رمز عبور مدیران سبزیجات از اینترنت است. ما می دانیم که آنها برای ما خوب است اما بسیاری از ما شادتر هستند وعده شگفت انگیزی بر روی رمز عبور معادل آن از مواد غذایی آشغال. به مدت هفت سال در حال اجرا است که “123456” و “رمز عبور”—دو شایع ترین استفاده از کلمات عبور در وب است. مشکل این است که بسیاری از ما نمی دانم چه چیزی باعث می شود یک رمز عبور خوب و قادر به یاد داشته باشید صدها نفر از آنها به هر حال.

اگر شما می تواند به حفظ کردن کلمات عبور قوی برای هر وب سایت بازدید می کنید و هر برنامه استفاده می کنید با تمام معنی آن را انجام دهد. فرض کنید شما با استفاده از کلمات عبور امن—است که اولین و مهمترین مختصر برای طولانی کلمه عبور—این امن ترین است اگر کمی دیوانه, راه برای ذخیره کلمه عبور. این کار ممکن است برای حافظه استاد بزرگ Ed کوک, اما بسیاری از ما در حال آماده شدن برای چنین شاهکارهای فوق العاده. ما نیاز به offload که کار به مدیران رمز عبور که ارائه امن خزانه که می تواند ایستادن برای ما معیوب, overworked, خاطرات.

یک مدیر رمز عبور ارائه می دهد راحتی و از همه مهمتر کمک می کند تا شما ایجاد رمزهای عبور بهتری که باعث می شود خود را آنلاین وجود کمتر در معرض رمز عبور حملات مبتنی بر.

به روز شده در فوریه 2020: ما اضافه شده چند خدمات جدید از جمله NordPass, Enpass و حافظ امنیت است.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (تخفیف).

چرا استفاده از مرورگر خود را?

اکثر مرورگرهای وب ارائه حداقل ابتدایی مدیریت رمز عبور. (این جایی است که کلمات عبور شما را ذخیره می شود زمانی که گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس بپرسید اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در رمز عبور.) این بهتر از استفاده مجدد از رمز عبور یکسان در همه جا اما مبتنی بر مرورگر مدیران رمز عبور محدود است.

دلیل کارشناسان امنیتی توصیه می کنیم شما با استفاده از یک رمز عبور اختصاص داده شده مدیر پایین می آید به تمرکز. مرورگرهای وب دیگر اولویت ها که نمی, چپ زمان زیادی برای بهبود مدیریت رمز عبور. برای مثال بسیاری از آنها را نمی خواهد تولید کلمات عبور قوی را برای شما روم به شما حق را در “123456.” اختصاصی مدیران رمز عبور باید یک هدف منحصر به فرد شده اند و با اضافه کردن ویژگی های مفید برای سال در حال حاضر. در حالت ایده آل, این منجر به امنیت بهتر است.

به طور کلی بهترین

1Password

This image may contain Text Menu and File
تصویر: 1Password

1Password شروع زندگی به عنوان یک اپل محور رمز عبور راه حل, اما آن را تا به آنجا گسترش آن ارائه شده که شامل سیستم عامل iOS, Android, Windows و ChromeOS. حتی وجود دارد یک ابزار خط فرمان است که کار خواهد کرد در هر نقطه. وجود پلاگین برای مرورگر وب مورد علاقه خود بیش از حد که باعث می شود آن را آسان برای ایجاد و ویرایش کلمه عبور جدید در پرواز.

چه مجموعه 1Password از هم جدا است و تعداد زیادی از اضافی را ارائه می دهد. در علاوه بر این به مدیریت رمزهای عبور از آن می تواند به عنوان یک احراز هویت برنامه مثل Google Authenticator برای امنیتی اضافه شده آن را ایجاد یک سری کلید به کلید رمزگذاری آن استفاده می کند به این معنی هیچ کس نمی تواند رمزگشایی کلمه عبور خود را بدون که کلید. (حرکت نزولی این است که اگر شما از دست دادن این کلید هیچ کس حتی 1Password می تواند رمزگشایی کلمه عبور خود را.)

یکی دیگر از دلایل 1Password ارائه می دهد بهترین تجربه آن است تنگ ادغام با دیگر برنامه های تلفن همراه. به جای نیاز به کپی کردن و قرار دادن رمز عبور از رمز عبور خود را به مدیر دیگر برنامه 1Password یکپارچه با بسیاری از برنامه ها و می توانید با تکمیل خودکار. این است که بیشتر قابل توجه در سیستم عامل iOS که در آن اینتر-برنامه ارتباط بیشتر محدود شده است.

دلیل دیگر من مانند 1Password است که سفر خود را از حالت که اجازه می دهد تا شما را به حذف هر گونه اطلاعات حساس از دستگاه های خود را قبل از سفر و سپس بازگرداندن آن را با یک کلیک شما پس از عبور از مرز. این مانع از هر کسی حتی اجرای قانون در مرزهای بین المللی از دسترسی کامل شما رمز عبور خرک.

1Password یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان بنابراین شما می توانید آن را تست قبل از ارتکاب.

1Password هزینه $3 در هر ماه (36 دلار در هر سال 60 $در سال برای خانواده ها)

پس از ثبت نام, دانلود نرم افزار برای Windows, MacOS, اندروید, iOS, سیستم عامل chrome و یا لینوکس. نیز وجود دارد که مرورگر, افزونه های فایرفاکس, کروم و لبه.

بهترین گزینه

Bitwarden

a computer and 2 phones showing a screen of the Bitwarden password dashboard
عکس: Bitwarden

Bitwarden تبدیل به یک انتخاب محبوب در میان نرم افزار منبع باز نكرد ، پس از استفاده از آن برای چند ماه من می توانید ببینید که چرا. آن را رایگان و بدون محدودیت و آن را در هر بیت به عنوان جلا و کاربر پسند که ما در بالا انتخاب کنید.

آیا من ذکر آن منبع باز? این بدان معناست که کد است که قدرت Bitwarden است آزادانه در دسترس برای هر کسی که برای بازرسی به دنبال معایب و رفع. در نظریه بیشتر در این کد بیشتر مهر و موم شده از آن می شود. Bitwarden نیز حسابرسی توسط یک شخص ثالث به اطمینان حاصل شود آن را امن. می توان آن را نصب شده بر روی سرور خود و برای خود آسان-میزبانی وب اگر شما ترجیح می دهند به اجرای خود را در ابر.

وجود دارد برنامه برای Android, iOS, Windows, MacOS, و لینوکس و همچنین به عنوان پسوند برای تمام مرورگرهای وب به علاوه کمتر-گزینه های رایج مانند اپرا شجاع و ویوالدی (که همه پشتیبانی از افزونه های کروم).

چیز دیگری که من می خواهم BitWarden را semiautomated رمز عبور را پر کنید-در ابزار. اگر بازدید شما از سایت است که شما را نجات داد, اعتبار, برای, Bitwarden مرورگر آیکون نشان می دهد که تعدادی از ذخیره اعتبار از آن سایت است. با کلیک بر روی آیکون و آن را بپرسید که به حساب شما می خواهید به استفاده از و پس از آن به طور خودکار پر کردن فرم ورود. این باعث می شود آن را آسان به سوئیچ بین نام کاربری و جلوگیری از مشکلات پرکن ما اشاره در پایین این راهنمای. اگر شما به سادگی باید خود را به طور کامل خودکار فرم پر Bitwarden پشتیبانی می کند که به عنوان خوبی.

Bitwarden ارائه می دهد پرداخت و ارتقاء حساب. ارزان ترین دسته Bitwarden حق بیمه $10 در هر سال است. می شود که شما 1 گیگ فایل رمزگذاری شده ذخیره سازی دو فاکتور تأیید هویت با دستگاه های مانند YubiKey FIDO U2F Duo و یک رمز عبور بهداشت و طاق گزارش سلامت. پرداخت همچنین شما می شود اولویت پشتیبانی از مشتری.

Bitwarden رایگان است (10 دلار در هر سال برای خانواده ها)

پس از ثبت نام, دانلود نرم افزار برای Windows, MacOS, آندروید, در iOS, و یا لینوکس. نیز وجود دارد که مرورگر, افزونه های Firefox, Chrome, Safari, Edge, ویوالدی و شجاع است.

بهترین کامل-ویژه مدیر

Dashlane

Image may contain Text Menu and Electronics
تصویر: Dashlane

من برای اولین بار مواجه می شوند Dashlane چند سال پیش. آن زمان همان بود که رقبای خود را با هیچ ویژگی های standout. اما به روز رسانی های اخیر به خصوص Dashlane 6 اضافه شده ویژگی های متعددی در جای دیگر یافت نشد. یکی از بهترین سایت نقض هشدار. Dashlane به طور فعال نظارت بر گوشه تیره تر از روی وب به دنبال درز و یا سرقت اطلاعات شخصی و پس از آن به شما هشدار اگر اطلاعات شما به خطر افتاده است.

دسکتاپ مشتری است که آسان به حرکت و برنامه های تلفن همراه را از دسترسی به داده های خود را در همه جا یک کاری که با سهولت هر چند هیچ همگام سازی بین دستگاه های بدون خرید نسخه حق بیمه (5 دلار در هر ماه). هنوز هم آن را ساده به راه اندازی و با استفاده از یک کلید مخفی برای رمزگذاری کلمه عبور خود را بسیار شبیه 1Password را تنظیم روند.

ما نیز مانند گزینه ذخیره رمز عبور اطلاعات در Dashlane سرور. اگر شما با استفاده از این ویژگی, شما مسئول مدیریت و همگام سازی رمز عبور خرک بین دستگاه های. آن را کمتر راحت است اما کلمه عبور خود را با شما باقی بماند. این امکان پذیر نمی باشد با 1Password یا برنامه LastPass. حق بیمه طرح خوب دیگر اضافی شما را پیدا خواهد کرد با دیگر خدمات مانند یک VPN رایگان.

Dashlane حق بیمه هزینه 5 دلار در هر ماه ($60 در هر سال). همچنین حق بیمه به علاوه که هزینه $10 در هر ماه (120 دلار در هر سال) و شامل برخی از هویت سرقت و ابزار بازیابی. Dashlane ارائه می دهد یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان برای هر دو برنامه بنابراین شما می توانید آن را تست قبل از ارتکاب.

Dashlane حق بیمه (توصیه می شود) هزینه 5 دلار در هر ماه ($60 در هر سال)

پس از ثبت نام و گرفتن نرم افزار برای Windows, MacOS, آندروید, در iOS, و یا لینوکس. نیز وجود دارد که مرورگر, افزونه های فایرفاکس, کروم و لبه.

بهترین گزینه DIY (سلف سرويس)

KeePassXC

This image may contain Word Text and Page
تصویر: KeePassXC

می خواهید برای حفظ کنترل بر داده های خود را در ابر ؟ سعی کنید با استفاده از یک نرم افزار دسکتاپ مانند KeePassXC. این فروشگاه رمزگذاری نسخه از تمام کلمات عبور شما را به یک رمز دیجیتال خرک که شما امن با یک استاد رمز عبور فایل کلید و یا هر دو. با این تفاوت که به جای استفاده از خدمات میزبانی مانند 1Password همگام سازی آن را برای شما همگام سازی که فایل پایگاه داده خود را با استفاده از یک فایل-همگام سازی خدمات مانند Dropbox به یا ادوارد اسنودن سرویس: SpiderOak. هنگامی که فایل های خود را در ابر شما می توانید آن را بر روی هر دستگاه که دارای یک KeePassXC مشتری.

چرا خودتان آن را انجام? در یک کلمه: شفافیت. مانند Bitwarden, KeepassXC منبع باز است که بدان معنی است که کد آن می تواند شده است و بازرسی برای بحرانی معایب.

KeePassXC به رایگان استفاده کنید

دانلود برنامه دسکتاپ برای ویندوز و MacOS یا لینوکس و ایجاد طاق خود را. وجود دارد همچنین افزونه های فایرفاکس و کروم, اما نه لبه. آن را نمی باید رسمی نرم افزار برای گوشی شما. در عوض این پروژه توصیه KeePass2Android یا گاو برای آی فون است.

بچه های جدید در بلوک

NordPass:

Image may contain Electronics Computer Tablet Computer Screen Monitor and Display
عکس: Nordpass

NordPass است یک نام تجاری جدید برنامه مدیریت رمز عبور, اما آن را از یک شرکت قابل توجه شجره نامه. NordVPN شناخته شده است ارائه دهنده VPN و این شرکت به ارمغان می آورد به مدیر رمز عبور خود را بسیار از سهولت استفاده و سادگی ساخته شده است که آن را ارائه VPN محبوب است. نصب و راه اندازی فرآیند یک نسیم است. وجود دارد برنامه برای هر پلت فرم های اصلی (از جمله لینوکس) مرورگر و دستگاه.

نسخه رایگان از NordPass محدود به یک دستگاه; هیچ همگام سازی در دسترس است. وجود هفت روز تست رایگان از نسخه حق بیمه است که اجازه می دهد تا شما تست دستگاه همگام سازی. اما برای دریافت کنید که به صورت شما می خواهید برای ارتقاء به 36 دلار در سال طرح (مانند آن خدمات VPN NordPass قبول پرداخت در cryptocurrencies).

مانند دیگر ما علاقه NordPass با استفاده از دانش صفر راه اندازی است که در آن تمام داده های رمزگذاری شده بر روی دستگاه خود را قبل از آپلود به سرورهای این شرکت. دیگر ویژگی های خوب شامل پشتیبانی از دو فاکتور تأیید هویت برای ورود به حساب خود را و ساخته شده در ژنراتور رمز عبور (که دارای مقدار زیادی از گزینه های برای رسیدگی به کسانی که ضعیف طراحی شده و در سایت قرار داده است که عجیب و غریب, الزامات رمز عبور خود را).

NordPass رایگان است هر چند ما نشان می دهد ارتقاء به حق بیمه طرح توجیهی ($36/سال)

پس از ثبت نام و گرفتن نرم افزار برای Windows, MacOS, آندروید, در iOS, و یا لینوکس. نیز وجود دارد که مرورگر, افزونه های فایرفاکس, کروم و لبه.

لوح یادبود
This image may contain File Text Menu and Webpage
تصویر: LastPass

مدیران رمز عبور نیست یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است. در حالی که ما فکر می کنم ما تراکم بالا پوشش بسیاری از موارد استفاده و بهترین انتخاب برای بسیاری از مردم نیازهای خود را ممکن است متفاوت باشد. وجود دارد مقدار زیادی از بسیار خوب مدیران رمز عبور. در اینجا برخی از ما بیشتر تست کردم و دوست داشتم.

 • برنامه LastPass (رایگان 36 دلار در هر سال برای حق بیمه): این برنامه LastPass یکی از محبوب ترین و شناخته شده مدیران رمز عبور. آن را با این نسخهها کار در تقریبا در هر پلت فرم ها و دستگاه های موجود هر چند که به تازگی کاهش یافته است آن macOS برنامه مستقل با استناد به تغییرات در اپل ابزار توسعه دهنده. برنامه LastPass تا به حال تعدادی از مشخصات بالا انتقادی اشکالات و برخی از نقض داده. به طور کلی اگر برنامه LastPass باقی مانده است یک انتخاب خوب برای کسانی که در بودجه تنگ است.

 • Myki: Myki با استفاده از یک دستگاه برای همگام سازی داده های خود را به جای یک ابر مبتنی بر سرور است. همه چیز شروع می شود را بر روی تلفن خود و یا قرص خود را و سپس شما می توانید همگام سازی کلمات عبور شما را به دسکتاپ خود را با استفاده از Myki این پسوند مرورگر. همگام سازی اتفاق می افتد از طریق Myki رله سرورهای اما هیچ داده ای است که در واقع ذخیره می شود; آن را فقط از طریق مسیر از تلفن خود را به مرورگر فرمت. Myki به رایگان استفاده کنید (با پرداخت خانوادگی/تیم برنامه).

 • RememBear (36 دلار در هر سال): RememBear می کند همه چیز شما می خواهم انتظار از یک برنامه مدیریت رمز عبور و آن را به خرس! مدیران رمز عبور هستند و احتمالا خسته کننده ترین نرم افزار بر روی دستگاه خود را به علاوه فقط ایده آنها استرس زا است برای برخی از مردم است. RememBear شمارنده این سرگرم کننده با خرس جناس ها و صاف کردن, اضطراب, خود, دوستانه, دوست داشتنی خرس طلسم. برای مبتدیان RememBear همه چیز شما نیاز دارید و باهوش نزدیک و رابط کاربر. آن را از دست رفته برخی از ویژگی های است که کاربران پیشرفته ممکن است بخواهید مانند دو فاکتور تأیید هویت (RememBear پشتیبانی از 2FA برای ورود به سایت اما نه برای خود نرم افزار) و یک password strength checker. وجود دارد یک محاکمه رایگان است که به شما اجازه تست برنامه اما برنامه رایگان نیست و همگام سازی. یک حساب حق بیمه است که 36 دلار در هر سال و شامل همگام سازی با پایان به پایان رمزگذاری امن پشتیبان گیری و اولویت خدمات به مشتریان است. متاسفانه شما نمی توانید واقعی خرس.

 • Enpass (رایگان 12 دلار در هر سال یا یک بار 60 دلار برای حق بیمه): مانند KeePassXC, Enpass ذخیره هر گونه اطلاعات بر روی سرور خود. همگام سازی به کار گرفته شده است از طریق خدمات شخص ثالث مانند Dropbox به یا NextCloud. Enpass نیست انجام همگام سازی اما آن را ارائه می کند نرم افزار بر روی هر پلت فرم. این بدان معناست که هنگامی که شما همگام سازی و راه اندازی این نسخهها کار درست مانند هر سرویس دیگری. و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد Enpass هک شدن, چرا که داده های خود را نیست بر روی سرور خود. اگر شما راحت راه اندازی امن همگام سازی خود Enpass باعث می شود یک مدیر رمز عبور.

 • Keeper Password Manager (Free 36 دلار در هر سال برای حق بیمه): حافظ ارائه می دهد طیف امنیتی-ابزارهای مرتبط از جمله مدیریت رمز عبور. دروازه بان کار می کند بسیار شبیه 1Password و دیگران, ذخیره سازی خود را تنها داده های رمزگذاری شده و ارائه می دهد دو عامل احراز هویت برای ورود به حساب خود را. مانند Dashlane حافظ بسیاری از اضافی از جمله تیره-نظارت بر وب به معنای حافظ را بررسی علنا ارسال اطلاعات به مطمئن شوید که شما در دسترس نیست.

مبانی مدیریت رمز عبور

خوب رمز عبور مدیر فروشگاه تولید و به روز رسانی رمزهای عبور برای شما با فشار یک دکمه. اگر شما مایل به صرف چند دلار در ماه یک برنامه مدیریت رمز عبور می توانید همگام سازی رمزهای عبور خود را در سراسر تمام دستگاه های خود را. در اینجا چگونه کار می کنند.

تنها یک رمز عبور به یاد داشته باشید: برای دسترسی به تمام رمزهای عبور خود را, شما فقط باید به یاد داشته باشید یک رمز عبور. هنگامی که شما نوع است که به برنامه مدیریت رمز عبور آن را آنلاک طاق حاوی همه از خود واقعی کلمه عبور. تنها نیاز به یاد داشته باشید یک رمز عبور است اما به این معنی بسیاری در که یک رمز عبور. مطمئن شوید که آن را خوب است.

اگر شما با داشتن مشکل با یک رمز عبور به قانون همه آنها را بررسی کنید راهنمای ما برای بهتر امنیت رمز عبور. شما همچنین ممکن است در نظر با استفاده از روش Diceware برای تولید قوی رمز عبور کارشناسی ارشد.

برنامهها و برنامههای افزودنی: اکثر مدیران رمز عبور کامل سیستم به جای یک قطعه از نرم افزار است. آنها شامل برنامه های کاربردی و یا پسوند مرورگر برای هر یک از دستگاه های خود را (ویندوز, مک, آندروید و گوشی های آیفون و تبلت ها) که باید ابزار برای کمک به شما در ایجاد کلمات عبور امن و با خیال راحت آنها را ذخیره و ارزیابی امنیت موجود خود را و رمز عبور. همه که اطلاعات فرستاده شده به یک سرور مرکزی که در آن کلمه عبور خود را رمزگذاری شده ذخیره شده و به اشتراک گذاشته شده بین دستگاه های.

رفع خطر بیافتد کلمه عبور: در حالی که مدیران رمز عبور می تواند کمک به شما برای ایجاد رمزهای عبور مطمئن و امن نگه داشتن آنها را از چشم کنجکاو آنها نمی توانند محافظت از رمز عبور خود را اگر وب سایت خود را نقض. این بدان معنا نیست که آنها را کمک کنند در این سناریو هر چند. هر سه مبتنی بر ابر مدیران رمز عبور مورد بحث ما ارائه ابزار به شما هشدار به طور بالقوه در معرض خطر عبور. مدیران رمز عبور نیز آن را آسان تر به سرعت تغییر یک مصالحه رمز عبور و جستجو از طریق کلمه عبور خود را برای اطمینان از شما نمی استفاده مجدد از هر گونه خطر بیافتد.علاوه بر این ،

شما باید غیر فعال کردن خودکار فرم پر کردن: برخی از مدیران رمز عبور به طور خودکار پر کردن و حتی ارسال فرم های وب را برای شما. این است که فوق العاده راحت است اما برای امنیت بیشتر ما نشان می دهد شما غیر فعال کردن این ویژگی. به طور خودکار پر کردن فرم ها در مرورگر ساخته شده است, مدیران رمز عبور در معرض حمله در گذشته است. به این دلیل مورد علاقه ما password manager, 1Password نیاز شما را به انتخاب کردن در برای این ویژگی. ما پیشنهاد می کنیم شما را.

وحشت نکنید در مورد ارسال ها: نرم افزار دارای اشکالات حتی رمز عبور خود را مدیریت. سوال این است که چه چیزی شما را اگر معلوم شود که رمز عبور خود را مدیر یک نقص اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که آن را می شود شناخته شده است که رمز عبور خود را مدیر یک عیب. پاسخ این است که ابتدا نشوید. به طور معمول اشکالات یافت, گزارش و ثابت قبل از آنها در حال بهره برداری در وحشی. حتی اگر کسی مدیریت می کند تا برای به دست آوردن دسترسی به رمز عبور خود را مدیریت سرور, شما هنوز هم باید خوب است. همه از خدمات ما لیست فروشگاه تنها داده های رمزگذاری شده و هیچ یک از آنها را به فروشگاه خود را کلید رمزنگاری معنای تمام یک مهاجم می شود از به خطر انداختن سرور های خود را رمزگذاری داده ها.


بزرگ تر سیمی داستان
 • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
 • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
 • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
 • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
 • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
 • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im