند.

دو مشکل شایع عبارتند از:

  • آرتروز شایع به خصوص در پا است. انگشت شست پا را به سمت. زمانی که اماس کیسه های مفصلی در کنار انگشت بزرگ پا مشترک توسعه این بیماری است که به عنوان یک پینه پا. درمان شامل بالشتک مناسب و کفش. در موارد شدید عمل جراحی مورد نیاز است.
  • نوروپاتی. این بیماری دردناک است که به ویژه در بیماران دیابتی است. این اتفاق می افتد زمانی که کوچک اعصاب در پا آسیب دیده هستند. علائم شامل سوزش و سوزن سوزن شدن و درد در پا – در شب بدتر.

خب نصب ارتز (پشتیبانی از قوس) می تواند کاهش دهد نه تنها پا و مچ پا درد اما درد در زانو و لگن کمر و گردن!!

ما اغلب توانایی راه رفتن را برای اعطا. این توانایی شامل استفاده از دو شگفتی های مهندسی – ما پا و مچ پا. به دلیل مقدار بسیار زیادی از نیروی منتقل شده به پا با راه رفتن, منحصر به فرد, مشکلات ممکن است توسعه. توجه به مناسب مراقبت های پیشگیرانه یعنی راحت کفش, sox, بهداشت, پشتیبانی همراه با مناسب فوری به مراقبت های پزشکی می تواند واقعا قرار دادن ترمز در درد پا.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>