3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان

محققان می خواهند بدانند که اگر ما می تواند به ایجاد زیرساخت های ضد ویروسی است که محافظت از انسان ها از انتقال. در اینجا چند ایده.

با Covid-19 محدودیت زدایی و مردم بازگشت به رستوران ها و مراکز خرید یک استراتژی جدید در حال ظهور است که برای محافظت از ما: ایجاد زیرساخت های ضد ویروسی. در حالی که ما نمی توانیم به طور کامل de-جوانه ما محیط داخلی—هر کس باید هنوز هم پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله—برخی از محققان پیشنهاد که ضد میکروبی مواد و تکنیک های می تواند اضافه کردن یک لایه امنیتی. دانشمندان در حال بررسی جوانه-قتل پوشش است که می توان به نرده ها و دستگیره های درب های ویروسی سواب در محل کار و فضاهای عمومی برای شناسایی میکروب ها و نصب اشعه ماوراء بنفش نور که در حال حاضر ضد عفونی هوا و سطوح در اتومبیل های مترو و اتوبوس و پست های بازرسی امنیتی فرودگاه و ساختمان های اداری.

اما برخی از هشدارهای. دانشمندان هنوز کاملا نمی دانند Covid-19 انتقال—چقدر خطر وجود دارد که در دست زدن به سطوح و پس از آن یک چهره و یا چه مدت این ویروس همچنان ادامه دارد, در, ذرات معلق در هوا. و در حالی که ما می دانیم که چگونه برای کشتن میکروب ها بر روی سطوح با استفاده از مه از Lysol اسپری و سطل سفید کننده (نه مصرف این, لطفا) ضد عفونی یک فضای عمومی یک بار نمی نگه داشتن آن جوانه-رایگان برای مدت طولانی. هر کسی که Covid-19 می توانید دوباره دانه اتاق با این ویروس حتی اگر آنها نمی دانند که آنها آن را داشته باشد.

پس از همه, هر کجا که انسان را به, ما را با ما یک اکوسیستم از میکروب ها است. نشان می دهد که چگونه به راحتی میکروب ها می تواند در محل کار و زیست محیطی میکروبیولوژیست چارلز Gerba و دانشگاه آریزونا همکاران قرار داده Glo جوانه یک رزین های فلورسنت قابل مشاهده فقط زیر نور سیاه و سفید بر روی دستگیره های درب یک چشمه آب رسیدگی و دیگر معمولا لمس سطوح در سه دفتر است. در پایان روز تقریبا نه از 10 دفتر کارگران به پایان رسید تا با تحقیقی بر روی دست خود و 82 درصد از آنها از انتقال آن به سطوح دیگر. محققان به دنبال پنج کارگر در خانه و در عرض 20 دقیقه پیدا تحقیقی در خانه دستگیره های درب, نور, سوئیچ های کانتر و دیگر سطوح و نشان دادن پتانسیل های عفونی گسترش یافته است.

در یک 2019 مطالعه Gerba و همکاران خود را کشت دستگیره های درب با یک تحقیقی فاژ—یک ویروس است که حملات باکتری اما تاثیر نمی گذارد انسان—و به همین ترتیب یافت سریع گسترش است. پس از ضد عفونی معمولا لمس سطوح و تشویق کارمندان به استفاده از ضد عفونی کننده دست, تشخیص, ردیاب کاهش 85 درصد است.

به تازگی Gerba شده است تست اثر ضد میکروبی پوشش—ضد عفونی کننده همراه با یک پلیمر است که طول می کشد تا سه ماه. شیمیایی در سطح پوشش کواترنر آمونیاک یکی از شایع ترین استفاده از مواد ضد عفونی کننده; Gerba آزمایش یک محصول به نام SurfaceWise2 اما سایر محصولات مشابه نیز در دسترس هستند. “خوشبختانه بسیاری از عوامل بیماری زا هستند مناسب نیست برای زنده ماندن طولانی مدت در محیط زیست می گوید:” Gerba. “آنچه ما انجام می دهیم واقعا کاهش بقای خود زمان را کاهش می دهد که احتمال این که آنها در حال رفتن به منتقل می شود از یک نفر به بعد.”

در یک 2019 مطالعه او در بر داشت پوشش موقت کاهش عفونت های بيمارستانی با 36 درصد و در یک preprint مطالعه (و نه در عین حال بررسی توسط دانشمندان دیگر و یا پذیرفته شده توسط یک مجله) Gerba و سرب نویسنده Luisa Ikner یک دانشگاه آریزونا میکروبیولوژیست یافت این کاهش سطح غلظت از یک سرماخوردگی coronavirus 90 درصد در عرض 10 دقیقه و 99.9 درصد در عرض دو ساعت. (هر دو مطالعات حمایت از تولید کننده پوشش اگر چه نویسنده به ذکر است که این شرکت نمی کنترل تجزیه و تحلیل و یا نوشتن.) Gerba در حال حاضر قصد دارد به تکرار مطالعه با استفاده از SARS-CoV-2 ویروس.

یک از مزیت های عمده ای از محصولات از جمله می گوید Gerba است که طولانی مدت پوشش اعمال می شود توسط کارگران آموزش دیده پوشیدن دنده محافظ, کاهش شایع اسپری ضد عفونی کننده. (استنشاق محصولات تمیز کردن می تواند باعث چشم یا گلو سوزش.) نیویورک شهر متروپولیتن حمل و نقل در حال حاضر در حال تست چند طولانی مدت ضد عفونی کننده در آن اتومبیل های مترو. هنوز پوشش های ضد میکروبی بدست مخلوط پذیرش از مقامات بیمارستان که اغلب استناد نیاز به شواهد بیشتری است که سطح مواد کاهش انتقال است.

متخصص زهر شناسی لیندا Birnbaum خواهد بود خوشحال به کمتر اسپری ضد عفونی کننده و طولانی در هوا. بسیاری از آن احتمالا لازم نیست او می گوید: پس از آب و صابون بسیار موثر هستند در غیر این ویروس. اما Birnbaum, مدیر سابق موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست نیز شگفتی چه اتفاقی می افتد به طولانی مدت آمونیوم چهارتایی پوشش در طول زمان است. آیا هر یک از آن تبدیل به گرد و غبار است که ما می تواند نفس بکشد ؟ “قبل از اینکه ما حرکت به ترکیب برخی از این ترکیبات ضد عفونی در سطوح و مصالح آن را به خوبی خواهد بود به آنچه در واقع اتفاق می افتد به آنها را زمانی که آنها در یک محیط با مردم,” او می گوید.

در بیمارستان های سطح آلودگی است که همیشه حاضر به عنوان نگرانی کارکنان مراقبت های بهداشتی اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از انتقال عفونت از یک بیمار به دیگری. اما در جامعه به نفع همه ما پاک پاشش مه پاش یا پوشش معمولا لمس سطوح کمتر روشن است. این ویروس می تواند از سطوح آلوده اما هیچ مدرکی وجود ندارد که آن است که راه اصلی انتقال در مقایسه با تنفس ذرات ویروسی. “ما تعصب و غیرت بزرگ برای کمال ما ممکن است برای حل یک مشکل است که از حداقل اهمیت می گوید:” مارتین Blaser, یک بیماری عفونی پزشک و میکروبیولوژیست در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی و متخصص در انسان میکروبیوم های متنوع مجموعه ای از میکروب ها که در زندگی و در بدن است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

وجود دارد یکی دیگر از استراتژی برای ضد عفونی کردن هوا در فضاهای عمومی: نور ماوراء بنفش است که دارای یک جوانه-قتل تاریخچه کشش بیش از یک قرن است. اشعه ماوراء بنفش نهفته است فقط در زیر نور مرئی. (لامپ UV و تولید یک نور آبی رنگ تنها به این دلیل که کمی از نور مرئی فرار خود را فیلتر.) اشعه ماورای بنفش ما بلوک با کرم های ضد آفتاب هستند دیگر طول موج اشعه ماوراء بنفش در محدوده شناخته شده به عنوان UVA و UVB که باعث آفتاب سوختگی و پیری پوست و سرطان پوست و آسیب چشم. این نوع استفاده می کنیم در روشنایی UVC دارای کوتاهترین طول موج اشعه ماوراء بنفش طیف و مسدود شده توسط جو زمین. یک میکرب کش آن خسارت مواد ژنتیکی در باکتری ها و ویروس ها اما دلیل آن را نمی کند پوست را عمیقا آن است که به طور قابل توجهی امن تر از UVA و UVB. برخی از بیمارستان سیستم های منور اتاق با اشعه ماوراء بنفش نور پس از بيماران مرخص می شوند برای مبارزه با مواد مخدر-مقاوم در برابر عوامل بیماری زا و سیستم های تصفیه آب اغلب با استفاده از اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی به آب آشامیدنی بی خطر است. (دوباره مانند ضد عفونی کننده UV نور است که به معنای برای سطوح و هوا به داخل خود بدون توجه به آنچه رئیس جمهور گفته اند ممکن است.)

در یک مثال از یک مطالعه نشان UVC قدرت ادوارد Nardell یک ریه در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون قرار داده شده در دیوار و سقف نصب شده اشعه چراغ در یک سل ward در آفریقای جنوبی. UV چراغ تبدیل شد و در هر روز دو مستعمرات 90 خوکچه هندی قرار گرفتند یا به تنها درمان نشده وارد هوا یا اشعه ماوراء بنفش-درمان هوایی. خوکچه هندی تنفس اشعه ماوراء بنفش-درمان هوایی تا به حال 80 درصد کمتر سل عفونت.

Nardell جهانی بهداشت پروفسور در دانشگاه هاروارد در حال حاضر با شروع به ائتلاف اتحاد علمی و جهانی سازمان بهداشت و درمان با استفاده از درس های آموخته شده از مبارزه با سل برای اضافه کردن یک لایه امنیتی در برابر Covid-19. اولین پروژه شروع OKC در حال راه اندازی در شهر اوکلاهما با خصوصی بشردوستانه بودجه و شامل قرار دادن اشعه ماوراء بنفش نور در فروشگاه ها و دیگر فضاهای عمومی و همچنین Covid-19 تست و تماس با ردیابی در شیوع نقاط داغ. این UVC چراغ های نصب شده بر روی سقف می تواند به ضد عفونی کردن گردش هوا. اگر قرار به درستی روشنایی نیز می تواند به طور مداوم ضد عفونی کردن سطوح Nardell می گوید. “شما می توانید تصور که چرخ دستی های خرید ممکن است در زیر یک پتو از اشعه ماوراء بنفش به طوری که هنگامی که شما یک سبد خرید, شما می تواند بسیار خاصی است که آن را نمی خواهد عفونی,” او می گوید.

اگر شما وسوسه به خرید خود را UVC لامپ داشته باشید: بسیاری از ابزارهای وعده برای کشتن میکروب ها از جمله دستگاه های دستی است که ادعا می کنند برای پاکسازی مسائل خود را در 10 ثانیه. “برخی از مردمی نوع نمایش آن را به عنوان یک گرز سحر و جادو و یا یک lightsaber از جنگ ستارگان. شما خود را اکریلیک اشعه ماوراء گرز و شما موج آن بیش از خود را در کیسه زباله می گوید:” جیم Malley مهندس محیط زیست و متخصص در اشعه ماوراء بنفش در دانشگاه نیوهمپشایر. “که متاسفانه یک ناخالص ساده.”

چگونه به خوبی UVC کشته شدن میکروب ها بستگی دارد که در آن قرار است چه سخت است و چه مدت در فضا در معرض—این است که چرا ضعیف ترکه شما خرید در آمازون ممکن است انجام این کار بسیار برای محافظت از شما. اما شدت نیز ایجاد پتانسیل برای آسیب رساندن; به دنبال به طور مستقیم در یک UVC نور می تواند به طور موقت اما دردناک و آسیب چشم.

دور UVC—یک طول موج کوتاهتر از به طور سنتی تولید شده توسط لامپ های UVC (222 مقابل 254 نانومتر)—در حال ظهور است به عنوان یک برنامه به طور بالقوه امن تر نسخه. آن جان میکروب اما شمار کمتر در معرض خطر از قرار گرفتن در معرض به خاطر آن کمتر قادر به نفوذ به لایه بیرونی پوست مرده و یا پارگی لایه بر روی سطح چشم است. در یک سال 2018 مطالعه فیزیکدان دیوید برنر مدیر مرکز تحقیقات رادیولوژی در دانشگاه کلمبیا تولید آنفلوانزا قطرات شبیه به آنهایی که منتشر شد زمانی که ما تنفس یا سرفه و او نشان داد که می تواند ، با یک دوز کم از دور UVC. او در بر داشت یک نتیجه مشابه با مشترک coronaviruses به او گزارش شده در مارس preprint مقاله.

برنر پیش بینی دور-لامپ UVC به عنوان ابزار برای ایجاد فرودگاه و هواپیما امن تر است. اگر لامپ های UVC شده بود قرار است به روشن شدن هوا مسافران در اطراف او می گوید: “شاید ما می تواند مانع یا محدود این Covid-19 بیماری همه گیر.”

توقف Covid-19 در حال حاضر آن است که در 93 درصد از ملت شهرستانهای بسیار دلهره آور است. CDC اشاره می کند که این ویروس می تواند زنده ماندن در سطوح ساعت به روز و کسی که با Covid-19 می, فوران مسری قطرات و احتمالا کوچکتر از ذرات معلق در هوا هنگامی که آنها صحبت یا سرفه اما دانشمندان نمی دانم چه مدت در هوا باقی می ماند عفونی. با اطلاعات ناقص در مورد خطرات انتقال “یک حرکت نزولی این است که این روش نمی خواهد در همه کار است که آنها شاید هدف قرار دادن مکان اشتباه می گوید:” Blaser راتگرز بیماری های عفونی و محقق.

معمار Kevin Van Den Wymelenberg یک استراتژی برای کشف کردن که در آن ما ممکن است در معرض ویروس. او به تازگی راه اندازی یک پروژه برای تست ساختمان برای SARS-CoV-2 توسط swabbing سطوح هوا و فیلتر هوا و بازگشت کوره. آن را مانند انجام یک بررسی سلامت برای فضاهای ما را اشغال کند. ون دن Wymelenberg شروع به تست ساختمان در اورگان بهداشت و علوم و دانشگاه اورگان که در آن او را هدایت زیست شناسی و محیط ساخته شده مرکز. نمونه برداری ممکن است کمک به مسئولان دانشگاه مانیتور پردیس هنگامی که آن را در نهایت بازگشایی. (شبیه محیط زیست نظارت پروژه های راه اندازی شده اند توسط گروه های دیگر به سواب مترو و بیمارستان ها.)

ون دن Wymelenberg همچنین قصد دارد برای ارائه خدمات آزمون به صاحبان ساختمان و مدیران به عنوان یک راه برای پراکندن اضطراب در مورد فضاهای عمومی و پیگیری شیوع است. در ابتدا یک کیت و پردازش به آزمون 12 نمونه سایت هزینه خواهد شد $2,500; Van Den Wymelenberg امید دیگر دانشگاه های سراسر کشور را به پیوستن به این پروژه که ممکن است کاهش هزینه های کلی. “شما نمی توانید آزمون هر فرد در هر روز,” او می گوید. “اما مقایسه این منظور از قدر آسان تر برای تست air handler. شما ممکن است به دست آوردن دانش از 100 نفر و با یک سواب.”

ون دن Wymelenberg همچنین مشاوره در مورد ساخت ساختمان های ایمن تر است که می رود فراتر از کشتن میکروب ها است. چیزهایی که ما افزایش فضای سرپوشیده—هوای تازه و نور خورشید تصفیه و تهویه—همچنین کاهش انتقال خطر است. شما می توانید منتشر غلظت ویروس در هوا فقط با باز کردن یک پنجره به او می گوید. اگر که ممکن است سیستم های تهویه مطبوع می تواند در بیشتر هوا در فضای باز و در حالت ایده آل اگزوز هوا در سقف. نگه داشتن رطوبت داخل سالن در یک محدوده بین 40 و 60 درصد نیز باعث می شود آن را سخت تر برای این ویروس به گسترش او می گوید.

تنفس سالم هوا در اتاق—که یک استراتژی برای کاهش ما شانس ابتلا چیزی از یک همکار و, آیا آن را Covid-19 یا فقط سرماخوردگی.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • خواندن همه [ما coronavirus پوشش here](https://www.wired.com/tag/coronavirus/?itm_campaign=BottomRelatedStories_Coronavirus&itm_content=footer-rec

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de