300 هواپیماهای بدون سرنشین روشن آسمان به افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی

هواپیماهای بدون سرنشین انجام شده در خارج از روتردام بیمارستان دست زدن به Covid-19 بیماران ارائه یک فرم از هنر عمومی نادر در اجتماعی فاصله.

سه شنبه گذشته در ساعت 10 به وقت محلی, پزشکی, کارگران و بیماران در هلند’ اراسموس MC بیمارستان—در حال حاضر کانون کشور Covid-19 پاسخ—flocked به ویندوز. خارج, بالاتر از روتردام را تیره, سیاه, Nieuwe Maas رودخانه گروهی از مرموز شناور چراغ در حال افزایش بود در آرام پرواز. سوسو زننده آنها swirled به جرم هر دو آلی و خارج از این جهان قابل مشاهده نه تنها به مردم داخل بیمارستان اما برای بسیاری از نفر از ساکنان شهر که مانند بسیاری از سراسر جهان در حال محدود به صفحه اصلی.

مردم پشت مسحور چراغ Lonneke Gordijn و رالف Nauta که جمعی رانش شده است و با استفاده از تکنولوژی به “آشکار این پدیده و خواص پنهان طبیعت” از سال 2007. مرموز ازدحام آنها ایجاد شده است که آنچه را به آنها لقب حق رای دادن آزادی های مستقل حرکت گله از 300 نورانی هواپیماهای بدون سرنشین, برنامه ریزی برای پرواز با استفاده از یک بیولوژیکی الگوریتم مشتق شده از یک دهه از تحقیقات به سار murmurations, گله که در آن هزاران نفر از پرندگان cohesively پرواز در حال شکلگیری هندسه در پاسخ به محرک های اطراف آنها را. در طبیعت murmurations در حال استفاده از “مدیریت عدم قطعیت و حفظ اجماع” را از طریق سریع, یونیفرم, تصمیمات گرفته شده برای محافظت از بسته. در رانش عملکرد این هفته در روتردام آنها یک راه برای نشان دادن قدردانی به مراقبت های بهداشتی کارگران در یک کشور که در آن coronavirus در حال حاضر بیش از ادعا 5,200 زندگی و بهترین چیزی گله می توانید برای ایمن ماندن است و ماندن از هم جدا.

“زمانی که مردم نگاه سار آنها فکر می کنم آنها به دنبال در یکی از آزاد ترین و طبیعی حرکات آنها می توانید تصور کنید” Nauta می گوید. “اما زمانی که شما نگاه از نزدیک شما دیدن پرندگان در حال کار با هم به عنوان یک مکانیزم ایمنی.” اما به عنوان مورد در تمام سیستم های کنترل “وجود دارد مداوم تمایل به گریز از آن بازسازی شکستن ساخت. این زیبا و غیر رایگان رفتار این دوگانگی از ازدحام.” که دوگانگی—فردگرایی و جامعه—است و چه هواپیماهای بدون سرنشین در حال تقلید به enrapturing اثر است. و این که کیفیت جداگانه هم احساس می کند به خصوص انعکاسی از زندگی در مستند به ویژه هنگامی که یکی طول می کشد زمان به حساب آورد. مارس 5 بود سالگرد 75 از هلند’ آزادی از نازی ها یک روز تعطیل ملی معمولا با راهپیمایی و در سراسر کشور جشن که همه لغو شده است با توجه به همه گیر.

پیام حق رای دادن آزادی می آید با یک چالش به تجدید نظر چه آزادی واقعا است. اولویت آزادی های فردی در حال حاضر به معنی به خطر انداختن آزادی جمعی در آینده است. این ایده به نظر می رسد به خصوص رزونانس در هلند است که در مواجهه با انتقاد از همسایگان خود در اتحادیه اروپا برای داشتن سختگیرانه تر coronavirus کاهش اقدامات. “جهان یکی superorganism بنابراین اگر ما موفق به کار با هم به نفع کل زمین ما هرگز پیدا کردن یک راه حل واقعی,” Gordjin می گوید. “این اغلب بدان معنی است که منافع فردی در تضاد هستند با کسانی که در خدمت تصویر بزرگتر. آزادی واقعی است برای پیدا کردن یک راه در یک گروه به صورت رایگان.”

Gordijn اعتبارات کار Stefano Mancuso, بنیانگذار مطالعه گیاهی نوروبیولوژی با کمک بیان این مفهوم است. مانکوسو اعتبار گیاهان’ شبکه سازه ها با کمک به بقای خود; سار murmurations انجام چیزی مشابه به همین. پس از انجام هواپیماهای بدون سرنشین برنامه ریزی برای پرواز در صدا و جوامع کار با هم به سوی گله ایمنی به دفع کردن بیماری. “مانکوسو چگونه توصیف طبیعت تنها می تواند به تصمیم گیری مبتنی بر آگاهی جمعی می گوید:” Gordijn. “همین دلیل است که ما احساس می کنیم [عملکرد] و ارتباط برای این لحظه. طبیعت همیشه در [نامشخص] شرایطی زیرا حیوانات و گیاهان نمی دانم چه به انتظار. انسان در حال تجربه این حق در حال حاضر به عنوان به خوبی و ما آن را پیدا کنید اما آن را در واقع بسیار طبیعی را کنترل کند.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

به دلیل پیام و دلیل آن اداره می شود و با تجربه از دور حق رای دادن آزادی به نظر می رسد کاملا کالیبره شده به این لحظه اجتماعی فاصله. هواپیماهای بدون سرنشین و حتی پرواز 6 فوت از هم جدا”نشان میدهد که چگونه شما هنوز هم می تواند شاعرانه حرکت همراه با 2 متر فاصله از یکدیگر می گوید:” Nauta. پس از آن آسان است که فرض کنیم که این پروژه توسعه داده شد در پاسخ به بسته شدن موزه ها, مردم عقب نشینی در داخل و همگان جدید یاس و نومیدی برای جمعی از تجارب و بدون جماعت (فکر می کنم: مردم در بالکن تشویق برای پزشکان و پرستاران از رم به نیویورک). اما نصب و راه اندازی شده است, پرواز, پس قبل از همه گیر لازم از جمله نوآوری—برای اولین بار در Art Basel Miami Beach در سال 2017 و پس از آن در سوزاندن مرد و بیش از ناسا موشک باغ در سال 2019 به یک اجرای زنده توسط Duran Duran. Gordijn و Nauta رویای یک جنبشی مجسمه سازی است که می تواند خود را بیان سار الگوریتم زندگی می کردند در داخل خود آگاهی جمعی پس حتی قبل از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین قادر به کشیدن آن را خاموش. “آن بوده است 12 سال سفر می گوید:” Nauta, “از رفتن به دانشگاه و موثر مردم برای شروع تحقیقات برای ایجاد این اتفاق می افتد.” برای مدت زمان طولانی همه آنها به حال خود بود الگوریتم و چشم انداز آن پتانسیل فیزیکی. و پس از آن اینتل را امضا کردند.

در سال 2008 شرکت فناوری شد برای اولین بار به کمک رانش برنامه مجموعه ای از هواپیماهای بدون سرنشین با سار الگوریتم. این یک یاس. “اولین بار از هواپیماهای بدون سرنشین شد بلند ما خیلی هیجان زده می گوید:” Gordijn. “ما در آسمان … و ما احساس نمی کند هر چیزی. ما خیلی نا امید کرد.” اینتل به آنها اطمینان داد که هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شده دقیقا چگونه الگوریتم حال دیکته شده و این شرکت در نظر گرفته آن را یک موفقیت است. اما برای Gordijn و Nauta آن را احساس نمی right; نبود آلی است. آنها رفت و برگشت به کار و بالا بردن سرعت برخی از حرکات و کند کردن دیگران, تنظیم شدت نور. در نهایت آن کلیک. “به این فن آوری انجام شده است که یک چیز بسیار مهم است اما اگر شما برنامه را در راه است که طنین انداز با مردم آن هیچ معنی در همه” Gordijn می گوید.

همانطور که بیشتر با تکنولوژی رهبران علاقه نشان می دهد در تقاطع صنعت خود را با طبیعت و هنر Gordjin و Nauta دیدن یک فرصت به آنها را به بحرانی مکالمات آنها مشغول شده اند در پس آنها ملاقات دو دهه پیش در آکادمی طراحی آیندهوون که در آن آنها پیوند می خورند بیش از جهان است که تا به حال ارائه شده آنها را در پناه خود جوانان است. برای Nauta آن جوامع مختلف در داستان های علمی تخیلی “که در آن شما می تواند مربوط به سیارات مختلف و فرهنگ ها شاید جایی که شما می تواند مناسب را در بیشتر,” او می گوید. “سپس Lonneke به من نشان داد جهان طبیعی آن را گسترده کشف نشده بی پایان الهام بخش است.” با هم, آنها کشف چگونه دور جهان شد متشکل از عناصر در حال حاضر در طبیعت یافت—سیارات بر اساس بزرگنمایی در تصاویر سلول های بیگانگان که مانند حشرات. “من فکر می کنم ما تا زمینی که ذهن انسان قادر به ساخت هر گونه فانتزی است که ترکیبی از جنبه های است که در حال حاضر در طبیعت,” او می گوید. “این چیزی است که ما انجام می دهیم با ما هنر است.”

با هر تکرار از حق آزادی Gordijn و Nauta در حال ساختمان بر خود murmuration همیشه در حال تکامل وابستگی متقابل. همکاری خود را—که آغاز شد به عنوان یک دوستی تکامل به یک دهه عاشقانه به دنبال جدایی—همواره تأکید توسط خلاق خود را در ارتباط است. “من فکر می کنم که چرا ما را در درک این ارتباط بسیار خوبی از آنجا که ما واقعا تا به حال به relearn برای برقراری ارتباط و به همان فرکانس [به جای] نه گوش دادن به هر یک از دیگر. من بسیار خوشحال هستم که ما جان سالم به در برد زیرا این کار است که ما را با هم هنوز هم عشق از زندگی ما است.”

جمعی در اطراف آنها پاسخ و تغییر شکل بیش از حد. “ما کشیده این در کمی بیش از یک هفته” Gordijn می گوید: از 5 عملکرد هواپیماهای بدون سرنشین برای جشن کارکنان مراقبت های بهداشتی. “هر کس می خواست به همکاری. ما این بودجه در جای خود. به طور معمول همه چیز را ماه به سازماندهی آن را مانند یک سازمان بزرگ به این کشش. در حال حاضر هر کس در خانه است و آنها هم. مردم مایل به گرفتن دست خود را کثیف و انجام کاری. این هم از ایجاد این باور نکردنی بود.” هر کس به نظر می رسد می خواهد گله جامعه است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net