18 بهترین آنلاین Co-Op بازی (2020): PS4, Xbox One, PC, سوئیچ

می توان آن را سخت به دور از دوستان خود را به منظور بازی co-operative بازی با دوستان به ویژه هنگامی که وجود دارد یک جهانی همه گیر اجبار همه را به ماندن در خانه. وجود دارد یک تن از بازی ها که به شما اجازه نگه داشتن سرگرم کننده رفتن از راه دور.

ما محدودتر هم پایین گله به برخی از بهترین آنلاین co-op عنوان در انواع ژانرها: تیم ملی-بر اساس نینجا brawlers تیم گرا زامبی نابودکنندگان که نمی Left4Dead ، pixelated کشاورزی شبیه سازی و بسیاری دیگر. بدون توجه به آنچه شما و دوستان شما به تاپیک PS4, Xbox One, PC ویندوز و یا سوئیچ تجربه در اینجا ذکر شده است که ارزش چک کردن.

به روز شده در مارس 2020: ما اضافه شده هاله پخته 2, Mothergunship خدا باعث و Darksiders پیدایش به لیست و حذف شده شکارچی هیولا: جهان. مطمئن باشید که همچنین چک کردن راهنمای ما به بخار را از راه دور از ویژگی های بازی است که اجازه می دهد تا شما را به بازی نیمکت co-op بازی آنلاین.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>