در یک مصاحبه اختصاصی با سیمی FBI مدیر کریستوفر Wray در مورد یک معضل است که “حرکت در سرعت های رسانه های اجتماعی.”

به عنوان ایالات متحده نشانه سالگرد 25th یکشنبه از بمباران Alfred P. Murrah ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما دفتر تحقیقات فدرال مدیر کریستوفر Wray می گوید تکنولوژی اساسا شتاب—و گیج کننده—چشم انداز مدرن ترور تهدید.

“تروریسم امروز—از جمله تروریسم داخلی—حرکت در سرعت های رسانه های اجتماعی,” Wray می گوید سیمی در یک مصاحبه اختصاصی روز قبل از سالگرد حمله شناخته شده در داخل توسط FBI مورد نام OKBOMB. “که دارای انواع انشعابات که واقعا نمی شد در حال حاضر قبل از, قطعا در OKBOMB و حتی در زمان 9/11.”

به خصوص نگران کننده Wray می گوید این است که چگونه پس از پاک کردن خطوط مات بین “خارجی” ترور حرکات مانند القاعده و یا داعش و داخلی گروه های تروریستی با انگیزه های سفید برتری و یا تنفر از دولت آمریکا. “ما در حال نظارت بسیار نزدیک روند که ممکن است شروع به پدیدار شود برای مثال از نئو نازی ها بازیگران در اینجا در ایالات متحده که در حال برقراری ارتباط آنلاین با مشابه افراد همفکر در خارج از کشور” Wray توضیح می دهد که صحبت کردن با تلفن از هفتم-طبقه کارگردان مجموعه ای از اف بی آی و دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی است که تا حد زیادی خالی کردن به عنوان بخشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

در واقع Covid-19 خبری به خاک سپرده های اخیر سراسیمگی از اف بی آی و دولت ایالات متحده فعالیت ها و تحولات در اطراف تروریسم داخلی. که شامل یک عجیب و غریب تروریستی ماه گذشته در شهر کانزاس که در آن ادعا می شود بمب افکن کشته شد در درگیری با ماموران اف بی آی به او گزارش به دنبال هدف قرار دادن بیمارستان درمان Covid-19 بيمار.

اخیرا در اوایل ماه آوریل وزارت امور خارجه تعیین شده فوق العاده ملی روسیه امپریالیستی جنبش شناخته شده به عنوان حاشیه ای به عنوان یک سازمان تروریستی—اولین بار دولت آمریکا تا کنون رسما کاربردی که برچسب به یک خارجی سفید supremacist ، این طراحی اجازه می دهد تا ما برای جلوگیری از آمریکایی ها از برخورد با لبه مالی و یا در غیر این صورت و به تحریم و توقیف هر گونه دارایی های این گروه برگزار شد در ایالات متحده است. آمریکا همچنین در این مرحله به طور رسمی نامگذاری سه لبه رهبران—استانیسلاو Anatolyevich Vorobyev دنیس Valliullovich Gariev و نیکولای نیکولایویچ Trushchalov—به عنوان “ویژه تعیین شده جهانی تروریست ها است.”

“لبه است که یک گروه تروریستی است که فراهم می کند شبه نظامی-سبک آموزش به نئو نازی ها و سفید supremacists و آن نقش برجسته در تلاش برای تجمع همفکر اروپایی ها و آمریکایی ها به یک جبهه مشترک در برابر خود تصور دشمنان” گفت: Nathan فروش وزارت امور خارجه هماهنگ برای مبارزه با تروریسم در اعلام تعیین. “لبه دو امکانات آموزشی در سنت پترزبورگ که به احتمال زیاد استفاده می شود برای زمین های جنگلی و شهری, حمله, سلاح های تاکتیکی و hand-to-hand combat training.”

وزارت امور خارجه با اشاره به لبه دخالت در اسکاندیناوی تروریستی در سال 2016 زمانی که دو مرد سوئدی سفر در ماه اوت آن سال به لبه سنت پترزبورگ امکانات برای 11 روز از شبه نظامی ها به سبک آموزش و بازگشت به کشور خود به راه اندازی یک سری از حملات تروریستی است.

با توجه به عملیات مقامات و ناظران سفید supremacist حرکات مانند لبه به طور فزاینده ای آینه با رویکرد جهانی مورد استفاده توسط داعش به ساخت و پرورش یک “مجازی ” خلافت” از آزادانه مرتبط می شود افراط گرایان الهام از راه دور.

“ما دیده ایم شبکه های سفید این supremacist گروه بگو: بیایید با استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک وب سایت از اتصال در مورد سفید ناسیونالیسم و نئو نازی ها اعتقادات. بیایید بیشتر از ما ایدئولوژی به انجمن عمومی تماس بگیرید و مردم را به عمل و ستایش است که عمل در سراسر جهان” می گوید: “مریم McCord جانباز امنیت ملی دادستان که در خدمت اولیه در برگ برنده دولت به عنوان سرپرست معاون دادستان عمومی امنیت ملی و در حال حاضر می آموزد در جورج تاون قانون است. “هنگامی که کسی به انجام یک حمله داعش ادعا می کنند او را به عنوان یک سرباز از خلافت حتی اگر صفر بود شواهدی از تماس مستقیم است.”

که همان تکامل صورت گرفته میان سفید supremacists. استرالیا که منجر به کشته شدن 49 نفر در سال گذشته مرگبار, Christchurch, New Zealand قتل عام اشاره نژادی انگیزه بورس مانند Dylann سقف و آندرس بریویک در خود پیچیده مانیفست. “شما ببینید حمله ارجاع دیگر حملات و حملات مانند Dylann سقف” McCord می گوید. “که مرا به یاد بسیاری از زمانی که داعش ضربه صحنه. ایدئولوژی جهانی است. برچسب های داخلی و خارجی کاملا سودمند است.”

“ما به وضوح دیدن مردم در اینجا در ایالات متحده که در برخی از راه باعث و یا با الهام مشابه—یا واقعا فقط هر نوع از فعالیت های تروریستی در خارج از کشور” Wray می گوید. “این فقط سهولت و سرعت است که با این حملات اتفاق می افتد اما این اتصال است که حملات تولید. یکی از بی ثبات ناراضی بازیگر ماندم, به تنهایی خود, مامان زیرزمین در یک گوشه ای از کشور بیشتر شدن اخراج کردن با افراد مشابه نیم-یک-دنیا دور. که باعث افزایش پیچیدگی داخلی تروریسم موارد ما باید در راه است که واقعا به چالش کشیدن.”

سفید supremacist گروه در ایالات متحده نیز دیده می شود قابل توجه rebirth در طول تهمت مدیریت و پشت سر هم به مردم آگاهی با مشعل تحمل رژه و نفرت شعار شعار در سال 2017 “متحد حق” تجمع در شارلوتزویل. که رویداد چپ ضد معترضان هدر Heyer کشته و 19 نفر دیگر مجروح پس از یک خود اعلام کرد سفید supremacist منفجر ماشین خود را به یک جمعیت.

“سفید برتری و سفید ناسیونالیسم وجود داشته است از زمان تاسیس کشور ما اما آن را پنهان شده در زیر سنگها و غارها برای چند دهه اخیر—به طور کامل نه اما قطعا پس از KKK فعالیت به بی اعتباری سقوط کرد در 70s و 80s” McCord می گوید. “این همه رفت و زیرزمینی در حالی که برای. آن را هنوز هم کشنده اما آنچه که بیشتر قابل توجه در سال های اخیر است که چگونه در باز است. که واقعا در آغاز کمپین 2016 وجود دارد که بسیار در سطح بالا و باز کردن بحث در مورد ‘ضد دیگر است.’ آن را قابل قبول میان برخی به صحبت می کنند آشکارا بیشتر و شرکت در مرئی و جسمی تظاهرات و باز پیاده روی.”

جهانی ارتباط از سفید supremacist حرکات و الهام بخش-از-دور توطئه است که با کمک تابلوهای پیام و سیستم عامل رسانه های اجتماعی که Wray می گوید: “به نظر می رسد تقریبا به طور انحصاری وجود داشته باشد حداقل به جای, اگر نمی تسهیل واقعا غیر قابل بیان و بلاغت اگر نه بحث واقعی از خشونت است.”

Wray نظر یک اشاره روشن به هیئت مدیره پیام سایت های مانند 8Chan که در آن سه جرم تیراندازی اعلام شد در پیشبرد سال گذشته—از جمله Christchurch, قتل عام. که قاتل نیز جریان خود داد و بیداد آنلاین زندگی می کنند قریب به اتفاق سایت هایی مانند Facebook و YouTube که سعی در نگه داشتن گرافیک تصویری کردن سیستم عامل خود را. “شما باید این پدیده که در آن شما باید مردم با استفاده از GoPros و یا انواع دیگر از تلاش ها برای فیلم حملات خود را زندگی می کنند و پس از آن جریان حق آن را قبل از دریافت آنها دستگیر و یا کشته شده توسط اجرای قانون” Wray می گوید. “حتی اگر موضوع قرار داده و سپس در برخی از راه, این ویدئو زندگی می کند که دارای طولانی و بسیار خطرناک اثرات در اینجا در ایالات متحده.”

همه کسانی که روند—آنلاین و آفلاین—در حال رانندگی نگران کننده و متمایز رو به افزایش داخلی و توطئه های تروریستی. در حالی که در سال 1995 و Oklahoma City bombing باقی مانده مرگبارترین سال در تاریخ ثبت شده از سال 1970 برای افراط گرایی داخلی چهار نفر از پنج نفر دیگر مرگبارترین سال آمده اند پس از 2015 توجه به ضد افترا لیگ برتر مرکز افراط گرایی است. در سال گذشته افراط گرایان داخلی کشته شدن 42 نفر در 17 جداگانه حوادث از جمله 22 قربانیان کشته در تیراندازی و کشتار هدف اسپانیایی در خارج, در, El Paso, تگزاس کشتار نیز اعلام کرد جلوتر از زمان در 8Chan. “کشنده ترین تروریسم داخلی فعالیت—خشن ترین تروریسم داخلی فعالیت کرده و این دلیل انگیزه خشونت” Wray می گوید.

دیگر مقامات ارشد امنیت ملی مقامات به طور فزاینده ای به اشتراک گذاری ورای ترس در مورد افزایش سطح سفید supremacist خشونت است. در ماه فوریه الیزابت نویمان وزارت امنیت داخلی معاون وزیر برای تهدید پیشگیری و سیاست امنیتی گفت: “این احساس می کند مانند ما در این آستان از دیگر 9/11—شاید چیزی که فاجعه بار از نظر بصری و یا اعداد—اما که ما می توانید آن را ساخت و ما کاملا نمی دانند که چگونه به آن را متوقف کند.”

همان روز نویمان شهادت در کاپیتول هیل, مارس 26 اف بی آی اعلام کرد دستگیری پنج متهم از اعضای یک نئو نازی ها سازمان شناخته شده به عنوان Atomwaffen را بدست آورد. این گروه متهم شده بود از درگیر شدن در یک ماه-کمپین طولانی از آزار و اذیت و ارعاب و ترس در برابر مختلف, سیاه, کلیسا, روزنامه نگاران مقامات دولتی و دانشگاه ها—از جمله توسط “میشل” با دعوت از دکتر 911 تماس به معنای تحریک یک پلیس مسلح پاسخ.

دستگیری آمد تنها چند هفته پس از آنکه مقامات ترک خورده پایین در دیگر شبه نظامی نئو نازی ها گروهی شناخته شده به عنوان “پایه” که در آن سلول کوچک در گرجستان, مریلند, میشیگان و ویسکانسین به حال گفته شده است درگیر توطئه و آموزش برای اعمال خشونت. در میان اتهامات عنوان شده بود که یکی نیوجرسی عضو پایه یک نام قابل توجه برای مبارزه با تروریسم مقامات پس از آن ترجمه انگلیسی از القاعده تا به حال گفته می شود با استفاده از رمزگذاری پیام های سیستم به تشویق دو نفر از ویسکانسین و میشیگان به خرابگری کنیسه به عنوان بخشی از چیزی به او لقب “عملیات شب کریستال” یک مرجع برای بدنام “شب شیشه های شکسته” با هدف قرار دادن فروشگاه های یهودیان در آلمان نازی است.

اف بی آی تحقیقات پایه Wray می گوید: روشن ساخته چه داخلی گروه های تروریستی به طور فزاینده ای شبیه به ملی و بین المللی قرار گرفتند. “این پایگاه است که به عنوان ساختار و رسمی یک گروه به عنوان برخی از شناخته شده بین المللی, تروریسم, معادل, اما آنها به شدت توسط رمزگذاری چت روم, آنها باید یک نظامی به سبک اردوگاه های آموزشی و غیره می گوید:” Wray. “در این معنا, آن شروع می شود که کمی بیشتر از تمبر از آنچه ما فکر می کنم به عنوان نوع سنتی گروه های تروریستی است.”

بهترین راه برای interdict این گروه است که به وضوح در حال تحول و در حالی که Wray می گوید که FBI به تازگی قرار داده و سفید supremacist گروه های تروریستی در همان سطح اولویت داخلی به عنوان گروه هایی مانند القاعده و داعش گسترده تر دولت آمریکا نه لزوما درگیر در همان سطح و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با رویکرد سفید supremacist سازمان همچنان به تکامل.

در حالی که SDGT برای تعیین حاشیه بود بی سابقه دولت آمریکا متوقف کوتاه به طور رسمی نامگذاری لبه یک “سازمان تروریستی خارجی” که باز کردن اضافی جنایی تحریم و مجازات برای کسانی که در ارتباط با یک حرکت که گیج نزدیک عملیات ناظران. “هیچ سوالی وجود دارد که یک FTO تعیین خواهد عملکرد بیشتر FBI تحقیقات” McCord می گوید.

FBI Director Christopher Wray
FBI مدیر کریستوفر ورای دیده می شود افزایش تعداد داخلی تروریست ها “که در مورد خشونت برای اولین بار و به دنبال بهانه ای دوم.”عکس: تام ویلیامز/گتی ایماژ

این ربع قرن سالگرد از Oklahoma City bombing به خصوص تلخ است لحظه ای برای Wray که نزدیک به سه سال آشفته به طور معمول 10 سال مدت FBI مدیر. این OKBOMB مورد به مدت طولانی وجود داشته است به عنوان یک پس زمینه به دولت خود حرفه ای; در حالی که او فقط از مدرسه قانون و در عمل خصوصی زمانی که این حادثه اتفاق افتاده در سال 1995 یکی از اولین تکالیف پس از ورود از یک دادستان فدرال در آتلانتا به وزارت دادگستری دفتر مرکزی تحت دادستان کل John Ashcroft در سال 2001 بود که برای دیدن از طریق اجرای اصلی بمب افکن تیموتی مک وی.

McVeigh کشته شدن 168 نفر در Oklahoma City bombing—از جمله 19 فرزندان بسیاری از آنها در Murrah فدرال ساختمان دولتی در مرکز مهدکودک—پس از رایدر کامیون او بسته بندی شده با نزدیک به 5000 پوند مواد منفجره و پارک شده در خارج از ساختمان نه داستان منفجر شد در 9:02 صبح به وقت محلی در آوریل 19, 1995.

این Oklahoma City bombing مربوط دیگر دوره به خصوص مرگبار و بحث برانگیز داخلی ضد دولت افراط گرایی است. 11-بعد بست در سال 1992 در روبی ریج آیداهو چپ مرده ما مارشال و دو تن از اعضای خانواده از هدف در نظر گرفته شده رندی ویور. سال بعد از 51 روز محاصره Waco, Texas, ترکیب دیوید کورش شعبه Davidian فرقه به پایان رسید و با مرگ چهار عج عوامل و 82 از Davidian اعضای. McVeigh انتخاب تاریخ از خود Oklahoma City bombing در بخشی به دلیل آن مشخص سالگرد آتشین پایان وکو محاصره و همچنین جنگ انقلابی نبردهای لکسینگتون و کنکورد.

در عین حال پس از محکومیت در دادگاه McVeigh به صدور حکم شد و تقریبا از خط خارج در سال 2001 توسط FBI را شرم آور کشف که آن را به حال تبدیل شده و بیش از هزاران صفحه اسناد و مدارک و شواهد به بمب افکن های دفاعی تیم است. Wray و سپس خدمت به عنوان دانشیار معاون دادستان کل اختصاص داده بود توسط Ashcroft به کارفرمایی وزارت دادگستری در پاسخ به ظروف سرباز یا مسافر, کار با اف بی آی و دادستان و پس از آن-وزارت دادگستری بازرس کل گلن خوب است. (خوب اتفاقا به تازگی از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از یک پاکسازی گسترده تر از دولت ناظران.) McVeigh اعدام شد در ژوئن 11, 2001.

این Murrah ساختمان فدرال بمباران شروع به فشار تروریسم به مرکز صحنه در دولت آمریکا; معماران و مهندسان شروع به در نظر گرفتن “مجموعه پشت” به بالا با مشخصات به ساختمان های دولتی و صحبت از “سخت” عناصر طراحی برای محافظت از سرنشینان از خودرو بمب. سه ماه بعد بیل کلینتون صادر ریاست جمهوری بخشنامه برچسب تروریسم برای اولین بار یک “امنیت ملی” موضوع است.

در طول سال های آینده و به خصوص پس از حملات 11 سپتامبر تروریسم را تبدیل به اصلی فراگیر اولویت اف بی آی است. دفتر ما و سازمان های امنیتی صرف بیشتر از 15 سال پس از 9/11 متمرکز به شدت در مبارزه با تروریسم بین المللی و افراط گرایی اسلامی—یک تهدید است که تکامل یافته در آن زمان از اسامه بن لادن القاعده به منطقه ای وابسته به مانند القاعده در شبه جزیره عربستان به داعش الهام گرفته از حملات در سراسر جهان است. تنها در پنج سال گذشته تروریسم داخلی بازگشت به اینکه تمرکز اصلی این اداره است.

“اگر شما نگاه به عقب در سال 1995 من فکر می کنم کل FBI به حال حدود 14 یا 15 تروریسم بازداشت — هر دو داخلی و بین المللی تروریسم-دستگیری—در یک سال” Wray می گوید. “برای دو یا سه سال بوده ایم زمزمه همراه در حدود کمی بیش از 100 از هر—که بیش از 200 بازداشت بین المللی و داخلی ترور موارد ترکیب شده در یک سال است.”

امروز Wray می گوید چالش اصلی که FBI faces است که چگونه به اصطلاح “امضا” بود و افراط گرایان معطوف شده به طور چشمگیری. القاعده 9/11 طرح در زمان سال برنامه ریزی و هماهنگی در میان یک گروه بزرگ در سراسر قاره های متعدد. امروز, بسیاری از را افراط گرایان را چند قابل مشاهده مراحل قبل از راه اندازی یک موضعی حمله. “اگر شما برخی از مرد است که فقط در جهان است و او تصمیم می گیرد او را برای حمله به برخی از دیدنی های هدف با هواپیما یا استادانه ساخته شده بمب, او فقط می تواند دریافت در ماشین و رانندگی کردن یک عابر پیاده گردشگاه و یا گرفتن یک اسلحه است که او ممکن است خود را از نظر قانونی و به ساقه یک مدرسه و یک بیمارستان آنچه شما در” Wray می گوید.

“شما باید تنها بازیگران الهام آنلاین تصمیم به رفتن از خشم و خشونت در یک چشم بر هم زدن با استفاده از به راحتی در دسترس است اما هنوز هم سلاح های کشنده و پس از رفتن اساسا اهداف نرم به جای سخت اهداف” Wray می گوید. “چالش های که ارائه شده است در حالی که آن را برای بحث در مورد ‘اتصال نقطه” اگر وجود دارد نه بسیاری از نقاط وجود دارد خارج وجود دارد برای اتصال به هر نقطه در نامتناسب اهمیت است.”

علاوه بر این در حالی که سفید supremacist یا ضد دولت انگیزه به نظر می رسد به درایو بسیاری می-توان داخلی افراط گرایان Wray می گوید به نظر می رسد بسیاری از آنها به سادگی به نظر می رسد آزرده و می خواهید برای انجام خشونت است.

“ما بسیاری از آنچه ما تماس بگیرید الهام-سردرگمی است. ما تا به حال موارد شبیه به این که در آن مرد همان می رود از یک ماه پس داعش شعله های آتش جنگ “ویدئو ها آنلاین و تفکر صحبت می کند که به او—و سپس تعویض دنده ناگهان ماه آینده و تصمیم گیری برخی از سفید supremacist یا نئو نازی ها چیزهایی صحبت می کند به او” Wray می گوید. “بسیاری از این افرادی که مورد خشونت برای اولین بار و به دنبال بهانه ای دوم به عنوان سنتی سازمان های تروریستی که در آن کسی می شود به طور فزاینده ای متعهد به یک علت با یک سطح از شور و شوق است که قابل توجه است و پس از آن در نهایت می رود و از افراط گرایی به بسیج. در اینجا شما می توانید کسی که فقط می خواهد به صدمه زدن به مردم و تلاش برای کشف کردن چه چیزی الهام بخش ترین بهانه است.”

در طول سال اول خود را در دفتر Wray—که نگهداری پایین مشخصات خود را در سراسر نزدیک به سه سال به عنوان مدیر FBI—بازدید تمام 56 FBI زمینه دفاتر. در خود شهر اوکلاهما دیدار او با مادر و خانواده از Baylee Almon یک-سال-کودک قربانی گهواره توسط شهر اوکلاهما آتش Chris زمینه های نمادین ترین تصویر به ظهور از بمب گذاری. Baylee را نمی Almon Kok در حال حاضر دارای دو فرزند دیگر; Wray به یاد می آورد که چگونه او به عقب گرفته شد در این جلسه که قدیمی ترین گفت Wray که او امیدوار است به یک عامل FBI خودش روزی.

Wray باعث شده است تا این اداره از طریق به خصوص سخت دوره از انتقاد و جنجال—برخی سزاوار برخی نه و او می گوید که اغلب داستان دیدار که خواهر کوچکتر در مذاکرات به دیگر زمینه های اداری ، “من اغلب در فراخوانی که به عنوان یکی از نمونه های بسیاری است که من می گویم به مردمی ما در مورد آنچه که من اسمش برند که مهم ترین,’,” او می گوید. “کسی که می داند که اف بی آی را از طریق چگونه ما در پاسخ به این حمله و چگونگی برخورد با قربانیان و خانواده های آنان است. او ثبت نام به نظر او از اف بی آی در تلاش برای کشف کردن چگونه به وقف زندگی خود را به کار با ما.”

Baylee خودش می شد 26 در روز شنبه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im