به نظر می رسد در این نگهبان است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

رکورد گرما و خشکسالی در سراسر استرالیا تحویل داده و بدترین شرایط را در این کشور پس از حداقل 2000 با جریان رودخانه, درخت, پوشش, و حیات وحش در حال ضربه زدن بر روی یک “مقیاس بی سابقه” با توجه به یک گزارش جدید با عنوان محیط زیست استرالیای. شاخص شرایط محیطی در استرالیا به ثمر رساند 2019 در 0.8 بیرون از 10—بدترین نتیجه در تمام سال تجزیه و تحلیل از سال 2000 ،

سال تحویل بی سابقه bushfires رکورد گرما بسیار کم رطوبت خاک کم رشد پوشش گیاهی و 40 اضافه شده به لیست گونه های در معرض تهدید.

این گزارش منجر نویسنده آلبرت van Dijk از دانشگاه ملی استرالیا را Fenner دانشکده محیط زیست و جامعه گفت: نگهبان که 2019 شد “احتمالا بدترین در یک قرن یا بیشتر” برای محیط زیست در استرالیا.

“این طبیعی جدید—این فقط بدتر و بدتر” او گفت:, و اضافه کرد که 2019 دیده بود “ادامه نزول به همیشه بیشتر دلتنگ آینده. شما شروع به دیدن اکوسیستم سقوط از هم جدا و سپس تلاش برای بازیابی قبل از بعد از عمده اختلال.”

این گزارش به ثمر رساند شرایط محیطی در سراسر هفت شاخص–آبگیری, حوزه, پوشش گیاهی, رشد, برگ, منطقه حفاظت خاک و درخت و پوشش و تعداد روزهای گرم. در تمام سال تجزیه و تحلیل 2005 بعدی بود که بدترین سال نهفته هزاره خشکسالی است. سال 2010 بود که بهترین آن را نیز به یکی از استرالیا مرطوب در ضبط.

Van Dijk گفت: علت این اثرات برای 2019 بودند گرمایش جهانی و همچنین تنوع طبیعی در استرالیا آب و هوا. تعداد روز بالاتر از 35 درجه سانتیگراد بود که 36 درصد بالاتر از قبلی 19 سال است.

جمعیت کشور به رشد خود ادامه داد و انتشار گازهای گلخانه ای باقی مانده بالا ، انتشار گازهای گلخانه ای در هر فرد به ترتيب 11 درصد زیر 2000-18 متوسط, اما آنها باقی مانده است در میان بالاترین در جهان به دلیل انرژی بالا استفاده هر فرد و سوزاندن زغال سنگ برای برق است.

یافته بودند بیمه حدود 1 میلیون گیگابایت اطلاعات از جمله داده های ماهواره ای است که تنها در دسترس قرار گرفت از سال 2000 به عنوان به خوبی به عنوان زمینه داده و بر روی زمین نظرسنجی.

بررسی تنوع زیستی بر این گزارش گفت: تعداد spectacled روباه پرنده–یکی از بسیاری از گونه های در معرض استرس حرارتی–تا به حال کاهش یافته و به 47,000 از به طور متوسط 100000 تا قبل از سال 2016. تعداد گونه های در معرض تهدید افزایش یافته است 36 درصد از سال 2000 در این گزارش گفت:.

رودخانه جریان بودند و 43 درصد زیر 2000-18 متوسط باعث آب انبارها به کاهش جرم و ماهی و میر در موری-عزیزم حوضه و تالاب محیط نیز شاهد پایین ترین رکورد در طغیان رود. جریان رودخانه شد و بالاتر از حد متوسط در اطراف سواحل شمال کوئینزلند در اطراف کررتها در غرب استرالیا و در Strahan در تاسمانی غرب.

حفاظت از خاک با پوشش گیاهی و رطوبت بود “بسیار ضعیف” باعث طوفان های گرد و غبار. متوسط رطوبت خاک نیز به پایین ترین سطح از حداقل 2000 و کشاورزی بهره وری ضربه شده بود.

دیواره بزرگ مرجانی که فقط با تجربه سوم آن جرم سفید رویداد در پنج سال فرار سفید در سال 2019 اما شرایط آن فقیر باقی مانده است.

میراث جهانی ذکر شده گندوانا جنگل های بارانی آبی کوه آلپ مناطق شرقی Gippsland و در جزیره کانگورو شد همه به شدت ضربه توسط bushfires.

یک coauthor از گزارش مارتا Yebra گفت: “اطلاعات ما به وضوح نشان می دهد که ترکیبی از جنگل های خشک و داغ آب و هوا ساخته شده برای به خصوص مواد منفجره مخلوط.”

تمام یافته ها و داده ها از گزارش در حال حاضر در سال پنجم خود را می توان بر روی یک وب سایت و نقشه های تعاملی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه مختصری از آمار و چگونه Covid-19 می تواند آن را تغییر دهید
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند یک خطر بهداشت عمومی
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im