هر بار که من لغزش در یک ژاکت باران می کنم با تشکر از که ما دیگر مجبور به قرار دادن خودمان در بد بو مهر و موم پوست یا حجیم لاستیکی slickers خشک بماند. پیشرفت های مقاوم در برابر هوا منسوجات و پوشاک طراحی این معنی است که باران کت امروز راحت تر هستند و ميخ از همیشه قبل از. اما بسته به آب و هوا و سطح خود را از فعالیت های مرتب سازی از طریق سبک های مختلف و فن آوری و ضد آب رتبه بندی می تواند گیج کننده.

به کمک تست کردم بیش از 20 باران ضد آب کت از طریق بلند, مرطوب اقیانوس آرام شمال غربی زمستان. من هم مشورت کهربا ویلیامز یک مصرف کننده علم مربی و مدرس در نساجی علم و الگوی ساخت در ایالتی یوتا دانشگاه آزاد طراحی محصول بخش برای مشاوره در مورد چگونه به انتخاب بهترین باران کت. نتیجه گیری من: شما نمی واقعا نیاز به صرف بیش از $100 به خشک ماندن. اما اگر شما بیش از حد صرف ساعت در هر روز ابتکاری جدید پارچه می کاریی اضافه کردن به راحتی خود را.

به روز شده در مارس 2020: ما اضافه شده جدید میدارد مانند باران های فوق سبک و حذف آنهایی که قدیمی تر.

هنگامی که شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا چگونه کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1 ساله نامحدود سیمی اشتراک.

1. بهترین روزمره ژاکت باران

باران فوق سبک ژاکت ($125)
rain jacket
عکس: باران

آن را دشوار است به خواندن هر چیزی در مورد باران کت بدون آینده در سراسر دانمارک outerwear شرکت باران. آن مینیمالیستی طراحی مدل کلاسیک لاستیک بارانی با یک سنتی پلی اورتان پوشش پلی استر با دوام پارچه.

ویژگی های ژاکت باران تولید کنندگان تمایل به خجالتی و دور از پلی اورتان به دلیل آن را احساس می کند به خوبی می رسد. اما این ماده با دوام و طولانی مدت ضد باد و ضد آب است. بر خلاف مدرن و با دوام مواد دافع آب (DWR) پلی یورتان باران کت یک fluorinate-رایگان فرایند تولید. آن را نمی کند, انتشار سرطان زا perfluorocarbons به جریان زباله هنگامی که آن را ساخته و ژاکت را به انتشار PFCs مورد علاقه خود را به creeks هنگامی که شما در حال مصرف در اطراف جنگل.

باران شده است قادر به کاهش است که ضخامت لاستیک مانند احساس در آن فوق سبک باران, کت, که منتشر شد در ماه فوریه سال 2020 است. تستر من عینک بود نور و انعطاف پذیر و قابل تنظیم با یک هود و ضد آب زیپ جلو. دست در جیب ضد آب با استفاده از زیپ و درزهای صورت التراسونیک جوش داده شده است که در یک فرایند باران ادعاهای بسیار با دوام و سازگار با محیط زیست از درز نوار.

من نمی خواهد در نظر آن را یک ویژگی های ژاکت. این درز در سراسر بالای شانه های تحت تسمه کوله پشتی آن را ندارد قابل تنظیم سجاف و پلی اورتان است که بسیار کمتر تنفس از برخی از پارچه های دیگر تست کردم. اما اگر شما نمی نیاز به یک ژاکت با بسیاری از زنگ ها و سوت های فوق سبک نمی خواهد چوب به عنوان یک ویژگی های ژاکت باران اگر شما آن را می پوشند به کار می کنند. آن را نیز سازگار با محیط زیست.

باران فوق سبک ژاکت هزینه $125 در باران.

2. بهترین در حال اجرا ژاکت باران

شمال در صورت پرواز قنتد, ژاکت ($280)
North Face Jacket
عکس: صورت شمال

پرواز قنتد, ژاکت نمی باشد سبک ژاکت تست کردم. این سه لایه ژاکت مقایسه با فندک دو یا دو و نیم لایه کت مانند Marmot خروس وزن است که هنوز هم یک انتخاب بزرگ. آن را هنوز هم تنفس بدون یک تن از منافذ و سوراخ است که اجازه باران و یا هوای سرد در داخل. شمال چهره را Futurelight پارچه توسعه داده شد از nanospinning تکنیک در اصل مورد استفاده در آب-سیستم های تصفیه و گوشی های هوشمند الکترونیک روده. شبکه ضد آب هستند و perfluorocarbon-رایگان.

پرواز قنتد, ژاکت استاندارد در حال اجرا-ژاکت ویژگی های قابل تنظیم هود ذخیره کردن جیب و یک elasticized تسمه و کافهای. اما آن را نرم و انعطاف پذیر به اندازه کافی برای انجام دور با بسیاری از دارت و gussets که قنتد, ژاکت تولید کنندگان به استفاده از پوشنده لباس را بیشتر دامنه حرکت. شمال صورت نیز ابداع یک نرم نازک درز نوار به نگه داشتن آب از قنتد, ژاکت را آسیب پذیر امتیاز.

شمال در صورت پرواز قنتد, ژاکت هزینه $280 در اری.

3. بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه ژاکت باران

Marmot گرفتگی ژاکت باران (250 دلار)
Marmot blue Raincoat
عکس: Marmot

در اوایل این سال من توصیه می شود Fjällraven را Keb محیط زیست پوسته از آنجا که این شرکت با استفاده از اختصاصی PFC-رایگان اسپری به عنوان یک عامل ضد آب. اما بهترین ژاکت باران است که شما نمی خواهد که برای درمان و یا جایگزین و تا کنون Marmot گرفتگی با EVODry برگزار کرده است.

از آن باران زیادی اینجا در پورتلند. در بین دوچرخه سواری بچه ها به مدرسه, پیاده روی سگ من و انتظار sullenly برای سوشی چرخ دستی های مواد غذایی باز من معمولا پوشیدن خاموش DWR در یک ژاکت باران در حدود یک سال است. که نیست در مورد گرفتگی; آب است هنوز از کارتن در سطح پس از ماه از پوشند. Marmot را EVODry پارچه با استفاده از یک تکنولوژی به نام AquaVent که با استفاده از فشار گاز به فشار مواد دافع آب به طور مستقیم به قنتد, ژاکت الیاف که در آن حرارتی polymerized به محل. علاوه بر اینکه با دوام تر آن را نیز تولید نمی کند و بسیاری از سمی فاضلاب به عنوان یک محصول جانبی و آن را بسیار آسان تر برای تمیز کردن.

این Marmot گرفتگی هزینه 250 دلار در آمازون و Backcountry.

4. بهترین پیاده روی ژاکت باران

هوای تحقیقات ایستگاه فضایی قنتد, ژاکت ($249)
Image may contain Clothing Apparel Coat and Raincoat
عکس: عمومی تحقیقات

من به تازگی بررسی, هوای آزاد, تحقیقات ایستگاه فضایی آلپ پوسته که با استفاده از و یا اختصاصی AscentShell پارچه. شما را Ascentshell توسط پاشش در اندازه ذرات نانو الیاف پلی یورتان بیش از یک بار الکتریکی که ایجاد یک نازک تنفس غشاء و فرآیندهای غشایی است که پس از آن بین ساندویچ با دوام و در صورت پارچه و راحت داخلی حمایت پارچه.

مانند Futurelight به ایستگاه فضایی نرم و چسبناک و پارچه و مانند بدون crinkliness سنتی DWR-روکش پارچه. (متاسفانه بر خلاف Futurelight آن است که نه PFC-رایگان). من پیدا کردم آن را به صورت کامل انتخاب کنید برای سرد اقیانوس آرام شمال غربی بهار. من فرسوده آن, پیاده روی, دوچرخه سواری و پیاده روی سگ من و آن را نگه می دارد حتی در سخت ترین باران ،

آن را نیز شکست باد در حالی که دوچرخه سواری در باران در 18 مایل در ساعت بود و جادار به اندازه کافی برای جا یک پشم گوسفند وجانوران دیگر hoodie زیر. قفسه سینه و دست مش جیب اضافی ارائه تهویه اما AscentShell شد تنفس به اندازه کافی است که من به آن نیاز نیست. حتی در حالی که دوچرخه سواری سخت و دشوار با جیب زیپ شده من خونتان عرق.

فضای تحقیقات ایستگاه فضایی هزینه $249 در اری.

5. بهترین و مقرون به صرفه ژاکت باران

اری Co-op راینر ژاکت باران (70 دلار)
REI Rainier jacket
عکس: اری

برای کمتر از 100 دلار دشوار است برای پیدا کردن باران کت که ارائه ارزش بهتر از راینر. آن را با استفاده از با کیفیت بالا و لمینیت ضد آب به جای گران قیمت کمتر پوشش بسیاری از ارزان تر باران کت تمایل به تکیه می کنند. (ادامه مطلب در زیر ورقه و لایه.) به جای اتصال ضد آب تنفس غشاء در زیر پوسته پارچه تولید کنندگان به صرفه جویی در پول و تنها با پوشش سطح داخلی با ضد آب تنفس فیلم. آن را کمتر گران بلکه کمتر با دوام تر از سه لایه ساخت و ساز.

این راینر دارای بسیاری از ویژگی های بزرگ است که سخت برای پیدا کردن در باران, کت در این قیمت. به عنوان مثال آن را ساخته شده از بازیافت نایلون و تخلیه گودال فشرده. آن را نیز درز-ضبط شده مقاوم در برابر هوا مرکز zip و قابل تنظیم قابلیت جمع شدن راحت هود. برای گاه به گاه افزایش روز و در سفر, راینر, ژاکت, یک انتخاب بزرگ است.

Co-op راینر باران قنتد, ژاکت هزینه $70 در اری.

محترم اشاره

 • این مورد علاقه من هستند و نور ضد آب پوسته: آنها را نمی میدارد من, اما من هم دوست داشتم Fjallraven Keb و این arc’teryx زتا SL. من دوست داشتم Keb را PFC-رایگان مواد ضد آب و رفت و آمد دوستانه جزئیات طراحی و من دوست داشتم زتا SL باریک مناسب بیان پانل و با دوام دو لایه ساخت و ساز. Marmot را Keele اوج سبک پوسته انجام و در حالی که پیاده روی و دوچرخه سواری اما Marmot را Pertex را احساس نمی کند به عنوان خوب به عنوان هر دو AscentShell یا Futurelight و پیدا نمی کنم آن را به عنوان تنفس. من هم فکر نمی کنم آن را توجیه قابل ملاحظه ای بالاتر از قیمت….

 • این کت ارزش پول: من تا به حال یک پاتاگونیا Torrentshell (129 دلار) برای مدت پنج سال. من نا امید شده بود توسط پاتاگونیا انتخاب به ماندن با DWR نیست که PFC-رایگان. اما در سال 2016 شرکت روشن از DWR درمان با یک دیگر ساختار شیمیایی یا C8 PFCs به یکی کوتاه مدت با مولکول است که ساده تر است به شکستن. در این سال نسخه شامل مسائل گونی و microfleece به صف گردن است که سرگرم کننده به مالش صورت من در برابر زمانی که من آن را فشرده تا در برابر باد. من هم تحت تاثیر قرار عملکرد , هوای آزاد, تحقیق هلیم II, یک, سبک, قابلیت جمع شدن راحت ژاکت باران که معمولا می توان برای زیر $100. Marmot را PreCip محیط زیست نیز در حدود 20 سال و در حال حاضر دارای PFC-صورت رایگان پارچه.

 • من واقعا دوست دارم اری را در خانه کت: من به طور مداوم را شگفت زده کرد در مقدار قیمت در اری خط. آن گاه به گاه باران کت باید مقدار زیادی از ویژگی های خوب, کار خوب, و هزینه صدها دلار کمتر از بسیاری از دیگر میدارد.

 • این کت دارای طراحی جالب جزئیات: گودال فشرده در حال حاضر یک معمای به من. من پیدا کردن هوای سرد انفجار تحت آغوش من بود اما من نمی خواهم گرفتن باتلاقی در حالی که در حال اجرا است. این Janji Rainrunner ($196) اجتناب از گودال پستی معمای آن را به عنوان در واقع یک ضد آب مخزن بالا لایه زیر آستین بالا محصول با کامل 360 درجه از تخلیه در اطراف هسته است. من هم سعی کردم Coalatree را Whistler, ژاکت ($129)که بسیار سبک وزن و بارش انتظار نمی رود, با DWR نرم افزار. آن HiloTech پارچه نیز خود تعمیر—اگر سوراخ کوچک در پارچه از یک گیاه خاردار یا یک جرقه اخگر کردن آتش شما می توانید با مالیدن آن را با نوک انگشتان خود را به وصله کردن آن. آن کار نمی کند با اشک هستند که بسیار بزرگتر از یک سوزن, اما اگر شما می توانید از سلاح سرد خود را با pocketknife شما باید خوب به آن بروید. آن را در دسترس خواهد بود در ماه آوریل سال 2020 است.

درک ژاکت باران Tech

This image may contain Clothing Apparel Jacket Coat and Raincoat

شمال صورت Futurelight در CES 2019

عکس: سیمی

تلاش برای کشف کت’ مشخصات محصول است که تقریبا به عنوان مزاحم به عنوان آغشته شدن ناگهانی cloudburst در دنباله.

نگاه به صورت لایه لایه: ترین ویژگی های ضد آب کت به عنوان دو یا سه لایه کت. این لایه معمولا تشکیل شده از یک پارچه صورت که درمان شده با یک عامل ضد آب با دوام مانند دافع آب یا DWR که نازک مش برای انتشار بخار آب به همراه یک محافظ پوشش داخلی زیر. در کل کهربا ویلیامز نشان می دهد که برای دوام بیشتر شما می خواهید به نگاه به صورت لایه هایی که شده چند لایه با هم نه صرفا با پوشش ضد آب عامل.

ضد آب و تنفس رتبه: تولید کنندگان معمولا نرخ هر پارچه بر اساس آن ضد آب و تنفس. برای مثال یک ژاکت باران با ضد آب رتبه 20 ، 000 بدان معنی است که اگر شما تا به حال بی وقفه طولانی 1 اینچ مربع انجمن شما می توانید پور 20,000 میلی متر از آب در بالای پارچه قبل از آن شروع به تراوش از طریق (که بیش از 65 پا!). یک 20,000 تنفس امتیاز به این معنی است که 20,000 گرم آب به بخار می تواند از طریق عبور پارچه رفتن جهت دیگر. در حالی که بالاتر تنفس امتیاز ممکن است به نظر می رسد بهتر است, شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار اگر شما در سرما. حرارت بدن می تواند فرار تنفس باد و تقریبا به راحتی به عنوان بخار آب.

فوق العاده پارچه: در حالی که Gore-Tex باقی مانده است, استاندارد طلا در شرایط, ضد آب, عملکرد, پارچه های جدید در حال بیرون آمدن تمام وقت. در این سال من هیجان زده برای تست هر دو Futurelight و AscentShell spider-وزن ضد آب و در عین حال تنفس پارچه های است که اجازه می دهد تا طراحان برای ایجاد لباس با دور کمتر درز. آنها بسیار سبک وزن و, در واقع, که من به دنبال به جلو به حتی بیشتر و راحت ضد آب لباس مانند پیراهن یا لباس و ظرف چند سال آینده.

بررسی و درز زیپ: اگر شما می خواهید خود را در ژاکت باران به آخرین بیش از یک پارک تفریحی پانچو نگاه در درزهای. شانه ها به ویژه آسیب پذیر امتیاز به عنوان بسیاری از ورزش در فضای باز شما نیاز به پوشیدن یک کوله پشتی است که می تواند مالش و آسیب آنها. “طراحی خطوط نگاه واقعا سکسی, اما با گذشت زمان آنها در حال رفتن به گذشته به عنوان” ویلیامز گفت. ویژگی های دیگر به دنبال شامل plasticized آب-مقاوم در برابر زیپ و محافظ زیپ تصویه هوا. به همین دلیل ما ژاکت باران میدارد بسیار گران قیمت — مقدار زیادی از پارچه جدید با تکنولوژی و بسیاری از جزئیات طراحی!

مراقبت از لباس خود را: شما می توانید بسیار گسترش زندگی از ژاکت خود را با مراقبت از آن را به درستی. قطع آن—دان آن را ذخیره کهنه در ساینده ریز مسائل گونی. اگر شما لکه ها از گریس و خاک و یا کرم های ضد آفتاب و یا توجه کنید که آب است و دیگر کارتن در سطح شما نیاز به آن را بشویید. دنبال دستورالعمل سازنده. شما ممکن است نیاز به یک متخصص مواد شوینده—بسیاری از پارچه و مواد شوینده را ترک خواهد کرد باقی مانده است که می تواند تداخل با DWR عملکرد. جلوگیری از نرم کننده پارچه سفید تمیز کردن خشک و یا خشک کن.


بزرگ تر سیمی داستان
 • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
 • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
 • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
 • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
 • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
 • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de