14 نکته برای Acing خود را آنلاین تماس تصویری مصاحبه شغلی

در یک رکورد اما—به نظر نمی آید در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در واقع استخدام. پس رزومه خود را گرفتار کسی چشم ؟ شما رو مصاحبه. گرفتن این است که شما در حال دعوت به دفتر شما در حال رفتن به انجام آن از طریق زوم و یا برخی دیگر از ویدئو کنفرانس پلت فرم.

مصاحبه از طریق Google Hangout خیلی متفاوت تر از جلسه در فرد اما شما نمی باید اجازه دهید که واقعیت ضربه این کار برای شما. برای کمک به شما بعد مصاحبه تصویری به عنوان هموار که ممکن است من به جمع آوری برخی از راهنمایی از تعدادی از کارشناسان و متخصصان ایم که در هر دو طرف مصاحبه آنلاین رقص.

1. قوانین استاندارد هنوز هم اعمال می شود

فقط به خاطر اینکه شما در تصویری معنا نیست که شما می توانید شل در ظاهر خود را. این روند گاه به گاه devil-may-care لباس در محل کار نمی کند و باید قطره را به انتخاب خود را از لباس برای مصاحبه های ویدئویی. لباس یک درجه بالاتر از آنچه این شرکت نوعی لباس است. بنابراین اگر دفتر فرهنگ نفع یقه پیراهن بررسی کنید که جعبه بلکه لغزش در یک ژاکت. “قرار دادن کار خود را از کفش در می گوید:” آدم ساندرز مدیر از انتشار موفقیت آمیز کمک می کند که felons پیدا کردن کار پس از reentering جامعه است. “این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به پوشیدن کفش های خود را طی یک کنفرانس ویدئویی اما این مهم اثر روانی بر شما.” همچنین, مطمئن شوید که به پوشیدن رنگ های جامد به عنوان خطوط و الگوهای پیچیده می تواند نگاه افتضاح است ،

2. از بین بردن حواس او را پرت

بستن درب و پنجره ها در اتاق خود را. خاموش کردن تلویزیون پایین سالن. سکوت تلفن همراه خود را (مگر اینکه شما با استفاده از آن را برای کنفرانس ببینید نکته #7 زیر). “و مطمئن شوید که تنها پنجره های باز بر روی کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش است که در پلت فرم های ویدئویی شما با استفاده از, می گوید:” مربی زندگی تام مارینو. “سکوت all pop-ups. آخرین چیزی که شما می خواهید به از دست دادن قطار خود را از فکر.”

3. دور کردن حیوانات خانگی و بچه ها
14 Tips for Acing Your Online Video Call Job Interview
عکس: گتی ایماژ

شما می دانید که پارس سگ که ثابت شده هر جلسه کسب و کار? او را خراب کردن مصاحبه خود را بیش از حد. “من نمی توانم ایستاده زمانی که سگ شروع به پارس در این زمینه می گوید:” متی راس COO از خواب حیاط آنلاین تشک نقد و بررسی سایت با کنترل از راه دور کارکنان. “است که می گوید من نامزد است نه گرفتن مصاحبه به طور جدی. شما نمی توانید سگ خود را به مصاحبه در دفتر بنابراین از همان روش برای آنلاین مصاحبه.”

مشاوره همان می رود برای فرزندان خود را. پارک آنها را در مقابل یک صفحه نمایش در یک دور بخشی از خانه و به آنها آب نبات به اندازه کافی به آخرین طول مصاحبه.

4. پیدا کردن یک پس زمینه خنثی

بیش از هر نکته مثبت گفت که توجه دقیق به پس زمینه خود را کاملا حیاتی است. یک اتاق خواب با یک درهم و برهم, تخت, دفتر خانه پر از درهم و برهمی یک میز آشپزخانه … همه از این دلالت ضمنی اطلاعات در مورد شما به مصاحبه هیچ یک از آن خوب است. آن را نه تنها غیر حرفه ای, اما آن را نیز منحرف مصاحبه که شما مشغول تجزیه و تحلیل کثیف به جای گوش دادن به آنچه شما برای گفتن.

شایع ترین مشاوره: خودتان را به طور کامل در برابر پس زمینه سفید (یکی نیست که برخورد خود را با پیراهن). “اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک حرفه ای پس زمینه, سعی کنید راه اندازی یک میز تاشو نزدیکی خنثی دیوار یا گوشه ای می گوید:” میشل ویتوس مدیر عامل شرکت لوح مشاوران حرفه ای مربیگری شرکت است. اما ترک برخی از راه دور: “هرگز حق نشستن در مقابل دیوار” می گوید: کارن Ripenburg یک تولید کننده تلویزیون و رسانه های مربی. “اجازه می دهد تا برای حداقل 3 فوت حداقل بین پشت سر خود را و دیوار بنابراین شما لازم نیست مخلوط را به پس زمینه و صاف شات خود را. نگاه شما اعتماد به نفس بیشتری با برخی از فضا و نه مانند شما هیچ فرار کنند.”

آن را نیز باید بدون گفت که این کاملا نمی زمان برای مورد علاقه خود را مجازی پس زمینه و یا هر نوع فیلتر.

5. را انتخاب کنید یک صندلی کوچک

Slouching بر روی نیمکت و یا در یک صندلی راحتی شما را کمتر جلا. “آیا نشستن در یک صندلی بزرگ با پشت است که طول می کشد تا به اندازه فضای صفحه نمایش به صورت خود می گوید:” Ripenburg. “بروید با یک کم حمایت صندلی نیست که شکوه و شکایت کردن زمانی که شما حرکت می کند.”

6. استاد روشنایی خود را
14 Tips for Acing Your Online Video Call Job Interview
عکس: Walter B. مکنزی/گتی ایماژ

گرفتن نور کامل به صورت تصویری می تواند بسیار دشوار در محیط خانه اما در حالت ایده آل شما می خواهید به هدف به صورت زیر است:

 • دریافت مقدار زیادی از نور به طور کلی پس از آن نگاه مانند شما cowering در تاریکی—اما نه آنقدر نور است که آن را ایجاد تابش خیره کننده بر روی هر عینک.
 • موقعیت دو چراغ در صورت امکان در قطر در مقابل شما یک کمی به سمت راست خود و یک بیت به سمت چپ خود را. لامپ جدول خوب کار می کنند.
 • استفاده از نور طبیعی که در آن ممکن است; اگر یکی از موارد بالا چراغ یک پنجره همه بهتر است. جلوگیری از لامپ های فلورسنت و یا دیگر “سرد” منابع نور است.
 • از بین بردن هر گونه مستقیم نور پس زمینه (مانند یک پنجره پشت سر شما) و اجتناب از نور درخشان به طور مستقیم بیش از سر خود را (به خصوص اگر شما در حال از دست دادن موهای خود را).
7. اولویت بندی دوربین نه صفحه نمایش

این نکته ممکن است صدای counterintuitive اما این مهم است که این مصاحبه دیدن شما و نه راه دیگری در اطراف. این بدان معناست که اولویت دستگاه با بهترین دوربین ها را در اختیار شما نه بهترین صفحه نمایش. برای مثال من HP all-in-one desktop زیبا 23-inch screen, اما ساخته شده است در وب کم است که لاشی 1-مگاپیکسل مدل. در ضمن من آیفون 8 را جلوی دوربین عظیم 7 مگاپیکسل است. کیفیت تفاوت بین این دو در یک زوم جلسه عظیم است و بلافاصله آشکار.

چالش با استفاده از یک تلفن برای ویدئو کنفرانس است که در آن باید باقی می ماند کاملا هنوز و شما بهترین عمل بالا بردن آن تا سطح چشم برای جلوگیری از مخوف up-the-حلقه بینی و زاویه دوربین. شما می توانید دکل موقت وضعیت در بالای صفحه نمایش لپ تاپ و یا دستگاه های دیگر و یا انتخاب کنید تا یک بازوی انعطاف پذیر کوه که به نظر می رسد هنوز هم در سهام (بر خلاف خارجی کم).

8. تست دنده خود را

ثبت نام برای یک حساب کاربری در سرویس های مصاحبه خود را با استفاده از و دانلود نرم افزار های لازم. نصب یک کپی پشتیبان از نرم افزار بر روی دستگاه دوم (برای مثال نصب بر روی هر دو گوشی و لپ تاپ) فقط در مورد یک دستگاه نتواند. در حال حاضر پیش نویس یک دوست برای کمک به شما از طریق یک آزمون اجرا بر روی هر دو دستگاه را به مطمئن شوید که فایل های صوتی و تصویری مشغول به کار هستند که روشنایی خود را به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است. آزمون خود را از earbuds و عقب نگه دارید تا جفت در دسترس است. روز مصاحبه آزمون, همه چیز دوباره. در بسیاری از رایانه های شخصی راه اندازی مجدد سیستم می توانید خود را تنظیم مجدد به طور پیش فرض دوربین و میکروفون ترک روی صفحه نمایش خود را خالی یا صوتی خود را خاموش هدر رفتن مصاحبه در زمان و شما متلاطم در حالی که شما در تلاش برای گرفتن همه چیز ثابت شده است.

9. بررسی منطقه زمان
14 Tips for Acing Your Online Video Call Job Interview
عکس: Oliver Cleve/گتی ایماژ

مصاحبه برای کار از راه دور? می شود خود را از نیویورک کارفرما ممکن است فراموش کرده اند که تفاوت زمان در کالیفرنیا هنگامی که او راه اندازی تماس بگیرید. بررسی منطقه زمان جلسه “می تواند تفاوت بین نمایش در زمان و یا سه ساعت دیر می گوید:” دیوید لینچ محتوای سرب برای پشتیبانی فنی سایت پایت رو به جلو است.

صحبت از به موقع بودن هیئت داوران در مورد اینکه آیا شما باید به شماره گیری در اوایل. در حالی که به عنوان اولین فرد در تماس باعث می شود شما مانند یک شخص فعال و زرنگ آن را نیز می تواند بی دست و پا اگر چندین مصاحبه در حال پیوستن به در انتهای دیگر. که در اوایل ممکن است یک چیز بد نیست اما آن را بیشتر مهم است که شما نیست دیر است.

10. نگه داشتن چشم خود را رو به جلو

این طول می کشد برخی از عمل و احساس غیر طبیعی اما در طول مصاحبه خود را شما باید در نگاه دوربین به عنوان آنجا که ممکن است نه تصویر فرد دیگر بر روی صفحه نمایش. به دنبال در دوربین است که به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به ساخت تماس با چشم با مصاحبه در حالی که به دنبال در روی صفحه نمایش ظاهر می شود به طرف دیگر مانند شما در حال خیره شدن به فضا. خبر خوب این است که در یک تلفن کوچک صفحه نمایش این اثر را به حداقل رسانده است. اگر شما در حال انجام مصاحبه خود را بر روی لپ تاپ شما می توانید تقلب این کاهش حجم ویدئو کنفرانس برنامه پنجره و موقعیت آن را به عنوان نزدیک که ممکن است به محل ، همچنین بالا بردن لپ تاپ خود را به سطح چشم انباشته کتاب یا جعبه زیر آن. به این ترتیب شما می توانید خیره به طور مستقیم به دوربین بدون slouching یا craning.

11. پوشیدن برخی از Earbuds

این فوق العاده است که مصاحبه شما به وضوح می توانید ببینید اما اگر او می تواند شما را نمی شنوند شما در حال غرق. “مردم می توانند ببخش بد اما بد صدا خواهد تانک شما تماس می گوید:” Ripenburg. “مردم مصاحبه شما آن را درک اگر شما با استفاده از هدفون خود را به جای لپ تاپ خود را ساخته شده است در بلندگو. پردازنده های صوتی کامپیوتر است که معمولا پایین تر در کیفیت است که یک دستور العمل برای بازخورد و صدا اعوجاج.”

و همچنین به طور کلی سنگین از earbuds شما را کمتر دیوانه تر از خود را اندازه gaming headset.

12. تمرین

سیستم های مانند زوم به شما اجازه ضبط جلسه خود را پس از استفاده از این به لهستانی مهارت های مصاحبه خود. “خودتان را ضبط گفتن داستان خود را قبل از رفتن به مصاحبه می گوید:” Nicolle مریل یک مربی حرفه ای با دانشگاه ییل دانشکده مدیریت. “قوی حرفه ای داستان یک اعتماد به نفس تن است که جبران بی دست و پا شروع به زوم.” مطالعه ضبط به کمک اسکراب عصبی تیک stammers و دیگر flubs از خود تحویل.

13. دریافت در خلق و خوی برای بحث

“این سخت است برای پاسخ به پرسش های خوش و انرژی اگر شما شده است cooped در داخل خانه برای مدت زمان طولانی می گوید:” Anh Trinh مدیریت سردبیر GeekWithLaptop که در استخدام یک کامپیوتر از راه دور کارکنان. “ما مصاحبه می توانید ببینید که دقیقا چگونه خسته و unexcited شما برای مصاحبه که به ما می دهد یک نظر منفی از شما. انرژی و شور و شوق هستند برخی از چیزهایی که ما به دنبال در هر استخدام بنابراین مطمئن شوید که شما حداقل در عمل بخش.”

سعی کنید انجام برخی جک پریدن یا دویدن در اطراف بلوک قبل از مصاحبه به سطح انرژی خود را بالا و برای کمک به آرامش اعصاب هر.

14. یک Cheat Sheet

به یاد داشته باشید که مصاحبه نمی توانید ببینید چه چیزی نه در دوربین بنابراین استفاده از مصاحبه خود فضا را به نفع خود. چوب پس از آن توجه داشته باشید cheat sheet با یادداشت سوال و یا نیاز به الهام بخش به طور مستقیم به صفحه نمایش و یا به دیوار پشت دوربین خود را. مصاحبه در طرف دیگر نمی دانیم.


بزرگ تر سیمی داستان
 • توهم حفاظت کامل
 • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
 • این حزب در آنلاین عظیم جهان
 • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
 • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
 • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>