پوشک بی اختیاری بزرگسالان

[ad_1]

تخمین زده می شود که بیش از 19 میلیون آمریکایی دچار درجات مختلفی از بی اختیاری ادراری. ما به طور سنتی و اشتباه فرض بر بی اختیاری ادراری به طور طبیعی عوارض زایمان یا که آن چیزی است که انتظار می رود همانطور که ما مسن تر رشد می کنند. پزشکان در حال حاضر می دانیم که بی اختیاری ادراری می تواند نشانه ای از یک بیماری زمینه ای هستند. یک پزشک باید بررسی همه موارد بی اختیاری ادراری. برخی ممکن است در درمان اختلال زمینه ای در حالی که دیگران ممکن است انتخاب کنید برای تجویز یک درمان دارویی.

اگر چه ما باید همیشه فرض بر این است که مسن تر بود, علت بی اختیاری ما در حال حاضر درک کنند که وجود دارد بسیاری از علل این اختلال است. تخمین زده می شود که نزدیک به 86 درصد از کسانی که رنج می برند می تواند به دنبال درمان های پزشکی و انتظار برای دیدن نتایج. نتایج ممکن است متفاوت باشد از یک مقدار کمتر درجه ای از بی اختیاری ادراری را به طور کامل به دست آوردن کنترل مثانه. در حالی که برخی از موارد بی اختیاری ادراری ناشی از پیری اکثر موارد علائم زمینه مسائل پزشکی مانند بزرگ شدن پروستات در مردان و کاهش استروژن در زنان یائسه. این نمونه برجسته کردن اهمیت به دنبال راهنمایی, ارزیابی و درمان از پزشک خود.

شما همچنین می توانید نگاه به انواع روش های دیگر است که می تواند کمک به درمان بی اختیاری ادراری. Kegal تمرینات که برای کمک به تقویت عضلات لگن اغلب یک روش موثر در کنترل بی اختیاری. موارد جدی تر ممکن است نیاز به دارو و یا حتی جراحی. این همه بستگی به شدت و سطح خود را از ناراحتی. بی اختیاری بزرگسالان پوشک یک راه خوب برای کاهش ناراحتی از دست دادن کنترل مثانه.

در حالی که شما در حال دنبال درمان آن است که آیا دارو ورزش یا عمل جراحی, شما نیاز به تصمیم می گیرید که چه نوع از پوشک بزرگسالان را انتخاب کنید. پزشک شما می تواند کمک به شما در پیدا کردن بهترین نام تجاری از بی اختیاری بزرگسالان پوشک برای شما. خوشبختانه برای بسیاری رنج می برد از این اختلال در بسیاری از محصولات در دسترس هستند به زندگی خود را راحت تر.”

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>