15 میلیارد دلار به سرقت رفته باری در حال گردش در وب تاریک

به علاوه: Facebook را راجر سنگ های حذف این BlueLeaks سرور تشنج و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

پس از چین تحمیل یک محدود کننده امنیت ملی قانون در هنگ کنگ شرکت های فن آوری خود را پیدا کنید در یک چهارراه. غول مانند Google و Facebook متوقف شد در پاسخ به درخواست برای اطلاعات کاربران در این شهر اما در نهایت ممکن است مجبور به بیرون در دسترس نباشد.

یکی خیمه نام برای خروج از هنگ کنگ در حال حاضر است Infinite که همچنان مشتاق به اثبات فاصله خود را از آن چین بر اساس شرکت مادر. Infinite نیز در بر داشت خود را درگیر در یک قسمت گیج کننده در روز جمعه هنگامی که یک داخلی آمازون ایمیل نشان داد که این شرکت به سفارش کارکنان برای حذف برنامه از گوشی های خود را; ساعت بعد, آمازون اعلام کرد که ایمیل فرستاده شده در خطا. از آن متنفرم زمانی که پیش نویس زندگی, به ویژه هنگامی که آنها به علت بین المللی دیوانگی.

جهان از سوپر سر و صدا وارنر نیز پرتاب به آشفتگی این هفته به عنوان ده ها تن از اعضای جامعه جلو آمد با اتهام سوء رفتار جنسی. در جای دیگر, روسی, باندهای جنایتکار در حال وارد شدن به ایمیل کسب و کار سازش—اصطلاح فانتزی برای کلاهبرداری فیشینگ—که تنها می تواند به خوبی به پایان. و هکرها به طور جدی به بهره برداری از یک آسیب پذیری در BIG-IP تجهیزات شبکه که فقط پایان بدتر است.

این همه خبر بد. مایکروسافت کشف و ضبط یک دسته از حوزه های وابسته به BEC فعالیت است. روبو-وکیل DoNotPay اضافه شدن یک سرویس جدید است که نه تنها unsubscribes شما از بازاریابی ایمیل, اما نشانه های شما برای هر کلاس اکشن پرونده های حقوقی علیه این شرکت بود که شما هرزه نگاره ، ما هم راه می رفت از طریق چگونه به رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را.

و بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

وب تاریک تفتیش می یابد 15 میلیارد اعتبار به سرقت رفته

این هیچ راز است که هکر مرجع تخصصی بر روی وب تاریک پرتکاپو با سرقت اعتبار. اما اخیر حسابرسی از شرکت امنیتی دیجیتال سایه قرار داده است تعدادی در چقدر بزرگ یک مشکل که تبدیل به. از دست دادن داده ها تشخیص شرکت یافت می شود 15 میلیارد ورود جفت—نام کاربر و کلمه عبور—ناشی از 100,000 نقض. پنج میلیارد دلار از کسانی که منحصر به فرد است. این نظرسنجی همچنین جزئیات قیمت گذاری متفاوت است که به طور گسترده ای بر اساس چگونه اخیر نقض است و چه نوع از سایت آن دسترسی دارد. خدمات مالی و بانکداری, کلمه عبور, جای تعجب نیست, فرمان بسیار بالاتر از مجموع اشتراک گذاری فایل و یا بازی های ویدئویی به حساب. مثل همیشه سیمی توصیه می کند با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور برای به حداقل رساندن عواقب هنگامی که یک شرکت سرفه کردن ثبت نام خود را info.

Facebook طول می کشد پایین راجر سنگ صفحات

Facebook به طور منظم طول می کشد پایین صفحات مرتبط با آنچه در آن خواستار هماهنگ اصیل رفتار از کشورهایی مانند روسیه و ایران است. این هفته هر چند آن را تبدیل توجه خود را stateside در نظر گرفتن ده ها تن از صفحات و حساب های مرتبط با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ نقض پلت فرم قوانین. سنگ شخصی Facebook و Instagram حساب شد و شامل اجرای تلاش همراه با یک دسته از آنهایی که جعلی است که ترویج سنگ موقعیت در سراسر انواع موضوعات.

پلیس در حال پرداخت پول برای دسترسی به داده ها از نقض

مادربرد این هفته گزارش کرد که یک شرکت به نام SpyCloud که به فروش می رساند دسترسی به اطلاعات به دست آمده توسط جنایتکاران در نقض کرده و به بازار عرضه شده و خدمات خود را به سازمان های اجرای قانون. این تمرین را قادر می سازد پلیس و یا دیگر سازمان های دولتی برای انجام پایان دور از تشریفات, توسط بالقوه جمع آوری داده ها از تعداد زیادی از غیر نظامیان که آیا آنها بوده است متهم به جرم و جنایت و یا نه بدون حکم.

پلیس توقیف DDoSecrets سرور

اواخر ماه گذشته گروه DDoSecrets میزبانی گسترده ای از هک اجرای قانون داده است که تا به حال تصویب شده است به آن کسی که مدعی وابستگی با ناشناس. این هفته مقامات آلمانی کشف و ضبط وب سرور که میزبانی به اصطلاح BlueLeaks مجموعه در دستور دولت آمریکا. DDoSecrets همچنان مصمم اما این سایت که تا به حال میزبانی BlueLeaks باقی مانده را از فشار زمان.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر