اگر شما را در بودجه تنگ است و شما می خواهید بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را و یا شما فقط می خواهم به نگه داشتن چیزی از دفن زباله با استفاده از لپ تاپ در بازار با توجه به ارزش است. من تا به حال شانس بزرگ خرید لپ تاپ استفاده می شود در eBay از همه نوع از فروشندگان (هر دو حرفه ای و مردم عادی).

به نمره به بهترین معامله مطمئن شوید که شما می دانید بازار است. انجام برخی تحقیقات در اول به شکل یک ماشین است که مناسب نیازهای شما. ساده ترین است و در نتیجه (معمولا) بهترین معاملات تمایل به بیشتر خسته کننده کسب و کار گرا ، من اتفاق می افتد به مانند thinkpad ها استفاده می شود که توسط ریخته و سپس همه در یک بار توسط شرکت های بزرگ که بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید و آنها ارزان است.

هدف این مشخصات: سعی کنید برای گرفتن یک لپ تاپ با حداقل 8-generation Intel Core i3, 8 GB RAM, 128 گیگابایت از ذخیره سازی (ترجیحا یک درایو حالت جامد نیز به نام SSD) و حداقل 13 اینچ صفحه نمایش است که نزدیک به HD.

پیدا کردن لپ تاپ در eBay: هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید برای جستجو و آن را در eBay. به پایین رفته و تیک گزینه به تنها نشان می دهد “لیست های فروخته شده.” در حال حاضر 10 جدید ترین فروش اضافه کنید تا قیمت و تقسیم بر 10. که متوسط قیمت نمی پرداخت بیشتر از آن. نگه داشتن پایین ترین قیمت در نظر داشته باشید که معامله بزرگ قیمت. در حال حاضر علامت به فروش می رسد لیست گزینه است. ببینید چه چیزی در بین پایین ترین قیمت و قیمت متوسط. کسانی که معاملات شما می توانید در نظر بگیرید. من پیشنهاد می کنم تماشای چند. آیا پیشنهاد و یا شرکت در همه. فقط تماشای آنها را تا پایان و ببینید که چگونه بالا مزایده به پایان رسید تا رفتن.

هنگامی که شما یک احساس برای بازار و آنچه شما باید پرداخت, شما می دانید که هنگامی که شما پیدا کرده ام یک معامله است. هنگامی که شما آن را پیدا کنید. اصلا پیشنهاد تا چند دقیقه گذشته از حراج. شما نمی خواهید دیگر مناقصه به فرصتی برای واکنش نشان می دهند. به یاد داشته باشید که اگر شما از دست چیزی نیست که پایان جهان است. همیشه وجود دارد چیزی جدید ذکر شده در eBay.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de