عکاس Adrian Guerin سوار موریتانی قطار du کویر یکی از طولانی ترین قطار در گرمترین زمان از سال است. آن را تقریبا او را شکست.

بیش از یک مایل طولانی و متشکل از 200 واگن باری موریتانی قطار du کویر یکی از طولانی ترین و سنگین ترین قطار در جهان است. تکمیل شده در سال 1963 قطار در عمل روزانه بین نواذيبو در ساحل اقیانوس اطلس و معادن سنگ آهن در Zouerat در وسط صحرای کویر—سفر در حدود 450 کیلومتر است که طول می کشد حدود 13 ساعت در هر راه. اگر چه هدف اصلی خود را به حمل و نقل سنگ آهن از معادن از آغاز Mauritanians باید پریدند سواری در حمل و نقل اتومبیل برای رسیدن به دور کویر شهرک.

استرالیا عکاس Adrian Guerin شروع خواب گرفتن یک سواری در قطار های زیر اولین سفر خود را به موریتانی در سال 2015. پس از سالها تحقیق و برنامه ریزی او در نهایت سفر در ماه ژوئن گذشته. اگر چه دیگر پرماجرا مسافران ساخته شده بود سفر قبل از Guerin تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن خود را با انجام آن به تنهایی و در گرمترین زمان از سال زمانی که درجه حرارت به طور منظم در رسیدن به 120 درجه فارنهایت در طول روز.

“من می دانستم که این امر می تواند دشوار است اما هیچ چیز آماده کرده بود من برای 120 درجه” گارین می گوید. “این سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

پس از انتظار 10 ساعت در ایستگاه قطار—برنامه عملا وجود ندارد در موریتانی—عکاس سوار قطار در نواذيبو با چهار کوزه بزرگ آب و مواد غذایی و تجهیزات دوربین خود را و دنده محافظ. اگر چه وجود دارد شلوغ مسافر حمل Guerin مانند بسیاری از Mauritanians تصمیم گرفتند به سوار شدن در یکی از باز های حمل و نقل هوایی که خالی در سفر شرق. در بیرون پای او به اشتراک گذاشته یک ماشین با یک خانواده است که تا به حال نصب فرش طبخ اجاق گاز, کابینت, سقف تخت و ملافه در غیر این صورت خالی ، به دلیل نبود یک توالت ادرار آنها به بطری های پلاستیکی و پرتاب آنها را به بیرون از ماشین.

قطار du Desert است تا زمانی که هر زمان لوکوموتیو را کند می کند هر یک از این واگن انتقاد را به یک در مقابل پرتاب همه چیز و همه کس رو به جلو است. اولین بار این اتفاق افتاده است Guerin فرض قطار تا به حال از خط خارج. اگر چه او در نهایت رشد عادت کرده اند به این برخورد غیر منتظره او درک کرد که چرا برخی از مردم فوت کرده اند در تلاش برای سوئیچ اتومبیل در حالی که قطار در حال حرکت است.

پس از گذراندن یک شب سرد در قطار Guerin متحرك در شهر Choum جایی که او گرفتار یک ون به یک مهمان خانه به استراحت برای چند ساعت قبل از بازگشت به گرفتن همان قطار در راه خود را به عقب. در حال حاضر تمام حمل و نقل ماشین پر شد به بالا با میزکار سنگ آهن به Guerin هیچ چاره ای اما برای صعود در بالا برای سوار شدن خانه. “من از نوع burrowed پایین در سنگ ساخته شده و کمی گوشه برای خودم” او به یاد می آورد. “من از شر تمام سنگ بزرگ قرار حصیر ساخته شده و آن را به عنوان راحت که ممکن است برای خودم.”

به عنوان ناخوشایند به این سفر عازم ناحیه دور دست بوده است, آن را در حال حاضر به نظر می رسید به Guerin مانند سوار شدن در اکسپرس شرق در مقایسه با تجربه تراورس کویر بالای سرباره پشته. او قرار دادن بر روی عینک محافظ و یک روسری اما آهن گرد و غبار هنوز هم به هر منافذ و شکاف از بدن خود را. به عنوان خورشید صعود در آسمان و درجه حرارت افزایش یافت Guerin شروع به سوال تصمیم گیری خود را. “چه نوع از ادم سفیه و احمق در یک صحرای قطار باری در ماه ژوئن برای تفریح ؟” او به خاطر فکر کردن.

اما آن را در بدبختی سفر بازگشت که گارین در زمان بسیاری از بهترین عکس های, از جمله تصویر که به تازگی برنده 2020 Sony World Photography, جایزه بهترین, سفر, عکس. این روزها خود منزوی در خانه در ملبورن Guerin شگفتی چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که او می تواند سوار در یکی دیگر از ماجراجویی دیوانه. او همچنین اشاره می کند که تجربه به او یک درک جدید برای مردم انعطاف پذیری و سخاوت.

“برخی از فقیرترین مردم جهان از من دعوت به حمل و نقل اتومبیل. آنها تغذیه من است. آنها همیشه تضمین من تا به حال به اندازه کافی آب است. آنها با قرار دادن سلاح های خود را در اطراف من. آنها از نگاه کردن به من. و آنها این کار را بدون platitudes و بدون هیاهو.”

تجربه نیز باعث Guerin به رزولوشن: او هرگز در مورد شکایت در انتظار یک قطار دوباره.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im