4 بهترین کوکتل اشتراک کیت: 4 کیت های بالا بررسی (2020)

اگر شما ولع مصرف یک خیال باف مخلوط آشامیدنی این خدمات ارائه خواهد شد تمام اجزای لازم به درب خود را.

هیچ شرم در جرعه جرعه قشنگتر نور و کوبیدن عکس های دلپذیر ذرت در این روز تاریک است اما در حال حاضر مصرف کنندگان دور و گسترده ای هستند احتمالا ولع مصرف برای چیزی کمی بیشتر بالا. اما از آنجا که شما نمی توانید بیرون بروید به نوار مورد علاقه خود را به صورت یک هنر و صنعت کوکتل, چرا که نه آن را به شما ؟

کوکتل اشتراک کیت را تبدیل به یک پدیده دیر است. من شمارش حداقل یک دوجین گزینه هنگامی که تحقیق در این داستان همه امیدوار کننده برخی از تغییرات بر روی یک theme: ما به شما ارسال مواد تشکیل دهنده و سپس شما را به نوشیدنی های خود را. در حالی که بسیاری از این کیت بسیار اساسی—چقدر سخت است که آن را قدیمی و از مد افتاده به هر حال ؟ —چهار نشان داده شده در اینجا این کرم محصول هر ارائه یک مجلل تجربه است که ممکن است در غیر این صورت چالش خانه barkeep.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

SaloonBox
بهترین برای: (احتمالی) مسافر
cocktails with small bottles of alcohol
عکس: SaloonBox

SaloonBox اشتراک کیت چیزی است که شما می توانید و باید در یک هواپیما هنگامی که شما در واقع می توانید در هر نقطه. این کیت دارای همه چیز شما نیاز به ایجاد دو دستور هر وعده دو مصرف کنندگان. ضربه زن این است که هیچ مواد تازه شامل, بنابراین بدون نیاز به نگرانی در مورد میوه رفتن بد است.

کیت دریافت کردم شامل دو کوکتل های مختلف از جمله بمب گیلاس (بوربن, عسل, گرانول, لیمو و کامل اونس آب از شامل شیشه کوکتل گیلاس) و Oaxacan پالوما (mezcal, آگاو, شربت پاره پاره را Firewater تنتور و گرانول, آهک و کوچک می توانید از س درخشان گریپ فروت نوشابه). استفاده از یخ خشک مرکبات کریستال بود من عصبی, اما من تعجب که چگونه موثر آنها در کوکتل. آنها اضافه شده مقدار زیادی از اسیدیته بدون آمدن در سراسر به عنوان ساختگی. (راز طولانی خشک لرزش قبل از تکان دادن دوباره با یخ.) من حتی با توجه به برداشتن برخی از بسته ها برای آینده citrusless شرایط اضطراری.

SaloonBox این نوشیدنی را ندارد و craftiest اما آنها قطعا قابل حمل; مواد بیا با هم بسته بندی شده در یک جعبه است که می تواند منظمی به خود را حمل کنید.

یک SaloonBox هزینه اشتراک 49 دلار به $53 در هر ماهحمل و نقل شامل بسته به اصطلاح از خود پرداخت. که تقریبا 13 دلار در هر وعده که گران است اما قریب به اتفاق نیست. شما بهتر ارزش از شرکت a la carte کیت که در دسترس به عنوان یک خرید برای $83 به 95 دلار هر جمله کامل بطری مشروب الکلی همراه با تمام fixins مورد نیاز برای 12 نفر از یک کوکتل.

شاکر و قاشق
بهترین برای: لو شکم پرست

شاکر و قاشق را شعار مزین در آن جعبه است “کوکتل شما هرگز نمی دانستند شما می توانید!” من فکر کردم که مبالغه اما هیچ: هر ماه جعبه یک هیولا کافی پر مواد لازم برای چهار نفر در هر یک از سه کوکتل همه تغییرات در یک موضوع است که ترکیب یک روح. دو جعبه رو بررسی هر یک شامل عظیم 11 مواد تشکیل دهنده. برای مثال آسیایی مضمون جعبه شامل gochugaru نمک chalmat-شربت عسل و یک ویال از Som آناناس Szechuan فلفل عصا سرکه صمیمی. گذشته از این, تازه, لیمو (در جعبه) من فکر نمی کنم من تا کنون نوشیدنی مخلوط با هر یک از این مسائل است.

مطمئن شوید به اندازه کافی بسیاری از کوکتل بسیار منحصر به فرد است. فرض کنید شما آماده آنها را به درستی هر یک را به احتمال زیاد به شما یادآوری از 18 دلار نوشیدن شراب در خدمت فانتزی speakeasy که چاپ مواد تشکیل دهنده در آن منوها فقط در حروف کوچک. در دقیقه من تزریق ودکا macerating زردآلو خشک و spritzing روغن از کوچک پمپاژ قبل از اتمام من کوکتل با گل بابونه. من لذت می برد برخی از نوشیدنی های بیش از دیگران, البته, اما همه آنها به وضوح طراحی شده با نهایت دقت توسط mixologists که می دانستند دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند.

شاکر و قاشق اشتراک هزینه 40 دلار به 50 دلار در ماهاست اما گرفتن وجود دارد. آن را شامل نمی شود مشروب الکلی. شاکر و قاشق می گوید این است که برای سود خود را—آنها می توانند کشتی در سراسر کشور بدون امضا نیاز است—اما آن را نشانی از تغییر ارزش حساب دیفرانسیل و انتگرال. که گفت: در حدود 4 دلار در هر نوشیدنی شاکر و قاشق است که در واقع بسیار ارزان است. یک بطری Smirnoff به دور از ودکا کیت را اجرا خواهد کرد شما در مورد $13 هر چند شما ممکن است پیدا کردن shochu مورد نیاز به صورت های مختلف کیت کمی سخت تر به منبع. در نهایت شما فقط به دنبال در یکی دیگر از $1 به $2 به پایان رسید در هر, نوشیدن هنگامی که شما اضافه کردن الکل. پرتاب در یکی دیگر از نوک دلار برای خودتان برای رفتن مایل اضافی از تهیه این مشروب الکلی و آن را هنوز هم یک معامله بزرگ است.

EastBevCo
بهترین برای: Asiaphile
4 Best Cocktail Subscription Kits 4 Top Kits Reviewed
عکس: EastBevCo

مانند شاکر & قاشق تازه وارد EastBevCo را شامل نمی شود مشروب الکلی در آن کیت—به این دلیل ساده که تازه بدوران رسیده عمل نمی کند باید یک مشروب مجوز. پیچ و تاب و در اینجا است که هر ماهانه کیت طراحی شده است به طور انحصاری در سراسر آسیایی, مواد, بنابراین سهام در soju, خاطر, و Suntory محصولات قبل از اینکه شما محل سفارش اول شما.

درست مانند شاکر هر ماه EastBevCo فراهم می کند به اندازه کافی مواد لازم برای چهار نفر سه کوکتل های مختلف اما این نوشیدنی ها بطور قابل توجهی ساده تر حداقل در کیت تست کردم. اخیر Sojupolitan است و دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل با علاوه بر این از غیر معمول کره آب گلابی در حالی که Melona به شما شلاق تا soju با شربت ساده آهک و عسلک آب—افزایش میدوری ترش. اگر دوست دارید طعم آسیایی هستند اما حفظ در مورد قرار دادن روغن کنجد و فلفل در یک کوکتل EastBevCo ارائه کمتر پرماجرا گزینه است.

یک EastBevCo اشتراک هزینه خواهد شد $45 تا 50 دلار در هر ماهبسته به چه مدت شما مشترک است. اشتراک شما می شود این درب برای $4 پاپ فقط مانند شاکر.

منابع صنعت کوکتل
بهترین برای: درست barfly
4 Best Cocktail Subscription Kits 4 Top Kits Reviewed
عکس: منابع کرافت کوکتل

منابع صنعت کوکتل ارائه می دهد متفاوت چرخش DIY کوکتل مفهوم و در حالی که آن را به اشتراک نفسه کیت قطعا ارزش یک نگاه. واقعی bartenders (که نیست کار در املاک میله در حال حاضر) را هر میکسر توسط بچینگ با هم تمام مواد تازه شربت bitters و سپس شخصا تحویل دو بطری به خود را درب: یک بطری از batched میکسر و کامل بطری مشروب الکلی است که به اندازه کافی برای یک دوجین یا بیشتر می نوشد.

من سعی کردم دو تا از منابع این نوشیدنی از جمله Evening Standard (Sazerac چاودار, در خانه, زردآلو demerara شربت و پنج ادویه bitters) و روح راش (تولامور D. E. W. ویسکی ایرلندی, تازه, آب لیمو, در خانه, elderflower شربت و Elemakule ماورا bitters). من آنها را به جامد تجربیات هر چند من در نهایت گرفته میکسر کردن یک بیت در هر دو. Garnishes نیست در کیت شامل اما شما یک گاری تک اسبه و عجیب چهار فنجان های پلاستیکی بزرگ است که اگر شما با داشتن این تحویل کنار استخر.

منبع کرافت کوکتل هزینه 65 میلیارد دلار به 97 دلار در هر, نوشیدن (حدود 5 تا 8 دلار در هر وعده). حمل و نقل که شامل یک متصدی بار رانندگی به خانه خود آزاد است. فعلی منو شامل 12 کوکتل اما این مایع است. بزرگترین گرفتن ؟ بسیاری از میکسر تنها حدود پنج شب در یخچال و منابع است که تنها در دسترس در شهرستانها را انتخاب کنید—در حال حاضر آستین, دالاس و نیویورک و سان فرانسیسکو.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im