چرا من آبی Heeler لیسیدن من ؟

[ad_1]

سوال: من فقط نقل مکان کرد و به خاله من خانه که در آن او این آبی heeler. او را دوست دارد به طور مداوم بیا و لیسیدن پاهای من. به من گفته شد شاید آن نمک است که ما انجام. او نه تنها آن را به من اما هر کس او می تواند ، چرا او این کار را انجام?

پاسخ: سگ به طور معمول در دهان. آنها با استفاده از دهان خود را به طعم و مزه همه چیز اتمام بافت حمل چیزهای انتخاب کنید تا چیز داماد خود و عشق بر شما. لیس معادل بوسیدن و برخی از سگ ها بیشتر محبت نسبت به دیگران است.

سگ به خصوص مانند شور چیزهایی مانند عرق و لوسیون و صابون و عطر و روغن. بیرون آمدن از حمام و پاک ماندن و خشک همیشه سخت است اگر سگ شما می شود بوی شما برای اولین بار. شانس هستند که او را بیش از همه شما را در تلاش برای لیسیدن صابون روغن یا لوسیون آنچه شما باید.

لیس زدن بدن خود قطعات می تواند بخشی از نظافت خود و یا تلاش برای درمان, رنج, اما آن نیز می تواند معنی عشق یا تسلیم.

شما متوجه خواهید شد که بیشتر در غالب سگ – و یا حتی یک فرد قرار داده خواهد شد یک سگ در محل خود را با فریاد یا growling و سگ را پاسخ دهد ارسال cowering و تلاش برای لیسیدن پوزه متجاوز است.

علت, لیس زنی, همانطور که می بینید متفاوت است اما اگر بزرگ, اذیت شما, شما همیشه می توانید سگ خود را به لیسیدن. نگه داشتن در ذهن هر چند که اگر آن را نشانه ای از محبت شما به او اجازه می دهد برخی از خروجی مانند نشستن به شما پریدن به شما (که مانند در آغوش گرفتن) و غیره. بنابراین شما لازم نیست به نوبه خود او را به طور کامل دور. یک سگ است که فقط تلاش برای خوب یا فوق العاده تسلیم می توانست خیلی بدتر عادات مانند ادرار هر بار که او شما را می بیند!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>