یکی دیگر از ویژگی های جالب این گوشواره ها ، برنامه همراه تلفن همراه آنها ، Jaybird MySound است. با استفاده از این برنامه ، می توانید پروفایل صوتی را بی وقفه از طریق تنظیمات از پیش تنظیم شده ، EQ پارامتری و حتی پروفایل هایی که توسط کاربران دیگر ایجاد شده اند تنظیم کنید. حتی گزینه ای برای پیوند دادن حساب Spotify برای دسترسی آسان به لیست های پخش شما وجود دارد. اگر در بازار خرید یک جفت هدفون برای ورزشگاه هستید ، این گزینه های خوبی است که باید در نظر بگیرید.

بررسی ما را ببینید
بهترین گوشواره های بی سیم واقعی: جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
طراحی واقعا بی سیم سامسونگ گلکسی جوانه
جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.3.1
7.4
طریقه استفاده مخلوط
7.3
صدا خنثی
7.8
رفت و آمد / مسافرت
8.3
ورزش / تناسب اندام
7.1
دفتر
5.8
بازی بی سیم
5.6
بازی سیم کشی
6.7
تماس تلفنی
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

بهترین گوشواره های بی سیم واقعی که تاکنون آزمایش کرده ایم جوانه های گلکسی سامسونگ است. آنها طراحی براق و راحتی دارند از آنجا که عمیقاً وارد کانال گوش نمی شوند. جداسازی سر و صدای آنها مناسب است ، به خصوص برای محیط بان و سر و صداهای پر سر و صدا مانند صدا از واحد های AC ، اما کمی مسدود می شود که به دلیل مسدود کردن سر و صدا در محدوده باس ، مانند صدای چرخیدن موتورهای اتوبوس و هواپیما می آید. متوسط ​​عمر باتری آنها با یک بار شارژ در حدود 7/5 ساعت است و در صورت کم کار شدن ، شارژ شارژ شارژ اضافی در اختیار شما قرار می دهد.

به طور کلی ، آنها مشخصات صوتی مناسب و معقول دارند. فاقد کمی باس است و صدای بلند شدن آن در بعضی مواقع تند به نظر می رسد. خوشبختانه یک اپلیکیشن همراه همراه وجود دارد که به شما امکان می دهد صدا را شخصی سازی کنید ، هرچند که فقط از پیش تنظیم شده محدود است و فقط در دسترس کاربران اندرویدی است. می توانید کنترل های لمسی را از طریق برنامه دوباره به دست آورید ، همچنین می توان از طریق Bixby ، دستیار دیجیتال سامسونگ ، گوشواره گوش را کنترل کرد.

روی هم رفته ، اگر قصد خرید گوشواره های واقعا بی سیم را دارید ، این گزینه های خوبی هستند.

بررسی ما را ببینید
گزینه جایگزین برای کار کردن: Jaybird Vista واقعاً بی سیم
طراحی بی سیم Jaybird Vista واقعاً
Jaybird Vista واقعاً بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر به دنبال گوش های شیک ورزشی بیشتر از Samsung Galaxy Buds Truly Wireless هستید ، نگاهی به Jaybird Vista بیندازید. آنها دارای تعدادی باله پایداری برای کمک به شما در رسیدن به پایدارترین تناسب هستند و برای مقاومت در برابر آب و عرق از IPX7 برخوردار هستند. اگرچه عمر باتری 5.5 ساعته آنها کوتاهتر از سامسونگ است ، اما پرونده شارژ دو شارژ اضافی را در خود جای داده و ویژگی خاموش کننده آن را دارند. امضای کلی صدا مناسب و با تأکید خوب بر آوازها و لیدرها است ، اما باس می تواند یک صدای جادویی قلمداد کند. با این حال ، Jaybird یک برنامه همراه همراه عالی دارد ، که در آن می توانید صدا را از طریق پیش تنظیم ها ، EQ پارامتری و پروفایل های صوتی ایجاد شده توسط سایر کاربران تنظیم کنید. برخلاف سامسونگ ، این برنامه برای اندروید و iOS نیز در دسترس است.

در کل ، سامسونگ انتخاب بهتری برای استفاده روزمره است ، اما برای کسانی که به یک جفت خوب نیاز دارند تا به ورزشگاه بروند ، با جی بیرد بروید.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون صوتی: Sennheiser HD 800 S
طراحی Sennheiser HD 800 S
Sennheiser HD 800 S
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
5.3
طریقه استفاده مخلوط
8.5
صدا خنثی
4.0
رفت و آمد / مسافرت
5.5
ورزش / تناسب اندام
4.8
دفتر
4.8
بازی بی سیم
6.9
بازی سیم کشی
1.7
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محفظه باز کردن پشت
بی سیم
خاموش شدن صدا
میک شماره
مبدل پویا
خرید هندزفری سامسونگ u flex
بهترین هدفون های شنوایی صوتی که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم Sennheiser HD 800 S. آنها هدفون درجه یک هستند که از نظر ظاهری عالی هستند و بهترین هدفون برای صداپیشه هستند که ما سعی کرده ایم تا به امروز. آنها تولید مثل صوتی عالی و مشخصات صوتی بی طرف و متعادل دارند که به موسیقی همه ژانرها توجه خوبی نشان می دهد. آنها کمی از باس خجالتی هستند و به طور کلی کمی روشن هستند ، اما آنها به اندازه سایر هدفون های باز که تست کرده ایم به نظر نمی رسد تیز یا سوراخ کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>