11 راه برای ارتقاء خود را از Wi-Fi و اینترنت خود را سریع تر

اگر شما گیر کار و یا تحصیل از خانه در حالی که اینجا این است چگونه می توانید اینترنت خود را به سرعت.

همانطور که همه ما پناهگاه در محل و کار از خانه بیشتر بدانند چگونه می توان اینترنت خود را سریع تر تبدیل شده است یک ضرورت است.

خبر خوب این است که برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت باید افزایش سرعت و کم درآمد مشتریان. دیگران را به حالت تعلیق در داده های پهنای باند کلاه.

که باعث می شود اینترنت به درب خانه خود را کمتر از یک تنگنا اما از بین بردن subpar سرعت و Wi-Fi مرده مناطق اطراف خانه است که تا حد زیادی به شما. برای کمک به ما با هم قرار داده برخی از پیشنهادات در راه شما می توانید عیب یابی و امیدوارم بهبود کیفیت Wi-Fi در داخل و خارج از محل خود.

مطمئن باشید که همچنین چک کردن راهنمای ما برای تامین امنیت خانه خود را از Wi-Fi, راهنمای ما به Wi-Fi 6 استاندارد و دنده راهنمای کار در خانه.

به روز شده در مارس 2020: ما اضافه شده یک دسته جدید راهنمایی و مشاوره خرید به این راهنمای.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

1. حرکت خود را به روتر

که روتر در گنجه است ؟ یک ایده خوب نیست. دیوار, کابینت حتی قفسه به طور بالقوه می تواند خود را تعدیل سیگنال Wi-Fi. از لحاظ جسمی در حال حرکت روتر می تواند یک تفاوت واقعی به سرعت شما را و تا چه حد آن بی سیم انتقال می تواند رسیدن به. نقطه مناسب شما بستگی دارد اما سعی کنید برای مخفی کردن روتر خود را در یک گوشه و یا زیر کابینت و یا در داخل یک کشو—بیشتر مرکزی و برجسته در آن است بهتر است. برای اطلاعات بیشتر و خواندن راهنمای ما به جایی که برای قرار دادن روتر خود را به بهترین شکل ممکن صفحه اصلی Wi-Fi.

شما ممکن است نیاز به درخواست برخی از خلاق کابل کشی به روتر خود را در یک مکان بهتر, اما آن را به ارزش تلاش برای پایان نتایج. هدف این است که برای دریافت خود را از دستگاه های اصلی—کنسول و لپ تاپ و غیره—به عنوان نزدیک که ممکن است به روتر خود را. دستگاه هایی که لازم نیست بسیار بسیار پهنای باند مانند ترموستات هوشمند نیست باید به عنوان یک اولویت در نظر نزدیکی فیزیکی.

اگر شما یک سطح صاف در نزدیکی بهترین نقطه شما می توانید سوار روتر خود را در نیمه راه یک دیوار. اگر ممکن است آن را نگه دارید به دور از دستگاه های دیگر که با استفاده از امواج الکترومغناطیسی که شامل مانیتور نوزاد بی سیم صفحه کلید و حتی مایکروویو.

2. با استفاده از یک کابل اترنت

ما گاهی اوقات فراموش نکنید: سیم هنوز هم وجود دارد! شما نمی نیاز به Wi-Fi. یک اتصال سیمی به روتر شما معمولا ترجیح داده به یک بی سیم یکی. آن را سریع تر و با ثبات تر است و نمی تواند تحت تاثیر دستگاه های دیگر و یا بزرگ مخازن ماهی. حرکت نزولی این است که این محدودیت های که در آن دستگاه های خود را می تواند و آن را کمتر مناسب به طور کلی.

هنوز برای دستگاه هایی که نیاز به سریع ترین اینترنت ممکن است یک کنسول بازی و یا یک جریان جعبه برای مثال اغلب به خوبی به ارزش تلاش برای اجرای یک سیم. روتر را به یک تعداد انگشت شماری از پورت اترنت به فراغت پس از همه شما نیاز به یک کابل.

برای انجام یک واقعا مرتب و اجتناب از داشتن سیم انتهایی در سراسر طبقه خود را, شما نیاز به استقرار برخی از مدیریت کابل. دیوار براکت مانند این (14 دلار برای یک بسته 40) نگه داشتن کابل اترنت ثابت به دیوار. اگر شما چندین کابل در حال اجرا در همان جهت این دیوار مانت (13 دلار برای یک بسته 50) به خوبی کار می کنند. برای یک یا دو اسباب بازی می توان آن را ارزش اضافی راه اندازی.

3. تغییر کانال یا باند

Wi-Fi سیگنال تقسیم کانال. روتر خود را با استفاده از خاص و Wi-Fi کانال برای برقراری ارتباط با دستگاه های اطراف خانه خود را و اگر شما همسایه زندگی بسیار نزدیک که روتر با استفاده از همان شبکه Wi-Fi channel, پس از آن همه چیز می توانید به سرعت متراکم. تعویض به کانال های مختلف می تواند این مشکل را حل کند.

هر روتر رسیدگی متفاوت است. بررسی آن اسناد و مدارک و یا نگاه کردن به دستورالعمل های آنلاین اگر شما مطمئن نیستید اما شما باید قادر به پیدا کردن گزینه ای جایی در تنظیمات دستگاه. کانال های 1 و 6 و 11 هستند که به سعی کنید به عنوان آنها باید حداقل تداخل زمانی که دستگاه های متعدد قلاب.

اکثر روترها در حال حاضر استفاده از dual band تکنولوژی پخش در فرکانس 2.4 GHz و 5 GHz فرکانس. اگر تنظیمات روتر خود را به شما اجازه می دهد شما ممکن است قادر به اولویت بندی یکی یا دیگری برای دستگاه های خاص—5 GHz band به شما یک اتصال سریع به اینترنت هر چند که کوتاه تر طیف وسیعی از فرکانس 2.4 GHz.

4. ارتقا روتر

11 Ways to Upgrade Your WiFi and Make Your Internet Faster
عکس: آمازون

روتر متفاوت است به طور قابل توجهی در عملکرد و قیمت اما در این مورد ارتقاء را به طور کلی از نظر تا چه حد خود را از Wi-Fi و پخش است. اگر شما یک خانه بزرگ شما به احتمال زیاد بهتر است با یک روتر است که می تواند جفت با “تکرار” است که پخش سیگنال به دورترین رسد از خانه خود را. کوچکتر خانه ها و آپارتمان ها می تواند به طور کلی با یک سیستم ساده تر.

روتر ما تست شده و مانند:

 • Netgear Nighthawk AX4 و AX8 (280$در آمازون $329 Walmart)

 • TP-Link AX6000 (80 دلار در آمازون)

 • TP-Link AX3000 ($129 خارج 150 $در آمازون)

برای خانه های بزرگتر توصیه می کنیم یک شبکه مش که در آن شما را از نصب چندین روتر گره های اطراف خانه خود را.

مش شبکه سیستم های ما مانند:

 • این Eero Wi-Fi سیستم ($250 آمازون $250 بهترین خرید)

 • Netgear Orbi سیستم ($287 آمازون $298 خارج شده).

همچنین گوگل لانه Wi-Fi سیستم (6/10 سیمی نقد و بررسی) که به خوبی کار می کند اگر آن را فاقد برخی از ویژگی های موجود در سیستم های دیگر و در $299 (آمازون) آن را یکی از گزینه های ارزان تر.

5. دریافت Wi-Fi Extender

اگر messing اطراف با تنظیمات روتر خود را به نظر می رسد بیش از حد دلهره آور و شما باید چند دلار یدکی سرمایه گذاری در یک شبکه Wi-Fi extender یا تکرار. این دستگاه وصل به لوازم یدکی دیوار سوکت اتصال به اینترنت بی سیم گرفتن مخابره توسط روتر خود را و سپس گسترش آن بیشتر است.

آنها (معمولا) ساده به راه اندازی و آسان برای استفاده و می تواند فورا خلاص شدن از Wi-Fi مرده مناطق را در خانه خود. تمدید و یا تکرار سیگنال های بی سیم را نمی توان به عنوان قوی به عنوان آنهایی که مستقیما از روتر خود را هر چند, بنابراین دوباره موقعیت مهم است. سعی کنید و استفاده از این دستگاه برای اتصال ابزارهای که لازم نیست مقدار زیادی از پهنای باند.

شما باید مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید از: نگاهی به Linksys AC1900 یا Netgear EX7300 ، مطمئن شوید که حداکثر پشتیبانی از Wi-Fi استاندارد (به عنوان مثال 802.11 ac) مسابقات که از روتر خود را به طوری که شما دریافت می کنید به عنوان سریع یک اتصال ممکن است.

6. استفاده از خود را سیم کشی برق

یک جایگزین به توسعه دهنده ی این است که یک پاورلاین کیت. سیگنال های دیجیتال می توانند از طریق سیم کشی برق و powerline دستگاه های طراحی شده را به استفاده از این. تولید کنندگان مختلف را powerline شبکه کیت از جمله Netgear و TP-Link.

مثل این نسخهها کار میکند: شما برای اتصال یک پاورلاین پلاگین به روتر خود را قرار داده و سپس پلاگین را به یک سوکت دیوار. اضافه کردن یکی دیگر از powerline موجود در هر اتاق دیگر در خانه خود را و پس از آن می تواند با ارائه یک اتصال سیمی یا بی سیم به آن اتاق. وجود خواهد داشت برخی از کاهش سرعت اما این یک روش ساده و موثر گزینه است.

مگر اینکه خانه خود را به خصوص, پیر, آن را باید سیم کشی برق است که پشتیبانی از این, اما آن را بهترین به خرید کیت خود را از یک خرده فروش با یک قوی بازگشت سیاست فقط در مورد.

7. رمز عبور خود را از Wi-Fi

ما احتمالا نمی باید به شما بگویم این, اما شما نیاز به یک رمز عبور بر روی Wi-Fi. آن را خوب است برای نگه داشتن هکرها دور نگه داشتن همسایگان از Netflixing کردن پهنای باند خود را که قطعا شما را پایین آهسته. مطمئن شوید که شما با استفاده از رمزگذاری AES است که هر دو امن ترین و بیشترین سرعت پسند گزینه امنیتی.

8. قطع استفاده نشده دستگاه

آن را نیز کمک می کند به کاهش تعداد دستگاه های موجود در شبکه خود را. داشتن ده ها تن از چیزهایی که ضربه زدن به Wi-Fi را در یک بار می تواند مشکل ساز باشد. پلاگین هر چیزی که شما می توانید به اترنت و جدا از هر چیزی شما باید متصل شود اما لازم نیست (مثل این که “هوشمند” کتری چای و شما هرگز یک بار رو به کار). مطمئن شوید که تنها چیزهایی که نیاز به اینترنت دریافت اینترنتی.

خوب روتر (تمام روتر های ذکر شده در بالا به عنوان مثال) ارائه کنترل به اولویت بندی یک دستگاه خاص و یا خدمات است. این یک راه مفید برای مطمئن شوید که بازی های خود را هرگز قطع شده توسط شخص دیگری جریان ویدئو ها در Facebook.

9. چک کنید کامپیوتر خود را

این نکته خاص به کامپیوتر: اگر اینترنت را بر روی کامپیوتر خود و یا لپ تاپ است دائمی کند اما دستگاه های دیگر به نظر می رسد خوب باز کردن مدیر وظیفه خود را و یا فعالیت های نظارت و ببینید که چه برنامه های در حال اجرا در پس زمینه. برنامه های خاصی می تواند مجموعه ای به صورت خودکار به روز رسانی است که لازم نیست. اگر آنها همیشه به روز رسانی در پس زمینه است که می تواند علت خود را به اینترنت کند. آن را چک کنید و تنظیم تنظیمات.

10. راه اندازی مجدد روتر خود را?

ما خواندن این نکته چند بار در وب اما ما شک و تردید است. راه اندازی مجدد روتر خود را به طور منظم برای تلفن های موبایل مانند یک فرمت از سن pseudosolution به همه چیز دیجیتال: راه اندازی مجدد آن. بله ما می دانیم راه اندازی مجدد روتر خود را گاهی اوقات می تواند رفع مرده اینترنت اما ما خواسته روتر ساز Netgear: آیا به طور منظم راه اندازی مجدد روتر شما کمک کند سرعت را تا ؟ پاسخ کوتاه این است که احتمالا نیست.

Sandeep Harpalani VP مدیریت خط تولید برای Netgear می گوید سیمی است که این شرکت را توصیه نمی کند راه اندازی مجدد سیستم خود روتر “مگر در مواردی که شما در واقع در برخورد با مسائل اتصال یا slowdowns با توجه به تداخل فرکانس رادیویی.” او همچنین می گویند که اگر شما هنوز هم با استفاده از فرکانس 2.4 GHz Wi-Fi و شما با داشتن سرعت مشکلات راه اندازی مجدد ممکن است کمک به از آنجا که آن را نیروی روتر برای انتخاب بهترین کانال با حداقل دخالت در طول بوت. اگر شما پرش به 5 گیگاهرتز, شما لازم نیست به نگرانی در—آن را به طور خودکار سوئیچ به کانال با حداقل دخالت.

دو راه وجود دارد هیچ دلیلی برای راه اندازی مجدد سیستم به طور منظم راه برخی از افراد پیشنهاد کرده اند. اگر شما با داشتن مشکلات پس از آن ممکن است ارزش خود را راه اندازی مجدد روتر, اما در بیشتر قسمت ها, استیک با ما نکات دیگر.

11. تماس با ISP خود را

اگر شما آن را سعی کردم تمام و هنوز هم مشکلات شما همیشه می توانید دسترسی به سرویس دهنده اینترنتی را ببینید و اگر آنها هر گونه پیشنهادات. آنها ممکن است می خواهم به ارسال تکنسین خدمات ، آنها ممکن است قادر به دقت اشاره کردن به یک مسئله ای است که نادیده گرفته شدن در راه شما و سریع Wi-Fi. با ادامه coronavirus وضعیت شما, شما ممکن است بخواهید غریبه در خانه خود و ISP شما ممکن است تکنسین های موجود برای ارسال. اگر هیچ یک از بقیه از این راهنمایی حل مشکل خود را از آن زمان برای رسیدن به ارائه دهنده خود را به درخواست برخی از سوالات.


بزرگ تر سیمی داستان
 • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
 • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
 • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
 • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
 • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im