13 کانال یوتیوب ما گیک بیش در قرنطینه

از پرواز یک هواپیما برای بازگرداندن هنر در تاریکی می تواند واقعا شما چیز. در اینجا بهترین نشان می دهد که موجب کنجکاوی ما در طول قرنطینه.

پناه در محل برای چند ماه به من منجر به کشف قریب به اتفاق غار از یوتیوب برای پیدا کردن فیلم سرگرم کننده به تماشای—پس از همه آن را احساس می کند مانند من خسته ام من همه فیلم و تلویزیون گزینه های در Netflix و Hulu و دیگر جریان سیستم عامل است. در یوتیوب جستجوهای من آمده ام در سراسر چند سنگهای واقعی.

برخی از این کانال یوتیوب حول سرگرمی است که من دوست دارم که در آن من می توانم قرار داده و راهنمایی های خود را و دانش به عمل است. دیگران نه خیلی اما آنها هنوز هم برخی از پرچین محتوا. این مورد علاقه من, کانال های یوتیوب که با سنگ تیز کردن در در یک منطقه خاص از تجربه و تخصص. خوشحال جریان!

شهری باغبانی

باغبانی عمیق سوراخ خرگوش و از آن آسان است به از دست رفته در علف های هرز هنگامی که شما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای زنده نگه داشتن یک دسته از پیچیده آلی ماشین آلات که نیاز به سخت سطح از نور خورشید و مواد مغذی خاک, آبیاری و فضا. Mohit Kumar Singh Rajput دو دهه تجربه در باغبانی و او توضیح می دهد که تمام nitty-ریگ دار جزئیات در فیلم ها که معمولا اجرا کمتر از 10 دقیقه.

بر خلاف بسیاری از یوتیوب باغبانی میزبان بسیاری از توصیه های او نمی گذرد در اطراف با داشتن یک حیاط خلوت و یک چرخ دستی پر از ابزار قدرت است. شما می توانید تمام توصیه های خود را به عمل آیا شما زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا یک خانه جدا بود و چگونه به رشد گیاهان در زباله های آشپزخانه, چگونه به رشد گیاهان جدید از قلمه از دیگر آنهایی که و چگونه به رشد سبزیجات در گلدان داخل خانه. مورد علاقه من است یک پرایمر در رشد ذرت گیاه در یک ظرف.

سیمون Giertz
Image may contain Wheel Machine Tire Human Person Vehicle Transportation Car Automobile Alloy Wheel and Spoke
عکس: سیمون Giertz

به یاد داشته باشید زمانی که او ساخته شده Truckla, تولید به دنبال سفارشی تسلا وانت? Giertz ساخته شده است که بسیاری از, غریب, اختراعات, مانند یک هواپیمای بدون سرنشین که حامل نوزادان و رژ لب-استفاده از ربات ساخته شده است که Stephen Colbert خیلی هنگامی که او یک مهمان در این اواخر نشان می دهد. سیمی مصاحبه جادوگر لورن گود آویزان با Giertz در طول تابستان 2019 است که چگونه ما آموخته است که Truckla شد یک نقطه عطف برای Giertz به عنوان یک مخترع. نگاه برای خلاقیت خود را به تبدیل شدن به بیشتر بزرگ و بلند پروازانه به عنوان او را متعهد به فشار محدودیت های خود را.

این LockPickingLawyer

ماشین چکمه. گاو صندوق خانه. دوچرخه قفل. قفل حلق آویز. هیچ چیز به نظر می رسد برای جلوگیری از این مرد. او نمی خواهد هویت خود را آشکار اما او ادعا می کند به یک وکیل از واشنگتن دی سی منطقه که برداشت lockpicking بیشتر به عنوان یک سرگرمی. در فیلم او باز میدارد هر دو مشترک و عجیب و غریب قفل از مدرن آنهایی که به عتیقه نوع و توضیح می دهد که چگونه قفل های مختلف تلاش برای فویل lockpickers (و به همین دلیل تقریبا همه آنها را می توان مورد ضرب و شتم). گاهی اوقات او با استفاده از یک سرپا نگه داشتن مانند یک آهنربا یک جفت باز آچار یا یک گاو نر قرمز می تواند. هنگامی که او با استفاده از لگو فضانورد.

او نمی آب کردن کلمات خود را با تعارفات زمانی که قفل زباله از جمله در یک AmazonBasics دوچرخه قفل نقد و بررسی با عنوان “به عنوان بد به عنوان شما می خواهم فکر می کنم” و یک Brinks کابل قفل نقد و بررسی با عنوان “امنیت شوخی”. غذای آماده در اینجا این است که اساسا تمام قفل ها بد هستند اگر آگاه lockpicker می خواهد مسائل خود را. برخی از آنها فقط crappier بیش از دیگران است.

که پدال نشان می دهد

در حال حاضر بهترین زمان در تاریخ برای یک نوازنده گیتار که به اثرات پدال. همه ساخت یک میلیون انواع و انجام برخی واقعا در خارج وجود دارد مسائل را با آنها که امکان پذیر نیست که ما همه بچه ها. برای تمام آبدار تن و با ارزش گیتار دنده اطلاعات این کانال یوتیوب از دن Steinhardt, head honcho از pedalboard جزء ساز GigRig و میک تیلور سابق سردبیر گیتاریست , مجله واقعا کلیک به عنوان اواز یا موسیقی دو نفری بازی کردن هر یک از دیگر به خوبی. من خاموش-و-گیتار بازیکن برای 18 سال و من یادگیری چیزهای جدید در مورد پدال اثر در این کانال همه زمان ها است. نه فقط چگونه آنها را صدا اما چرا آنها صدا مانند آنها انجام دهد.

پس چرا یک ریش ریش شدن جعبه صدا خیلی متفاوت از اوردرایو پدال و یک پدال اعوجاج (نادیده گرفتن مبهم تمایز بین این دو برای لحظه ای)? که پدال نشان می دهد خواهد شد بحث در مورد چگونه آنها طول موج کلیپ متفاوت از یکدیگر تاثیر می گذارد که این صدا را می شنوید و از طریق آمپر بلندگو. نه به ذکر است سرگرم کننده تظاهرات از چیزهایی مانند phasers در مقابل flangers و بررسی کمیاب و جدید دست ساز پدال. آنچه که شما می گویند ؟ شما هرگز با زحمت تمام این پدال اثرات و شما بیشتر از راست-به-این-آمپر نوع بازیکن ؟ که من تا زمانی که من کبوتر به این کانال. Steinhardt و تیلور شیمی باعث می شود خود را نشان می دهد فقط به عنوان سرگرمی به آن است که اطلاعات مفید است.

هلندی خلبان دختر بچه

میشل Gooris مورد علاقه من است خلبان کانال در یوتیوب چرا که او نمی پنهان کردن این واقعیت است که خلبانی یک هواپیمای مسافربری یکی از سخت ترین شغل های روی زمین است. تماشای ویدئوها شما هرگز از دست دادن این معنا که یک انسان فوق العاده پیچیده و ماشین آلات نیاز به یک روان دو و میدانی از مهارت های به زمین پرواز تاکسی و حفظ کند. Gooris توضیح می دهد که چگونه خلبانی انجام شده است و جفت آن را با فیلم است که اجازه می دهد تا مخاطبان زیرچشمی نگاه کردن به تیغه های توربین جت موتور یا دنبال همراه با موتور راه اندازی توالی در کابین خلبان.

هر ویدیو اشک را به یک موضوع خاص برای توضیح در عمق چگونه کار می کند, مانند این که چگونه tailwinds تاثیر زاویه برخورد در کوتاه مدت دشوار باند و آنچه که همه اصطلاحات یعنی زمانی که خلبانان در حال صحبت کردن به کنترل ترافیک هوایی به عنوان آنها را ترک و رویکرد فرودگاه. شما باید به سازمان دیده بان برای پیدا کردن پاسخ او به این رقابت که بهتر است برای پرواز: بوئینگ یا ایرباس.

8-Bit مرد

وجود دارد به نظر می رسد به یک میلیون YouTubers unboxing آخرین و بزرگترین مصرف کننده تکنولوژی است اما اگر شما از من بپرسید این سخت افزار های قدیمی تر که بیشتر جالب است. 8-Bit مرد اختصاص داده شده است به 80s و 90s—و گاهی اوقات در اوایل 2000s—tech کردم که پشت قبل از هر کسی که فکر می کردم کسانی که اوایل ماشین آلات خواهد بود ارزش حفظ. مردمی مانند 8 بیتی پسر کمک به ما نشان می دهد نادر پیر tech مانند دوربین های دیجیتال استفاده می شود که اندازه فلاپی دیسک. فیلم های خود را به او نشان می دهد unboxing نادر کامپیوترهای قدیمی و گاه به گاه ربات گرفتن از هم جدا و نوسازی پیر Bell & Howell و Compaq عدد به علاوه شکستن, چگونه, قدیمی, ویدئویی, کنترل, کار کرده است. می خواهید برای پیدا کردن آنچه در تلفن phreaking بود ؟ سر را به خود کانال.

سیب زمینی جت

ژن Nagata شده است یک فیلمساز حرفه ای برای بیش از یک دهه است, اما آن را ارزان تر و تجهیزات است که به نظر می رسد به او هیجان زده است. مانند او اغلب می گوید: شما نمی نیاز به حق بیمه-قیمت چرخ دنده دیگر به شوت خوب فیلم. فیلمسازی و vlogging بیشتر دموکراتیک این روزها از همیشه. اما بهترین ویدئوها تمایل به سمت افراط زیادی از دوربین های حرفه ای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ضرب و جرح قوچ در یک قلعه به دستی gimbals برای ساخت فیلم با آی فون. و پس از آن وجود دارد peeks به صنعت مانند چگونه فیلم های هالیوود, اتومبیل, تعقیب است. او آرام و طبیعی در مقابل دوربین و شما می توانید بگویید او همیشه داشتن یک زمان خوب است. آن را به سیستم.

این آزمایشگاه مواد غذایی

بخشی از خورد جدی’ کانال مواد غذایی آزمایشگاه کتی Quinn and J. کنجی Alt-لوپز را با یک رویکرد علمی نسبت به روش های پخت و پز از قبیل اینکه آیا سوزاننده یک استیک در واقع قفل در آب آن. و پس از آن وجود دارد چگونه به فیلم ها برای تجهیزات آشپزخانه از جمله چگونه به تیز کردن چاقوی آشپزخانه در یک محک یک مهارت است که سفر بسیاری از آشپز خانه اگر آنها حتی می دانم که این یک بخشی از تعمیر و نگهداری منظم. به علاوه شما می توانید تعداد کمی از دستور العمل های مورد علاقه خود را برای شکستن همه چیز را یک بار در در حالی که. چرا آن را در این مدت برای کسی که به اختراع یک Nutella-و-پنیر کبابی پنیر بری?

Baumgartner, مرمت

شما می خواهم فکر می کنم مردم را به مراقبت بهتر از تصور, پیر, نقاشی, اما بسیاری از آنها را وارد به جمع جدید در شکل. رنگ تنزل در زیر نور خورشید و نور مصنوعی و در طول قرن ها غلط cheapos پرداخت کرده اند برای subpar میشود که تنها بیشتر خراب کردن هنر خوب. اما آن را اغلب می تواند سالم اگر فرد می داند که چگونه برای حذف تخریب لایه رنگ و یکپارچه لمس کردن مناطق دیگر به طوری که این ترکیب به طور طبیعی با بقیه نقاشی. Baumgartner ترمیم را نشان می دهد طیف گسترده ای از روش ها در درمان های چوبی تقسیم پانل پاره بوم و شاهکارهای از کارشناسی ارشد.

بدوی تکنولوژی

شانس هستند شما را هرگز اهل جزایر پلینزی arrowroot آرد و یا ساخت یک دور کلبه در جنگل, اما آن را جذاب به تماشای آنچه که مردم می تواند یک کمی بیشتر از خاک و آب و خود را با دو دست. همه چیز در این فیلم ها ایجاد شده است از مواد طبیعی و خالق خود آموخته. فیلم ضرب گلوله در Far North Queensland, استرالیا, و اگر چه او نیست زنده در طبیعت در حال حاضر او یک مجموعه خنک و نه بزرگ کلبه از طرح های مختلف ابتدایی مزارع کشاورزی و اجاق و کوره.

می خواهم به راه رفتن

چیزی وجود دارد به طوری آشکار در مورد پیاده روی را از طریق شهرستان. در این ویدئوها وجود ندارد کاهش هیچ گفت و گو و هیچ صدای خارج از قاب. این فقط ثابت-cam در حال قدم زدن در خیابان ها و پیاده رو از مکزیک شهر بوئنوس آیرس نیویورک و لندن و لیسبون و بیشتر در یک مدت طولانی را. وجود دارد بیت شنید مکالمات از تجار خود را در رفت و آمد صبح و خانواده ها در پارک استراحت و آن را به یک درمان هنگامی که دوربین اردک کردن پیاده رو و به یک بازار مواد غذایی و یا یکشنبه نمایشگاه هنر. ویدئوها تمایل به اجرای حدود 20 دقیقه اگر چه برخی از اجرای بیش از دو برابر آن است.

جان Darko

جان Darko مواردی صوتی snobs. او متنفر مجله کلیشه. او صاف کردن ندارد پول برای انجام تست کور و اندازه گیری تمام کسانی که دیوانه آمار است که دوست داران واقعی موسیقی دوست دارم به شنیدن هنگامی که بحث در مورد تجهیزات استریو. و او خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که او یک تعریف متفاوتی از بالا پایان تجهیزات صوتی است. این کانال برای کسی که می خواهد بهتر صدا و حاضر به پرداخت بیش از چند صد دلار برای آن نیست برای رفتن به یک اعتصاب غذا به استطاعت uber-گران سیستم به اندازه یک فلافل سبد خرید.

Darko نیست کلمات گوشت چرخ کرده. اگر او تا به یک نظر او آن را می دهد به شما راست و نام های تجاری و یا مصرف کننده مواد مخدره به نظر نمی رسد برای برگزاری هر نوسان. به عنوان آنها باید.

جهانی دوچرخه سواری, شبکه

دوچرخه داشتن یک لحظه. هر کس با استفاده از آنها به رفت و آمد به محل کار و ماموریت اجرا به طوری که آنها می توانید اقامت کردن سرفه-تحت پوشش مترو و اتوبوس. جهانی دوچرخه سواری شبکه خم به سمت جاده, دوچرخه سواری, اما مقدار زیادی از مشاوره است که قابل اجرا در سراسر طیف از دوچرخه سواران کوه و رفت و آمد دوچرخه سواران. بله وجود دارد بحث بر اهمیت رنگ در میان بین المللی روروک مخصوص بچه ها و داستان های افسانه ای racecourses اگر شما به آن—و شاید بعد از GCN شما خواهد بود—اما وجود دارد همچنین تعمیر و نگهداری و مشاوره در دوچرخه سواری با خیال راحت تر در شهرستانها که هر کسی می توانید استفاده کنید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • زیرساخت های مسابقه تسلیحاتی است که سوخت رسانی آینده از بازی
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر