چرا که بسیاری از نوجوانان گرفتن افسرده است ؟

[ad_1]

آیا شما به یاد داشته باشید اولین بار شما را دیدم یک X-ray از خودتان است ؟ آنچه تعجب برای دیدن داخل بدن! و نبود آن را تسکین هنگامی که دندانپزشک پس از نگاه کردن به یک فیلم از دهان شما قادر به دقت اشاره کردن به یک خاص bicuspid به عنوان منبع خود را درد ؟ ما خوش شانس برای زندگی در عصری که فناوری پزشکی – با CT اسکن Mri و آزمایش خون – فراهم می کند یک تصویر دقیق از عملکرد داخلی بدن ما است. در عین حال به عنوان باور نکردنی این ابزار آنها فقط می تواند بررسی فرم فیزیکی. آنچه در مورد ذهن و روح ما? حتی روانپزشکان است که کارشناسان در, اختلالات روانی, درمان بیماران بر اساس ذهنی ارتباطات شفاهی; آنها “دیدن” تنها آنچه که بیمار به آنها دسترسی داشته و از طریق لنز خود را آموزش پزشکی.

این است که چرا بسیاری از مردم به دنبال psychics و شفادهندگان بصری – آنها حس اطلاعات نامرئی به چشم و گوش و فراتر از دسترس علم پزشکی است. به عنوان یک فرد شهودی من اغلب می تواند “شنیدن” چه مشکل یک فرد است که پس از صرف یک نگاه اجمالی به خود ذهن و روح است. این به من کمک کرد برای موفقیت در درمان بیماری های متعدد از آلرژی غذایی به عدم تعادل هورمونی است.

در طول تاریخ از آن شده است بسیار نادر برای پزشکان (حداقل کسانی که تمرین طب غربی) برای دادن اعتبار به چنین پزشکان وجود دارد اما تعداد فزاینده ای از MDs که نه تنها اذعان اثربخشی intuitives’ هدیه اما در حال پیوستن به صفوف خود را. یک چنین فرد روانپزشک Shakuntala مودی, M. D. اظهار داشت که در کتاب خود بهبودی قابل توجه است که بسیاری از اختلالات روانی سرچشمه گرفته از روح است. مودی با بهره گیری از هیپنوتیزم پزشکی برای دسترسی به منبع افسردگی و هدایت بیمار به انتشار خود موضوع است.

یکی از چیز خوب در مورد یک فیزیوتراپ است که من نمی مقابله با مرگ و زندگی شرایط. من اغلب فکر می کنم ER, اسناد, است که در صورت چنین مواردی در روز و روز را و تعجب می کنم که چگونه آنها آن را انجام دهد. گاهی اوقات من حتی خودم تماشای پزشکی واقعیت را نشان می دهد در تلویزیون فقط به خودم یادآوری کنم که چقدر خوش شانس هستم. که گفت:, من درمان افرادی که تندرستی و زندگی خود را – که در معرض خطر از جمله شصت بيمار مبتلا به درجات مختلف افسردگی. آنها به خوبی پاسخ داده به روش طبیعی و به عنوان سال رفتن من به نظر می رسد برای جذب بیشتر موارد چالش برانگیز. به تازگی سه دختران نوجوان آمد به دفتر من همه در عرض یک هفته بیان کرد که آنها بسیار افسرده و داروهای ضد افسردگی مشغول به کار شد. یک دختر بچه یک دهم کلاس شد و پس از پایین او می خواست به خودکشی. من احساس آن ممکن است فراتر از ظرفیت من برای کمک به, اما پدر و مادر او از من خواستن که برای انجام آنچه من می توانم. من تکرار نگرانی های من در مورد قادر بودن به آن را به نوبه خود در اطراف اما قول داده من را امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی افتاده است.

پس از بررسی به صورت معمول عدم تعادل هورمونی و کمبودهای تغذیه ای به من رفت و از طریق پروتکل برای افسردگی است. من در بر داشت که خودکشی دختر تا به حال زمینه مسائل عاطفی از ناامیدی و غم و اندوه; من هم متوجه شدم که مدرسه بود مهم عامل تشدید – او متنفر بودم آن را به هسته. من پس از آن تحت درمان مسائل عاطفی و اگر آن را در زمان طولانی تر با نمونه افسرده بیمار او در واقع پاسخ دهند. آن را باور نکردنی برای دیدن این زیبایی هنری و حساس زن شروع به لبخند دوباره. من هم متقاعد پدر و مادر به تقسیم وقت خود را بین مدرسه در منزل (به معنی او در زمان چند دوره آنلاین) و مدرسه خود را بالا.

در عرض یک ماه دیگر دو دختر پاسخ داد و همچنین نشان دادن هیچ نشانه ای از غم. در حال حاضر من آماده نیست می گویند که رویکرد من این است که ادم یا این که این بیماران به طور کامل از جنگل. آنها نیاز به پیگیری برای اطمینان از نتایج بلند مدت مثبت اما من نشئه شده اند قادر به بهبود احتمالا حتی صرفه جویی در زندگی خود.

این موضوع بازدید بسیار نزدیک به صفحه اصلی برای من به عنوان یک پسر عموی من خودکشی شانزده سال پیش. من می دانستم که او دچار یک اختلال دوقطبی اما درمان آن راه فراتر از سطح مهارت که در آن زمان. امروز من احساس امنیت در توانایی من برای کمک به افراد افسرده, حتی کسانی که با دوقطبی شرایط.

برخی از آمار خودکشی

• بیش از 800,000 نفر در سراسر جهان خودکشی در هر سال — بیش از 39,000 در ایالات متحده به تنهایی.

• اثر خودکشی در عزیزان متوفی می تواند ویرانگر; در واقع خودکشی بازماندگان تجربه خود را دردناک و اغلب متضاد احساسات از جمله احساس گناه و خشم در خود و کسی که suicided و افسردگی است.

• سلاح گرم رایج ترین وسیله ای است که مردم را در زندگی خود را. دیگر روش های معمول شامل overdose دارو خفگی ،

• وجود جنسیت و سن و قومی و جغرافیایی عوامل خطر برای خودکشی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بر اساس سابقه خانوادگی, زندگی تنش, و, پزشکی و سلامت روانی.

در کودکان و نوجوانان, قلدری و زورگویی به نظر می رسد مرتبط با خودکشی.

حتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایمنی نیست به افسردگی و خودکشی. با توجه به مهر پزشک فرسودگی شغلی و انتحاری منفجر شده با بیمارستان ها و پزشکان و گروه ها و شرکت های بیمه تمام احساس اثرات سبب شیوع آمریکا سیستم بهداشت و درمان. رویترز می گوید کارشناسان “تعریف فرسودگی شغلی به عنوان یک سندرم مشخص شده با خستگی هيجانی بدبینی و کاهش اثربخشی” و گزارش می دهد که “بسیاری از سوخته پزشکان کاهش ساعت خود را برای مقابله و اخلال تعداد خودکشی.”

چند افکار در مورد افسردگی.

با توجه به آمار نگران کننده بالاتر از آن است که جای تعجب نیست که بیشتر از سی میلیون نفر (از جمله یکی از هفت زن) را از داروهای ضد افسردگی به صورت مزمن خود مایه می گیرد پریشانی و تحریک پذیری و یا استرس عاطفی. میلیون ها نفر بیشتر وسوسه به سعی کنید این مواد مخدر به امید رهایی از اگزوز درونی تحریک آنها فقط نمی توانید خود را.

داروهای ضد افسردگی هرگز درمان مشکل; آنها به سادگی ماسک و یا کنترل علائم با ارائه بیشتر سروتونین یک ماده شیمیایی مرتبط با خلق و خوی به مغز است. بسیاری از ما سروتونین است که به طور طبیعی واقع در روده و در حالی که افراد افسرده لزوما کمبود سروتونین مقدار اضافه شده می تواند به ارائه کمک. این یک دستکاری ما بیوشیمی. داروهای ضد افسردگی نیز اعتیاد آور است و کسانی که قطع مصرف آنها اغلب تجربه تهوع و لرزش دست و… افسردگی!

یک مطالعه انجام شده توسط Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health یافت که بسیاری از افرادی که داروهای ضد افسردگی را هرگز ملاقات های پزشکی معیارهای واجد شرایط تشخیص افسردگی عمده; بسیاری داده می شود داروهای ضد افسردگی برای چیزهایی مانند وسواس, اختلال هراس اجتماعی ترس و اضطراب است. این ممکن است در قسمت توضیح داده شده توسط این واقعیت است که بسیاری از داروهای ضد افسردگی تجویز می شوند نه توسط روانپزشکان اما پزشکان مراقبت های اولیه. جالب است که علم نیز نشان داده است که داروهای ضد افسردگی تا حد زیادی دارونما یک موضوع که در مورد دکتر جفری Dach, در میان دیگران شده است پرشور در مورد اطلاع رسانی به مردم است.

از سوی دیگر برخی از مردم به نظر می رسد برای انجام بهتر با مصرف دارو و من به نفع هر کار می کند. خط پایین این است که درمان افسردگی ما باید شامل تغذیه, جایگزین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و روانشناسان. دکتر ویلیام والش را مستند کرده است خود را درمان موفق از سه هزار نفر (از جمله خون و ادرار) با استفاده از مواد مغذی خاص. دکتر والش در حال حاضر آموزش پزشکان دیگر خود را تغذیه ای رژیم که به نظر می رسد نشان می دهد که جامعه پزشکی شروع به حرکت در مسیر درست است.

سازمان های دیگر نیز در نظر گرفتن یک رویکرد خلاق وقتی که می آید به بیماری های روانی. با توجه به من گوش کمپین 1 در 4 بزرگسالان دچار یک اختلال روانی. بیماری های روانی به نظر می رسد در پشت تمام تیرباران های دسته جمعی ما شاهد با افزایش نظم در طول چند سال گذشته. در حالی که برخی از به نظر می رسد استعفا داد و به پذیرش این عنوان جدید عادی به اعتقاد من به شدت بیشتر از همیشه که افسردگی قابل درمان است و خودکشی قابل پیشگیری است. برای اطمینان از سالم جامعه ما نیاز به آشکارا بحث در مورد مسائل روانی و پاک کردن ننگ; ما همچنین نیاز به شروع به فکر کردن خارج از جعبه دارویی وقتی که می آید به درمان آن است.

[ad_2]