11 بهترین غذا کیت تحویل خدمات برای هر نوع طبخ (2020)

اگر شما در بازار برای یک وعده غذایی کیت ارائه خدمات وجود دارد یک فرصت خوب شما احساس ضعف تمام گزینه های. خوردن غذاهای وگان و یا دادن Whole30 امتحان کنید ؟ پخت و پز برای خودتان و یا یک خانواده شش? آیا شما یک آشپز با تجربه و یا یک مبتدی کامل? بدون توجه به آنچه شرایط شما وجود دارد یک سرویس وجود دارد که caters به نیازهای شما. برخی از وعده غذایی کیت ارائه مواد تشکیل دهنده زوج با دستور العمل در حالی که دیگران ارسال قبل از وعده های غذایی و یا مواد غذایی. همه آنها را به معنای فرایند برنامه ریزی و پخت و پز وعده های غذایی بیشتر مناسب است.

من ماه را صرف تست هر وعده غذایی کیت من می توانم پیدا کردن در بازار (14 از آنها). من به برخی از اخبار خوب و اخبار بد. خبر خوب این است که هر وعده غذایی کیت تست کردم خیلی قابل استفاده است. خبر بد این است که امید بستن برای یک وعده غذایی کیت اشتراک برگ شما را با گزینه های بیشتر از شما به احتمال زیاد متوجه شدم. من مشتاق foodie و من دوست دارم به طبخ در خانه. من اصلا محدودیت های رژیم غذایی, اما من تلاش خود سعی کنید گیاه بر اساس وعده های غذایی همراه با بیشتر گزینه های همه چیز خوار. با توجه به دستور العمل های مواد تشکیل دهنده سهولت استفاده از مقدار ضایعات بسته بندی تولید و این واقعیت است که هر آشپز خانه های مختلف نیاز دارد من پیشنهاد می کنم از زیر وعده غذایی اشتراک.

بسیار شبیه تشک-in-a-box شرکت های غذایی کیت شرکت ها معمولا برخی از مرتب کردن بر اساس ارتقاء رفتن به طوری نگه داشتن چشم را برای آن اگر شما تصمیم به ثبت نام. ترین وعده غذایی کیت مدل قیمت گذاری دنبال یک سبک مشابه: بیشتر وعده های غذایی شما خرید هر هفته پایین هر وعده قیمت خواهد بود. ما به جزئیات در مورد محدودیت های رژیم غذایی و اشتراک هزینه های زیر کلیک کنید. اگر شما همیشه می خواهید به جست و خیز یک هفته و یا انصراف از شما می توانید پیدا کردن که اطلاعات در حساب بخش خود را انتخاب خدمات وب سایت.

توجه داشته باشید در وعده غذایی کیت و Covid-19

به روز شده در مارس 3, 2020: 31 مارس حداقل برخی از وعده غذایی کیت ارائه خدمات در این لیست قابل توجه آبی صحن در حال تجربه بالا و تقاضای حمل و نقل تاخیر و یا کاهش گزینه های منو با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. غذا کیت تحویل خدمات می تواند به شما کمک کند مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC و دیگر مقامات بهداشتی.

اما غذا کیت نه تنها تحویل مواد غذایی راه حل است. اگر شما نمی توانید با خیال راحت به یک فروشگاه مواد غذایی محلی شما همچنین ممکن است قادر به انتخاب کردن برای تحویل مواد غذایی از طریق یک سرویس مانند Instacart یا Postmates. با وجود برخی از قفسه در حال حاضر فروشگاه های مواد غذایی در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی وجود دارد همچنین بدون نیاز به وحشت-خرید.

برای اطلاعات بیشتر و پاسخ به رایج-پرسش و پاسخ در مورد Covid-19 سر اینجا. شما همچنین می توانید بررسی ما بسیاری راهنمای خرید از جمله ما بهترین آشپزی و بهترین سیستم های خنک کننده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im