28 تعجب آور راهنمایی به استاد ‘Animal Crossing: New Horizons’

از رشد ترکیبی گل به ابتلا مزاحم زنبورهای این ترفندها را به نوبه خود شما را به یک حرفه ای.

من یک حیوان عبور فن برای 19 سال, بنابراین شما می توانید می گویند همه چیز خیلی جدی است. افق های جدید برای نینتندو سوئیچ است که به نظر من بهترین نسخه از این بازی نشده است.

با گسترده (خوب وسواسی) آگاهی از این سری من همیشه فیلدینگ سوال در مورد جدیدترین بازی. بنابراین من تصمیم به کامپایل راهنمایی (برخی از همکاران من بیش از حد!) و پاسخ به سوالات حتی من تا به حال به نگاه کردن. در اینجا این است که چگونه به بهترین استفاده را از تعطیلات در جزیره.

به روز شده برای ماه ژوئیه سال 2020: ما اضافه شده جدید چند نکته اخیر پس از فصلی به روز رسانی.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

1. صنایع دستی سریع تر

هنگامی که شما در حال ساخت DIY دستور می توانید آن را آزار دهنده به صبر طریق انیمیشن در هر زمان شما ایجاد چیزی جدید. سرعت این روند به شدت با فشار دادن یک دکمه چند بار در جانشینی سریع هنگامی که شخصیت خود را شروع می شود گر چه هنر. (در مورد شما نمی دانم بارها و بارها با فشار دادن دکمه B را به حیوانات صحبت سریع تر بیش از حد.)

2. بهینه سازی موجودی خود را

استفاده از خود را در گوشه مایل و NookStop به باز کردن حداکثر موجودی ظرفیت 40 مورد اسلات به فضای بیشتری در جیب خود. من می خواهم به نگه داشتن برخی از تهیه موارد بر من در تمام اوقات به طوری که من می تواند یک اشکال جدید-ابتلا به شبکه و یا میله ماهیگیری در یک لحظه متوجه. گذشته از ابزار من همیشه آهن, قطعات, چوب, چوب نرم چوب و سنگ و شاخه های درخت در دست است. موارد متعددی در پشته اما هنگامی که شما دریافت 30 قطعه از چیزی مانند چوب آن را به طور خودکار شروع به استفاده از یک موجودی جدید حافظه.

3. حرکت با دقت

فشار دادن ب در حالی که شما حرکت را اجرا می کنید. این می ترساند کردن باگ ها و ماهی ها و آن را می تواند خراب کردن تازه کاشته گل, بنابراین مراقب باشید. فشار دادن در حالی که شما حرکت می کند با یک شبکه در دست را به شما دزدکی حرکت کردن. رها از یک در حالی که دزدانه بلافاصله نوسانات خالص کردن. این بهترین راه برای خزش در حفظ حشرات مانند پروانه ها و این تنها راه موثر گرفتن tarantulas و عقرب. به آرامی راه رفتن به سمت آنها با خالص خود را به بالا و جلوگیری از به عنوان به زودی به عنوان پاهای خود شروع به تکان دادن. هنگامی که آنها را متوقف, ادامه, و شستشو و تکرار.

4. لرزش هر درخت در جزیره رمز و راز تورهای

هنگامی که شما به یک جزیره رمز و راز تکان هر درخت. همیشه وجود دارد یک قطعه از مبلمان مخفی در یکی از آنها. شما می خواهید مطمئن شوید که شما باید خالص خود را به عنوان وجود دارد حداقل یک لانه زنبور است که سقوط خواهد کرد بیش از حد. اوه آره, شما می توانید گرفتن آن زنبورهای قبل از آنها حمله. فقط به سرعت ضربه بزنید به عنوان به زودی به عنوان آنها پاپ (مواجهه با آنها).

5. Wish Upon a Star

گاهی اوقات در طول صبح, اطلاعیه ها, Isabelle به شما اجازه می دانم که باران شهاب سنگ است در راه است که شب. زمان آن به نظر می رسد کاملا تصادفی. با بیش از 170 دقیقه در این بازی من تا به حال یک مقام رسمی شهابی در عین حال هر چند که من را ملاقات کرده اید Celeste. او Blathers’ و او را گاهی اوقات شما قلاب تا با یک ویژه زودیاک با مضمون تبادل نظر و دستور العمل. (به دنبال در اطراف انجمن های مختلف به نظر می رسد ممکن است این اشکال; برخی از بازیکنان دیده نمی Celeste اما تا به حال باران شهاب سنگ و دیگران دیده اند Celeste اما نه یک ستاره عکسبرداری و غیره.)

در هر صورت, ستاره عکسبرداری به نظر می رسد به طور تصادفی بین 7 ساعت و 4 صبح روشن, شب روشن. آنها صدا مانند یک shimmery نوع بل. سر و صدا نوع آرام—هدفون ممکن است یک ایده خوب به آنها را بشنود. مطمئن شوید که خود را دست خالی با استفاده از راست جوی استیک به نگاه از بالا و فشار هنگامی که یک ستاره است که سربار به یک آرزو. Shooting stars معمولا به نظر می رسد در انفجار بنابراین حفظ خیره در آسمان پس از مایلند در مورد دیگری یک یا سه ساقه ، روز بعد خود را به سواحل خواهد شد که ستاره قطعات شما می توانید به سادگی خاصی DIY دستور العمل های.

6. استفاده از میوه ها برای قدرت فوق العاده

شما احتمالا در حال حاضر نمیفهمد که خوردن یک تکه میوه و سپس هدف قرار دادن یک سنگ را با بیل و یا سنگ تبر خواهد شکستن سنگ, اما آیا می دانید که همین اقدام می تواند به شما کمک کند حرکت درختان در اطراف ؟ رفته اند روز از سفت و کاشتن. به عنوان سیمی نویسنده لوئیس Matsakis اشاره هنگامی که شما میوه-خوردن قدرت فعال شده اند شما می توانید با استفاده از بیل خود را به حفاری تا یک درخت. آن را دریافت کنید stashed در داخل جیب خود را برای آسان کاشت.

7. پول خود را بهتر درختان

یک بار در هر روز وجود خواهد داشت براق نقطه بر روی زمین است که شامل 1,000 زنگ. Reburying کیسه زنگ جوانه خواهد زنگ درخت رشد می کند که پول نقد هر چند روز. اگر شما گیاه حتی بیشتر زنگ ها شما باید شانس خود را در حال رشد یک درخت است که جوانه heftier بل کیف. این ترفند باعث شده است تا به من در حال رشد چند 10,000-بل درختان. به گیاه یک مقدار بزرگتر از زنگ رفتن به جیب خود و با کلیک بر روی بل شمارنده در پایین گوشه سمت چپ. از آنجا شما می توانید انتخاب کنید که چگونه بسیاری از زنگ ها برای جدا کردن و سپس دفن در سوراخ آنها را کشت.

28 Surprising Tips to Master 'Animal Crossing New Horizons'
نینتندو از طریق Louryn Strampe
8. ماهی و اشکالات را می توان گریزان

وجود دارد چند موجودات که فقط چوب در اطراف برای مدت زمان از هر ماه داده شده است. آنها بسته به آنچه در نیمکره شما زندگی می کنند و در تلاش برای از بین بردن چیزهایی که من قصد دارم به ترک شما با این: اشکالات و ماهی می تواند سختتر از شما فکر می کنم. برخی از ماهی های من گرفتار شده ام تنها تخم ریزی کردن برای چند ساعت در مکان های مانند بالاترین صخره, رودخانه, دهان از یک رودخانه یا برکه. همان می رود برای اشکالات. انواع خاصی را تنها تخم ریزی در سبزیجات فاسد, سطل زباله, و یا روستاییان. خلاق و سخت کوش در جستجوی خود را! اگر شما در حال تلاش برای تخم ریزی ماهی ها در یک نقطه خاص و استفاده از طعمه ماهی برای سرعت بخشیدن به روند. شما ممکن است یک چند گوشه مایل برای مشکلات خود را.

9. خود را به حداکثر رساندن گوشه مایل

شما احتمالا بازدید از NookStop داخل مقیم مرکز خدمات پس هر روز به دندانه دار کردن آن شیرین مایل اضافی. در اینجا یکی دیگر از ترفند: خود را از گرو در اوردن گوشه مایل از NookPhone برنامه به عنوان به زودی به عنوان شما کسب درآمد آنها. هنگامی که شما از گرو در اوردن پاداش مایل شما یک کار جدید, و آن را ممکن است برای چیزی است که شما در مورد به انجام به هر حال. این یک گام ساده که به شما کمک کند تعلق موثر تر است.

10. صرف زنگ آزادانه

هیچ مهلت برای پرداخت خانه خود را به طوری که می توان آن را هوشمند برای قرار دادن زنگ به سمت وام خود را, مطمئن شوید که به آنها صرف بزرگواری در فروشندگان مختلف در سراسر جزیره خود را پس از پرداخت اول خود را عوض و یا دو. هزینه های زنگ به طور معمول یک پیش نیاز برای برخی از ارتقاء. اتمام آنچه general store ارائه کرده است هر روز (و R را فشار دهید برای چک کردن تمامیت چه در داخل کابینه). همان می رود برای اتاق اتصالات در خیاط فروشگاه—شما هرگز نمی دانید چه شما ممکن است پیدا کردن.

که گفت:, اگر شما می خواهید برای ذخیره نگه دارید زنگ در را عبد حساب پس انداز و نه در جیب خود. شما تعلق برخی از منافع در طول زمان (هر چند نینتندو کاهش نرخ بهره کمی).

28 Surprising Tips to Master 'Animal Crossing New Horizons'
نینتندو از طریق Louryn Strampe
11. سفارشی کردن لباس خود را

در حالی که افق های جدید غیر قابل انکار است و بهترین آیتم های مد و پانسمان رابط از حق رای دادن وجود دارد مقدار زیادی از برنامه ریزی الگوهای که به شما کمک کند نیشگون گرفتن و کشیدن چگونه شخصیت خود را به نظر می رسد. سیمی خود سیسیلیا D’Anastasio استفاده از رنگ چهره و الگوهای سفارشی به شخصیت او سرد ابرو و محصول تاپ. اگر شما نیست به خصوص الگوی ادراک شما می توانید با استفاده از کیوسک در خیاط فروشگاه برای دانلود طرح برای لباس و مسیرهای. اتمام Instagram برای یک مجموعه بزرگ از حساب های که پست زیبا و دلفریب, طرح های هر روز. شما همچنین می توانید با استفاده از AC الگوهای برای پیدا کردن سرد طرح و یا خود را ایجاد کنید.

12. بازی ساقه بازار

در روزهای یکشنبه دیزی مع خواهد شد بازدید از جزیره خود را. او یک شایان ستایش گراز و نوه از ایجاد جوآن که ممکن است شما را در ملاقات قبلی تکرار عبور حیوانات. دیزی مع فروش شلغم که در قیمت متفاوت است. شما می توانید خرید در بسته نرم افزاری از 10. سپس شما می توانید تلنگر آن شلغم بعد از آن در هفته برای نقد جدی است.

اگر شما می خواهید برای خرید کم و فروش بالا نگاه کنید به ق به پیدا کردن سلیمان با قیمت خرید. شما ممکن است مجبور به صبر در مجازی خط اما اگر شما مصمم است این بهترین راه به نوبه خود سود. فقط نگه داشتن در ذهن است که شلغم پوسیدگی پس از یک هفته و اگر شما کمانچه با تنظیمات بازی و سفر به عقب در زمان خود شلغم بلافاصله رفتن بد است.

13. زمان سفر با دقت

وجود دارد برخی از مشاجره در اطراف زمان-رقص است که اساسا یک روش دستکاری نینتندو تغییر زمان و تاریخ تنظیمات برای تقلب در بازی. من می خواهم به بازی افق های جدیدی را برای ساعت ها در پایان پس من طرفدار رقص, اما برخی از مردم ترجیح می دهند طبیعی بی شتاب سرعت از این بازی است. زمان-رقص کمک می کند تا شما را به سرعت به پایان برسد ارتقاء ساختمان ها و پل ها به شما می دهد بیشتر فسیل برای پیدا کردن و به طور کلی بازنشانی وظایف روزانه خود را.

اما اگر شما زمان سفر بی پروا وجود دارد برخی از خطرات. روابط خود را با روستاییان می توانند از زوال جزیره خود را ممکن است دریافت تاخت و تاز کردن با علف های هرز و شما ممکن است ظروف سرباز یا مسافر تا توانایی خود را برای شرکت در رویدادهای خاص از آنجایی که آنها نمی خواهد آغاز خواهد شد مگر اینکه شما در حال همگام سازی تا به اینترنت.

به زمان-هاپ با ریسک پایین تر در اینجا این است آنچه که من انجام دهید:

 1. صرفه جویی در بازی خود را با فشار دادن دکمه منفی در سمت چپ خود شادی-Con. Close نرم افزار با فشار دادن دکمه صفحه اصلی و سپس با فشار دادن X.
 2. حرکت به تنظیمات سیستم منوی پایین به سیستمو حرکت به تاریخ و زمان.
 3. لغو انتخاب جعبه که همگام سازی خود را تعویض ساعت داخلی به اینترنت. حرکت تاریخ به جلو دقیقا یک روز.
 4. دوباره باز حیوانی عبور ازشروع بازی و پس از آن دوباره ذخیره کنید.
 5. تکرار مراحل 1 تا 3 اما این بار بررسی جعبه که همگام سازی خود را در بازی ساعت به اینترنت.

شما بازی را باید یکی از پیشرفته روز, اما شما نمی خواهد سفر تا کنون جلوتر که شما در معرض خطر messing تا جزیره خود را. نگه داشتن در ذهن است که زمان رقص رتس شلغم.

14. خود را بهبود جزیره امتیاز

به نهایت رسیدن به یک پنج ستاره جزیره امتیاز آن را به زمان و تلاش است. شما می توانید بررسی خود را در جزیره امتیاز با صحبت کردن با ایزابل در خدمات اقامت. او را توصیه به معنای واقعی کلمه: اگر او می گوید: شما نیاز به بیش شمشیربازی شما نیاز به بیشتر شمشیربازی. همان می رود برای دکور: آیا او می گویند شما نیاز به بیش دکوراسیون و یا آیتم های بیشتر شما گردد ، توجه به این نکات به او می دهد.

شما نیاز به متعادل مبلمان و دکو اقلام پراکنده در سراسر جزیره خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک مقدار مشخصی از گل نرده و درختان. مطمئن باشید که انتخاب کنید تا شاخه های درخت و علف های هرز به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را ببینید—آنها خود را بکشید جزیره رتبه پایین.

15. چگونه به خلاص شدن از شر یک روستایی

بر خلاف آنچه که شما ممکن است خواندن bonking یک روستایی بر روی سر خود را با خالص یا شمشیربازی در خانه خود نمی خواهد آنها را ترک. (این احتمالا به شما احساس گناه،) هیچ تایید یقین راه برای خلاص شدن از یک روستایی. به من اعتماد کن—اگر وجود دارد رادنی نمی خواهد هنوز هم زندگی در جزیره است.

اما اگر شما باید یک جزیره با 10 ساکنان و روستایی بازدید از اردوگاه خود را, شما می توانید به بازدید کننده بارها و بارها برای متقاعد کردن آنها را به حرکت به جزیره خود را. این کلیدی است: آنها را به طور تصادفی انتخاب یک روستایی به اخراج. شما می توانید قبول اولیه خود را ارائه دهد اگر آنها در حال تلاش برای مکان های تجاری با مخلوق شما را دوست ندارم. اگر آنها نمی, انتخاب درست, روستایی, شما نیاز به دوباره رول به طور کامل خروج از نرم افزار و رفتن را از طریق فرایند دوباره.

اگر شما در حال تلاش برای خلاص شدن از یک روستایی و شما یک بازدید کننده در اردوگاه توصیه من بلافاصله در حال اجرا به سایت هنگامی که شما برای اولین بار بازی. که راه شما نمی خواهد از دست دادن هر گونه پیشرفت اگر شما نیاز به راه اندازی مجدد. اگر این روند به نظر می رسد بیش از حد کار بعدی خود را-بهترین شرط این است که نادیده گرفتن آینده خود را evictee به طور کامل. همین حالا به آنها صحبت می کنند مگر اینکه آنها را به یک حباب بیش از سر خود را که ممکن است نشان می دهد که آنها در حال فکر کردن در مورد حرکت (هر چند گاهی اوقات حباب بیش از سر خود را ممکن است به معنای آنها می خواهم به شما چیزی). این زمانی است که شما می توانید با شوق و ذوق آنها را تشویق به انجام این کار.

16. دیدار با بازدید کنندگان

هر روز احتمال وجود دارد, شما یک بازدید کننده. آنها یا حلق آویز کردن در پلازا سرگردان در اطراف جزیره خود را و یا گذشت در جایی در امتداد ساحل. مطمئن شوید که برای ارتباط برقرار کردن با آنها. شما ممکن است یک جدید DIY دستور کمک مالی برای موزه خود را, برخی از دکو به صورت جزیره خود را و یا یک فرصت ویژه به فروش اقلام مانند اشکالات و ماهی. بازدید کنندگان همچنین می تواند کمک به شما در برنامه ریزی فعالیت های روزانه خود را; برای مثال وقتی تلنگر در اطراف من مطمئن شوید که برای گرفتن هر اشکال من به طوری که من می توانید آنها را برای فروش 1.5 برابر قیمت معمول.

28 Surprising Tips to Master 'Animal Crossing New Horizons'
نینتندو از طریق Louryn Strampe
17. استفاده از یک زندگی واقعی برنامه خود را به گیم پلی بهتر

اگر شما در حال تلاش برای چت با دوستان خود در بازی صفحه کلید خسته کننده است. نصب نینتندو سوئیچ آنلاین برنامه خود را در زندگی واقعی تلفن و شما قادر خواهید بود به نوع هر آنچه شما می خواهید می گویند با استفاده از صفحه کلید دستگاه شما. این متن پس از آن به نظر می رسد در بالای سر شخصیت در بازی. می توان آن را دست و پا گیر برای استفاده از دو دستگاه مختلف اما این بهترین راهی که من پیدا کردم به صحبت با مردم بدون رفتن دیوانه در تلاش برای حرکت از کلید مجازی صفحه کلید.

توجه: لینک این نرم افزار به شما بازی شما نیاز به فشار منفی و نماد در این بازی در حال بارگذاری صفحه نمایش را انتخاب کنید و NookLink تنظیمات.

18. خود را تغییر دهید رودخانه و صخره

در نهایت شما قادر خواهید بود به استفاده از این جزیره طراح برنامه به terraform جزیره خود را. این اجازه می دهد تا شما غیر روحانی کردن مسیرهای خود را تغییر دهید رودخانه ها و ویرایش صخره. بیایید می گویند شما می خواهید برای ساخت یک پل در جایی اما رودخانه مناسب نیست. شما می توانید باز کردن برنامه و استفاده از مربوطه مجوز برای تغییر شکل خواهیم داشت. این مجوزها و طرح های بازشدنی در NookStop.

19. خود را به شهر لحن جاذب

می خواهید به استفاده از یک آهنگ خاص به عنوان شهر شما لحن اما هنوز مطمئن شوید که چگونه به آن را صدا درست است ؟ اتمام این subreddit. اگر شما نمی توانید پیدا کردن آنچه شما می خواهید, شما می توانید درخواست کنید که شخص دیگری به شما کمک کند. شما همچنین می توانید به این سایت امتحان کنید.

20. رشد گل

جزیره خود را به طور کلی تنها فروشگاه به فروش می رساند چند نوع از گل است. جزایر دیگر ممکن است فروش انواع مختلف و یا شما می توانید خرید آن زمانی که Leif در شهر است. هیبرید گل رشد می کنند که انواع خاصی از گل شکوفه در نزدیکی یکدیگر و شما آنها آب با استفاده از آبیاری.

وجود دارد تمام انواع راهنماهای وجود دارد خارج وجود دارد برای رشد انواع خاصی از هیبرید گل اما بهترین توصیه این است که به گل و گیاه از همان نوع در نزدیکی یک دیگر با اتاق در اطراف آن گل برای اطلاعات بیشتر به رشد است. سپس آب آنها را هر روز. بیشتر گل می کاشت و بیشتر به شما آب آنها بیشتر احتمال دارد شما را به رشد ویژه ارقام.

21. ارسال نامه

می خواهید برای ارسال یک نامه ؟ سر به فرودگاه و اتمام کارت ایستادن در کنار خدمات اصلی مقابله با. شما می توانید با ارسال یک نامه به یک زمان اقامت خود آینده شما یا دوست شما مشخص شده به عنوان بهترین دوست در NookPhone برنامه. شما می توانید در حال حاضر قبل از ارسال نامه ای خاموش—و اگر شما می خواهید برای قرار دادن که در حال حاضر مطمئن شوید که برای انجام آن از قبل با کاغذ بسته بندی خریداری شده از جزیره خود را به طور کلی فروشگاه. ارسال یک کارت هزینه 200 زنگ.

22. چگونه به استفاده از Amiibo

اگر روستایی مورد علاقه خود را اثبات گریزان شما می توانید با استفاده از خود Amiibo کارت یا مجسمه سفالین رنگی به آنها را به جزیره خود را. با توجه به Covid-19 همه گیر پیدا کردن Amiibo آنلاین سختتر از حد معمول است. به طور معمول من می خواهم توصیه ضربه خود را محلی بازی فروشگاه اما پس از آن به احتمال زیاد در حال حاضر بسته, بهترین شرط بندی شما این است که جستجو برای روستایی شما می خواهید در eBay. کارت تمایل به ارزان تر و آسان تر برای پیدا کردن از اعداد و ارقام. ما یک راهنمای دستی برای خرید هوشمندانه در eBay است که شما باید بررسی کنید قبل از شروع کار.

هنگامی که شما خود را Amiibo کارت شما می توانید ببینید NookStop را انتخاب کنید دعوت از یک Camperو به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش.

23. چگونه برای به دست آوردن آرزو موارد

شاید شما واقعا می خواهید را به پایان برساند که زیبا و دلفریب, مبلمان, مجموعه, یا شما در حال تلاش برای رشد مناسب هیبرید گل. وارد Nookazon گسترده DIY سبک آمازون بازار اختصاص داده شده به Animal Crossing: New Horizons. اجرا به طور عمده از طریق اختلاف این سایت پر است از کاربران فروش همه چیز از آیتم های مد برای مبلمان. تبادل زنگ برای کالاهای شما فقط باید به. آماده برای چانه زدن و خواندن از طریق قوانین به اطمینان حاصل شود که معاملات خود را امن هستند. لطفا این راهنمای آغاز به کار بیشتر.

24. چگونه به گرفتن عکس و فیلم

شما در حال حاضر ممکن است بدانید که با فشار دادن دکمه مربع در سمت چپ شادی-Con را به یک تصویر اما شما می توانید با استفاده از NookPhone برنامه دوربین برای گرفتن برخی از تلطیف عکس. سفر به هاروی جزیره از طریق فرودگاه خود را نیز فراهم می کند یک محیط عالی برای مرحله بندی عکس. علاوه بر این اگر شما در حال فیلمبرداری یک Infinite و یا می خواهید برای ضبط فیلم از شما در نهایت ابتلا به آن گریزان عقرب, شما می توانید طولانی-دکمه مربع را فشار دهید برای ذخیره کردن یک فایل از آخرین 30 ثانیه از گیم پلی.

عکس ها و فیلم های ذخیره شده در خود نینتندو آلبوم. هیچ راه حل ظریف برای صرفه جویی در عکس ها را, اما شما می توانید لینک خود را در توییتر و Facebook حساب به ارسال آنها را به طور مستقیم از روی کنسول. من ویرایش my Facebook تنظیمات حریم خصوصی به اطمینان حاصل شود که نینتندو سوئیچ به اشتراک گذاری عکس ها قابل مشاهده فقط برای من, بنابراین من می توانید آنها را به کامپیوتر من پس از به اشتراک گذاری. آلبوم نرم افزار اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری تا چهار عکس در یک بار اگر شما انتخاب کردن به “ارسال دسته ای.”

25. جلوگیری از فریب خوردن توسط شوهر

به روز رسانی به ارمغان آورد و نابکار شیاد با نشاط Redd به ACNH. او را نشان می دهد گاهی اوقات در قایق خود را پارک شده در ساحل خصوصی در بازگشت از جزیره خود را و او هر دو هنر و مبلمان برای grabs. با احتیاط هر چند. در طول هر سفر شما تنها قادر به خرید یکی از قطعات در دسترس از هنر و همه آنها به جز یکی ها تقلبی هستند. Blathers قبول نمی تقلبی نقاشی بنابراین شما نیاز به مراقب باشید قبل از ارتکاب به خرید.

هنگامی که شما در Redd قایق و چک کردن یک قطعه از هنر حتما به او بگویید که شما می خواهید یک نگاه نزدیک تر است. این درخشش یک نور افکن بر روی این قطعه در سوال. شما قادر خواهید بود به زوم در برای چک کردن جزئیات. گاهی اوقات آنها آسان به نقطه—مانند یک scowling مونا لیزا—اما بار دیگر شما نیاز به نگاه از نزدیک به نقطه هر گونه جعل جزئیات. برای صرفه جویی در وقت و زنگ من با استفاده از این راهنمای به بگویید که آیا یا نه یک قطعه از هنر واقعی است.

26. خود را سفارشی نینتندو سوئیچ

این یک گیم پلی نکته اما اگر شما نمی توانید nab محدود نسخه Animal Crossing: New Horizons نینتندو سوئیچ کنسول شما در شانس هستید. محبوب پوست سفارشی تولید کننده Dbrand تقریبا یکسان پوسته در دسترس است که شما را تعویض کنسول مانند معامله واقعی است. یک حرکت با نشاط Redd خواهد بود افتخار می کنیم, در واقع.

برای راه های دیگر به فوت و فن های خود کنسول شما می توانید به نوبه خود به آمازون برای عبور حیوانات نینتندو سوئیچ لوازم جانبی. من از طرفداران این شایان ستایش, هوای آزاد, الگوی پوست و این سفارشی thumbgrips یکی دیگر از گزینه خوبی. شما لازم نیست به رها کردن چند صد دلار بر روی یک کنسول جدید برای نشان دادن عشق خود را برای زندگی در جزیره.

27. چگونه به شیرجه رفتن برای موجودات دریایی

آخرین به روز رسانی اجازه می دهد تا شخصیت خود را به شیرجه رفتن عمیق برای موجودات دریایی از جمله گریزان حلزون اسکالوپ است که شما سپس می توانید تجارت به پاسکال برای پری دریایی با مضمون DIY دستور العمل و مروارید (یک جزء لازم از آن دستور العمل). به شیرجه رفتن شما نیاز به یک دست کت و شلوار. شما می توانید یکی از general store و یا از گوشه خرید ABD گزینه است. شما می توانید با استفاده از ابزار خود را در حالی که با پوشیدن یک دست کت و شلوار بنابراین احساس رایگان به آن را بر لباس خود را.

به شیرجه رفتن خالی دستان خود را (و جیب خود را اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در وقت.) سپس سر به خط ساحلی و مطبوعات A. شما هاپ در آب است. را فشار دهید بارها و بارها به شنا در اطراف. (شما لازم نیست به فشار دکمه به سرعت به شنا.) هنگامی که شما نقطه حباب, دکمه Y به شیرجه رفتن. شما به دنبال یک سایه زیر آب. شنا در بالای سایه به طور خودکار ایجاد شخصیت خود فرو رفتن و گرفتن مخلوق. شما می توانید نگه داشتن نفس خود را برای تنها چند لحظه پس سعی کنید به حباب ها قبل از شما را غوطه. شما را پر کنید تا خود را Critterpedia پیدا کردن برخی از کمک های مالی برای Blathers و دندانه دار کردن زنگ ها—برخی از زیر آب بگیرید و یاد دهید فروش تا 12,000 زنگ پاپ.

28. شانه ساحل برای پوسته های تابستانی

پوسته تابستان فصلی هستند موارد شما می توانید تنها در طول فصل تابستان است. آنها مانند یک صدف حلزونی یا یک حلزون دریایی, اما آنها بی تردید آبی رنگ است. شما می توانید به طور معمول به پیدا کردن چند هر روز در خانه خود را در سواحل و آنها به احتمال زیاد به نظر می رسد در رمز و راز تور به عنوان به خوبی. این پوسته را می توان در رابطه با ویژه تابستان با مضمون دستور العمل های شما می خواهید پیدا کنید ظاهر هدیه بالن. این دستور معمولا نیاز به انواع دیگر از پوسته مانند مرجان ها و صدف پس از آن یک ایده خوب برای ذخیره کردن پوسته در خانه خود سازی اگر شما علاقه مند در تکمیل یک مجموعه.

بیشتر نکات مفید

من امیدوارم که شما چیزی جدید یاد گرفته و با این راهنمایی. بررسی راهنمای ما در چیزهایی که شما می توانید خود را با نینتندو سوئیچ برای اطلاعات بیشتر. ما همچنین یک خلاصه ای از بهترین نینتندو سوئیچ بازی اگر شما به دنبال چیزی جدید به بازی به عنوان به خوبی به عنوان یک خلاصه ای از بهترین نینتندو سوئیچ لوازم جانبی به شما تجربه بازی بهتر است. یک عبور از حیوانات سوال این راهنما نیست جواب بده ؟ صدای جیر جیر من و من بهترین من برای کمک به!


بزرگ تر سیمی داستان
 • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
 • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
 • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
 • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
 • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
 • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر