16 سلامت کارگران صحبت در مورد خود جنگ با این بیماری همه گیر

سیمی ویدئو تیم رسیده به پزشکان و دستیاران پزشک و امدادگران و از آنها خواست تا در مورد تجارب خود را درمان Covid-19 بيمار.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان هرگز مواجه مبارزه با هر چیزی کاملا مانند Covid-19 یک بیماری است که به سرعت در حال گسترش و تا کنون به کشته شدن بیش از 360,000 مردم در سراسر جهان است. مقامات بهداشت آنقدر نگران است که بیمارستان ها خواهد بود غرق بیماران که در ماه مارس بسیاری از جهان رفت و به بی سابقه مستند به “صاف منحنی” و یا به کاهش میزان عفونت های جدید به امکانات زمان به جمع اوری یک پاسخ. مناطق که عمل به سرعت مانند منطقه خلیج سان Francisco که تا کنون موفق—کسانی که متوقف شده مانند شهر نیویورک را دیدم خود را آب گرفتگی بیمارستان با بیماران. این رو خیلی بد در نیویورک که یکی از بیمارستان تا به حال به را در یک یخچال نیمه کامیون تریلر به برگزاری مرده.

مراقبت از بسیاری از بسیار بيمار گرفته شده فوق العاده احساسی و فیزیکی تلفات در سلامت کارگران از هر ملت است. سیمی ویدئو تیم رسیده به 16 از آنها—از جمله پزشکان و دستیاران پزشک امدادگران و اپیدیولوژی—و از آنها خواست تا در مورد تجارب خود را درمان Covid-19 بيمار. برخی از آنها را دیدم اولین coronavirus بیماران تنها چند روز قبل از فیلمبرداری شروع شد; دیگران بوده و مبارزه با این بیماری برای هفته ها یا ماه. برخی دیده بود فقط کمی از بیماران دیگران صدها نفر. همه, اگر چه در حال برخورد با یک بیماری همه گیر دوست دارد که جهان مدرن هرگز دیده می شود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

آنها نیاز به ایجاد وحشیانه تصمیم گیری مانند هنگامی که به جلو بيماران کردن هواکش و که در آن برای اختصاص منابع ارزشمند. آنها باید به فکر می کنم دو بار در مورد یک بار عادی رژيم درمانی: با استفاده از aerosolized داروها برای درمان آسم یا خس خس سینه می تواند کمک به گسترش این ویروس از طریق هوا. این کارگران بهداشت و درمان باید زمان را به دور از خانواده خود و آنها نمی توانند حتی دیدن تمام بیماران خود را. یک دکتر در لس آنجلس که سفر به مشتریان خود را’ خانه بود که به 84 ساله بیمار می بیند ماهانه که او دیگر نمی تواند وارد این مرد خانه مبادا او را این ویروس با او. که حتی با سخت مایع شیوه در محل: این دکتر دستمال مرطوب ماشین خود را تمیز بین بیماران; دیگری قرار می دهد همه از لباس های خود را در شستشو و ماسک در فر هنگامی که او به خانه برگشت و پس از دوش یک ضد عفونی فرایند است که طول می کشد تا 45 دقیقه. هنوز هم دیگران انتخاب کردن در محل کار خود را.

آن را به مصرف شخصی تلفات در آنها بیش از حد: برخی از مردم می گویند آنها نمی توانند خواب و حتی زمانی که آنها انجام آنها Covid-19 کابوس. در عین حال آنها هنوز هم باقی بماند پشتیبانی یکدیگر افتخار در توانایی خود را برای کمک به دیگران در جوامع خود و جراحی خود را برای چه چیزی می تواند حتی بیشتر مجازات موج دوم Covid-19 زمستان آمده.

برای خود داستان, نگاهی به ویدئو بالا.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>