20 سال پیش استیو جابز ساخته شده اپل G4 Cube. آن را بمباران

به علاوه: یک مصاحبه از آرشیو ترین-دفعات بازدید: داستان در سیمی تاریخچه و بطری-تا فریاد.

سلام به همه. وجود ندارد هیچ درمانی برای این summertime blues—اما پس از آن دوباره هیچ کس به داروسازی بزرگ میلیاردها دلار برای پیدا کردن یکی. من امیدوارم که آنها را انجام دهد بهتر است با Covid-19.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

در این ماه سالگرد 20 از Power Mac G4 Cube که عرضه جولای 19, 2000. آن را نیز نشانه 19th سالگرد اپل اعلام شد که در آن با قرار دادن مکعب یخ. که نه من شوخی, آن سیب را مستقیم از تیتر آن در تاریخ 3 ژوئیه 2001 مطبوعاتی که رسما کشیده پلاگین.

این ایده از چنین یک چرخش سریع بود جایی در ذهن مدیر عامل شرکت اپل استیو جابز در آستانه این محصول اعلام که در تابستان سال 2000 Macworld Expo. من به یاد بود از این هفته گذشته من به عنوان گوش دادن به یک نوار کاست ضبط شده از 20 سال قبل تقریبا به روز است. این مستند دو ساعته جلسه با شغل در کوپرتینو کالیفرنیا در مدت کوتاهی قبل از راه اندازی. دلیل اصلی او احضار من به اپل ستاد نشسته بود تحت بیش از یک تیره ورق پارچه در جدول طولانی در اتاق هیئت مدیره از یک حلقه بی نهایت.

“ما ساخته شده اند جالبترین کامپیوتر همیشه” او به من گفت. “من حدس می زنم من فقط آن را نشان می دهد به شما.”

او yanked کردن پارچه, افشای 8 اینچ بیخ و بن از پلاستیک شفاف با یک بلوک از الکترونیک به حالت تعلیق در داخل. این نگاه کمتر مانند یک کامپیوتر بیش از یک توستر متولد شده از یک مفهوم معصوم, بین Philip K. Dick and Ludwig Mies van der Rohe. (اما اثر انگشت, بود, البته, Jony Ive است.) در کنار این دو بلندگو در روکشی از کریسمس-زینت-اندازه glasslike حوزه است.

“مکعب” شغل گفت: در یک مرحله زمزمه به سختی حاوی شور و هیجان خود را.

او شروع با تاکید بر این که در حالی که مکعب قدرتمند بود آن بود که هوا سرد می شود. (شغل متنفر طرفداران. آنها را متنفر بودم.) او نشان داد که چگونه آن را ندارد یک سوئیچ قدرت اما می تواند حس یک موج دست خود را به نوبه خود در آب. او به من نشان داد چگونه اپل حذف کرده بودند سینی برگزار شد که سی دی—با مکعب شما فقط ماند دیسک بیش از شکاف و دستگاه استنشاق آن است.

و سپس او را به پلاستیک. این بود که اگر شغل گرفته بود به قلب که در تحصیلات تکمیلی که به مشاوره حرفه ای به بنجامین برادوک. “ما در حال انجام بیشتر با پلاستیک بیش از هر کس دیگری در جهان,” او به من گفت. “اینها همه به خصوص فرموله شده و آن را اختصاصی فقط ما. آن زمان ما شش ماه فقط برای تدوین این پلاستیک است. آنها را به جلیقه های ضد گلوله و خارج از آن! و آن را فوق العاده محکم و آن را فقط زیبا! شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به آن. چگونه شما را به چیزی شبیه به آن ؟ هیچ کس تا کنون ساخته شده و هر چیزی شبیه به آن! زیبا نیست ؟ من فکر می کنم آن را خیره کننده!”

من آن را پذیرفته بود و زرق و برق دار. اما من تا به حال یک سوال برای او. قبلا در این گفتگو او کشیده اپل محصول ماتریس چهار مربع نمایندگی لپ تاپ و دسکتاپ بالا و پایین. پس از بازگشت به اپل در سال 1997 او پر شده در همه ربع با iMac قدرت Mac iBook و PowerBook. مکعب نقض حکمت محصول خود را برنامه ریزی. آن را نمی توان از ویژگی های بالا پایان قدرت, مک, مانند شکافها و یا ذخیره سازی بزرگ. و آن راه گران تر از low-end iMac حتی قبل از اینکه شما صرف برای یک لازم است جداگانه نمایش مورد نیاز از مکعب صاحبان. دانستن من در خطر او خشم من از او پرسیدم: فقط که قصد خرید این ؟

شغل نمی از دست ضرب و شتم. “این آسان است!” او گفت:. “یک تن از افرادی که جوانب مثبت. هر طراح در حال رفتن به خرید یک.”

در اینجا بود خود را توجیهی برای نقض خود نظریه ماتریس: “ما متوجه وجود یک فرصت باور نکردنی را به چیزی در وسط مرتب کردن بر اساس از یک عشق, کودک, که واقعا, دستیابی به موفقیت,” او گفت:. ضمنی پیام بود که پس از آن بود که با مردم خود را تغییر دهید الگوهای خرید به خرید یک.

این اتفاق نمی افتد. برای یک چیز, قیمت گران—در زمانی که شما خریداری شده صفحه نمایش آن تقریبا سه برابر قیمت iMac و حتی بیشتر از برخی از PowerMacs. و مردم نمی خود را صرف هنر بودجه بر روی کامپیوتر.

که نه تنها موضوع را با G4 Cube. کسانی که پلاستیک سخت تولید و به مردم گزارش نقص است. هوا سرد تا به حال مشکلات. اگر شما را ترک یک ورق کاغذ در بالای دستگاه آن را خاموش برای جلوگیری از گرمای بیش از حد. و چون تا به حال هیچ روی دکمه ولگرد موج دست خود را ارسال خواهد دستگاه را به عمل به آن را دوست دارم یا نه.

در هر صورت G4 Cube موفق به فشار دکمه بر روی کامپیوتر-خرید عمومی. شغل به من گفت آن را به فروش میلیون ها نفر. اما اپل به فروش می رسد کمتر از 150 ، 000 واحد. ستایش اغراق امیز از طراحی اپل نیز راس اپل غرور. گوش دادن به نوار من زده بود چقدر شغل مست شده بود در اکسیر زیبایی شناسی. “آیا شما واقعا می خواهید برای قرار دادن یک سوراخ در این چیز و قرار دادن یک دکمه وجود دارد؟” شغل من پرسید توجیه عدم وجود یک سوئیچ قدرت است. “نگاهی به انرژی ما را به این اسلات درایو بنابراین شما نمی خواهد که یک سینی و شما می خواهید به خراب کردن آن و قرار دادن یک دکمه در ؟

اما در اینجا چیزی است که دیگری در مورد شغل و مکعب صحبت می کند که نمی شکست اما چرا او یک رهبر موفق شود. پس از آن روشن شد که مکعب آجر بود او سریع برای کاهش ضرر و زیان خود و حرکت بر روی.

در یک سال 2017 بحث در آکسفورد مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مورد G4 Cube که او به عنوان “یک دیدنی و جذاب, تجاری, شکست, از اولین روز تقریبا.” اما شغل واکنش به بد آمار فروش نشان داد که چگونه به سرعت هنگامی که آن را لازم شد او می تواند رها کردن حتی یک محصول و عزیز را به قلب خود را. “استیو از همه من شناخته ام در زندگی” کوک گفت: در آکسفورد “می تواند مشتاق ترین طرفداران برخی از موقعیت و در عرض چند دقیقه یا چند روز اگر اطلاعات جدید بیرون آمد شما فکر می کنم که او هرگز تا به حال فکر می کردم که قبل از.”

اما او فکر می کنم و من باید از این نوار به آن را اثبات کند. تولدت مبارک استیو جابز’ دیجیتال کودک عشق.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

من جولای 2000 نیوزویک مقاله در مورد مکعب با یک نوار کناری گزیده ای از مصاحبه با استیو جابز. در اینجا چند:

لوی: در ژانویه گذشته شما کاهش یافته است “موقت” خود را از مدیر عامل عنوان شده است. این تا به حال هیچ تاثیر?

شغل: هیچ حتی زمانی که من برای اولین بار آمد و مطمئن نیستید که چگونه من می خواهم در اینجا من تصمیم گیری برای مدت طولانی. به همین دلیل من در نهایت به تغییر عنوان آن است که تبدیل شدن به نوعی یک شوخی است. و من نمی خواهم هر چیزی در اپل برای تبدیل شدن به یک شوخی است.

لوی: شایعات را recirculated در مورد شما تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت دیزنی است. وجود دارد هر چیزی در مورد در حال اجرا یک رسانه های غول پیکر است که تجدید نظر به شما ؟

شغل: من فکر کردم شما با دادن یک پاسخ به شوخ مانند “نیست که آنچه من انجام می دهند؟” اما آن را نمی کند به من درخواست تجدید نظر در همه. من یک محصول فرد است. من اعتقاد دارم که آن را ممکن است برای بیان احساسات خود و مراقبت از خود را در مورد چیزهایی که از محصولات خود را که آیا این محصول یک سیستم کامپیوتری و یا داستان اسباب بازی 2. این فوق العاده را خالص عبارت از چیزی و سپس یک میلیون نسخه. مانند G4 Cube. وجود خواهد داشت یک میلیون نسخه از این وجود دارد.

لوی: G4 Cube به یاد بسیاری از مردم که خود را از شرکت قبلی بعدی نیز ساخته شده به شکل مکعب ماشین.

شغل: آره ما از قبل. مکعب های بسیار کارآمد فضاهای. چه چیزی باعث این یکی [ویژه] برای من است و نه این واقعیت است که آن را یک مکعب, اما آن را مانند یک مغز در یک ظرف. آن را فقط حلق آویز از این کاملا روشن بکر کریستال محوطه. که چه طوری drop-dead در مورد آن. آن را فوق العاده کاربردی است. همه چیز کامل است.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

Candice می پرسد: “من به عنوان خوانده شده خود را دوم لری درخشان مصاحبه و شنود من در تمام طول روز: آنچه که بیشترین-بخوانید سیمی مقاله؟”

Candice سوال خود را به خوبی توجیه می شود. این باعث می شود من دیوانه زمانی که به کسی می کشد این ترفند ذکر است که برنده دوم-بیشترین مدال طلای المپیک و یا چه کسی دوم-آزار دهنده ترین فیلم کارگردان—و نه گفتن به ما. بنابراین من عذر خواهی برای, اذیت کردن, از ذکر است که برای اولین بار درخشان مصاحبه دوم-محبوب ترین مقاله در سیمی تاریخ است. در اینجا این است که شماره یک: یک شیرجه رفتن به علم پشت لباس شما می دانید که پوشاک کسی که عینک به یک عروسی در 2015 و شخص دیگری ارسال شده به وبلاگ Tumblr و کسی که در BuzzFeed نوشت: یک مورد در مورد که شکست اینترنت. محبوبیت آدم راجرز و تحلیل رمز و راز که چرا برخی از مردم از دیدن آبی و دیگران طلا قطعا تا به چیزی برای انجام با تلویزیون ویروسی طبیعت schmatte دور جهان شنیده می شود. اما آن را نیز در آنجا که آدم به عنوان یک وسواسی در علم رنگ (او در حال نوشتن یک کتاب در مورد آن!) شد فرد کامل به توضیح دهید که چه شد تا با لباس. او 871 کلمات در مورد این موضوع ساخته شده سیمی تاریخچه و لری درخشان را اپیدمیولوژیک حکمت است اما دور دوم.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

20 Years Ago Steve Jobs Built Apple's G4 Cube. It Bombed
پایان زمان نیوز

شما می توانید در حال حاضر رکورد قلب wrenching جیغ که بطری داخل شما و ارسال آن به یک وب سایت و اجرا توسط مردمی از ایسلندی توریستی تجارت است. سپس آنها را پخش صوتی خود را از غم و اندوه را از طریق بلندگو قرار داده شده در آن کشور را بیابان منطقه است.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

برج دیده بانی Graff می رود داخل جنگ Huawei—چینی و فن آوری.

هنگامی که—اگر ؟ —یک واکسن می آید از آن خواهد شد یک مبارزه به هر کس به خرید در. بیایید امیدواریم که عوارض بد نیست آنها ترساندن مردم دور است.

تایوان را به عنوان وزیر دیجیتال. این شهر همچنین دارای یک Covid-19 سابقه بوده است. نه یک تصادف است.

شما مشترک نیست به دریافت سیمی پادکست هنوز ؟ آن را در حال حاضر یک هفته!

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle1xbetElexbetRexbetCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole