A 17-year-old دولت-رتبه بندی بازیکن تیم فوتبال راه می رفت به روانپزشک دفتر پوشیدن حجیم ژاکت خاکستری در اواسط ماه ژوئن و 2 باندهای لاستیکی در اطراف او کوچک مچ دست. با نیم لبخند او گفت که در سال گذشته او از دست داده بود 21 پوند به عنوان به خوبی به عنوان دوره قاعدگی او در سال گذشته پس از خواندن “راهنمایی از دست دادن وزن” در Instagram و وبلاگ Tumblr. “راهنمایی” شامل توصیه های خاص و پشتیبانی از رفتارهایی که منجر به بی اشتهایی خواهم به ضربه محکم و ناگهانی گروه لاستیک در اطراف مچ دست خود زمانی که او می خواست به خوردن. در حال حاضر او در بر داشت او نمی تواند به توقف جستجو برای تصاویر بیشتر از خطرناکی کم وزنی بچه های راهنمایی در مورد چگونه به سرکوب اشتها و آموخته بود ترفندها برای پیدا کردن بیشتر و مضر محتوای کمی تغییر شرایط جستجو توسط نامه و یا دو برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط Instagram ایمنی فیلتر.

این داستان هر چند داستانی است که متاسفانه نه منحصر به فرد است. این الگوهای رایج در میان بسیاری از جوانان ما را به عنوان روانپزشکان که سلامت روحی و روانی شده و تحت تاثیر رسانه های اجتماعی. تحقیقات نشان می دهد که زمان بیشتری نوجوانان صرف آنلاین, بیشتر احتمال دارد آنها به معرض خودآزاری محتوا و تعامل در خود آسیب رفتار (مانند برش یا ضربه زدن به خود) و توسعه افکار خودکشی. در واقع یک مطالعه نشان می دهد که چشم انداز مثبت در خودکشی در ماه بلافاصله پس از انتشار 13 دلیل در Netflix بکشد نشان می دهد خطرناک سرایت اثر است که می تواند رخ دهد هنگامی که کودکان شروع به تقلید از آنچه آنها را ببینید. در سال گذشته Instagram انتقاد قرار گرفته بود پس از خودکشی از انگلستان 14 سال مالی راسل که پدر و مادر به اعتقاد او تا به حال دیده می شود تصاویر, تشویق خودآزاری و خودکشی در سایت. یوتیوب الگوریتم پیدا شد به شناسایی و معرفی ویدئوها از بخشی از لباس کودکان. Facebook Live همچنان به مبارزه با مردم پخش خودکشی. این لیست تنها در حال رشد است.

آنلاین مظاهر سلامت روان اضافه شده اند یک مجتمع ابعاد جدید به روانپزشکی. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل با صدور فراخوانی برای اقدام در واشنگتن پست. “شرکت های اینترنتی باید پاسخگو برای اجرای استانداردها در محتوای مضر,” او نوشت. وی شخص ثالث کارشناسان به مجموعه ای از استانداردهای ایمنی.

درخواست دریافت کرده است. به عنوان روانپزشک کار در سیلیکون ولی ما تقسیم ما روز بین درمان بیماران و کار به طور مستقیم با شرکت های فن آوری به ایجاد محصولات جدید است که به بهبود سلامت روان. ما یاد گرفته ایم که شرکت های فن آوری اغلب فاقد دستورالعمل های روشن برای چگونه برای ایجاد ایمنی کاربر تصمیم گیری در خصوص صورت همزمان فشار: اعتراض عمومی عدم حقوقی سابقه مالی, پیامدهای, و بیشتر. با همکاران ما از اشفتگی فکری موقتی استنفورد آزمایشگاه بهداشت روانی و نوآوری ما ایجاد اصول راهنما است که شرکت ها می توانند به دنبال ایجاد محصولات که از کاربران و بالقوه برای کمک به:

هیچ آسیبی انجام دهد:

 • اجازه نمی دهد تا به تواند صدمه آنچه مصرف می کنند.
 • اجازه نمی دهد که به دیگران آسیب برساند چه آنها ایجاد کنید.
 • اگر این نگرانی وجود دارد برای قریب الوقوع در معرض خطر (مانند افکار آسیب به
  خود و یا دیگران) که مشخص است بر روی یک پلت فرم و آدرس آن
  بلافاصله در خط با حقوقی اخلاقی و هنجارهای فرهنگی و تصویب
  آن را به همراه کارشناسان. این یک تعهد است.

فراموش خوب:

 • کمک کنید کمک و خاموش کردن پلت فرم.
 • کار با بهداشت روانی کارشناسان مانند روانپزشکان به درک چگونه
  این پلت فرم می تواند اهرمی برای بهبود زندگی و مراجعه آنها
  به سد-منابع رایگان.

“آیا هیچ آسیبی” الهام گرفته است سوگند ما به عنوان پزشکان “primum غیر nocere”, تاکید بر این که اولین مسئولیت ما این است که برای حفاظت در برابر منفی است. برای مثال اگر کسی پست گفت: آنها هیچ دلیلی برای زندگی می کنند و می خواهید برای خداحافظی به دوستان خود که واجد شرایط به عنوان “خطر قریب الوقوع” و نمی توان نادیده گرفت; حداقل هشدارهای به 911 تماس بگیرید و یا برای رفتن به نزدیک ترین ER باید ارائه شده بر روی پلت فرم. شرکت رسانه های اجتماعی نیست اما پزشکان. آن است که مسئولیت خود را و یا آموزش آنها باید ساخت تصمیم گیری های پزشکی یا شانه از بار مراقبت های پزشکی. بالاترین موقعیت های خطر باید به سمت چپ به حرفه ای ها و شرکت ها باید کمک به مردم وجود دارد زمانی که آنها در معرض خطر هستند.

فراتر از آن است که شرکت می تواند “خوب” و ارائه ابزار به کاربران است که مسئولانه و با خیال راحت کمک به بهبود تندرستی خود را.

اعتقاد ما بر این است که تکنولوژی و رسانه های اجتماعی شرکت ها منحصر به فرد مناسب برای یک روانپزشک بزرگترین متحد در ماموریت ما برای بهبود سلامت روان پس از 2 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال مبارزه با مغز و سلامت رفتاری اختلالات است. همان نبوغ است که اجازه Facebook برای به دست آوردن 2.3 میلیارد کاربران و توییتر برای کمک به ما ارسال 500 میلیون توییت در هر روز می تواند کلیدی برای شناسایی افراد در معرض خطر افسردگی, پیشگیری, فاحشه بشود یا چوپانی به بهترین درمان های پزشکی مرکز. با این که بسیاری از مردم در یک پلت فرم همه چیز محدود به چپ چپ. به تازگی یک مقاله نشان داد زیرزمینی شبکه در سراسر جهان هزاران نفر از Instagrammers با “تیره” حساب. پست در محدوده جدی به خود آسیب به اسناد و مدارک نهایی ساعت قبل از اینکه کسی از مرگ با خودکشی. بسیاری از آنها ساخته شده تحت پوشش خوش خیم روزمره عکس, در تلاش برای دور زدن Instagram جدید ممنوعیت گرافیک محتوا.

داستان نیز نشان داد که 22 سال به عنوان یک Instagram خودکشی “نجات غریق” که به طور داوطلبانه به شرح زیر است صدها نفر از “تاریکی” حساب و هشدار مقامات زمانی که او گمان کسی است در ناامیدی. او اذعان می کند به خوابی از ترس این که اگر او نمی چک کردن تلفن کسی را به خود آسیب ممکن است به دور بماند. این بار نه یک نفر باید به خرس. توسط شرکت ها به دنبال این دستورالعمل ها و اولویت ایمنی مردم نمی خواهد که به.

همانطور که شرکت ها شروع به حل ایمنی کاربر و مشکلات آنها باید سه کلید تغییرات:

اولین شرکت نیاز به خم شدن منحنی از مضر برای مفید است. در پاسخ به جستجوها برای شرایط مانند خودکشی الگوریتم های تاریخی شده اند نشان می دهد دیگر “تاریک” حساب یا مرتبط با محتوای مضر. به جای جستجو نتایج و پیشنهادات باید شامل “اشاره” به تماس حرفه ای با لیست محلی منابع و نمونه هایی از مهارت های مقابله ای مانند تنفس عمیق موسیقی و یا حواس او را پرت یا راه هایی برای جذب حمایت از همسالان و اعتماد بزرگسالان است. Pinterest برای مثال کار می کرد برای بهبود نتایج خود را هنگامی که کاربران با جستجوی عباراتی مانند “افسردگی” و یا “غم” با مجموعه ای از نیش اندازه سلامت احساسی ابزار برای کمک به مردم احساس بهتر در حال حاضر. آنها آغاز شده و با گسترده تر مجموعه ای از ابزار به عنوان بخشی از یک “مهربان جستجو” کمپین بعد از انتشار ابزار به طور خاص نسبت به خود آسیب برساند. (سلب مسئولیت: ما همراه با همکار ما دکتر Gowri Aragam از فکر بکر وناگهانی, کار با پینترست برای ایجاد این ابزار.)

آنچه که ما را هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود شرکت های خوبی انجام شده است ارائه مفید سلامت روان آموزش و پرورش (از جمله آنچه به دنبال و چه باید بکنید در مورد آن) و دسترسی به منابع خاص (که به نوبه خود برای کمک و چگونه) به عنوان فرد در جوامع مانند مدارس برای دانش آموزان خود را. در عین حال رسانه های اجتماعی ممکن است کسی اولیه جامعه به خصوص که مادرش در حال حاضر صرف زمان بیشتری را آنلاین در هر روز از ساعت آنها صرف حضور در مدرسه. رسانه های اجتماعی می تواند به عنوان مثال بچه از علائم شایع بیماری هایی مانند افسردگی از طریق لیست گلوله ای, تصاویر کمیک و یا کلیپ های ویدئویی کوتاه تجسم مربوطه علائمی مانند کم انگیزه و کاهش انرژی است. این ابزار باید استفاده نمی شود به عنوان رسمی تشخیص—این است که به سمت چپ برای همکاران ما—اما می تواند به نفع از محتوا است که اجازه می دهد تا آنها را به درک که وجود دارد ممکن است یک مشکل و کمک در دسترس است. ابزار آموزشی خدمت مهم بهداشت عمومی باید با تسهیل تشخیص زودرس است که به ویژه مهم برای نوجوانان به عنوان 50 درصد از بیماری های روانی شروع می شود قبل از سن 14 سالگی با توجه به اتحاد ملی در بیماری های روانی است.

منابع ممکن است اتصال کاربران به شواهد مبتنی بر روش های درمانی مانند مدیتیشن با تمرکز حواس به متخصص نکته برای سالم و تغییر رفتار در تغذیه یا ورزش تسهیل بهبود ارتباط اجتماعی و یا به کد پستی بر اساس لیست های محلی کلینیک بهداشت روان.

بعد غالب “آن را بهتر از هیچ چیز” رویکرد به ابزار خودکشی نیاز به تغییر است. ابزار باید به طور عملی و عملی. به بچه چیزهایی که آنها را در واقع با استفاده از. در حال حاضر وضعیت موجود واکنش به خودکشی مربوط به جستجوهای از شرکت ها از جمله Facebook, Instagram, توییتر و وبلاگ Tumblr است که به ارائه یک خودکشی تدریس خصوصی در خانه شماره یا لینک به بحران خط متن. این است که در سال 2020 معادل, توزیع, نوجوانی, tri-fold brochure. چه احتمال او در واقع بازیگری در آن و نه فقط چاشنی آن خود را در کوله پشتی و یا سطل زباله می تواند? هر چند بحران خط متن است خدمات ارزشمند برای کسانی که نیاز به صحبت با کسی در طول یک بحران فوری آن فاقد مراقبت مداوم و یا یک حرفه ای ارزیابی است. ما نگران گسترده بهداشت عمومی پیام funneling به یک مرکز تماس به جای به طور مستقیم آنها را تشویق به دریافت بیشتر کمک های حرفه ای. خودکشی می تواند و باید تحت درمان و ابزارهای ارائه شده به نوجوانان باید منعکس کننده که.

برخی از شرکت ها مانند Facebook و Instagram را آغاز کرده اند با اضافه کردن بیش از بحران خطوط از جمله دهید برای اتصال با اعتماد همسالان و نمونه پیام (به عنوان مثال: “من قصد دارم از طریق کاری دشوار است و امیدوار بودم به صحبت با شما در مورد آن”). آنها را راهنمایی مانند رفتن خارج و یا آرامش بخش; در حالی که ما نگران این کافی نیست برای کسی که در بحران این نشان دهنده شروع در مسیر درست است.

در نهایت متمرکز قوانین نیز مهم است برای حفظ یک جامعه امن است. مردم به خصوص کودکان و نوجوانان که بیشتر آسیب پذیر نباید قادر به مشاهده محتوای مضر مانند تصاویر از مردم آسیب رساندن به خود است که آنها می توانند بعد unsee. تحقیقات نشان می دهد که تصاویر, ویژه, یافت می شوند به بیرون کشیدن قوی واکنش فیزیکی و الهام بخش رفتاری تصویب. اما جستجو برای خودآزاری نباید ملاقات با یک صفحه خالی یا به عنوان این ممکن است یک فرد را ترک گریه برای کمک پاسخ داده نشده و سهوا باعث آسیب در راه های مختلف. کار با روانپزشکان و کارشناسان می تواند به کمک طراحی مناسب جایگزین پاسخ که اعتبار نوجوان قصد و ابزار مناسب در پاسخ. در نظر گرفتن حفاظت از کودکان و نوجوانان از طریق کنترل والدین بر محتوای زنده (به عنوان انجام شده است با رسانه های سنتی) جستجو نتایج و نظرات. یک کودک ارسال نگران کننده محتوا باید دریافت کمک فوری حداقل از طریق اطلاعیه به پدر و مادر یا نگهبان به طوری که آنها می توانید اقدام قبل از اینکه چیزی بدتر اتفاق می افتد.

رسانه های اجتماعی اضافه شده است یک لحن جدید به روانپزشکی و حجم لنگ شده است ، فقط به عنوان احیای شهرستانها برای تمیز کردن خود و آنها را امن تر برای شهروندان شرکت های فن آوری باید از این فرصت برای تبدیل شدن به قوی تر و با ارزش توسط کاربران خود را اگر آنها می توانند بهتر و امن تر محیط های.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
 • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
 • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
 • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
 • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
 • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
 • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی