13 آمازون نخست قدرت پردازش شما ممکن است با استفاده از

عضویت شما به شما می شود بیش از رایگان دو-روز حمل و نقل. در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته.

این دانش مشترک است که آمازون نخست عضویت در شبکه شما رایگان دو-روز حمل و نقل. اما مزایای اضافی است که خدمات ارزنده و با توجه به هزینه سالانه عضویت شما در حال انجام خود را زیانی اگر شما استفاده از همه آنها را. در زیر ما لیست برخی از مزایای شما باید برداشت به عنوان یک آمازون نخست عضو.

شایان ذکر است که آمازون تا به حال بیش از سهم عادلانه خود را از افتضاحات در طول سال. اما از دسامبر 2019 وجود دارد بیش از 112 میلیون اعضای نخست در ایالات متحده است. اگر شما یکی از آنها این قدرت پردازش به ارزش چک کردن.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید. لطفا در نظر به اشتراک سیمی.

آنچه آمازون نخست و چقدر هزینه ؟

آمازون نخست یک حق عضویت به Amazon.com. اگر شما یک نام تجاری جدید, عضو, شما می توانید سعی کنید آن را رایگان برای 30 روز. این محاکمه به طور خودکار تجدید بنابراین تنظیم یک یادآوری بر روی تلفن خود را به ارزیابی مجدد و مطمئن شوید که شما انصراف از, اگر می خواهید در زمان.

آمازون نخست هزینه 119 دلار در هر سال است. شما می توانید با پرداخت 13 دلار در هر ماه به جای آن اما این است که افزایش هزینه های عضویت به $156 هر سال پس از شما پرداخت پول برای راحتی.

دانش آموزان با مدرک معتبر .edu آدرس ایمیل می توانید نخست ، نخست دانشجویی هزینه های $59 سالانه یا 6 $در هر ماه. دانش آموزان همچنین می توانید رایگان شش ماه آزمایشی از Amazon Prime.

در نهایت برخی از مشتریان واجد شرایط برای تخفیف نخست عضویت. اگر شما ثبت نام معتبر EBT کارت یا کارت پزشکی شما می توانید آمازون نخست برای 6 دلار در هر ماه است.

اساسی مزایای

وجود دارد برخی از قدرت پردازش شما احتمالا می دانید در مورد در حال حاضر اما Covid-19 همه گیر انداخته است یک آچار در زنجیره تامین در همه جا از جمله در آمازون. در حالی که حمل و نقل تضمین سرعت آهسته ممکن است کمی این روزها معمولا اعضای نخست هنوز واجد شرایط برای آینده-روز حمل و نقل در میلیون ها نفر از اقلام و دو-روز حمل و نقل در میلیون بیشتر است. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما نیز ممکن است واجد شرایط به صورت رایگان در همان روز تحویل. دیگر آمازون متعلق به فروشگاه ها نیز ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان برای اعضای نخست از جمله sara o’neill stylist, Woot!, و شرق Dane.

نخست اعضای رایگان دریافت کنید (تجاری و رایگان) نخست موسیقی جریان از انتخاب از 2 میلیون آهنگ. کاربران همچنین واجد شرایط برای تخفیف اشتراک به آمازون موسیقی نامحدود یک سرویس جداگانه ارائه می دهد که دسترسی به 60 میلیون آهنگ. به طور معمول آن را هزینه $10 در هر ماه اما نخست اعضای آن برای 8 دلار ماهانه.

نخست تصویری نیز گنجانده شده است خود را با عضویت. وجود دارد برخی از قاتل اصل مانند بازگشت به خانه و Fleabagدر علاوه بر این به دیگر فیلم ها و نشان می دهد.

در نهایت ما می شود بی مبالات اگر ما نمی توانیم به بحث در مورد آمازون تنها اعضای رویداد نخست در روز است. سالانه “تعطیلات” بهتر است هر دو جمعه سیاه و سایبر دوشنبه در سال گذشته اما نه هر نخست روز معامله است که در واقع یک معامله است. سیمی دنده تیم همیشه پوشش این رویداد را به خرید خود را آسان تر است. به طور معمول نخست روز است که در تابستان برگزار شد اما با توجه به در جریان همه گیر ما احساس ما را نمی بیند نخست روز سال 2020 تا پاییز (اگر آن را باعث می شود ظاهر در همه.)

آمازون بعد

غرق مقدار مطلق از جعبه خود را در درب ؟ (راستش به عنوان یک محصول, نویسنده, همان.)

آمازون بعد به شما اجازه می دهد تمام برنامه های خود را تحویل می رسند در یک روز خاص از هفته است. به جای برخورد با یک جعبه یا دو در یک زمان در چند روز شما می توانید یک بسته با تمام سفارشات خود را در هر روز به شما ترجیح می دهند. اگر شما با استفاده از آمازون بعد شما نمی قفل شده است. این بدان معناست که اگر شما در حال سفارش چیزی است که شما نیاز به سرعت, شما هنوز هم می توانید انتخاب کردن برای سریع ترین روش حمل و نقل. آمازون بعد یک راه خوب برای کاهش مقوا (و کربن).

نخست در حال حاضر

این سود نیست و در همه جا در دسترس است, اما آن را مناسب است اگر شما دسترسی داشته باشند. نخست در حال حاضر یک وب سایت جداگانه و یا برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به فروشگاه برای تحویل محلی در عنوان کمی تا یک ساعت. من استفاده از آن زمانی که من در سفر بدون گرمکن پوش فراهم و آن را به طور غیر منتظره سرد خارج است. دو ساعت و 20 دلار بعد من تا به حال یک جدید سرعت باد و همه بدون ترک نیمکت. بسته به جایی که شما زندگی می کنند نخست در حال حاضر ممکن است بیشتر از غذاهای کل خدمات تحویل اما در هر صورت شما می توانید سفارش خود را به سرعت.

معاملات منحصر به فرد

نخست اعضای واجد شرایط برای اعضای ویژه-تنها تخفیف. این معنی ممکن است چند دلار خاموش قابل حمل, شارژر خرید یا 20 درصد تخفیف کوپن برای استفاده از هر مواد غذایی حیوان خانگی شما می خواهید. فردی قطره قیمت متفاوت است اما ما می بینیم این نوع از معاملات بسیار اغلب.

اوایل-دسترسی به معاملات رعد و برق

هر دو در و خارج از رویدادهای خاص مانند روز نخست و جمعه سیاه نخست اعضای اولیه دسترسی به را انتخاب کنید رعد و برق می پردازد. شما قادر خواهد بود به مغازه 30 دقیقه قبل از مشتریان دیگر. آیا رعد و برق معاملات ارزش پول خود را یکی دیگر از بحث به طور کامل اما این باد است که ممکن است به ارزش چک کردن.

هیچ عجله پاداش

اگر شما نمی نیاز سفارش خود را برای رسیدن به حق دور گاهی اوقات در پرداخت شما ببینید گزینه ای به صورت رایگان و بدون عجله حمل و نقل. معمولا انتخاب هیچ عجله حمل و نقل می شود شما یک رایگان $1 دیجیتال اعتباری برای استفاده در همه چیز مانند کتاب الکترونیکی و دیجیتال بازی و فیلم و مانند آن. گاهی اوقات پاداش پایان می رسد پس از یک مدت زمان خاص.

من استفاده کردم هیچ عجله اعتبارات به دریافت تا آنجا که $10 خاموش دیجیتال بازی در روز انتشار. پس از بازی ویدئویی تخفیف نادر هستند به خصوص بعد از آنها منتشر شد, این می تواند سودآور اگر شما زمان آن را به درستی.

آمازون تازه و نخست شربت خانه

آمازون تازه اجازه می دهد تا شما سفارش مواد غذایی از طریق آمازون و آنها را به خود را درب تحویل. آن را در تمام مناطق موجود نیست اما از آن است که راه های مختلف به فروشگاه اگر شما در حال تلاش برای جلوگیری از سفر به فروشگاه. شما همچنین می توانید مجموعه ای از محصولات از کل مواد غذایی در دسترس از طریق آمازون ، مادر من با استفاده از آمازون تازه به کشتی مواد غذایی به خواهر, برادر, به این امید که او می خورد حداقل یک گیاهی است که بخشی از یک پیتزا.

اگر شما می خواهم به در فروشگاه آمازون برای مواد تازه نخست شربت خانه بر قفسه پایدار کالاهای اساسی در اندازه های که شما می خواهم پیدا کردن در فروشگاه. به سادگی پر کردن جعبه خود را و آن را از کشتی به صورت رایگان اگر آن را به ارزش 35 دلار یا بیشتر. وجود دارد تقریبا همیشه کوپن های در دسترس برای نخست شربت موارد بیش از حد, بنابراین شما ممکن است دریابید که با استفاده از این روش ارزان تر از خرید در فرد است.

پس از آمازون خریداری کل غذاهای چند سال شما معمولا می توانید میدارد از کل مواد غذایی فروشگاه برندها در آمازون خدمات مواد غذایی. این یک راه خوب به سعی کنید چیزی جدید و یا انبار کردن چیزهایی که شما در حال حاضر می خواهم.

آمازون برای اولین بار می خواند

هر ماه نخست اعضای می توانید از آمازون برای اولین بار می خواند. آنها می توانید دو کتاب روشن شدن از انتخاب به صورت رایگان. غیر-نخست اعضای خود را می توانید دو کتاب برای $2 هر کدام.

به عنوان یک یادآوری شما می توانید به خواندن کتاب روشن شدن حتی اگر شما لازم نیست که یک افروختن. وجود دارد در حال خواندن رایگان برنامه های موجود برای تلفن های همراه و رایانه است. ما همچنین یک راهنمای خرید به شما کمک کند انتخاب حق روشن شدن.

نخست خواندن

علاوه بر این برای اولین بار خوانده شده اعضای نخست دسترسی به تن از روشن شدن کتاب از طریق نخست خواندن. وجود دارد بیش از یک هزار مورد را انتخاب کنید. گذشته از کتاب شما می توانید انتخاب کنید از چیزهایی مانند کمیک های صوتی و مجلات.

سیمی سردبیر ارشد مایکل calore زبان ذکر نخست خواندن به عنوان یکی از قرنطینه اثر ورزش در سال های اخیر گجت آزمایشگاه قسمت پادکست.

Twitch نخست

هر ماه نخست اعضای واجد شرایط برای پاداش های مختلف از طریق Twitch نخست. این شامل در بازی لوت در یک تنوع از بازی های محبوب رایگان بازی و بسط برای عناوین محبوب و بیشتر. شما همچنین دریافت رایگان Twitch اشتراک که برای تلفن های موبایل مانند شما می توانید به تماشای Twitch به صورت رایگان اما “Twitch subs” در واقع اشتراک به فرد کشش streamers و آنها به طور معمول هزینه پول است. با آزاد یکی از شما از آمازون نخست شما می توانید کانال های پشتیبانی است که شما لذت بردن از بدون صرف یک سکه (گذشته از نخست حق عضویت.)

$10 بازی Preorders

این تخفیف استفاده می شود خیلی بهتر است اما هنوز هم به دنبال ارزش اگر شما در بازار برای یک بازی ویدئویی. گاهی اوقات اعضای نخست می توانید دریافت $10 زمانی که آنها preorder یک بازی است. واجد شرایط بازی در اینجا نشان داده زمانی که آنها در دسترس است.

نخست کمد لباس

خرید لباس آنلاین می تواند واقعا آزار دهنده است. نخست کمد لباس ارائه می دهد انتخاب از آیتم های که شما می توانید سعی کنید آنلاین قبل از ارتکاب به خرید. را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید و شما می توانید آن را برای یک هفته. اگر شما می خواهید شما می توانید آن را نگه دارید. اگر آن را یک فرد کامل شما می توانید موارد به صورت رایگان. من ترجیح می دهم به استفاده از این روش هنگامی که آیتم ها در حال حاضر با تخفیف از قیمت شما پرداخت اگر شما تصمیم به نگه داشتن همه چیز است و هر چه قیمت نمایش داده شد پس از پرداخت.

فضای مجاز: نامحدود آنلاین ذخیره سازی عکس

نخست اعضای دسترسی به فضای مجاز: نامحدود با رزولوشن کامل ذخیره سازی عکس و 5 GB از ذخیره سازی ویدئو به عنوان به خوبی. شما می توانید فروشگاه, چاپ و به اشتراک گذاری عکس ها با استفاده از آمازون عکس برنامه و بازگشت همه چیز را به ابر. اگر حساب خود را تا کنون از دست می دهد نخست وضعیت ذخیره سازی خود را محدود قطره به 5 GB مجموع پس از این نباید خود را به روش اولیه از چیزهایی پشتیبان. شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از چیزی شبیه به Google Photos بیش از حد.

با تخفیف FreeTime نامحدود

FreeTime نامحدود آمازون محتوا و خدمات برای کودکان و نوجوانان. ما در زمان یک نگاه آن را در آتش ما کودکان و نوجوانان 7 قرص را نقد کنید. خدمات سازگار با چندین iOS, آندروید و دستگاه های آمازون. این اصل را فراهم می کند یک دسته از کنترل والدین در حالی که به kiddos دسترسی به سن مناسب نشان می دهد و کتاب و بازی و مانند آن. به طور معمول FreeTime نامحدود هزینه 5 دلار در هر ماه اما نخست اعضا می توانند مانع اشتراک برای $3 در هر ماه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • چگونه نظارت همواره تقویت نژاد پرستی
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat