این احساس به عنوان اگر دموکراتیک اولیه در جریان بوده است برای همیشه لطفا برای. ده بحث. بیست و هشت, کمپین راه اندازی, 23 خورده. صدها میلیون دلار در تبلیغات. و در عین حال با وجود تمام است که تنها 149 متعهد نمایندگان—نهایی 3,979—اعطا شده است تا کنون. هیچ چیز در واقع تصمیم گرفته شده است.

با نمایش آن در سه ایالت ورمونت سناتور برنی ساندرز (58 نمایندگان) این است که فرد به ضرب و شتم. اما معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (50 نمایندگان) احیا مرگ کمپین با یک پیروزی در کارولینای جنوبی بیش از آخر هفته. که در نتیجه باعث سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq به پایان مبارزات انتخاباتی خود را که به احتمال زیاد فشار متوسط بیشتر رای دهندگان به سوی بایدن. (اما نه لزوما! رای دهندگان غیر قابل پیش بینی هستند.) بایدن و ساندرز در حال حاضر نگاه مانند روشن جلو دونده با, ماساچوست, سناتور الیزابت وارن و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار مانورهای رندانه سوم. اما با چند تا رای قفل شده است و در همه چیز باقی می ماند بسیار پرمخاطره است.

که می تواند همه تغییر در سه شنبه.

رای دهندگان در 14 متحده به علاوه ساموآ آمریکا در مورد صندوق های رأی رفتند. (دموکرات ها زندگی در خارج از کشور بازیگران ایشان در طی هفته آینده.) که شامل کشورهای بزرگ مانند تگزاس و پیوستن سه شنبه برای اولین بار در کالیفرنیا که به عنوان پرجمعیت ترین ایالت در این اتحادیه تا کنون بزرگترین جایزه در اصلی. انتخابات ریاضی در مورد تغییر است. در اینجا برخی از کلید اعداد است که کمک به توضیح دهید که چگونه.

0

این تعداد از نمایندگان برنده در کارولینای جنوبی توسط هر کسی که به نام بایدن یا Sanders. که به خصوص دشوار است برای میلیاردر تام Steyer که تا به حال تمرکز مبارزات انتخاباتی خود استراتژی (و اسراف در مخارج) بر برنده شدن در دولت است. پس از از دست دادن او بی درنگ خود را به پایان رسید, کمپین با Buttigieg زیر کت و شلوار مدت کوتاهی پس از آن. Klobuchar منتظر تا روز دوشنبه قبل از بسته بندی آن را در.

صفر است و همچنین تعدادی از نمایندگان برنده تا کنون توسط بلومبرگ (بیشتر در مورد که بعد از آن) و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard (که ظاهرا هنوز هم در مسابقه).

15 درصد

سهم آرای یک نامزد نیاز به پیروزی را انتخاب کنید تا هر نماینده از هر ایالت استخر و یا داده شده کنگره منطقه در کمیته ملی حزب دموکرات قوانین. آستانه قرار است به علف هرز ضعیف تر از نامزدها که اصلا واقع بینانه شات در برنده شدن در نامزدی و تا کنون به نظر می رسد به کار. همچنین کمک می کند تا توضیح دهد که چرا خروج از Buttigieg و Klobuchar از مسابقه خواهد شد به احتمال زیاد صدمه دیده Sanders. با داشتن کمتر از نامزدها به تقسیم آرا باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد که ساندرز می تواند از راه دور با یک دولت نماینده کل مسافت حتی بدون ترک خوردگی اکثریت آرا. در کالیفرنیا به عنوان مثال او در حال حاضر رای گیری در حدود 35 درصد در حالی که بایدن و وارن شناور فقط در شمال 15 درصد با توجه به RealClearPolitics. اگر آنها موفق به ضربه که در آستانه اولیه ساندرز می توانید تمام 415 کالیفرنیا نمایندگان.

1,357

تعدادی از نمایندگان برای grabs فردا فقط بیش از یک سوم از کل. به همین دلیل سه شنبه یک برنامه به طور بالقوه یا لحظه ای برای نامزد باقی مانده. بلومبرگ حتی زحمت گرفتن در انتخابات در چهار متحده است. مانند دستمالی کردن بازیکن رفتن همه را برای سه کلمه نمره او به نظر می رسد بانکی همه چیز در یک شنبه قوی نشان میدهد.

هنوز هم انتظار نداریم که هر کسی که برای قفل کردن نامزدی فقط رتبهدهی نشده است. گذشته اولیه کمپین کشیده در گذشته سه شنبه و با بسیاری از نامزدها هنوز هم در مسابقه امسال که همه اما یقین این زمان در اطراف. از آنجا که …

1,991

که چگونه بسیاری از نمایندگان نامزد نیاز به پرچ نامزدی در اولین رای گیری تحت DNC قوانین. (پنجاه درصد از کل نمایندگان متعهد به علاوه یک پس از آن دور اعشاری.) اگر هیچ یک از کاندیداها بازدید که در مجموع می آیند جولای 13, زمانی که حزب دارای آن کنوانسیون ملی پس از آن همه 3,979 متعهد نمایندگان تبدیل شدن به رایگان عوامل قادر به رای دادن برای هر کدام از نامزد آنها می خواهند در دور بعدی رای گیری—و هر دور بعدی تا زمانی که اکثریت پدیدار می شود. در آن دور آنها خواهد پیوست 771 superdelegates مختلف, پارتی عکس های بزرگ است که می تواند رای برای هر کس که آنها می خواهند.

این سناریو شناخته شده به عنوان یک میانجیگری یا رقابت کنوانسیون اتفاق افتاده است پس از سال 1952. Megyn kelly در حال حاضر قرار می دهد احتمال رقابت کنوانسیون در یک متناوب 65 درصد دادن ساندرز تنها 20 درصد شانس عبور از 1,991 آستانه.

به همین دلیل در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد اگر ساندرز تکثیر خود در نوادا—بهترین خود را تا کنون که در آن او را برداشت تا دو سوم از نمایندگان—در سراسر کشور فردا. در آن صورت او را اضافه کنید 905 نمایندگان در مجموع 963. حتی پس از آن به ادعای نامزدی در اولین رای گیری او نیاز به کسب 42 درصد از نمایندگان باقی مانده در مسابقات بین فردا و ژوئن—به سختی غیر ممکن است اما دور از تضمین به خصوص اگر مخالفان همچنان به تحکیم اطراف بایدن.

$463,765,425.29

مقدار از پول خود بلومبرگ در حال صرف در مبارزات انتخاباتی خود به عنوان از ژانویه فدرال مهلت پر کردن. پس از پریدن به مسابقه در ماه نوامبر او به راحتی outspent کل بقیه در این زمینه است. همانطور که از 14 فوریه با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل $223 میلیون از این پول رفته بود به تبلیغات.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک مقدار زیادی از پول برای شما, شما بدیهی است که هرگز یک میلیاردر. فوربس به تازگی ثابت بلومبرگ خالص ارزش دلار در 64.2 میلیارد دلار است. این بدان معناست که او صرف کمتر از 1 درصد از ثروت خود را در مبارزات انتخاباتی. او می تواند به معنای واقعی کلمه انجام این کار هر سال برای بقیه عمر خود را و هرگز متوقف بودن یکی از ثروتمندترین افراد در جهان است.

اما ما هنوز هیچ ایده چه که نقد ترجمه را به اولیه آرا. پس از شنبه, اولین بار بلومبرگ در واقع در انتخابات خواهیم بود بسیار نزدیک تر به پاسخ دادن به این سوال—در میان بسیاری دیگر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de